Vokietija: 16-metę moksleivę išprievartavęs afganistanietis išvengė kalėjimo, vietoj to buvo išsiųstas į agresijos valdymo kursus

Pranešama, kad nuosprendį paskelbęs teisėjas prievartautojui sakė, kad jis yra „puikus pavyzdys,“ kaip integruotis į Vokietijos visuomenę.

Afganistanietis prieglobsčio prašytojas, prisipažinęs dėl vieno išžaginimo ir penkių seksualinio priekabiavimo atvejų Vokietijoje, išvengė kalėjimo ir buvo įpareigotas lankyti agresijos valdymo mokymus po to, kai buvo apibūdintas kaip puikus integracijos į šalį pavyzdys.

23 metų migrantas, žinomas kaip Muchamedas M., 2019-2022 m. įkyriai kibo prie penkių skirtingų moterų, įskaitant 16-metės moksleivės išprievartavimą, o iš kitos prievartos būdu reikalavo oralinio sekso.

2015 m. į Vokietiją atvykęs paauglys iš Afganistano buvo priimtas Vakarų visuomenėje. Jis baigė vidurinę mokyklą ir įgijo įrenginių mechaniko specialybę, o paskui pradėjo dirbti šildymo inžinieriumi Bavarijos mieste Regensburge.

Nors Muchamedas. teigė, kad Afganistane jam gresia persekiojimas, šių metų sausio mėn. jis grįžo į šalį, kurią dabar kontroliuoja Talibanas, atostogų. Grįžusį Miuncheno oro uoste jį suėmė Vokietijos valdžios institucijos.

Jis prisipažino įvykdęs nusikaltimus ir liko suimtas iki nuosprendžio paskelbimo.

Kadangi daugelį nusikaltimų įtariamasis padarė būdamas jaunesnis nei 21 metų, jo bylą nagrinėjo Regensburgo apygardos teismo nepilnamečių teismas.

Dienraščiui Bild jo gynybos advokatas Christianas Raizeris (Christian Reiser) pasakojo: „Teisėjas sakė, kad jis iš tikrųjų yra puikus pavyzdys, kai žmogui gerai sekasi Vokietijoje“.

„Iš esmės jis yra visiškai integruotas,“ – pridūrė kitas gynėjas, Jorgas Mejeris (Jörg Meyer).

Per posėdį Regensburgo teismas Muchamedui M. skyrė privalomus agresijos valdymo mokymus ir uždraudė jam vartoti alkoholį – Afganistano pilietis pripažino, kad ši medžiaga buvo sunkinanti nusikaltimų aplinkybė. Paskui jis buvo paleistas iš areštinės ir dabar yra laisvas.

„Jaunimo teismo nuosprendis nėra neįprastas, nes kalbant apie paauglius didžiausias dėmesys skiriamas švietimui,“ – po teismo posėdžio Vokietijos žiniasklaidai sakė Raizeris.

Laikraštis Bild pranešė, kad praėjus daugiau nei ketveriems metams po užpuolimo Muchamedo prievartavimo auka vis dar gydosi dėl patirto streso.

Šaltinis: Remix News

3.2 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
40 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
IP 88.118

Na suklydo žmogus. Kam nenutinka? Negalima griauti jauno zmogaus gyvenimo.

IP 88.118

Vakar komentarų nerašiau, tik vieną repliką prie V. Rachlevičiaus straipsnio, akivaizdu, kad Nacionalinio susivienijimo intauletagentas persistegė. O gal L. Šopauskas įpylė dar vieną tautinio viskariaus „Monikutės sapnas“ stiklinę?! Taip sakant, prieš miegą, už nuopelnus partijai ir vadui.

blue yellow zov marinie

..ar dar neissiblaivei,ar jau neblaivas…

IP 88.118

Neorginalu drauhhhas intauletagente. Neorginalu. O gal ten buvo „Rojus“ ar „Skrydis“, o ne „Monikutės sapnas“?!

blue yellow zov marinie

..ikalk zibalo…busi originaaaalas ant leeetuvos.Delfis pranes…rastas ipmanas,be smurto zymiu…Skiepu versija atmestina,nes tulas pilietis rastas sukniubes prie kompo,salia stovejo nugertas zibalo kanistras.

Ei tu, WC eketė

Koks dar „Monikutės sapnas“, per daug prabangus gėralas. Jam užtenka ir krūminės perkoštos per Zizirskiekės pantalonus.

blue yellow zov marinie

…tau tai net batu tepalas ant kriaukslio….svente…paskui selioji po puslapius….

