Vitalijus Gailius: Už VSD veiklą atsakingi aukščiausi pareigūnai kelia grėsmę Lietuvos valstybei

Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius šiandien, kovo 4-ąją, griežtai įvertino Valstybės saugumo departamento generalinio direktoriaus Gedimino Grinos viešus samprotavimus apie galimas provokacijas prieš Lietuvą.

Vakar, kovo 3-iąją, VSD vadovas, paklaustas žurnalistų apie galimas provokacijas Lietuvoje Rusijai pradėjus karinę agresiją prieš Ukrainą, netikėtai pasiūlė piliečiams patiems skaityti lietuvišką spaudą ir aiškinti, kas ir kaip joje provokuoja (visą G.Grinos pamokymą galima išgirsti ČIA).

Pasak V. Gailiaus, tokiu elgesiu G. Grina „sužibėjo“. „Vertinant VSD vadovo kompetenciją, galutinis taškas padėtas vakar. Komentuodamas situaciją dėl galimų Rusijos provokacijų ir karinių provokacijų, G. Grina siūlo Lietuvos visuomenei paskaityti spaudą ir susidaryti nuomonę. Tai neatlaiko jokios kritikos“, – teigė V. Gailius naujienų portalui Alfa.lt.

Buvęs FNTT vadovas labai kritiškai kalbėjo ir apie aukščiausius valstybės pareigūnus. „Matau, kad pareigūnai, atsakingi už šios institucijos (VSD – Tiesos.lt) kontrolę ir veiklą, delsia. Ir delsia sukeldami papildomas grėsmes Lietuvos valstybei“, – sakė V. Gailius.

Tiesos.lt primena, kad pagal įstatymus už VSD veiklos priežiūrą šiuo metu atsako prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Socialdemokratų, Darbo, Tvarkos ir teisingumo partijų bei Lenkų rinkimų akcijos vadovaujamas Seimas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
niekas cia uz nieka

Jau neatsako…
Grybauskaite buvo teisi viename-Lietuva valdo nusikalstami klanai. Jie tarpisavyje kartais kariauja.

vasia

jei issirinksim antrai kadencijai polikarpovna, mum sakes…,ir neturekit iliuziju.

Joma jo

Didziausia gresme,kad niekas ir niekada Lietuvai ir jos zmonems nedirbo!O jei pasakius tiesa,tai prezidente su savo pareiskimais kelia siauba!Siaubas!

Canada

Apie Lietuvos panele Dalia pasakyta rusciai, bet teisingai. Ji tikrai kelia gresme.

nujo

Ekspertuose yra zinios vasario 28d paklausykite ka ten sneka prezidente.

Ale

situacija mūsuose tokia: mieganti princesė ant žirnio, – bus ar nebus princo iš rytų, visaip gerai.

Pensininke

Grybauskaite su savo skirtais jegos strukuru nepajegiais vadais Lietuva skaldo ir valdo, o seimo 80 neigaliuju sedi ir klauso partiniu klanu, kurie dirba savo interesams.

gerb.Gailiau

o aš jumis N E T I K I U

Arūnas

Pasakyta teisingai, bet tai mes suprantame ir be Gailiaus pagalbos. Gailius – ne šventasis. Sąžiningas žmogus tikrai nesusidės su sukčiais, cinikais liberalais. Doras žmogus, nenusiteiks prieš Garliavą. Mano nuomone, Gailius tai tik gudrus niekšelis.

gėda

Tai kaip čia vyrioke neapsigynei??
Venckienei iškilmingai pareiškei,kad ji turi apsiginti mūsų teisme.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top