Vitalijus Gailius: Skandalingose prezidentės skiepų ir „Snoro“ banko istorijose dalyvauja tie patys veikėjai

Komentuodamas šį sekmadienį, lapkričio 24-ąją, Lietuvos televizijos laidai „Savaitė“ nepavykusių prezidentės Dalios Grybauskaitės skiepų istoriją Seimo narys Vitalijus Gailius teigė, kad tiek dabartiname, tiek informacijos nutekėjimo iš „Snoro“ skandale dalyvauja tie patys veikėjai: Prezidentūra, Valstybės saugumo departamentas ir Prokuratūra.

„Schema labai panaši į dabartinę – veikiantys asmenys, režisieriai, autoriai yra tie patys. Ir scenarijų parašė, kaip ir šiuo, taip ir anuo atveju, Valstybės saugumo departamentas. Šiuo atveju turbūt nesuveikė mechanizmai ir Gediminas Grina už tas klaidas turbūt atsakys ne tik prieš visuomenę, bet ir prieš scenarijaus autorius“, – sakė Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas, buvęs FNTT vadovas Vitalijus Gailius.

Jo nuomone, Generalinė prokuratūra ir VSD tirdami informacijos nutekinimus ir vienu, ir kitu atveju veikė aplaidžiai. „Informacija saugoma tam tikrą laiką ir, pavyzdžiui, įrašai Gedimino prospekte paimti praėjus septyniems mėnesiams. Nors duomenys apie tai, kad duomenys, padėsiantys atskleisti nusikaltimą, yra Gedimino prospekto vaizdo stebėjimo sistemose, buvo pateikti kitą dieną. Šie duomenys buvo prarasti dėl Generalinės prokuratūros ir VSD neteisėtų ir, manau, nusikalstamų veiksmų. Tai apsunkins šio nusikaltimo tyrimą. Manau, kad jie buvo prarasti tam, kad apsaugotų kai kuriuos aukštus pareigūnus. Buvo stengiamasi nutildyti Vytautą Giržadą, nes jis pateikė informaciją, kaip buvo perduota informacija dienraščiui“, – teigė Vitalijus Gailius.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kodėl

jis prisišliejo prie nelabai kokios reputacijos liberalų partijos? Kuo jie jam patrauklūs?

Į prezidentus turi iškelti kandidatūras

V.Gailius,N.Puteikis ir D.Kuolys.Vienas finišo tiesiojoje pasiaukotų tautai,o kiti eitų į Prezidento komandą.Tačiau idėjos būtų skleidžiamos smūgine jėga.

Kiekvienas šmeižtas susiranda

šalininkų;kai kuriuos pasilieka ilgam,nes pasiteisinimas niekada neplinta taip smarkiai kaip šmeižtas.(A.Hamiltonas).

Ai=da

Keistai atrodo liberalu aplinkoje ir plius islosiantis visus teismus….

Gerb. Gailius

Palaikėm jį visur, bet nė didžiausiam košmare nesapnavom, kad jis susidės su liberalais. kam Jam jie reikalingi, nesuprantam. O ir gerb Urbšys, atrodė teisingesnio žmogaus nė neieškok. O dabar abu už Venckienės apkaltą pasirašė, nors įstatymas draudžia apkaltą, nesant žmogaus. Tai nesuprasi, galų gale, kas tas Gailius, Urbšys. Taigi patys patyrę akivaizdžias neteisybes. bet Venckienės nenori girdėti.Ach lietuviai, ir iš kur jūs tokie, kas dedasi jūsų galvelėse..

Marija

Anksciau tikejau Gailium ir Urbsiu. Dabar abejais nusivyliau. Jie pasirase uz Venc kienes apkalta, nors patys nukenteje nuo teisesaugos. Veidmainiai ir tiek.

Aš manau,

kad ši karta šauta iš granatsvaidzio granata (slapta pazyma), nepataike i taikini „Seimo pirmininke”, o tik „kliude”pirmininkaujanciu ES stala ir tik pazemino pirmininkaujancios valstybes ivaizdi.

Gailiau,

paaiškink, kas pedofilijos bylos režisierius?

