Vytautas Landsbergis. Apie panieką tautai

Siūlome europarlamentaro, pirmojo atkurtos Lietuvos valstybės vadovo Vytauto Landsbergio pasvarstymus apie tautininkų nepasitikėjimą tauta: jei tik bus leista parduoti žemę, ši būtinai parduos…

Kodėl valdantis elitas nepasitiki tauta ir trukdo jai pasisakyti šiuo klausimu pačiai sąžiningai, pagal tos pačios tautos balsais priimtą Konstituciją, surengtame referendume, tekste nerašoma.

* * *

Vytautas Landsbergis. Tautininkų panieka tautai

Per jėgą grūdamo referendumo išorėje – tartum tik draudimas parduoti žemės sklypus europiečiams, mūsų sąjungininkams iš ES. Tartum.

– Velniop tą Europą ir nuodėmingus sąjungininkus net pribaltus, nes mums, skaistuoliams lietuvaičiams, už spygliuotos vielos buvo geriau!

Čia prasiskleidžia ir tikrasis motyvas, bet kol kas grįžkim prie atvirosios išorės. Taigi.

Draudimas tautai, kad neparduotų. Pati tauta turi balsavimu užsidrausti. Nevesk mūsų į pagundą, negeras pasauli.

Tautininkų ir jedinstvininkų požiūris toks, kad jei leisim, tai visi patriotai parduos hektarus ir sklypus bjaurybėms europiečiams ir patys išvažiuos į gerovę linksmučiai, kaip žemę pardavę. Juk jeigu ne ta konkreti grėsmė – tautininkų ir jedinstveninkų požiūriu – tai nereiktų nė draudimo. Juolab tokio kategoriško, absoliutaus, išmušančio mus iš blogosios Europos Sąjungos. Gal Vladimiras Vladimirovičius ir ne be pagrindo ją keikia, bet jei mums rūpėtų tik sklypo kaimyno tautybė ir kalbos mokėjimas, galėtume problemą pasispręsti paprastais įstatymais.

Ir čia žmogus imi stebėtis: iš kur tų referendumininkų širdyse tiek paniekos tautiečiui lietuviui, paverstam amžinu įtariamuoju. Jeigu leisim – būtinai parduos! Todėl geriausia neleisti, ir tegu aria, gal bent Sosnovskio barščius augina.

Arba teparduoda tik Ramūnui, na, nebent kitam einančiam į super dvarininkus ir prijunkusiam prie Europos papo, tačiau būtinai su lietuvišku pasu. Žemė nemėgsta, jeigu artojo kišenėj koks nors europietiškas pasas, tada ji dreba. Tad reikia ginti tėvynės žemę pirmiausiai nuo lietuvių, kad neparduotų savo sklypo kokiam latviui, ispanui, estui.

Beje, dėl estų. Jie pripažįsta, sveikina mus, kad einame teisingu keliu. Apgailestauja, kad patys leido Estijos žemę pirkinėti visokiems ten suomiams, danams. Tie supirko, supirko ir išsivežė.

Dabar estai kuičiasi likusiose estiškos žemės salelėse ir šokinėja nuo vienos į kitą per užsieniečių žemes, kur net miškai ir akmenys pakeitė spalvą.

Kalbėjo taip vienas neseniai apsilankęs žinomas estas, ir net ašarą nubraukė… dėl mūsų, lietuvių. Taip smarkiai buvo susirietęs iš juoko.

Apie tai, kokia čia koordinacija su V. Putino agresyvaus imperializmo pliūpsniais, nebereikia nė kalbėti. Faktai ant veido. Susivokę ponai Pankos ir Songailos turėtų atšaukti savo referendumo torpedą.

Tačiau būgnininkų koncertai tęsiasi. Drg. Z. Vaigauskas kapituliuoja, nes mėgsta muziką. Juk tai jo asmeninio balso persvara tęsiasi nesąmonė. Vartoju šį žodį atsižvelgdamas į Seimo ir kitų teisininkų, pakviestų konstitucininkų ekspertų išvadas. Neraštingas referendumo tekstas, tad ir pats referendumas prieštarauja Konstitucijai.

