Vokietijos policija nuleido rankas – Naujųjų metų naktį Kelne siautėjusi gauja nebus nubausta

15min.lt

Naujųjų metų naktį Kelno mieste siautėjusi gauja, kurios didžiąją dalį sudarė iš Šiaurės Afrikos atvykę migrantai, tikriausiai nebus nubausta už savo nusikaltimus, skelbia BBC.

Kelno policijos vadas Jurgenas Mathiesas patvirtino, kad Naujųjų metų naktį mieste siautėję ir prie moterų priekabiavę vyrai tikriausiai liks nenubausti.

Pasak jo, policija pagal vaizdo įrašus sugebėjo atpažinti 75 įtariamuosius, tačiau policijos pareigūnams tiesiog trūksta įrodymų, kad būtų galima imtis teisinių veiksmų.

Viso tą naktį policijos pareigūnai sulaukė net 500 skundų dėl nusikalstamų veikų. 405 iš šių skundų buvo dėl seksualinio priekabiavimo.

Kelno policija sakė, kad nusikaltimų Naujųjų metų išvakarėse miesto geležinkelio stoties rajone įtariami vykdytojai yra daugiausia prieglobsčio prašytojai ir nelegalūs migrantai iš Šiaurės Afrikos.

23 metų marokietis buvo apkaltintas dėl telefono vagystės, o 22 metų tunisietis ir 18 metų marokietis – dėl filmavimo kameros vagystės. Tai vieninteliai gaujos nariai, kuriems kol kas gresia teisinė atsakomybė.

Kelno incidento mastas pakurstė visuomenės pyktį ir baimę. Laikraščio „Bild am Sonntag“ paskelbti apklausos rezultatai rodo, jog 39 proc. apklaustųjų mano, kad policija neužtikrina pakankamos apsaugos, 57 proc. manė priešingai.

49 proc. apklaustųjų mano, kad tokio paties pobūdžio masinis smurtas gali smogti jų gyvenamam miestui.

15min.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top