Volodymyras Lozickis. Kokios taikos su Rusija reikia Ukrainai?

laikmetis.lt

Dabar, kaip ir daugelis kitų Ukrainos gynėjų, labiausiai bijau, kad mūsų pergalė bus parduota už centus ir istorija pasikartos.

Manymas, kad Rusijai turi būti suteikta galimybė pasitraukti „su veidu“ yra pavojingi spąstai, ką gali patvirtinti kompromisinis susitarimas su Ukraina dėl karo pabaigos.

Tam yra trys priežastys.

Pirma, ne Vakarai, o mūsų susitarimas su Rusija lems, kaip ir už kieno pinigus bus atkurta Ukraina. Jei eisime į kompromisus, Vakarai įgnybs mums į skruostus kaip vaikams ir sakys: „Na, pagaliau jūs nustojote ginčytis, mes panaikiname sankcijas Rusijai ir toliau taikiai gyvename“. Ir tada mes toliau turime vamzdį, ir rusai po kelerių metų užbaigs tai, ką pradėjo, su nauja invazija.

Antra, kompromisinės formuluotės pašalina patį mūsų pergalės Ukrainos Tėvynės kare prieš Rusijos nacizmą faktą. Galutiniame susitarime turėtų būti vartojama būtent tokia formuluotė: Rusija pripažįsta savo karinį pralaimėjimą. Kam? Tai suteiks teisinį pagrindą tolesniam Rusijos denacifikavimui. Būtent ne deputinizacija (šis terminas sumenkina visų Rusijos piliečių atsakomybę), o visuotinė Rusijos denacifikacija.

Be Rusijos denacifikacijos ir deimperializacijos neįmanoma išlikti žemėlapyje. Šiandieninė Rusija neturi nušliaužti laižyti žaizdų, ji turi būti demontuota. Rusų pasaulio Kartagina turi būti sunaikinta. Ir, žinoma, tai turi įvykti susprogdinant ją iš vidaus – tai mūsų pagrindinis tikslas.

Trečia, jei politiškai sutiksime su kuo nors kitu, išskyrus Rusijos pralaimėjimą, tai susprogdins Ukrainą iš vidaus.

Visko esmė ne Krymas, Doneckas ar neutralus statusas. Tai yra rusų pasakojimas ir jo reikia atsikratyti. Esmė yra ta, kuri mus domina. Tai visai ne teritorijose ar popieriai. Tai Rusijos tikrovės pokytis. Prašau pabrėžti šią tezę: mūsų pagrindinis tikslas vienu sakiniu – pakeisti politinę realybę Rusijoje.

Svarbiausias prioritetas: venkime istorijos pasikartojimo. Išeitis – sulaužyti Rusijos nugarą. Pasiekimas – susitarimo pasirašymas kalba, garantuojančia jos susinaikinimą iš vidaus.

Antras prioritetas: ukrainiečių gyvenimai. Sprendimas slypi ne derybų su Rusija plotmėje. Pripažinkite kaip faktą ir nesileiskite apgaudinėjami iliuzijų. Tai karinio ir diplomatinio darbo su Vakarais klausimas, visų pirma dėl priešraketinės gynybos divizijų tiekimo mums.

Trečias prioritetas: reparacijos, žalos atlyginimai. Trilijonai dolerių, tik agresoriaus sąskaita, žinoma, neskaitant Vakarų. Privalomas jų gavimo pagrindas – susitarimas, fiksuojantis karinį Rusijos pralaimėjimą.

Būtent mes turėtume su jais kalbėti ultimatumu. Kuo anksčiau tai suprasime, tuo veiksmingesnė bus mūsų karinė pergalė.

Šaltinis: The Ukrainian Post

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
42 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Absol sutinku.

Gaves snukin eis issilaizyt,po to butu da blogiau.Uztvatyt ta blogio imperija,spaust,kol neprades cypt.Ziurint i rasiejos gyvius,ta visuotina bydliatina ima kazkoks pasibjaurejimo koktulys.Tas ju ruskyj myr telieka ju viduj,aina anys peklon.