Taipgi sveikam protui. Antai nustatoma, kad nei žvyro savame lauke pasikasti, nei šulinio įsirengti negalėsi be referendumo. VRK žioplystė, jeigu tik. Turėjo kas nors pasitikrinti, analizuoti, neregistruoti nesąmonių. Buvo galų gale jau sausį pasiūlyta taisyti logiškai: darom du referendumus vienu metu, vienu atėjimu. Vieną – dėl Europos sutarties atsisakymo. Nereikia mums briuselinių išmokų ir programų. (Melagiai melavo, neva vengrai su tuo pačiu gegužės terminu uždraudę parduoti žemę ir nebūsią nubausti – netiesa, gerb. Tautos melagiai, vengrai su protu nesusipykę.) Kitą sinchroninį referendumą – dėl žemės rinkos uždarymo europiečiams su visais vienodais blogiečiais. Be apgavystės, tegu piliečiai žino, už ką siūloma balsuoti. Už abu dalykus, kurie susiję. Ne. Tikslas juk ne tas. Darykim nesąmonę, atrodykim ir estams, ir visai Europai tikrieji proto bokštai. Lėmė drg. Z. Vaigausko balsas.

Ir vis dėlto – kodėl tautininkai taip įtaria tautą, kad būtinai parduos?

delfi.lt

* * *

Siūlome prisiminti ir paties V.Landsbergio požiūrį į tautą:

Vasario 16-ąją Vytautas Landsbergis gąsdino lietuvius Briuselio kerštu

Vytautas Landsbergis ragina Tautos referendumo iniciatorius „atšaukti parašus“

V. Landsbergis pasmerkė ir paragino pasitraukti iš Sąjūdžio kitaminčius profesorius

Vytautas Landsbergis: Tautos nereikia fetišizuoti – ji balsavo už komunistus

Laisva visuomene nusivylęs V. Landsbergis: Referendumams reikia proto, kurio veršių tauta neturi

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
41 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ponas niekas

Gimęs šliaužioti, į dangų kaip paukštis nepakyla…
Nebedėkit prašau jo nuotraukos, vimdo.

Anikė

Grok,žiogeli,smuikeliu,nereikia kištis į reikalus,kurių neišmanote be patarėjų.
Griauti,tai nestatyti,daug sugriovėte,sunaikinote,supriešinote.Baisiausia,kad mus pavertėte runkeliais,beteisiais,negalime spręsti ir atitaisyti sąrašinių
pridarytų nesąmonių.Ar ne gana iš Tautos tyčiotis?

Apuokiukas

Na bet šiaip tai Pranciškus Šliužas su savo pasakymu, kad Lietuva padarė klaidą stodama į Europos sąjungą, sužlugdė visą referendumą ( o taip pat ir simpatijas tautininkams ).

aš.

pritariu anikei.kiršinti skaldyti,skūsti,įtarinėti,lipdyti etiketes,nefetišizuoti tautos.kaip ir tarybų laikais atidirbinėja puikiai.kaip ir jo tėvukas prie rudo ir raudono.anūkas irgi suka senelio kryptimi,tik paskaitykit gabrieliaus rašinėlius delfyje.

arvis

pirm1kart neperskaičiau „tatos” iki galo,pamokslai tautai iki įkyrumo,įsivaizduojant save Moze….deja deja deja…

Jūs

kvailiai, suradot Lietuvį – Panką. Pažiūrėkit į jo galvos struktūrą. Hitleris už tai į konclagerį geraiusiu atveju būtų paiuntęs. O jūs dievinat, nepavykėliai.

kovo 25d.-paskutinis sansas

,Dar niekada Lietuvoje taip vieningai nebuvo kovojama prieš tuos, kurie nori savo vaikams išsaugoti Tėvynę. Ar jau nuleidome rankas? Pasidavėme?
Dėl referendumo datos Seimas galutinį sprendimą priims kovo 25-ą dieną.

