Vyskupo Schneiderio pareiškimas dėl susidorojimo su vyskupu Stricklandu

katalikutradicija.lt

„Vienintelis kaltinimas, už kurį dabar neabejotinai gresia griežta bausmė, yra kruopštus Tėvų tradicijų laikymasis.“ Šie šventojo Bazilijaus žodžiai (Ep. 243) labai tinka Tailerio (Teksasas, JAV) vyskupo Jo Ekscelencijos Josepho E. Stricklando nušalinimui nuo pareigų iliustruoti. Vyskupo Josepho E. Stricklando nušalinimas reiškia juodą mūsų dienų Katalikų Bažnyčios dieną. Esame akivaizdžios neteisybės liudininkai. Neteisybės, nukreiptos prieš vyskupą, kuris atliko savo pareigą skelbdamas ir gindamas nekintamą katalikų tikėjimą bei moralę ir skatindamas liturgijos šventumą, ypač nepamirštamą tradicinį Mišių apeigyną. Visi supranta (net šio vyskupo priešai), kad jam pareikšti kaltinimai galiausiai yra nepagrįsti ir neproporcingi ir jais buvo pasinaudota kaip patogia proga nutildyti nepatogų pranašišką balsą Bažnyčioje.

Tai, kas IV a. per arijonų krizę nutiko vyskupams, kurie buvo nušalinti ir ištremti tik dėl to, kad be baimės skelbė tradicinį katalikų tikėjimą, vėl vyksta mūsų dienomis. Tuo pat metu keli vyskupai, kurie viešai remia ereziją, liturginius piktnaudžiavimus, gender ideologiją ir atvirai kviečia savo kunigus laiminti tos pačios lyties asmenų poras, nesusilaukia jokių Šventojo Sosto sankcijų.

Vyskupas Stricklandas tikriausiai įeis į istoriją kaip „JAV Bažnyčios Atanazas“, kurį, kitaip nei šventąjį Atanazą, persekioja ne pasaulietinė valdžia, o pats popiežius. Atrodo, kad jau kurį laiką vykstantis savotiškas nekintamam katalikų tikėjimui ir apaštališkajai disciplinai ištikimų vyskupų „valymas“ dabar pasiekė lemiamą etapą.

Tegul auka, kurios mūsų Viešpats prašė iš vyskupo Stricklando, duoda gausių dvasinių vaisių mūsų laikams ir amžinybei. Vyskupas Stricklandas ir kiti tikintys vyskupai, kurių jau buvo paprašyta atsistatydinti, kurie šiuo metu yra nustumti į užribį arba kurie bus kiti šioje eilėje, turėtų nuoširdžiai tarti popiežiui Pranciškui: „Šventasis Tėve, kodėl mus persekiojate ir mušate? Mes bandėme daryti tai, ko mūsų prašė visi šventieji popiežiai. Su broliška meile aukojame tokio persekiojimo ir tremties auką už jūsų sielos išganymą ir gerą Šventosios Romos Bažnyčios būklę. Iš tiesų mes esame geriausi Jūsų draugai, Švenčiausiasis Tėve!“

+ Athanasius Schneideris, Astanos Šv. Marijos vyskupijos vyskupas augziliaras

Versta iš: Onepeterfive.com

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pilietinis nepaklusnumas

Maitvanagiai susisuko lizdus Amžinajame mieste. Maitvanagiai!

blue yellow zov marinie

wc,OI,Watikanas ne amzinas miestas.Tai Roma.

Bitlų dračiūlai

O Vatikanas kur? Rubliovkoje?

blue yellow zov marinie

..tavo subinej,durake.

blue yellow zov marinie

…xa xa xa xa xa xa xa xa xa………turet sakyt,sv.papa,kodel tu toks durnas………gyvavusi kvailyste 2000 metu,byra kibenimakui….grysim prie savo senuju,tikruju Dievu.Tuomet ir asigausim,dings beprotybe ir kvailybe.

Bitlų dračiūlai

Čia prie kurių „dievų”? Piziaus ar Achuiateteo (čia ne keiksmažodis, jei ką)?

blue yellow zov marinie

…prie tu,kur zegnoootis nereikia,kretinaarijau,.

Vardas

pranciškus yra masonų statytinis ir vykdo masonų tikslą sunaikinti ir pavergti, arba kaip minimum suskaldyti Bažnyčią. pranciškus veikia kaip antipopiežius. antipopiežius, remiantis pranašystėmis, gali atsirasti tik antikristo metu. Ar jau yra paskutiniai laikai, kuomet galutinei kovai turės susiremti blogio ir gėrio jėgos? Jei taip, tai tuomet atėjo laikas galutiniam apsisprendimui, kurioje pusėje esame kiekvienas. Jei apsisprendžiame būti Dievo pusėje, tuomet ir kovokime ne vieni, bet kartu su Juo.

blue yellow zov marinie

..tau galvon iskiepijo mankurtizma,gali su savo dievu,kaip su siena kalbet…nepades,kaip niekad niekam ir nepadejo.

fungicidas

Pirarchija

Dzeikas

Vatikanas padejo skersa ant Sodomo ir Gomoros likimo.
„Golovokruženije ot uspiechov” pasakytu draugas Stalinas.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top