Vokietijos vidaus reikalų ministrė siūlo visiems migrantams suteikti balsavimo teisę po 6 mėnesių

laikmetis.lt

Vokietijos kairiųjų vyriausybei smunkant apklausose dėl migracijos krizės ir smukančios ekonomikos, kairiesiems ima trūkti rinkėjų. Vokietijos vidaus reikalų ministrė Nancy Faeser galimai turi „problemos sprendimą“: suteikti prieglobsčio prašytojams teisę balsuoti vietos valdžios rinkimuose jau po šešių mėnesių buvimo Vokietijoje. Jei ši programa būtų įgyvendinta, per naktį Vokietijoje atsirastų milijonai naujų rinkėjų.

„Mes norime intensyviai dirbti federaliniu lygmeniu ir Bundesrate, norime kad visiems žmonėms, kurie gyvena Heseno savivaldybėse ilgiau nei šešis mėnesius, būtų suteikta teisė balsuoti vietos rinkimuose“, – taip apibūdinama jos vadovaujamos Socialdemokratų partijos (SPD) rinkimų programa Heseno žemėje, kurioje N. Faeser šiuo metu dalyvauja rinkimuose.

Vyriausybės duomenimis, daugiau nei milijonas žmonių, atvykusių į Vokietiją iš Ukrainos, Vidurio Rytų, Azijos ir Afrikos, iš karto įgytų balsavimo teisę visoje Vokietijoje.

Šiuo metu teisė balsuoti vietos rinkimuose suteikiama tik kitų ES šalių piliečiams.

Laikraštis „Bild“ paprašė SPD paaiškinti, ką iš tikrųjų reikštų masinis balsavimo teisių išplėtimas. SPD atstovas spaudai atsakė, kad partijos pareiškime turėjo būti konkrečiai apibrėžta, kad naujaisiais rinkėjais taps tie, „kurie turi leidimą nuolat gyventi šalyje“. Tačiau tai vis tiek būtų taikoma įvairiems prieglobsčio prašytojams iš tokių šalių kaip Sirija, Afganistanas ir Eritrėja.

būtų taikoma įvairiems prieglobsčio prašytojams iš tokių šalių kaip Sirija, Afganistanas ir Eritrėja

Faeser yra žinoma dėl savo griežtų kairiųjų politinių pozicijų, konservatorių persekiojimo ir raginimų taikyti masinę cenzūrą; anksčiau taip pat buvo atskleista, kad prieš pat tapdama vidaus reikalų ministre ji rašė kairiųjų ekstremistų žurnalui „Antifa“.

Partija „Alternatyva Vokietijai“ (AfD) iš karto sukritikavo tai, ką ji vadina mėginimu surinkti balsus iš migrantų, ir išplatino pareiškimą, kuriame rašoma: „Vidaus reikalų ministrė Faeser (SPD), kaip pagrindinė kandidatė Heseno žemės rinkimuose, agituoja už tai, kad vietos rinkimų teisę turėtų visi žmonės, kurie Vokietijoje gyvena „ilgiau nei šešis mėnesius“. Tai reiškia, kad tariamiems „pabėgėliams“ iš Afganistano, Sirijos ar Turkijos taip pat būtų leista balsuoti – net ir neturint Vokietijos pilietybės.

„Tokiu būdu Vokietijos pasas paverčiamas šlamštu. Bet svarbiausia: Faeser ir SPD nori pritraukti žmones, neturinčius jokio ryšio su Vokietija, kaip naujas rinkėjų grupes. Tai nestebina, nes vietiniai gyventojai, iš kurių tyčiojamasi kaip iš „ne migrantų“, bėga nuo (kanclerio Olafo) Scholzo SPD“, – teigiama pareiškime.

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

Va dėl ko reikalingi inveideriai, kad teisingai balsuotų. Va dėl ko konservatoriams reikalingi gudai, „Vilno našistai”, kad teisingai balsuotų. Europos elite, kaip ir Lietuvos, vieni apsišaukėliai, išdavikai ir melagiai. Lietuvos elitą, stambiojo verslo klasę, irgi suformavo buvęs okupacinis režimas – Maskovija. Lietuvos ekonominė klasė nenori turėti jokio ryšio su Lietuva – tik su pelnu, viršpelniu, ir galimybę pasistatyti vilas šiltuose kraštuose į kuriuos galėtų pabėgti Maskovijai vėl žengiant čia. Nėr nei kairės, nei dešinės – tik asmeniniai interesai, tiksliau, svetimųjų interesai pirmiausia, nukariautojų interesai – Troikės interesai. Lietuviai žūt būt turi būti pakeisti nelietuviais, kaip stengiasi ekonominė politikos klasė per Maskovijos malonę.

blue yellow zov marinie

…sventa tiesa…

Ar čia visi totalūs idiotai?!