Vyrai ir moterys, jeigu jie bijo tik vieno – žmonių gatvėje, viešumoje – visų pareiga yra atvykti!
Trūksta tik mūsų tūkstančio būgnų, tūkstančio balsų – ir jie neišdrįs paniekinti piliečių valios.

Norintys važiuoti iš Kauno į Vilnių užsakytu autobusu, iki kovo 24 d. siųskite savo Vardą, Pavardę ir telefono numerį el. paštu: keramike@gmail.com arba tel.: 861288898

Brangieji, LAUKIAME JŪSŲ PRIE SEIMO KOVO 25 DIENĄ 8.00 val. (antradienį). LIETUVAI LEMTA IŠLIKTI!

Pagarbiai,’
Referendumo iniciatyvinės grupės taryba

Teisingai,

Tie patys estai yra pasake,kad jus valdzioje -kvailiai! Juokiausi susiriesdama ir pataikyk ,gi tu man,taip taikliai…

atsibodo

liandzberga ir jo provokacijos.jau vien melyna gelyte jo atlape parodo kokiai gaujai jis atstovauja.

Ir vėl tie Sosnovskio

barščiai.Jų jau niekur nebėra.Kas gerbiamą V.Landsbergį taip klaidingai informavo?

Ar V.Landsbergis

ramiai gali miegoti,kai taip žiauriai iš Lietuvos išsiųsta Garliavos mergaitė,kad visi kiti ir jų subinės gerai miegotų?Su tuo susitaikyti neįmanoma.

   kacius

Jau laikas pagalvoti apie mauzoliejų. Ir barzdelė ir mintys vado. Su apsauga nenusisekė, reikėjo sveikatą saugoti, o saugojo nežinia ką – šaukštai po pietų.

imunitetas

Man patriarxujaus nuotrauka kaip vaistas, kaip antigenas antikūnams organizme formuotis, imuniteto stiprintojas. Su kiekviena patriarxujaus doze aš stiebiuosi į viršų, tvirtėja mano raumenų skaidulos, šviesėja protas ir akyse ryškėja ta maro landsbergizmo bacila su visomimis atmainomis-kūbilizmu, grybizmu, liberazmu, kurią vieną dieną, paėmęs
didelę ąžuolinę kuoką ketinu sutraiškyti, „įkalti” kuo gyliau į gimtąją
žemę, kad jos paviršiuje niekada nepasirodytų baisiausias Lietuvos užkratas, fašizmo atmaina -landsbergizmas.

Gintautas

Kokios problemos,reikejo saugiklius kokie yra pas vokiecius ir viskas butu puiku.Kur skubeti su litu, kartu su Anglija isivesime.Seimos savoka turi buti itvirtinta Konstitucijoje.Kogi plesaisi Vituk, 24m. sude maudomes.Bus taip kai Tauta nori.Tiesa, kaip ten anukas laikosi,tempi uz ausu. Parlamento gynejas.Alytus.

Lina

Palikit ta glusiu ramybel.Savaitgaly prie maxsimu ir akropoliu bus renkami parasai uz Puteiki.Pakelkit siknas nuo sofku.pagaliau.

pasirasyk

http://www.peticijos.lt/visos/71548

Už laisvą Lietuvą ir veikiančią demokratiją

bbq

Landzbeergi ar ne tapai Breznevu L.I.?O gal Tutanchamonu kuri reikes su apsauga kartu palaiduoti,na ir blizguciais is virsaus pabarstiti?

Canada

Paveluotas ejimas. Didysis sachmatininkas suseno. Pralosus karaliene ner ko mojuoti pestininku.

Ponas Landsbergis taip niekino tauta, kad tauta patyciu jau nepamirs.