Idomu

Ka vartoji? Koksa ar kažką stipriau?

blue yellow zov marinie

…nukvaise fricai net neisivaizduoja,kad su tokiais integruotais butina padiskutuot tamsioj padvarotnej,issamiai ir itikinamai isaiskinant gero elgesio taisykles.Po disputo,jei muxamedas lieka gyvas,lengviau seksis integracija.

Jules

Jie nėra laisvi, pačio žiniai. Europa 1945 metais padalinta ir okupuota, nežinai? Europos elitą suformavo karo nugalėtojai, kaip mūsiškį Blševikų partija ir Maskovija. Pamiršai, kad Lietuvoje nebuvo desovietizacijos, o lietuviai dabar keičiami ne lietuviais sparčiau nei anuomet. Toks nelietuviškas Vilnius net prie drg.Brežnevo nebuvo. Vilnius paverstas Mažąja Rusija. Prieš mėnesį teko matyti gan nemalonų reginį prie Vilniaus autobuso stoties, kai kažkoks rusakalbis išvaduotojas taip baisiai klykė, taip šaukė, kokie mes, lietuviai, baisūs žmonės. Fašistai, naciai ir t.t. Matyt, nepavyko dėl kažko susikalbėti ruskai su kokia tai lietuve kasoje ir nepardavė, matyt, bilieto į kokį Berlyną ir pan. Taip baisiai pludosi ir nieko – viskas čiki-piki. Vokiečiai, kad ir prispausti, bet visgi šį bei tą sukuria ir kuria, o mes ką?… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…manding,tavo galvelej da ir berlyno siena tebestovi,germanija padalinta/nezinia i ka/,…tik pamirsai,kad ta pati friclendija yra ne tik ES ekonominis paravozas,bet ir politinis/geriausias to pavyzdys…refuges willkomen/……tai ka tu cia kliedalioji…..kaip tas ip,manas,negalintis prablaivet……

Jules

Manding, pačiam dar reikia siekti žinių – tikrų žinių, kad nebepyktum ant manęs dėl tų minimų kapsukiečių. Lietuvos Vyriausybę kas dabar sudaro, ne kapsukiečiai, kurie mus dabar drapalina baisiau nei vokiečius karo nugalėtojai, keisdami juos kitais – ne europietiškos kilmės žmonėmis šiandien? Apie MGU (Maskvos valstybinis) išvis nėr ko kalbėti. Viena mguščica net Briuselio vartus peralaužė su drg. Liūto Trockio traukiniu, laikinai Tauragėje sulaikytu, trindama visus į dulkes, į pelenus, nežinai? Tiesa, gal žinai, kodėl Maldeikovos traukinys buvo laikinai Tauragėje sulaikytas?

blue yellow zov marinie

…pasakyk tu man,kas is sios bobausybes/tiksliau,bobaisybes/ yra univerkes absolventai…jei netingi ziuret….

Na taip

Man tik idomu, kodel tu jam nepaaiškinai cia pat i akis, ka apie ji galvoji? Išsigandai?

blue yellow zov marinie

..apie tou apskritai geriau nekalbet,….tektu naudotis kacapu terminais…

Na taip

Man nesudaro problemu besireiškiančiam rusakalbiui pasiulyti grįžti i rodina. Netgi su paaiškinimais.

Ko jus tu kacapu taip bijote LIETUVOJE?

fungicidas

Nu kuo ne Bruoliai Lavrinovičiai. Integravosi į televizorių.

Ei tu, WC eketė

Taiklus pastebėjimas, WC ir Jules tandemas.

Aha

Toks tokį sutiko, ant alaus pavadino.

blue yellow zov marinie

ihaha,skeltanagi…

Dzeikas

Na jeigu tuose „agresijos valdymo kursuose” gydoma elektra,
https://youtube.com/clip/Ugkxf56kjhw2t98m4qrnMakrPee-J2Z22u-H
Tai gal ir isgydys.

Vokieciai

yra pavyzdys kaip gali pasikeisti tauta, kai ja isprievartauja ir fiziskai ir dvasiskai.

Jules

Tikrai taip! Tapo konkurente dar XIX pabaigoje ir nugalabijo XX amžiuje, o dabar nori galutinai pribaigti juos, o kartu ir mus – lietuvaičius. Tam pritaria Kapsukė, VDU ir t.t., tiesa? Apie antilietuvišką elitą išvis nėr ko kalbėti. Be desovietizacijos lietuvių neliks, kaip planuoja agresyvūs konspiratoriai. Ką mano lietuvių likę dar gyvi politkaliniai, tremtiniai ir jų anūkai? Ar pritaria mūsų pribaigimo politikai, ar seniai buvo Sodų gatvės aplinkoje naktį Vilniuje ir ne tik čia?

blue yellow zov marinie

.tau desovietizacija yra nesuvokiama abrakadabra….Nepriklausomybe skelbe komunistai/didz.dauguma,vadinamo..atkuriamo seimo,nors tai lenzbletkerio ismislas/…..tai bet kas,po vadinamos desovietizacijos,…..galetu teigti,kad ji esa,neteiseta/nepriklausomybe/…….

