Vokietijos krikščionys demokratai nusprendė neminėti Dievo savo partijos programoje

laikmetis.lt

Vokietijos Saksonijos-Anhalto regiono Krikščionių demokratų sąjunga (CDU) rengia naują politinę programą. Vienas iš pakeitimų – Dievo ir Bažnyčios išbraukimas iš dokumento.

Iki šiol Dievas užėmė svarbią vietą politiniame dokumente. Jis prasideda žodžiais: „Mūsų politika grindžiama krikščionišku žmogaus ir jo atsakomybės prieš Dievą supratimu“. Tačiau programa parengta prieš dešimt metų, todėl partija manė, kad ją būtina atnaujinti, praneša PRO. Naujojoje partijos programoje daugiau dėmesio turi būti skiriama aktualiems klausimams, pavyzdžiui, klimato apsaugai ir skaitmeninimui.

Tačiau atrodo, kad su naująja programa prarandamos ir kai kurios vertybės, rašo PRO. Mat 60 puslapių dokumente nė karto nepaminėtas Dievas ir Bažnyčia.

TAČIAU ATRODO, KAD SU NAUJĄJA PROGRAMA PRARANDAMOS IR KAI KURIOS VERTYBĖS, RAŠO PRO. MAT 60 PUSLAPIŲ DOKUMENTE NĖ KARTO NEPAMINĖTAS DIEVAS IR BAŽNYČIA

Be to, santuoka, kuri anksčiau buvo laikoma vienu iš nepajudinamų krikščionių demokratų principų, iš antrojo skyriaus perkelta gerokai į galą.

Regioninės CDU generalinis sekretorius Mario Karschunke atmeta kaltinimus, kad partija nukrypsta nuo savo pagrindinių vertybių, praneša Evangelisch.de. „Krikščioniškasis žmogaus įvaizdis išlieka mūsų politikos pagrindu“, – sako jis. Vis dėlto CDU turėtų būti šalia ir 80 proc. neišpažįstančių tikėjimo Vokietijos gyventojų, priduria jis.

Šaltinis: CNE

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Krikščionys vengia minėti Dievą, demokratai kalba nebe apie demokratiją, o apie liberaliąją demokratiją, Laisvės partija kariauja prieš laisvę. Priešas, užgrobęs auką, kurį laiką išsaugo jo išorinį pavidalą.

Paul Casimir

…ir Anūkas yra konservatorius, ir Čmiłė yra liberalė, ir Gentviliukas yra žaliasis, ir Vinokuras yra progresyvus visuomenės veikėjas, ir…

blue yellow zov marinie

…jo,visas svietas pagal xucpos principa……taip,tik atvirksciai.Net kacapai ji ivalde…otricatielnoje nastuplienyjie…,voina eto myr..ir panasus klaikalai….juokingai baisu…arba,baisiai grazu….zmogai jau nupindejo seniausiai,ko ir kuo cia dyvitis.

Dzeikas

Hm…nekrikscioniu demokratu partija

Pilietinis nepaklusnumas

Manau, kad labai teisingai padarė, kad nusprendė Dievo neminėti. Būtų tiesiog akibrokštas, jeigu tarnaujantys šėtonui staiga imtų iš geros pusės minėti ir Jėzų Kristų.

ar užmiršote

Kam pasakyta: neminėk Dievo vardo be reikalo?

Tomas Jakutis

Šiame straipsnyje nekalbama apie Dievo VARDĄ.
Žodis „Dievas” nėra Dievo vardas.

Aš.

Dievas yra Dievas ir taskas.

nes jie puikiai žino

kad žmogus susigalvojo dievus dėl mirties baimės.

na taip

o kas sugalvojo žmogui mirties baimę?

blue yellow zov marinie

…baubas…

cha cha cha

krikščionių demokratų

Vargo pisuokliai

Slava nepavargusiems būti Ukraina.

Life Site News

Popiežius Pranciškus Tikėjimo doktrinos dikasterijos, anksčiau žinomos kaip Tikėjimo doktrinos kongregacija, prefektu paskyrė  Argentinos arkivyskupą Viktorą Fernandezą, knygos „Bučinių menas“ autorių. Arkivyskupas Fernandezas dabar užims vieną iš aukščiausių Vatikano postų, kurių tikslas yra saugoti katalikų doktriną ir dorovę. Tikėjimo doktrinos dikasterija dešimtmečius buvo ištikimai valdoma. Tačiau arkivyskupo Fernandezo įrašai apie doktriną ir dorovę kelia didelį susirūpinimą.
https://www.lifesitenews.com/episodes/pope-francis-appoints-art-of-kissing-author-as-new-doctrine-watchdog/?utm_source=daily-usa-2023-07-15&utm_medium=email

Tomas Jakutis

Tai mankurtų partija, o ne Krikščionių.

prisieks

Marksui ir Engelsui

Al.

Ir ,,Šviesą Nešančiam”.

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top