Man regis, kad nepavyks ponui savo nuodemiu primesti kitiems.

pasikartosiu, rasiau jau ne karta:

skandavome- Lietuva! Landsbergis! Atejo i valdzia tas, is kurio tikejomes svarumo, skaidrumo, TIESOS ir jokiu privilegiju. Lietuva buvo stabili salis, turejo pramone, kuria, sugriovus SSSR, reikejo tvarkingai priziureti, vystyti. Viska sugriove, zemes skraidino, privilegiju daugiau nei prie sovieto prisitaise. Kirsinimas, kirsinimas. Chebros skyrimas i auksciausius postus. Ne profesionalai, bet „savi”. Kur matei, kad daktariukas vadovautu Krasto apsaugai, kazkoks teisininkas Sveikatos ministerijai. O geriausia tai Landsbergio paskirtas Vagnorius, apie kuri a.a. Antanavicius jau skiriant i MTPirmininkus buvo pasakes- vidutinis ekonomistas. Pradzia padare pats Landsbergis, na o po jo – prichvatizacijos gigantas AMB. Kazin kiek laiko Butrimiene-Brazauskiene uz mokesciu moketoju pinigus trunys Turniskese? Jos tikriausiai prisibijo pati panele JE, matyt nasle zino daug daug AMB aferu. Zodziu, dabar Landsbergis, kaip EP ,… Skaityti daugiau »

Kritikas Pikčiurna

Štai ir dar kartą nusiėmė savo kaukę „patriarchas”. Ir kiekvieną kartą pasirodo kitas veidas – dar ciniškesnis. Dabar supratau, kodėl jis prašo apsaugos – to reikalauja prisiimta misija, kurios galutinį tikslą jis visą laiką gerai žinojo. O daugelis mūsų juo šventai pasitikėjome… Pasirodo reikia metų metais bylinėtis dėl tvartelio, o krauju ir prakaitu išsaugotą protėvių žemę reikia parduoti buvusiems kryžiuočiams, šiandien į Lietuvą einantiems ne su puošniais šarvais, kalavijais, kryžiais bei vėliavomis, bet su baltomis apykaklėmis bei sutarčių paragrafais ir atvirai skelbiantiems, kad Tautos ir tautinės valstybės – tai mes su jumis, brangūs tautiečiai, turime išnykti… Apie tokius sako – duobkasiai. Ne nuostabu, kodėl po tokių triukų žmonės darosi vis skeptiškesni ir ciniškesni. Nenusiminkime ir nepasiduokime cinizmui, broliai. Jis –… Skaityti daugiau »

Kritikas Pikčiurna

P.S.
Tos baltos apykaklės ateina, visai, kaip Putinas su savo žaliais žmogeliukais, tik ginkluoti ne specialios paskirties ginklais, bet planšetėmis bei kompiuteriais.

Liūdna

bet panieka tautai dažniau sklinda iš jūsų lūpų.Tai mano nuomonė. O kadaise galvą už jus guldydavau diskutuodama su kitaminčiais.

Kritikas Pikčiurna

Dar kartą pasikartosiu, nes politikoje, kaip ir muzikoje pasikartojimai tinka. Jie įneša naujų sąskambių bei tonacijų tuo pačiu motyvu. Štai ir dar kartą nusiėmė savo kaukę “patriarchas”. Ir kiekvieną kartą pasirodo kitas veidas – dar ciniškesnis. Dabar supratau, kodėl jis prašo apsaugos – to reikalauja prisiimta misija, kurios galutinį tikslą jis visą laiką gerai žinojo. O daugelis mūsų juo šventai pasitikėjome… Pasirodo reikia metų metais bylinėtis dėl tvartelio, o krauju ir prakaitu išsaugotą protėvių žemę reikia parduoti buvusiems kryžiuočiams, šiandien į Lietuvą einantiems ne su puošniais šarvais, kalavijais, kryžiais bei vėliavomis, bet su baltomis apykaklėmis bei sutarčių paragrafais ir atvirai skelbiantiems, kad Tautos ir tautinės valstybės – tai mes su jumis, brangūs tautiečiai, turime išnykti… Tai jie, tos baltosios apykaklės… Skaityti daugiau »

Ne apuokiukui, o tikram apuokui

Apuokiukas 2014-03-21 20:54
Na bet šiaip tai Pranciškus Šliužas su savo pasakymu, kad Lietuva padarė klaidą stodama į Europos sąjungą, sužlugdė visą referendumą ( o taip pat ir simpatijas tautininkams ).