Na va, pagaliau…

Pagoglinkit straipsnį – “ Varšuvos akcijų birža sustabdė prekybą „Inter Rao Lietuva“ akcijomis”. Pagaliau pradėtos taikyti sankcijos su Rusijos oligarchu Igoriu Sečinu siejamai elektros tiekėjai „Inter Rao Lietuva“. Na va, “patriotams” kauniečiams broliams (ne)žydams Garbaravičiams nebepadeda net konservatorių partijos “stogas”!…

FAKTAS

Ракетный комплекс „Кинжал” уничтожил подземный склад ВСУ в Ивано-Франковской области? Вооруженные силы впервые с начала операции применили гиперзвуковые ракеты „Кинжал”, удар пришелся на склад украинских военных, сообщил официальный представитель российского Минобороны генерал-майор Игорь Конашенков. Pagoglinkit straipsnį – “ Российские военные уничтожили склад боеприпасов ВСУ ракетами „Кинжал”.
Na va, rusų armijos kariai jau Vakarų Ukrainoje ukrufašistamas duoda į skūrą!

Stiklo valytuvas

Jau rašiau, kad Vokietija po PPK, o Japonija po APK neteko savų kariuomenių…
Kas užtikrins ir kaip tai vyks PAPUNKČIUI agresorei Rusijai sudedant ginklus. Tai ne tik Rusijos nuginklavimas, bet ir rusiško šovinizmo sulaužymas…
.
Visi, kas vengia tokių minčių yra ‘rusų pasaulio’ adeptai.
.
Šiame reikale pamatysime tikrajį ‘Vakarų veidą’, tikrąjį globalizmą…

Ot,tau

duot i skura uz tokius rasinejimus,bjaurastie.Kaip lietuviska zeme tokius nesioja.Eik i savo ruskij mira ir nesuk galvos.

Stiklo valytuvas

> 13:42
Razborkės
Rusų fašistai pliekiasi su ukrufašistais, o laimi Ukraina. Ar tą norėjai pasakyti.

WC VALYTUVUI

Kas ir kokiu stebuklingu budu nuginkluotu kacapu armija.Nu kam tu kliedi tokias nesamones.Duokdie sumust ja Ukrainoj ir kad issinesdintu namo.Vidun rasiejos net didziausias beprotis nelis,nebent noretu pirmo atominio.Dar ir dabar jis gresia,greiciau ta botoksa papjautu..

habilitās

Savi marškiniai arčiau kūno! Kam rūpi ta Ukraina, pašnekėjo, apsisuko ir pamiršo. Covidas ir tai, ką šalių vyriausybės išdarinėja su gyventojais parodė, kad žmonės ir jų padėtis nieko nedomina, o jų sveikata ir gyvenimai yra tik pasipelnymo priemonė. Vien jau tas faktas, kad sankcijos Rusijai griežtinamos vos ne kasdien ir daroma tai, nuo 2008 metu, t. y. nuo Rusijos invazijos į Sakartvelą, rodo, kad tai tik kažkoks spektaklis akims dumti, kuriuo užsiima Vakarų pasaulio valstybės. Pastoviai girdime svarstymus pirkti-nepirkti iš Rusijos dujas ir naftą, pagrindinį Rusijos biudžeto pajamų šaltinį, tačiau negirdėjau, kad kas nors kalbėtų apie branduolinio kuro pirkimo boikotą, nes Rusija turi apie 60% branduolinio kuro rinkos pasaulyje. Išteklių turi daug kas ir didesnių nei Rusija, bet tokių gamybos… Skaityti daugiau »

Habilitui

negali but ,kad vienas demuo lemtu viespatavima,sodrins,kas kitur,kad ir Ukrainoj,yra ten to urano.Esme,kad is 3 zaideju vienas silpsta,tai reik ziuret,kas likusiems dviem naudingiau.Nuo to ir priklausys Ukrainos likimas.