Jules

Labai suvokiama, nes aktuali bus ir po šimto metų, jei nebus imtasi dabar, jei norime išlikti kaip tauta Europos tautų sąjungoje. Ne federacijoje, Jūsų žiniai. Berlynas šiandien paverstas pasaulio šiukšlynu, ypač miesto parkai ir gėlynai. Vien buteliai, šukės, šlapimo šmarvė ir kai kas dar labiau smirdančio. Negalėjau patikėti tuo, kol savo akimis šito nepamačiau jų rožynuose, krūmuose pačioje jiems švenčiausioje vietoje aplink Pergalės deivę (Siegessäule) ir t.t. Tiesiog košmaras, ką su mumis padarė Troikė. Žinoma, langų majoras ir Kapsukė mano kitaip – priešingai, be jokios abejonės. Zubrylos irgi, kaip ir karjeristai bei bagočiai kitų sąskaita.

blue yellow zov marinie

…naa,Juliau,labai jau viska suvelei,kaip karsiama vilna….net siulo galo nerasi.Paprasciausiai,norint islikt….reik noreeeeet islikt.Mes,kaip tauta,sprendziant pagal balsavimus,….nenooorim/nes per durni/.FSIO.

blue yellow zov marinie

…labai vykes teiginys.Nenugincyjamas.

Ale mat kaip

Kai su Jule norėjo disjutuoti normalūs, tai Jule net į kalbas nesileido, žiūrėjo iš aukšto, o su marinu uodegas vizgina kaip tikri 3,14…

Ei tu, WC eketė

Čia nemaža daktarų,
Ir profesorių garsių.
Akademikai štai du,
Nusimanantys abu.

blue yellow zov marinie

…is akies…kostas kubilinskas…a stribo pazymejima tebeturi,judosiau…

blue yellow zov marinie

nu kas gali su tavim….disjutuot…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Žiauru

Ei tu, WC eketė

Čia nemaža daktarų,
Ir profesorių garsių.
Akademikai štai du,
Nusimanantys abu.

Kolaboravimas su WC, vistiek yra kolaboravimas.

Laukiam

Na dek ant stalo savo disidentinius prisiminimus.

blue yellow zov marinie

…anas gali tik pasipasakot,kaip ji valstybes kurejas patvarke…Nuo tada sriubai ir atsisuko…eme nukalbet ir juoktis…nei is sio,nei is to…..Ypac,kai pamirsta vaistu isgert…Arba,kai istruksta is tramdomuju…

Psichiatras

Tau rausvi arkliai dar nesidubliuoja?

Ei tu, WC eketė

Apie rausvus arklius išvėmei kai dar nebuvai psichiatru, visai susimaišei…
Po kiek nickų palindęs tas marmalas?

Pisk asilui is VU i snuki

Kada paskutinį karta šikai, protestuotojau pries WC? Ne i pampersus. Problemos su hemorojumi?

Pamastymas

Pamanyk tik, kažkokią lievą vokietką ,,panaudojo pagal paskirtį” ir visi alpsta.
Yra tokiu piemenių atrodančių subrendusiai, kad ir 25-metės pavydi…
Kodėl nerašo, iš kokios šeimos, socialinio lygio, politinių pažiūrų toji… Kokiom aplinkybėm tai įvyko? Gal ji iš Mėnulio kad nežino esamos padėties (Vokietijoj), nežino kas gali nutikti… Nėra ko šlaistytis pakampėm… Jeigu radosi reikalas nueit ar grįžt vėlai vakare, tegu eina su su broliu, su draugėm, su kaimynėm…
Tokios piemenės vaizduoja suaugusias, kietas, o dar ir pačios arabukus, negriukus ,,paerzina”…
Jie nebuvo ir niekada nebus EuropOS arabai, negrai, musulmonai… Jie buvo ir bus arabai, negrai, musulmonai EuropoJE.
Laikas suvokti, ne jie integruosis į Europą, o Europa PRIVALO INTEGRUOTIS į atėjūnus (kultūrinius okupantus).
Tegyvuoja tolerancija ir multi-kulti.
Cha cha…

Aha

Karo grobis atitenka nugalėtojams.

40
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top