Vyriausioji rinkimų komisija toliau tyčiojasi iš 320 000 referendumo iniciatorių

Iš pradžių ketinęs leisti Tautos referendumo iniciatoriams naudotis Registrų centro duomenų baze ir taip sudaryti sąlygas pašalinti surinktų piliečių parašų neesminius trūkumus, penktadienį, sausio 3-ąją, Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas tai daryti uždraudė.

Komentuodamas tokį VRK sprendimą vienas referendumo iniciatorių Pranciškus Šliužas teigė: „Jūs mus išvarote net ne žibučių ieškoti, o duodate mums geležines Eglės klumpes, kurių sunešioti tikrai neįstengsime per 15 dienų“, – penktadienį vykusiame VRK posėdyje teigė P.Šliužas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kritikas Pikčiurna

O tuo tarpu kol Vaigausko VRK posėdžiavo, buvau Algirdo Patacko knygos „Litua” pristatyme Signatarų namuose….
Jau ankštos darosi mūsų salės, jau greitai ankštos bus ir mūsų aikštės. Jau kyla Lietuva į savastį, į Tėvynę… Orumas apima jau mūsų Žmogų, jau tiesiasi atgimstanti Lietuva. Čia, kaip prieš Aušrą, pirma tampa gūdžiai tamsu, kol prabudę paukščiai savo čiulbėjimu ir kylančios Saulės spinduliai nepaskelbia artėjantį Rytą…
Drebėkite tamsumos, Jūsų laikas jau praėjo…
Nebuvo ir istorikų toj salėj, nors žadėjo…
Sudie, vaigauskai su savo draudimais, gretai būsite uždrausti ir Jūs!

Taigi

Kai tokie Patackai žmonėmis manipuliuoja, tai nieko gero. Žmones kelti turėtų dori ir sąžiningi žmonės.

Audrone

Menkas tu esi zmogus TAIGIS.

komuniagų valdžia

komunistai valdė, valdo ir valdys – jie tikrai nesitrauks.

kam nepatinka – galit emigruoti, komunistai neprieštaraus – atsivež pigių ruselių.

Nebesuprantu

Kodel p.Sliuzas staiga atsisake advokato p.Dambrausko paslaugu?Kas cia vyksta?

Taigi

Galbūt todėl, kad vis tik advokatas bendraujant su komisija nelabai tinka, kad kalbantis su komisija reikėjo ne advokato, bet diplomato.

steps

prie to cinizmo ,, belieka lietuvos olimpe sedinticiom gaujom ir seimyniniems sukciam , isparceliuoti paskutini turta, ZEME ,,ir ,, ir istusteje kaimai bei miestai , i bambalius bei desrigali isleide uz ja gautus pinigus zmogenai , bebus vienur kitur isimesciusiu cigonu taboru ar indenu rezervatu gyventojai ,, dar pajegesniams ,,tatos tipo tarptautines seimynines rangos nuomininko ir baudziauninko dalia nesant ,, to nori musu ox kaip gerai gerai euro sajuzo pasefuojamu solidaus lovio pinigu , VALDZIA ,, Briuselio rojaus itakojami naujuju laiku kryzuociu padlaiziai ,, todel , manau , jau pats laikas , Lietuva gelbstint , ir tai kas is jos belike, ar beliks ,kuo greiciau apart oficalaus himno isisamoninti prabociu palikima ,, priedu himnui paskelbus ,, KUR LYGUS LAUKAI ,,,,… Skaityti daugiau »

skaitykite ir bus aiškiau

skaitykite:
alkas lt/2014/01/04/z-vaisvila-vrk-pergudravo-prancisku-sliuza/

Žliužas- naivuolis ir keistuolis

Pagal Alko.lt portale esantį Vaišvilos tekstą galima numanyti, kad Šliužas veikdamas kaip totalus naivuolis, įindo i separatines derybas su sukčiumi Vaigausku …Ir atsisakė advokato vienaasmeniškai ir buvo apmulkintas Vaigausko lyg kūdikis….
Akivaizdu, kad Šliužas turėtų užleisti koord. vaidmenį kam nors protingesniam…

epitafija Kritikui Pikčiurnai

tarsi piktybiniai navikai

vieši naujieji bolševikai.

prieš darbštų, kuriamąjį pradą

jie tešlagalvių ordas veda.

tikroji bolševizmo sėkla –

nužmogintų idėjų šmėkla –

vis dar klajoja po Europą

naujais vardais, nauja pakopa

prislėpę klasinę doktriną

jie “viešą interesą” gina

paklydę savo žodžių masėj

nežino kas tas ginamasis.

visa jų tariama teisybė –

tai šventabambiška liuosybė

ir demagogijos substratas,

Kur saugiai lindi biurokratas.

pažink: naujieji bolševikai –

darnos, dorovės išdavikai;

saldžiai įžūlūs, siekią kilti

smailom ETNOSADISTO iltim

Kritikas Pikčiurna -> Patriarchui

Gerbiamasi, eiliuoti,kaip ir parduoti mokate sklandžiai. Tiktai su sąžine ne visai sklandu, tiems kas Tėvynę svetimiems gabalais dalina, o savo seseris ir brolius išvaiko po svetimus kraštus arba į nebūtį…