Stiklo valytuvas

> habilitui ir kitiems ekonomokos bokštams. . Kodėl visi pamiršta (hmm), kad daug energetinių resursų sunaudoja gamyba kurios puse produkcijos yra skirta išmesti į sąvartyną. Išmetama dėl blogos kokybės ir menkaverčio reikalingumo. Vartotojiška ekonomika?!! Kada prabilsime apie vartotojiškos, tiksliau švaistūniškos ekonomikos pabaigą. . — O kur dar dvigubos-trigubos pakuotės?! — Visų pakuočių, greitai lūžtančių daiktų, migloto naudingumo-efektyvumo daiktų surinkimas ir utilizavimas-perdirbimas. Na taip, VALDYMAS PER VARTOJIMĄ. — Klaikus aplinkos teršimas (mikroplastikas tik vienas iš daugybės). — O kur dar antriniai (pirminiai) dalykai – pati gamyba, logistika, žmonių vykimas į darbo vietą… . Kiek čia galima ir privaloma sutaupyti vien atsisakant VARTOTOJIŠKUMO. . Atominė energetika labai gerai, bet tik tol kol skaičiuojamos ‘pajamos’. O tokių ‘skaičiuotojų’ apstu. Bet kai į ‘balansą’… Skaityti daugiau »

To  14:00

Apie sovietiją kažkada irgi panašiai kalbėjo.

Ukraina jau

turi pereiti į puolimą.Kitaip jai bus sunku.

EKONOMOKOS BOKSTUI WC

..zalioji energetika toks pats politinis kliedalas kaip ir klimato atsilimas.Pacio samprotavimai tumberg,kvaiseles,lygio.O rasiejos koziris yra nezmoniskai didele vartotoju rinka,net daryt nieko nereikia.Vien del to is Vakaru tik ir lauk sunybiu.Kur jie des savo produkcija.Nebent i Bombeju.

Marytė

Jeigu Stiklo valytuvas taip aštriai nepasisakytų prieš žydus ir sicilikus, jis būtų populiarus ir mylimas.

Ekspertas

Simptomatiškas straipsniukas, deja budingas ir mūsų politinei padangei. Autorius apimtas nevilties, bejėgiškumo ir negebėjimo suvokti pasaulio toks koks jis yra. The Ukrainian Post. Reiškia dirbama Vašingtono naudai ir nesuvokiama kad JAV interesai ir problemos nėra tos pačios kaip Ukrainos. Kokius JAV interesus atliepia Ukraina ir atvirščiai? Ar JAV interesai sutampa su ES Ukrainos atžvilgiu? Kodėl JAV naikintuvus Ukrainai neperduoda iš Vokietijos teritorijos o siūlo tai daryti Lenkijai? Apie ką Baidenas kalbėjo su Putinu dar iki prasidedant karinei operacijai? Kas būtų jei Ukraina laimėtų? Toliau skurdintų liaudį ir krautų turtus oligarchams? Kuo vakarietiškoje Ukrainoje po 2014 m. žmonėms buvo geriau gyventi nei prorusiškoje iki 2014? Ar jums neatrodo „rusijų išmontuotojai“ kad jūs išmontuojat savo protavimo likučius, savo bendruomenes, savo nacionalinius interesus… Skaityti daugiau »

Maryte,

tu esi nuostabiai geros sirdeles,vaikeli..Linkiu tau laimes.

Patriot Outdoor Survival

Rusijos įstatymų leidėjas Olegas Matveičevas reikalauja, kad Amerika perduotų Aliaską ir Kaliforniją Rusijai už žalą, padarytą dėl JAV sankcijų.
Remiantis pranešimais, 1867 m. Aliaską nupirko JAV iš Rusijos imperijos, o „Fort Ross, kuris yra 90 mylių į šiaurę nuo San Francisko, gyvenvietė taip pat buvo atlikta su Rusijos imperija“.

