Vitalijus Gailius: sveikinu Naglio Puteikio sprendimą siekti prezidento pareigų ir linkiu jam sėkmės

Vitalijus Gailius, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas, generolas, buvęs FNTT vadovas, neteisėtai atleistas iš šių pareigų už tai, kad atsisakė vykdyti telefoninį Dalios Grybauskaitės nurodymą atleisti savo pavaduotoją Vytautą Giržadą, ištyrusį, kas nutekino dienraščiui „Lietuvos rytas“ slaptą informaciją apie teisėsaugos veiksmus dėl „Snoro“ banko (prokuratūra šį nusikaltimą iki šiol „tiria“).

Naglis Puteikis – patyręs politikas, puikus kolega ir bičiulis, esu jam asmeniškai dėkingas už tvirtą poziciją ir suteiktą palaikymą, kai man to labiausiai reikėjo FNTT vadovų atleidimo skandalo metu. Sveikinu Naglio Puteikio apsisprendimą dalyvauti prezidento rinkimuose, linkiu jam sėkmės.

Sprendimas dalyvauti prezidento rinkimuose – atsakingas žingsnis, suteikiantis galimybę išsakyti savo matymą ir idėjas visai tautai, siūlyti aktualiausių problemų sprendimo būdus. Asmeniškai aš matau labai daug spręstinų klausimų nacionalinio saugumo, teisėtvarkos, teisėsaugos srityse. Norėčiau pastebėti ir tai, kad išrinktasis Respublikos Prezidentas savo darbu ir asmeniniu pavyzdžiu privalės ne tik pateisinti tautos pagarbą ir pasitikėjimą, bet ir pasiekti darnaus ir koordinuoto visų institucijų darbo, nes tik taip galima tikėtis rezultatų. Tarpinstitucinė darna turi atstovauti nacionaliniams interesams, o šiandien valstybėje to nėra.

Prokuratūros sistemai praėjusių penkerių metų laikotarpis buvo pražūtingas. Buvo padaryta lemtingų klaidų skiriant prokuratūros vadovybę, ir šios klaidos nebuvo ištaisytos viliantis, kad situacija gerės, bet ji tik blogėjo. Blogėjo ir toliau skiriant vadovus, ir keičiant teisinę aplinką Prokuratūros įstatymu, palikus pakankamai daug diskrecijos nekvalifikuotiems ir nekompetentingiems vadovams šią teisinę aplinką įgyvendinti.

Prezidentas kartu su Seimu turėtų sugrąžinti kompetenciją į teisėtvarkos institucijų vadovybės lygmenį, tokiu būdu sustabdyti intelekto ir profesionalumo nutekėjimą, sugrąžinti visuomenės pasitikėjimą teisėsauga ir žvalgybos institucijomis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
valia

gailius vertas pagarbos, Puteikis tinkamas kandidatas pakeisti Grybauskaite, nes ji tapo klanine prezidente, ji nebesusitvarko su siom pareigom, taikydama dvigubus standartus

Labai gerai

Labai gerai, kad Gailius nepakluso Masiulio liberalamas ir nepuolė ant kelių prieš Grybauskaitę.
Už paramą Puteikiui – pagarba jam.

Komentaras

Gailius vertas begalinės ”pagarbos” po vakarykščio balsavimo seime. Labai gerai kad nepuolė ant kelių prieš Grybauskaitę? Jis gali tai padaryt pre balsadėžės. Vertnkim žmones ne pagal tai, ką papliurpia, o pagal tai ką padaro.

suomis

Gailius toks pat sisteminis mulkis, kaip ir Šedbaras ar koks Sabatauskas. Netikiu, kad Gailius nuoširdžiai palaiko Puteikį. Tokių reikia vengti, kurie kalba vieną o patys dirba iš vien su ta pačia sistema.

kažkoks įtartinas tas Gailius

pasitikėjimo tas milicininkas tikrai nekelia

Tomas

Nekrikščioniška žmogų nurašyti dėl klaidų. Gailius kartais bjauriai klysta. Bet remdamas Giržadą ir Puteikį, daro teisingai.

be pagarbos

vis delto noreciau is Gailiaus paaiskinimo, kodel jis balsavo uz Venckienes ikalinima.

klausimas

kodel Galius ir paksas nuskriausti sistemos,be saves nieko nemato,tik save?????