Kokį šūdą čia raugėji, pradažna škūra!!!
Tavo maršistai, vasiliauskininkai ar celofanininkai tikrai tokių dalykų nepalaikys kaip rašo Jules.
Tai gali(!!!) deklaruoti tik ir tik NS, bet ar deklaruos man visiškai neaišku. Tikėtina kad ir NS paskutiniu momentu sužais politkorektiškumo korta.

Kas norit mano balso?!
Aiškiai ir garsiai deklaruojate Jules tekstą, ir būtinai ĮSIPAREIGOJATE (!!!) sugaudyti VISUS dirbusius prieš tautą ir valstybę ir… su visom šeimom į Dimitravą iki grabo lentos !!! !!! !!!

blue yellow zov marinie

..kad tau,pederaste ir pedofile,nieko neaisku,teko pastebeti jau pries dvejus metus,kai buvai tik nupiepes stiklo valytuvas.Paskui transformavaisi i wc valytoja,da veliau,i wc iswalytoja…,dabar i …nieka.Padiskutuociau su tavim,bet tu nepsichuoji tik dardedamas nuo laiptu,kitais atvejais,arba keikiesi,arba klyki nesamones.Taigi,su giliu liudesiu pranesu,dialogas imposible.

keista teisė

taip išeina kad Vokietija gali milijonais kepti naujus ES piliečius, nesiklausdama kitų ES valstybių nuomonės. O jeigu taip darytų Lietuva? Įsileidžia milijoną kitą arabų, kinų, bengalų , aprūpina pasais ir važiuokit kur norite, visa ES jūsų.

Hildegarda

Lietuvoje kviestiniai gudai, anot Jules, „Vilno našistai” balsuos už konservatorius ir eks bolševikus-už LDDP, apsišaukėliais socdemus ir liberoidus.

Jules

Uzurpatoriams ir apsišaukėliams reikia rinkėjų balsų, kad išsilaikytų amžinojoje oligarchinėje valdžioje, oligarchų dimokratijoje – reikia balsuotojų iš Gudijos, Rusijos, Afrikos, Arabijos ir taip toliau, kad pagaliau lietuvių Lietuvoje nebeliktų. Į išvytų iš Tėvynės lietuvių gretas atkeliami aukščiausios klasės specialistai iš Afrikos, o mūsų moteriškėms lietuviai vyrai per prasti, kaip ir vokietėms,- joms reikia šitų va mano paminėtų aukščiausios kultūros vyriokų. Mes per prasti: buki, nekultūringi, nehigieniški, atsilikę ir niekam tikę.

blue yellow zov marinie

..man tai buna labai smagu,kai vat tokios k… ima cypaut,kai sie pasisavina ju,bendrai pagamintus misruuuunus…ir isvaziuoja namo….o tos durnes isdavikes kenkejos kaulija pagalbos,bliauna krokodilo asarom…..negaila tu slerwisku sliuriu,taip joms ir reik.

blue yellow zov marinie

…tuomi irodyta,kad ruberoliai ir negritiatos reikalingi tolimesnei absurdo taaaaasai…ne tik odos ir smegenu korekcijai.Fricams/ir mums/…vienintelis issigelbejimas yra afd,kad ir kaip jie ziuretu i kremliu/mums labai neparanku/……buvo ir yra durniai tie visi fricai,idiotai ir kretinai su savo kaltes jausmu….per mazai ju bobu kacapai patvarke,matyt.Aina jie visi nax..osten.

Hitlerio testamento vykdytojai

Hitleris yra pasakęs, maždaug, jeigu Vokietija pralaimės karą, vokiečių nacija (o gal germanų rasė) išgaruos kaip vandens lašas ant karšto akmens. Tik aklas nemato kaip dabartinė vokiečių tauta stengiasi įgyvendinti šitą Hitlerio nurodymą.

Jules

Ar taip testamente parašyta, ar runkelius ir vakcinuotus-edukuotus čia taip medžioji?

gilinkis pats

Rašyto testamento Hitleris nepaliko, bet jis mėgo pašnekėti už stalo, tai buvo liudininkai tokio pasakymo. Daugiau nežinau

Hildegarda

Kokie liudininkai? Tie, kurie už stalo nesėdėjo? Negali pavardint, tad geriau patylėtum.

o kodėl

neiškart? Galima suteikti, kai jie dar Afrikoje.

Tomas Jakutis

Merkel pasitraukus Vokietijos vyriausybėje beprotybė deja pasiliko. Tad nenuostabu, kad AfD populiarumas auga.. Rinkėjai nori pokyčių.

blue yellow zov marinie

…tu,aisku,uzkietejes merkelistas,da koki Remarka iskeik…tau bus labai prie snukio/vos neparasiau…veido/…

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top