Jis tvirtino, kad ir Antarktida priklauso Rusijai, nes ją atrado rusai.
https://patriotoutdoorsurvival.com/russia-is-demanding-alaska-and-california-back-from-america/

Tata

Visi jau dabar mato kad reikėjo Ukrainai turėti branduolinį ginklą kaip Izraeliui. O gal jo reikia ir Lietuvai? Tiesa reiktų dar Konstituciją tinkamai išaiškinti. Tada jau Rusija prieš mus vėl atsiklauptų ant kelių ir pasidalintų pagal mūsų išbraižytus žemėlapius.

Patriotui

Kadangi JAV susikūrė išžudžiusi indėnus, o indėnai kalbėjo kalba panašiai į rusų, JAV turėtų pasiduoti Rusijai ir sumokėti už visas skriaudas.

Stiklo valytuvas

> Ekspertas 2022-03-19 16:58 . Beveik tobula. Beveik. 1. Ar Rusija buvo ar nebuvo agresore savo kaimynėms per paskutinius kelis šimtus metų? 2. Jeigu Rusija būtų „motina Rusija“, ar tada aplinkinės kaimynės irgi balafotusi į ‘kažinkokį’ NATO už jūrų marių ar visgi šlietusi prie čia pat esančios Rusijos. 3. Ar toje „išmontuojamoje“ Rusijoje taip viskas gerai, ar yra ir „vis dar pasitaikančių negerovių“. 4. Ką Rusija daro ne taip, kad aplinkinės kaimynės jos purtosi? Gal prieš 6 metus vienoje rusų laidoje svarstė klausimą „su kokiom kaimyninėm šalim dar Rusija nekariavo?“ Pasirodo, pagal laidos autorius, tai vienintelė Kinija ir čia pat patys saviironiškai pasiguodė – „juk visada būna pirmas kartas“. 5. Pagal patį išeitų kad Ukraina turėtų ‘putinistus’ pasitikti su gėlėm.… Skaityti daugiau »

Maryte

tata irgi atrodo panasus i gera seneli.Tik jo pasaka apie tai,ne ne,ne apie sniego puga,ne…Apie tai,kad reikia iszudyti trecdali zemes gyventoju..Taip taip ir tave,ir mane,ir tavo vaikus,seima,gimines.

Dzeikas

PatriotujuiL
Negrus pamirsai pamineti:))

Dzeikas

Eksperdui:
Zinoma JAV naudai taip pat.
Rusijos denacifikavimas atnes nauda visai zmonijai.

WC VALYTOJUI

Nieko nesupratau.Bet teskite.Labai idomu.

Patriotui

lietuviai pirmieji atrado rusija,todel ja reik prijungti prie LT.cARAS bus lianzbuburgas,tesiantis HABHABZBURGU DINASTIJA.

Stiklo valytuvas

Pasirodo turiu antgamtiškų galių 🙂
Tik pavadinau šūdo gabalu ir pasmirdo WC.

tiesa apie Ukrainą ir dar daug kas kita

laisvaslaikrastis.lt

televizijainternete.com

wc valytojas

pats sika,pats valo ir manosi esas stebuklingas.Kartais apsitriedzia pseudopatriotizmu,puola isterikon,prasosi nuzudomas,po to saukiasi policijos,grasina uzdarysias portala ir baisiai plustasi,kai to neivyksta.

Rusija ruošia

naują holodomorą Ukrainai.Labiau už Putiną šiurpina vakarų abejingumas,matant žudymus ir griovimus.Tik netikintys gali taip elgtis.

Buvo metas kai

visi Vladimirai pavirto Volodimirais. Tuoj atvirs atgal.

Zelenskio ukrufašistai jau tapo teroristais

Как заявили в Минобороны, офицер СБУ сообщил о подготовке террористических атак на дипломатические объекты западных стран, в том числе США, во Львове с целью провокации против российских военных. подготовке террористических атак на дипломатические объекты западных стран, в том числе США, во Львове с целью провокации против российских военныx. Российским военнослужащим сдался сотрудник главного управления Службы безопасности Украины по Донецкой и Луганской областям, сообщил официальный представитель Минобороны России генерал-майор Игорь Конашенков. «Данный офицер принимал непосредственное участие в организации подготовки диверсионно-террористических групп для работы в освобожденных от националистов районах», — говорится в сообщении. Daugiau skaitykite straipsnyje – “Сдавшийся офицер СБУ сообщил о подготовке терактов во Львове”.