Tu toks pats kaip dėdulė lansbergas – kai esi šūde, sėdėk tyliai.

Stasys

Ponaas V. Lansbergi.
Argi nežinote, kad užsieniečiams per lietuviškus UAB-us jau parduota
virš 1.800.000 ha Lietuvos žemės. Lietuvos Registre užregistruota, kad parduota užsieniečiams, bet kas pardavė ir kas nupirko įslaptinta,t.y. valstybės paslaptis. Paprastam piliečiui tai aišku, kad yra slepiamas baisus nusikaltimas. Ir tai daroma Lietuvos valstybės vardu.
Besityčiodamas iš 320000 Lietuvos piliečių, kurie pasirašė už tai, kad
įvyktų referendumas dėl žemės nepardavimo užsienio piliečiams, jūs paminat Lietuvos Respublikos Konstituciją. O gal jau nesuvokiate, dėl senatvės neįgalumo, ką sakote ir darote?

Mazepa

Taip gudriai ir negražiai, falšyvai pasisako Landsbergis…

Kritikas Pikčiurna

Gerbiamieji, Šliužui diskusijos įkarštyje išsprūdę žodžiai apie komisarų valdomą ES, padarė tam tikrą žalą, nes suteikė argumentų tvirtinti, kad referendumo rengėjai yra apskritai prieš Europos sąjungą.
Tai visiška netiesa, nes ne tik žmonės ir piliečiai, bet verslo kompanijos, valstybės ir net kontinentai vis glaudžiau bendradarbiauja, jungiasi ir vėl skaldosi. Tačiau reikia skirti lygiateisį, savarankišką ir laisvą bendradarbiavimą nuo aneksijų ir okupacijų, pagrįstų šmugeliais bei gešeftais, kokios spalvos rūbais besirengtų tie a la putiniški žalieji žmogeliukai ir kokiais žodžiais beteisintų savo grobikiškus tikslus.
Ar ne į tokią grobikišką politiką, kaip atsakas kyla terorizmo maras, kurį jau atvirai perima tokios valstybės, kaip Putino Rusija ar Šiaurės Korėja…

pensininke

,,…gal bent Sosnovskio barščius augina…” Kodėl ponai nekalba, ką daryti, kad žemė būtų dirbama, kad žmonėms sukurti sąlygas dirbti, bet ne – parduokime, nes žemė nedirbama. Paskui žmonės menkinami, kad yra pašalpų gavėjai.

oiiiiii

jis dar gyvas…. tiesiog dziugu, bet skaityti panieka spjaudziusi ir nesamones dariusi – GEDA .

kad

referendumas ujamas ne grūdamas per prievartą?K

Dvasios devalvacija.

Nereikia visko statyti aukštyn kojom. Padorūs ir sąžiningi Lietuvos žmonės jau yra pamokyti – nuo jų niekas nepriklauso – kaip pasakys ir padarys nusikalstamas mafijinis-oligarchinis-pedofilinis klanas, taip ir bus. Žmonės jau gavo ne vieną karčią pamoka iš Landsbergio tipo pamokslautojų ir moralizuotojų, į kurių sąžinę net nebėra prasmės apeliuoti. Faktų tiek, kad nors vežimais vežk. Juk buvo brutaliai susidorota net su negalinčiu apsiginti vaiku, o visuomenei valdžia „kiaulės akimis” aiškino, kad įvykdė teisingumą. Tokį „teisingumą” valdžia vykdys ir išparduodama Lietuvos žemes, vandenis ir miškus. Lietuvos laukia nelinksmos perspektyvos, nes buldozeris vis važiuoja ir važiuoja, kaip toj reklamoj: kartą paragavęs, negali sustoti…Išparduotos Lietuvos naujų šeimininkų teisių teisėtai ginti užgrius rusų, kinų, lenkų ir kt. armijos.