Be komentaro

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas (TTK) siūlo paskelbus referendumą dėl žemės pardavimo draudimo užsieniečiams bei juridiniams asmenims iškart kreiptis į Konstitucinį Teismą (KT) dėl jo konstitucingumo. — Tokiu atveju, jei KT priimtų, referendumas stotų, nes pradėjus nagrinėti bylą Seimo kreipimusi stabdomos skundžiamo teisės akto galiojimas. — Tokį sprendimą trečiadienį posėdyje dalyvavę penki TTK nariai priėmė vienbalsiai. Komiteto posėdyje dalyvavo: Komiteto pirmininkas Julius Sabatauskas, pirmininko pavaduotojas Stasys Šedbaras, komiteto nariai: Vilija Aleknaitė Abramikienė, Vitalijus Gailius, Valdas Skarbalius.

Šiandien

šitas „generolas” net tris kartus iš esmės balsavo prieš žmonių prašomo referendumo surengimą. Teisingai buvo pasakyta – žiūrėkime ne ką „papliurpia” , bet ką jis daro. Vienos iš seimo komisijų pirmininko vietos išsaugojimas šiandien labiausiai rūpi buvusiam milicininkui.

Anikė

Sutinku su Vitalijaus Gailiaus mintimi,kad Naglis Puteikis vertas kandidatas.
Nemalonu skaityti komentarus,kur vardijamos autoriaus „nuodėmes”.Bet jis pirmas stojo ginti tiesos ir teisingumo,nepabūgo prezidentės buldogų ir šunyčių.
Nei vienas nesame angeliukai, dažnai klystame. Ieškokime,kas mus vienija,kas mums vienodai svarbu – Lietuva,kalba,žemė,žmogus,darbas…Kai du pešasi,trečias
laimi.Neipeškim,nes vėl laimės klanas. V I E N Y K I M Ė S.

pensininkas

Gailiaus žodžiai pasakyti apie N.Puteikį yra nuoširdus ir iš visos širdies. Dalis jo priimamų sprendimų yra teisingi, bet kita dalis – liberastiniai. Pakliuvęs tarp vilkų, po truputį pradeda vis garsiau vilku kaukti. Tik vienas R.Kupčinskas išlieka žmogumi.

mažytis pastebėjimas

rožinių marškinių klubas

stai taip

Bet Gailius aklas ir kurcias buvo p.Neringos traiskyme,Deimanteles siurpiame isplesime !Jo nuomones ,uzstojant Tiesa siame ziauriausiai ivykdytame sturme pries gerb.Kedziu seima, niekur negirdejome.I mitingus pries ivykdyta smurta Gailius niekada neatejo,gal jam buvo zema arba bijojo but ziniasklaidos pasmerkimo,o stai p.Naglis nesedejo krumuose,bet su mumis drasiai gyne tiesa !!!

Šaltenis

Prisiminkime kas prie sovietų mokesi Minsko milicijos m-loje,klausimų neturi kilti.

CIA

tik mazuma, kurie palaiko N.Puteiki. Didzioji dalis liaudies, ypac sviesuomene,kai instituciju vadai desimtmeciais uzsisedeje brangiose, siltose kedese ragina savo studentus balsuoti uz esama korupcine, melo iskreipta politine sistema.Regionuose zmones tiki ka skleidzia nupirktoji ziniasklaida. Tad reikia mums-skaitantiems savarankiskus portalus, buti vieningais , raginti savo gimines, kaimynus balsuoti uz N.Puteiki.

ema

vienintelis kandidatas kuris dar gal kazka padarytu del zmoniu

Pasiziurekite

visus Gailiaus balsavimus! Pirmiausias- UZ Venckienes imuniteto atemima. Visi kiti analogiski- pries musu musu esmines vertybes (zeme,..).
Labai nescyras Gailius. Gerbiu uz Jo teisybe uz Snora, bet bet…

Patikėsiu,

kai Gailius liberastams pasakys viso gero, kaip Puteikis konservams. Kad Puteikis vienintelis, kuris nesimėto į šalis – tą matome ir patys.

 tuomet

Kai laikėsi principų, Gailius pelnė mūsų pagarbą. Tikėkimės, kad ir Puteikis bus principingas.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top