Cha cha cha…

Mariupolyje ukrufašistai nuo rusų karieivių jau slepiasi kanalizacijos kolektoriuose! A*chu*jet!!…

TU visa savo

gyvenima praleidi tokiam kolektoriuj.

Kis

Sis kalejimas tautu privalo isnykti,kas ji panaikins gaus isrysima,Putinas kaip bebutu nusikaltelis,kuris nusipelno grieztjs bausmes,Kitos islygoskatastrofu atidejimas,juk jis atvirai niekino visus pasiulymus.Apgailestauju Nato bailumu,Iskanderai juk pasibaige ,o kalibrai senai isskrido Sirijoje,tad palikes metalo lauzas ir sovietiniai tankai kuriu Uzuraleje miskuose ju prigaminta tukstanciai,bet tiek kiek priveze prie Ukrainos vaziuojantis.Nato gen,direktorius turi zmogus turintis karini issilavinima ir gyvenimiska patirti,Soigu,statybininkas gal ir neblogas,vogti moka,bet tuo mokslas ir pasibaige,tai ne armija,o kazkokiu bandyteliu samburys,o desantura beveik visa zuvo dar ore.

Kada

Hakeriai paviešins trolių sarašus?!

Realistas

Kliedesiai šio išprotėjusio pasaulio dvasioje …

Valio!!!

ВС России уничтожили более 100 военных и иностранных наемников под Житомиром на Украине. ВКС нанесли ракетный удар по центру подготовки украинских Сил специальной операции под Житомиром, там базировались иностранные наемники. Об этом сообщило российское Минобороны. „Высокоточными ракетами воздушного базирования нанесен удар по центру подготовки сил специальных операций украинских вооруженных сил, где базировались прибывшие на Украину иностранные наемники, в районе населенного пункта Овруч Житомирской области”, — сказал представитель ведомства генерал-майор Игорь Конашенков. Daugiau skaitykite straipsnyje – “ ВС России нанесли удар по центру подготовки наемников на Украине”. Valio!!!

Stiklo valytuvas

Apie Rusijos demontavimą. Tiksliau, pačios Rusijos išsimontavimą. . Kas dabar vyksta Ukrainoje? Vieni sako – spec. operacija, kiti – karas. Aš manau, kad yra kur kas gilesnis apibudinimas, tai rusų tautos savižudybės aktas. Ar tai vyksta per metafiziką, ar per parapsichologiją, bet vyksta. Pažiūrėkime paeiliui ir papunkčiui. . Reikia būti trenktam, kad kaktomuša susiremti su ‘atomine’ Rusija. Bet niekas nedraudžia rezultato siekti ‘per aplink’. Kategoriškai šalin visas nuostatas, kad tai neįmanoma. . Kiekvienas Achilas turi savo kulną. . 1. Žemėlapyje Rusija atrodo didingai ir grėsmingai, bet velnias nėra toks baisus kokį jį paišo. 2. Tolimieji Rytai ir užuralė jau dabar didele dalimi yra kinų. ‘De jure’ – rusų, ‘de facto’ – kinų. Tik laiko klausimas, kada kinai gimę Rusijoje ir… Skaityti daugiau »

STIKLINIAM WC DARBUOTOJUI

Nieko asmenisko,tai tik analinis pamastymas..

Idiotai

Тут как тут.

Foto

Taip atrodo kardo perkalimas į žagrę praktikoje.

IDIOTAI

Pasipiktina savo kurybos ivertinimu.Tuoj kvies pasaulines suvienytas pajegas,kukius,pro sali einancius jiecius.Zodziu,viskas, kas kruta.Veliau imsis saudyniu i kakta ir issikvies policija sau.Po to sulis po velena ir pasikavos nuo vatnyku.

42
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top