kad

referendumas ujamas ir tų kas valdžioje ir net bažnyčios.Jei referendumą pradėjo „spardyti” vieni,tai prisidėjo ir kiti.Referendumas -tai Tautos valia,šmeižiama,iš jo tyčiojamasi ir niekinama.Ir Tautininkai čia ne prie ko.Jie tik nori apsaugoti Lietuvos valstybingumo kertinius akmenis:protėvių palikta mums saugoti žemę,valstybinę kalbą,nacionalinę valiutą,dorą,šeimą per kartas susiklosčiusias tradicijas doros pagrindu.Tai gal ne toj pusėj kremliaus ieškoma?

Kritikas Pikčiurna

O mane vis stebina žemės pirkimo „saugiklių” šalininkai. Tai tipiškas sovietinis mąstymas. Viena ranka pažada parduoti, o kita prikiša saugiklių, kad nenusipirktų. Visai kaip mūsų atstovaujamoji valdžia, kuri nežinia ką atstovauja. Mums aiškina, kad esame suvereni valstybė, kad esame laisvi, suverenas, o visokiais įstatymais ir draudimais gyvenimą taip sujaukia, kad jaučiamės blogiau, nei kalėjime. Dažnas pensininkas blogiau valgo ir skurdžiau gyvena, kaip daugelis kalinių. Beveik visi, turintys butą, sodybą ir automobilį pagal deklaracijas yra milijonieriai, o iki algos be skolų išgyventi negali, net vandenį ir elektrą vagia… Ir tai vadinama demokratine bei teisine valstybe, suverenių valstybių sąjungoje? Bet juk tai tipiškas marksizmas ir dialektinis materializmas – be meilės, be tikėjimo, tik išskaičiavimai ir tik visokių prieštaravimų vienybė! Ar ne taip,… Skaityti daugiau »

Ponuli Lansbergi

Atsakykite Lietuvos zmonems ,kas pardave 1800000ha. zemes uzsienieciams .Registru centre iteisinta ir islaptinta . ATSAKYKITE ,kas islaptino ir kas pardave o tada isdryskite smeizti Lietuvos patriotus Panka ,Sliuza ,Songaila .

pastebėjimas,

Žmogus pilnai praradęs savigarbos jausmą.Apie tokius koktu net kalbėti….

arturas

zmogus to jausmo neprarado nes niekada ir neturejo

Vijolė

Taip , mes, palyginus, esam tikri skaistuoliai. Ponai Lansbergis, Balčytis , Blinkevičiūtė ir Ko, balsuoja už Estrelos ir Lunarek rezoliucijas mūsų „skaistumui” prislopinti.

virusas

Lazbergis, Adamkus, Grybauskaite – JAV statytiniai, vietininkai Lietuvoje

vejas

del kompleksiskai vykdomo valstybes-visuomenes naikinimo slaptai ir atvirai reikia pritarti landsbergo politiskumui,nes tai atitinka demokratijos sampratai,markso-mordechey levi doktrinai ir sventos biblijos parasytomis tezemis reiskiant nauja pasaulio tvarka.

ar galima

skaityti tokias nesąmones. Vytautai, nors savigarbos reikia turėti. Nenorėsim jūsų net prisiminti…

šunaujos narys

nors mane ir krikštijo Jonu , ir kol baigiau mokslus taip vadino, bet jau antras dešimtmetis esu kaip ir visi- šunaujos narys.Būtų įdomu žinoti ( juk esu kilęs iš žmonių giminės)ar Landsbergis Lietuvoje mato ką nors ne šunaujai priskiriamą ?O pats kam prisiskiria save ? kokiam būriui ar gaujai ?

41
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top