Vyskupas Jonas Kauneckas: „Tiesą ginti sunkiau dabar!” „Jie eina prieš Dievą”

Vyskupas Jonas Kauneckas yra didžiulė paguoda Bažnyčiai ir Tautai.

Tikras avių Ganytojas pagal Jėzaus atvaizdą.

Ganytojas drąsiai ir aiškiai pasisako apie veidmainius krikščionis, ypač tuos iš TS-LKD ir kitus su moksliniais, įskaitant teologijos, religijos mokslų, laipsniais.

To dabar labiausia reikia, nes kaip vyskupas sakė, sovietmečiu buvo aiškus priešas ir iš dalies buvo lengviau su juo kovoti.

Dabar gi turime vilkus avių kailyje, kurie yra patys pavojingiausi.

Tačiau vyskupas Jonas visada buvo prieš visus vėjus.

Telaimina ir testiprina jį toliau Gerasis Dievas.

„Jie lyg vaizduoja save tikinčiais, bet kai kalba, tai ne tik prieš Bažnyčią, o prieš Dievą!“ – kalbėdamas apie išpuolį prieš vyskupą Gintarą Grušą dėl Bernelių Mišiose pasakytų žodžių stebisi vyskupas Kauneckas. Ališauskas, Navickas, Landsbergis… Ar nuodėmė – atgyvenusi sąvoka? Apie kunigų įkalinimus už Biblijos citatas, apie pareigą ginti šeimą, lietuvių kalbą, Tėvynę ir tikėjimą – pokalbyje su žurnalistu Valdu Vasiliausku.

5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Juos pažinsite iš vaisių

Taip,jus teisus vyskupe apie TS-LKD „krikščonis” .Jų ten visokių yra ir po visokiais ” moksliniais” ir slaptais laipsniais jie ” dirba”.Kaip ir 33 JAV prezidentas Harry S. Truman ,33 laipsnio masonas,kuris numetė atominę bombą ant Hirošimos ir Nagasakio-katalikų Romos Japonijoje),katalikiškiausių Japonijos miestų.Numetęs atomines bombačkas Harry S. Truman po poros mėnesių iš Škotijos didingosios masonų ložės ir 33 masono laipsnį „užsitarnavo”, gavo.Va,taip,kaip ir parašyta” visas pasaulis piktojo pavergtas”

Ne viską pasakei,

matyt, tyčia nuslėpei, kad jis dar ir KKK nariu buvo, ir su Čerčiliu bei Atliu Baltijos šalis Stalino Rusijai atidavė, kaip amžinąjį jos paveldą, jos turtą – nuosavybę? O kaip dabar bus, nežinai?

Ayn Rand

Neseku vietinės purvasklaidos – gal kas galite nuorodą įmesti apie tą išpuolį prieš Grušasą? Anas gi visiškas nomenklatūra, dėl ko jau ten jį keiksnotų progresyvieji anūkai?

Mickėyus Mouseas

Tai ne grubus ir agresyvus išpuolis , bet pasitelkus „teisingus” komentatorius Grušas (gal ir Bažnyčia aplamai) pastatomi „į vietą” . Straipsnis Ėlėrtė tuinklapyje:
Grušo pamoksle per Kūčias – įspėjimai dėl noro pašalinti nuodėmės sąvoką ir įteisinti „visas žmogiškas aistras“

Ayn Rand

Aišku, dėkui

Anemofobas

„Ališauskas, Navickas, Landsbergis… Ar nuodėmė – atgyvenusi sąvoka?“

O kaip „akademikas“ Subinė?

Hmm

O sancta simplicitas! Ališauskienė nėra Ališausko žmona. Senuko tokia tyra siela. Geriau jam ir nežinoti, kas ten ir kaip 🙂

Life Site News

Mirė popiežius Benediktas XVI -tas (Racingeris)
https://www.lifesitenews.com/news/breaking-pope-benedict-xvi-dies-at-the-age-of-95/?utm_source=email_123122

The Holy See Press Office announced the news this morning, with director Matteo Bruni writing: “With sorrow I inform you that the Pope Emeritus, Benedict XVI, passed away today at 9:34 in the Mater Ecclesiae Monastery in the Vatican.

gate.io

Very descriptive article, I enjoyed that a lot. Will there be a part 2?I think everything posted made a lot of sense. However, think on this, suppose you were to write a awesome post title? I ain’t suggesting your information isn’t solid., but suppose you added a headline that makes people desire more? I mean Town of Jamestown Indiana Completes Stormwater Utility Study – KW Consultants LLC is kinda vanilla. You might glance at Yahoo’s front page and see how they create article headlines to get people interested. You might add a related video or a related picture or two to grab readers excited about everything’ve got to say. In my opinion, it would bring your posts a little livelier.

Sign Up

The point of view of your article has taught me a lot, and I already know how to improve the paper on gate.oi, thank you. https://www.gate.io/fr/signup/XwNAU

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top