Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“. Versija: dujų kainos sukeltos sąmoningai

Dalijamės naujausiu tinklalaidės „Iš savo varpinės“ epizodu, kuriame bandyta pasiaiškinti, kaip aiškinamas dujų kainų šuolis pasaulyje, kurį skaudžiai pajus ir Lietuva.

Kas jį paskatino? Pateikiama ne viena versija, tačiau net ir autoritetingų specialistų paaiškinimai, kas vis dėlto įvyko, stipriai skiriasi, be to, ir ne visi yra įtikinami.

Štai, pavyzdžiui, visiškai naujame, t.y. spalio 1 d., komentare Oksfordo energetikos instituto atstovas šiandienos kainų šuoli kildina net iš 2021 m. rekordiškai šaltos žiemos. Taip pat po medijas klaidžioja net ir kartelinio susitarimo tarp Rusijos dujininkų ir JAV skalūnų pramonės atstovo susitarimo versija…

Tačiau, kaip teigia laidos vedėjas Vitalijus Balkus, egzistuoja dar viena, kuri „tik iš pradžių atrodo mažai tikėtina, tačiau kaip tik labai gražiai gulasi į visas naujausias tendencijas“. Jai pristatyti ir skirta ši „Iš savo varpinės“ laida.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taip

Žmogus iš Bideno gelbsti Putino Rusiją ir kuria RAUKUS. Na, o lietuvaičiai tai vadina Gerovės valstybės statybomis tą dirbtinį kainų kėlimą.

stasys

Tai tik viena versiju . Faktas kad dujos bramgsta visai Europai ir tas dirbtinis pabrangimas yra skirtas prieš laisvai sudaromus rinkoje sandorius pagal trumpalaikes sutartis su tiekėjais . Galu gale kažkas juk turi apmokėti pandemijos saskaitas . Aišku šaunu kai kainos dujų krenta , tada niekam nekyla klausimo o kaip čia taip yra , visi ta supranta kaip rinkos pasiulos ir paklausos dėsnius , o va kai kyla čia jau kitas reikalas nors rimtai kalbant verslas siūlo o perkėjas renkasi pirkti ar ne . Vat jei Lietuva būtų žengusi toliau savo energetinės nepriklausomybės pusėn .. atsirastu tam tikras manevras reguliuoti tokius kainos šuolius vidaus rinkoje . Negi manote Rusijoje vidaus kainos už dujas analogiškos pasaulinėms rinkos ? Be abejo kad… Skaityti daugiau »

nepriimtina ...

Balkau,begalvi,gal jau laikas susiprotėt ir nuimt tą žydišką panieką ne žydams laidos pradžioj? Juk tai aiškiai padaryta specialiai, kad pažemint tuos ,kurie žydeliui atrodo „begalviais”.

Taigi

tokia dirbtinio viruso paskirtis – ekonominė ir finansinė. Kitaip gerovės nesukursi, neatėmęs paskutinio pinigėlio iš ubagėlio, neįvedęs cenzūros ir totalinio sekimo.

besaikis gobšumas

va dėl ko kyla kainos,čiulpia iš žemės gelmiu už dyka ir pasakas seka.

Šiandien Putino gimtadienis

Sveikiname jį visos Lietuvos vardu.

ah.ą

Globali dolarbankų vergija

ah.ą

jei Rusiją valdytų rusas Putinas su rusu Mišustinu ir savo galvas naudotų pagal paskirtį tai dujas ir naftą pardavinėtų už rublius – norit dujų? ogi nusipirkit pirmiausia rublių už palūkanas kad galėtumėte nusipirkti dujų už rublius.

stasys

ah.ą 2021-10-7 22:44 …o ko čia smulkintis su tais rubliais ? . Reikia putina paprotinti , nori ruskio duju nusiperki Putino rubliu ir prie kranelio Ust-lugoje į eilę stoji. Sankcijos jau kita diena butu nuimtos ..Ir su elektra galima taip padaryti ,..Nepatinka Lukašenkos ? piskt per kabeli su kirviu ir ant granicos pastatai kozete ir skaitliuką , mokėti Lukašenkos rubliais.

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top