Vokietijos vyskupų pirmininkas teigia, kad religija yra „pertrūkis“, o ne tęstinumas

laikmetis.lt

Vokietijos vyskupų konferencijos pirmininkas vyskupas Georgas Bätzingas (Georgas Bėcingas) sakė, kad trumpiausias religijos apibrėžimas yra „pertrūkis“ ir kad kai kurios tęstinumo formos, kurių žmonės ieško religijoje, yra „atvirai įtartinos“.

G. Bätzingas kalbėjo antradienį tiesiogiai transliuotose šv. Mišiose vyskupų plenarinės asamblėjos, kuri rugsėjo 26-29 d. vyksta centrinės Vokietijos Fuldos mieste, proga.

Homilijoje Limburgo vyskupas sakė, kad „pernelyg užtikrintai tvirtinamas tęstinumas, t. y. vientisi ryšiai pagal šūkį „taip buvo visada; taip buvo manoma visada; kas buvo blogai vakar, negali būti teisinga šiandien“. Tai, jo manymu, yra „atvirai įtartina“.

G. Bätzingas kalbėjo apie „didingus vaizdinius, kuriuose Dievo tauta su tikėjimu išdėstė savo istorinę patirtį ir atpažino joje Dievo vadovavimą“.

Gegužės mėnesį nusivylimą popiežiumi Pranciškumi išreiškęs vokiečių prelatas sakė, kad iš tiesų „mūsų žmogiškoje prigimtyje reikia ieškoti tiltų tarp vakarykštės dienos ir rytdienos, brėžti laiko ribas ir atrasti prasmingas sąsajas – o tai dažnai įmanoma tik retrospektyviai. Mes siekiame tęstinumo. Tačiau trumpiausias religijos apibrėžimas yra ir lieka ,pertrūkis’, kaip sakė Johanas Baptistas Metzas“, kuris buvo įtakingas vokiečių kunigas ir teologas, miręs 2019 m.

Šaltinis: CNA

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kvieskime daktarą

Tiek melavo, tiek melavo, kad net pertrūkį gavo:))) Ir iš kur imasi tiek idiotų…

Pirmininkai konferencijų eikit melstis daugiau

Vokietukams reikia užsukti visus dujų kranelius,kad biški ant duonos ir vandens pasėdėtų,gerai pašaltų žiemą,pamąstytų apie gero gyvenimo pertrūkį,o ne tęstinumą.Nes nebežino ką dar sugalvoti iš neturėjimo ką veikti.

///

fanatizms

Ritualinė klizma

Šiam veikėjui dievukai iš už Atlanto padarė pertrūkį vamzdyje. Galės turėti malkų tęstinumą.

Būtų gerai,

jei visos Vyskupų konferencijos ir jų pirmininkai vykdytų Jėzaus priesaką apaštalams: „Tad eikite ir padarykite mano mokiniais visų tautų žmones, krikštydami juos vardan Tėvo ir Sūnaus, ir Šventosios Dvasios, mokydami laikytis visko, ką aš esu jums įsakęs” (Mt 28, 19-2O). Bet tai sunkiai įmanoma, nes kardinolų globalistų, masonų, sodomitų, modernistų, reliatyvistų pastangomis popiežiumi išrinktas Pranciškus (Jorge Bergoglio) Kazachstane pritarė sodomijai, vienlytėms santuokoms, nė karto neištarė Jėzaus Kristaus vardo nei Jo mokymo, su promasoniškų visuomeninių ir politinių organizacijų vadovais kurdamas globalią New Age bažnyčią.

fungicidas

Iš tikrųjų pirmininkas turėjo omenyje ne pertrūkį, o protarpį, kuris savo ruožtu yra geismo objektas visokiems … 🙂

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top