Kritikas Pikčiurna -> Bendražygiams

Nenusiminkite, brangieji. Istorija mus moko, kad Tiesa, Laisvė, Žemė ir Tėvynė yra pačios brangiausios vertybės, kurių nenusipirksi paprastu parašiuku referendumo lape. Pasaulyje jomis prekiaujama mokant tik tvirta valiuta. O pati tvirčiausia valiuta yra kraujas ir gyvybė, kuri pati savaime tirpsta ir išnyksta, jei nepanaudojama tinkamai ir laiku… Negi naiviai manėt, kad parašiuku atpirksite paduotą Tėvynę, kurios net tūkstantį metų kalaviju, ugnimi ir krauju, nesugebėjo užkariauti mūsų mieliausieji kaimynai, nors pigiai pardavė savi? Laimei dabar kiti laikai, dabar patys galingiausi ginklai yra informacija ir protas, taigi – Tiesa ir Apsisprendimas. Mes juos parodėme 1990-91 metais. Kodėl to nepakartojus ir šiandien? Tereikia tiktai vieno – Geros Valios ir Apsisprendimo – būti ir išlikti Oria ir Nepriklausoma Tauta tarp tokių pat Draugų. Eglė… Skaityti daugiau »

kur dingo žalieji žmogeliukai?

kažin ką ten didysis Prezidentės biografas – Zigmukas Vaišvila veikia? Senai nesimatė. Gal jau renka Paulausko tėvo biografijos faktus?
Niekur niekur nemačiau, kad Artūras būtų deklaravęs savo ir jolantos tėvų biografijas. O juk būtų įdomu ir tautai pamatyti.

Bet dėl referendumo, kad Rusija nešdintūsi su visais Iskanderiais iš Karaliaučiaus, tai VISIŠKAI PRITAARIU. Tebus tai mūsų visiškai suverenios tautos viešas pareiškimas.
ŽAlieji, kur jūs? Jei Chevron von tai ir ISKANDERT VOON!!!

Ar privalome sėdėti ant parako statinės?
Tikiuosi kad žali žmogeliukai – L.Balsys su Z.Vaišvila būtinai surengs šį referendūmą. Juk taip už jį kovojo:)

Rita

Sedi postuose parazitai ir elgiasi kaip nori ,tyciojasi . Organizuokite revoliucija ,kas pasirase visi dalyvaus . Kiek tie banditai ir vagys gali tyciotis .

Kritikas Pikčiurna -> Žalių žmogeliukų ieškotoj

O ką, Tamsta, pats veiki jei apie Artūrą Paulauską ir jo šeimą bei kitus taip puikiai informuotas? Kodėl, kaip Zigmas, neviešini ir nekovoji, nesibylinėji už melus? Kodėl prie Zigmo ar Lino kabinėjies, kad skelbia tiesą ir nepučia valdžiažmogių miglos? Gal todėl, kad gerai Tau moka už tokius komentarus? O gal todėl, kad plyšyje lauki kuri pusė paims viršų, kad ir sau kąsnelį pasiėmus? Matyt, tai ne Tavo Tėvynė ir ne iš Tavo 320 818 seserų ir brolių bei iš Konstitucijos tyčiojasi nomenklatūra. Matyt, ne Tavo brolius vargas veja iš Tėvynės, ir ne Tavo tėvus prieš laiką pasiglemžia mirtis…

Marija

Sliuzas ne naivuolis ir ne keistuolis. Tie, kurie ji cia zemina, neverti but lietuviais. Jis labai protingas zmogus ir issilavines, ne bet koks kaimietis. Dar cia toks TAIGI koment. zemina ir gerb. Patacka. Tai tikrai, kad tau iki Patacko, kaip iki menulio, idiote.

Taigi Marijai

Su Patacku ir nesilyginsiu, jis man ne autoritetas, atvirkščiai, anti autoritetas.

Taigi

Kol nebuvo „geradarių”, pasirengusių pasinaudoti surinktais vaisiais, tol Šliužui sekėsi su VRK, nes Šliužas kaimietiškai yra išmintingas ir apsukrus.

Anikė

Kai prieš kelis dorus šviesuolius stoja supuvusi sistema,vien nuo jos smarvės
bloga darosi.Kiek 20 amžiuje Europoje išnyko valstybių,tautų,kalbų…Jei būsime
abejingi,toks likimas išliks ir mūsų valstybę.Vaigausko gaila,tai jau tik politinis lavonas,išdrįsęs stoti prieš 320000 tautos atstovų.
Kokia patyčia-keli „tupikai”tupintys VRK-a,
Prieš piliečius,pareiškusius,
Kad ŽEMĖ mūsų,ji neparduodama…
Tik mulkiai sugebėjo sugalvot,kad gali ją kilnot
Iš pakraščių į Vilnių,tuo pačiu atimdami žemelę iš kitų.
Ar ne fašistai jie?Ar ne užgrobėjai jie,paskyrę sau sklypus
Pajūryje,prie ežerų,draustiniuos…
Tie patys daugel metų mus mulkina ir tyčiojas,
Kad esam lengvai apgaunami jų pažadais.
Tad gal daugiau neleiskim jiems meluoti…

tikrai

net smirdi nuo to blogio ir cinizmo, kurį skleidžia visi susenę ir nepajudinami šeškai.

po myta

ir I vilniu ir baigesi vargai

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top