Stasys

Keistai atrodo „teisuolis” Gailius, sėdintis kartu su masiuliu priešaky savęs ir su kuodyte užpakaly savęs. Gal jis žaidžia dvigubą žaidimą? Tokie į prezidentus netinkami,nes prileisti liberastus prie aukščiausios valdžios būtų absurdiškas ir, tikriausiai, Lietuvai pražūtingas dalykas…, nors Lietuva ir dabar po truputį yra žudoma, nežiūrint kokia partija ją valdo… Kaip seimūnų sąžinės ir garbės indikatorius yra jų balsavimas dėl Venckienės ir dėl… pedofilijos….na, dar ir godumas.

Kol kas ,gerb.Vitalijau

Paaiškink savo poziciją pedoilijos byloje.

Leonija

Netgi siame portale komentuojantys pilieciai labai giliai tarp saves susipriesine.Jeigu kazkas parasys teigiamo apie Gaili,sekantis komentaras,blogas,nes negine Venckienes.Gerai apie Kuoli-kiti apkaltins sorosizmu.Blogas jau ir Urbsys.Tiesa niekas is paminetu asmenu nesake,kad kandidatuos i prezidentus.Tai ka jus matote sekanciu prezidentu ar Venckiene uz kuria balsuotu gal 10 tukstanciu.Aisku bus Grybauskaite,nes ja remiantys zmones nepradeda blusineti jos nuodemiu,o remia kad ir kas bebutu.Tai koks zmogus gali jai buti alternatyva,jeigu is karto kandidate pamatysite ivairiausias negeroves, nieko bendro neturincias su valstybes valdymo klausimais .Prezidentas turi gerai ismanyti uzsienio politikos klausimus,tureti iskalba,buti saziningas,nuoseklus,moketi pasirinkti profesionalius patarejus,jo kuruojamu teisiniu instituciju vadovus.O jums svarbiausias kriterijus podofilija

reikia

kelti naują kandidatūrą ar pora prezidento rinkimams. Kodėl negalėtų visuomenė apsijungti ir prašyti, kad kai kurie dori žmonės tai padarytų? Pvz., Urbšys, Gailius ar Stancikienė? Kodėl tai nedaro tiesos.lt judėjimo žmonės – Puteikis, Kuolys. Šie žmonės galėtų apsijungti ir palaikyti vieną kandidatą. Nieko nedarant – laimės tie, kurie ir vykdo tą chaosą. Atėjo laikas jau prabusti ir organizuotai veikti. Surinkus referendumui parašus, reikia imtis ir šio gyvybiški svarbaus reikalo!

Ela

Šlykštūs tie pareigūnai, kurie sėdi preidento pašonėje ir nieko Lietuvos žmonėms nepadeda, o dar labiau juos pjudo ir užsiima tik paskalų pažymomis ir mano, kad žmonės jais tiki. Nedaug yra preizdenrto komandoje dorų ir teisingų pareigūnų, o ypač išbalęs griniokas ir vanaginiais žvilgsniai žvelgiantis iš kreivalangės aukštybės juodasis vanagas. Juk ne amžiams skirtas žmogaus gyvenimas, o nuodėmes ir žmonių mulkinimus reiks išpažinti prieš Dievą ir savo vaikus. Lietuviai, vienykimės ir parodykime, kad mes esame vieninga ir teisinga tauta.

Algis

p. Gailiumi patikėsiu tik paaiškinus kas pedofilijos bylos režisierius ir jo asmeninį požiūrį į šią Lietuvą ištikusią tragediją.

uola

Kurie bendradarbiauja su demonais,tuoj jais užsikerčia ir jau išsigymes o buvo normalus.Reikia į prezidento postą išrinkti neužsikretusi,neskiepitą dorą sąžiningą Tautos sesę ar brolį,o tokių žmonių mes turime daug.Užteks kenteti.Norečiau pasiūliti neišsigimusi,neskiepitą LR Pilietį turinti zootechniko,žurnalisto,ūkininko išsilavinimą tai PRANCIŠKŲ ŠLIUŽĄ.Tikrą Lietuvos sūnų,mylinti savo žmones,savo Tevynę Lietuvą,šalies patrijotą.Turinti dorą savo senelių ir tevų prisiminimą,nepriklausanti jokiai bandai,šaikai,ar nusikalstamai gaujai.Nors vyras supratingas,savo laikų dirbo prie valdžios vyrų,bet taip atsityko,kad jis nieko neprivatizavo,netapo milijonieriumi,o sedes į seną traktorių aria savo senelių,tevų žemę. Su tokiu žmogumi,kuris labai plačiai supranta jam pavaldžios tarnybos funkcijonuos kaip Šveicarų laikrodis, Tautai bus gera gyventi ir dirbti,toks Prezidentas,stabdys netvarką,leis žmonems dirbti ir užsidirbti,grįž iš tolių mūsų vaikai ir anūkai,nes ir jie labai nori gyventi tevų ir senelių ramioje šalyje,kur nesiveržia ugnies… Skaityti daugiau »

