Vokietijos policijai įsakyta dėl „smulkių nusikaltimų“ migrantų nebesuiminėti

Kaip praneša žiniasklaida, 2015 metų spalio 15 dieną policijos direktoratas Kylio miesto ir, tikėtina, kitų miestų policijos pareigūnams išsiuntinėjo instrukciją, pagal kurią dėl smulkių vagysčių, viešosios nuosavybės niokojimo ir kitų „smulkių teisės pažeidimų“ migrantai, įskaitant asmenis, neturinčius galiojančių dokumentų, neturėtų būti suiminėjami.

Realybėje tai reiškia, kad prieglobsčio prašytojai, neturintys galiojančių dokumentų, įgauna teisę vogti, o Vokietijos piliečiai nebegali tikėtis, kad policija ir teismai juos gins. Dokumente nurodomos priežastys, negirdėtos teisę gerbiančioje šalyje – esą procedūriniai reikalavimai ir praktinės kliūtys yra per didelės, kad jų būtų laikomasi, o policija ir teismai disponuoja per mažais resursais ir turi susitelkti svarbesniems uždaviniams.

Vokietijos piliečiai, sužinoję tokias naujienas, šaiposi, ar neturėtų tokia padėtis būti traktuojama kaip teisės viršenybės, kuri laikoma pagal 2-ąjį Europos Sąjungos sutarties straipsnį centrine ES vertybe, „sisteminiu pažeidimu“ ir ar neturėtų Fransas Timmermansas, Europos Komisijoje atsakingas už teisės viršenybės užtikrinimą, kiek atsitraukęs nuo Lenkijos reikalų pasidomėti ir Vokietijoje susiklosčiusia situacija.

Parengta pagal kn-online.de, dailymail.co.uk, agendaeurope.wordpress.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Arvydas

Juk euroglobalistų vizija – „pabėgėliai” (ypač musulmoniški) turi tapti Vakarų Europos šeimininkais. Matyt, todėl A.Merkel ir jos aplinka su jais elgiasi labai pagarbiai: kad „pabėgėlių” nepapiktinti, atšaukė pederastų paradą Berlyne, uždraudė Oktoberfest šventę Bavarijoje, labiau nei kitiems leidžiama pažeidinėti įstatymus.

Pikc

O pederastų paradą riktų ne atšaukti, o paleisti per nelegalų stovyklas – būtų atrakcija kai reikiant. 😀

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top