VSD kasdienio darbo vaizdai

Nuolatinis įkyrus dėmesys, kurį VSD skiria Lietuvos piliečiams, skatina ir piliečius atidžiau domėtis VSD darbu.

Tiesos.lt supažindina skaitytojus su įprastomis VSD provokacijomis, kuriomis, padedant propagandinei žiniasklaidai, siekiama diskredituoti bet kurį pilietinį pasipriešinimą valdžios savivalei.

1.

VSD pasirūpino, kad mitinge, vykusiame 2012 metų vasario 22 dieną S. Daukanto aikštėje Vilniuje, nukreiptame prieš valdžios susidorojimą su FNTT vadovais, dominuotų neonacių vėliavos su svastikomis. Šios vėliavos buvo visiškai naujos, tautinių ir nacionalistinių Lietuvos organizacijų iki tol neturėtos ir nenaudotos.K.Čachovskio nuotraukos, DELFI.lt

Propagandiniai TV kanalai stengėsi mitingo organizatorius ir dalyvius filmuoti šių vėliavų fone. Užsienio diplomatams po mitingo buvo aiškinama, kad prie prezidentūros protestavę lietuvių neonaciai, nepatenkinti demokratiška ir europietiška prezidente.  

2.
2012 metų gegužės 17 dieną prieš masinį valdžios smurtavimą Garliavoje protestavę ir į S. Daukanto aikštę susirinkę piliečiai tuoj pat sulaukė ir VSD provokatorių. Vienas jų nuolat lydėjo Nijolę Sadūnaitę ir Liudviką Pociūnienę, veržėsi į prezidentūrą, rėksmingai ir radikaliai protestą komentavo žurnalistams, demonstratyviai stengėsi išprovokuoti policininkus – mėgino padegti policijos ištiestą juostą. Buvusių bendradarbių aikštėje atpažintas, buvo paprašytas VSD užsakytas provokacijas nutraukti. Po antrojo griežto įspėjimo atsiprašė ir iš Daukanto aikštės pasitraukė.

K. Kavolėlio nuotraukos, Alfa.lt

3.
2012 metų gegužės 17-ąją visą dieną trukusioje protesto akcijoje dalyvavusius piliečius nustebino netikėtas TV kamerų sugrįžimas į S. Daukanto aikštę tuo metu, kai joje, atrodė, nieko nauja ir įdomaus nebebuvo. Netrukus paaiškėjo, dėl kokių vaizdų TV operatoriai pakartotinai subėgo į aikštę. Šiuos vaizdus nufilmavę, jie ramiai išsiskirstė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top