Juozas

Gailiaus prasyti, kad atsakytu kas yra PEDOFILIJOS GYNEJAS. Galimai tas pats planas.

to-Leonija

Gal nereiktų sudievinti kažką iki begalybės,paskui kurčiam ir aklam viskam pritarti.Jei yra darančių analizę ir pasirinkusių atsargesnę individualią politiką,manau tie ir kelia klausimus,kodėl ir nori atsakymų.Tai ši,paremta informacija ir analize pozicija labiau gerbtina nei kritikuotina.Tai nėra jokios pjautynės,tai tik nuomonės ir kylantys klausimai į kuriuos norima atsakymų.Vertinu Kuolio pastangas kovojant už demokratijos gerosios pusės nenuilstamą puoselėjimą ir pilietinės visuomenės kūrimą.Bet man čia trūksta tautinės valstybės idėjos sklaidos.Jei nebus tautinės valstybės,Tautos puoselėjamos ir tausojamos, tai nebus ir Lietuvos su lietuviais.Kiek girdėjau atvykusių ir gyvenančių Lietuvoje pasisakymus gerai ta Lietuvoje,čia smagu,bet sunkiu Lietuvai metu lietuviai atsakingi už Lietuvą,nes jiem ji Dievo skirta puoselėti ir tausoti.Atvykėliai arba prisijungia ar ne,daugiausiai ne,nes jiems,neturintiems čia šaknų, tradicijų, sunku suvokti kokia Lietuva mums svarbi ar galimai… Skaityti daugiau »

Prieštarauju

anksčiau komentavusiai Leonijai. Nu kas tas Gailius ? Žiūrėkit ką jis vakar sake „Buvo stengiamasi nutildyti Vytautą Giržadą, nes jis pateikė informaciją, kaip buvo perduota informacija dienraščiui“, – teigė Vitalijus Gailius.”
Nu tai ar vakar tas Giržadas išteisintas ? Nu tai kur ta jo garsioji informacija ?
Ogi ten pat , kur ir buvęs Ozolo „diplomatas su visu kompromatu ant klano”.
Įsitaisė Gailius komiteto pirmininku , sėdi sau tarp Masiulio ir Kuodytės ,
ir sėdės ten ilgai ir laimingai. O jeigu bus nuspręsta , kad Gailius vertas būti prezidentu , tai tikrai bus , bet ne jo paties ir ne mūsų valia.

Tiesa

Galius-priklauso mano manymu tam paciam klanui kurie isgrobe Kedyte,niekas neitikins,nes as manau kad jis avis vilko kailyje ir naivus lietuvos zmogeliai gakli tik juo tiketi,normalus zmogus tikrai Gailiumi niekada netikes,tokia mano nomone.Nes visi balsavimai seime ta aiskiu aiskiausiai irodo.

mociute

juodas arkliukas juodam sarasui priklausantis,visus teismus laimintis p gailius.o ir melo detektorius sugavo meluojant -siuo atzvilgiu tikiu prezidente

diedukas močiutei

O kokiais dar atžvilgiais tikite prezidente? gal tikite, kad ji per garliavos šturmą nepriskambino vidaus reikalų ministrui ir nieko apie šturmą nežinojo?
gal tikite jos žodžiais, kad iš prezidentūros informacija apie vsd pažymą niekaip nenutekėjo? gal galite pasakyti kuo dar tikite?

gailius

liberalas su daline tiesa jeigu pas liberalus,tai yra liberalas,tas pats jei I suda imynes ir sakytu kad ne nu kaipgi ne taip

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top