Vytautas Landsbergis dėl Laisvės premijos besiblaškančiam Seimui: štai kandidatas – Lietuvos generolas Madalovas

Šiandien Vytautas Landsbergis savo Veidaknygės paskyroje pasiūlė Laisvės premiją skirti Sergėjui Madalovui – buvusiam Viešojo saugumo tarnybos (VST) vadovui, kurio pavardė pastarosiomis dienomis linksniuojama vadinamajame Viešojo saugumo tarnybos skandale.

Kaip liudija pirmojo faktinio atkurtos Lietuvos valstybės vadovo įrašas, V. Landsbergio manymu, S. Madalovas yra šiuo metu pats tinkamiausias kandidatas šiam apdovanojimui. „Buvo ir glaustos informacijos apie pareigą ir veiklą pavojų metais. Tiems, kurie Seime blaškosi dėl Laisvės premijos, ramiai sakau: štai kandidatas, Lietuvos generolas Sergejus Madalovas“, – socialiniame tinkle rašo V. Landsbergis.

Tiesos.lt primena, jog vakar, ketvirtadienį, Seimo Etikos ir procedūrų komisija konstatavo, kad Laisvės premijos komisija vis dar veikianti ir kad būtent ji turi apsispręsti, kaip tobulinti Seimo grąžintą nutarimo projektą dėl Laisvės premijos skyrimo Vytautui Landsbergiui.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
37 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Foxas

Gal tėvukas pasigavo meningitą? Na, visiškai nupušo į pabaigą. Kita vertus, čia tik pirmoji kregždė. Lauksim kada Tėtės Doliuška nominuos Laisvės premijai burokevičių. Nenustebintų.

jooo

Arba dušanskį arba slaviną

Nėr ko smulkintis

Premiją wckauskienei ir červiakauskui- jie išlaisvino Deimantę prieš vaiko valią.
Premijos verta ir vtato boba su guminėmis pitštinėmis ir rasudona kaldryte.
Be abejo, premijos verta ir Tobula biologinė Motina.
O kaip neapdovanoti tų 240 rusiškai kalbančių madalovo galavariezų kurie su koloradinėmis juostelėmis užantyje pasimėgaudami trypė trispalvę fašistų labusų vėliavą, daužė himną giedančius litovskobanderovcus Garliavoje.
Kaip gaila, kad premija tik viena, o vertų tos premijos yra tiek daug.

Vardan tos

Taip, vien už Garliavos šturmą generolui madalovui verta skirti Nobelio Taikos premiją.
Gerai, kad Dėdulė bent nestovi po medžiu. Neprimintų, taip ir nežinotume, kad reikia apdovanoti „Za zaslūgi”.
O kalbant rimtai, kadangi matrioškė apsiputojusi gina madalovą, darosi aišku kas davė generalui įsakymą šturmuoti Deimantės namus. Joks ten ministras nemiegojo ir nebuvo jokio neprisiskasmbinimo.
Ta veidmainė partškolos lerva pati įsakė šturmuoti. Aišku kaip dieną.

Vytautas

Supista*s oziabarzdis. Marazmatikas. Vagis NR.1. Pavoge tvarteli, Norvegijos zmoniu dovanota tau tos fonda ir pavogta konservatoriu partija Anukui padovanojo.

Aha

Anukas Itaisytas i Eurosojuzo pinigu melzykla, otkatus uz duju laivo nuoma tvarkyti.

Anuko Austeja

Jau turi 13 vaiku darzeliu uz valdiskus pinigus irengtus… Pipiec…

Tarabilda

Ko čia purkštaujat. Labai geras pasiūlymas. Reikia ir duoti tą laisvės premiją Madalovui patriarcho siūlymu. Tiesiog privaloma, kad pagaliau Lietuva suprastų, kokią laisvę išsikovojo. O tą Jakilaičio laidą rodyti kasdien nuo visų TV programų pradžios vietoj himno.
Kita vertus šis pasiūlymas užviršuotų didingą patriarcho biografiją. Kaip rusai kartais mėgsta sakyti „P…diec, dalše niekuda”.

eilinis pasityčiojimas

Landsbergis rašo, kad jaunimas turi mokytis iš tokių kaip Madalovas. Bet juk taip ir vyksta, juk jaunimas iš Lietuvos dalyvavo stovyklose Rusijoje, jie mokėsi kovinio parengimo, tikriausiai nori būti tokie kaip Madalovas. Tik taip ir nepaaiškėjo, kas organizavo tuos masinius mokinių vojažus į Rusiją? Gal Landsbergis? gal Madalovas?

užjauskim nabagėlį landsbergį

susireikšminimas – labai didelė Dievo bausmė – ištiko nabagėlį Landsbergį.

ajajai, kaip norisi tos

premijos, tiksliau, tu 5000 euru, nors tu ka! geriau jau nustotu psichuoti ir eitu miegoti, o dabar- kas adyna, po navyna. Geda.

jonas

ORUS ZMOGUS VISOSE SITUACIJOSE ISLIEKA ORUS IR TEISINGAS AS CIA APIE MADALOVA .O MULKIO IR INTRIGANTO NEI GRABAS NEISTIESINS.

Agne

nu ir kas tie 5000eu? Kazkokia maksimine pardaveja uz tiek su seima turetu pusantru metu isgyvent?

> Agne       2015-12-5 13:10

O pensininkas už tuos 5000 eurų išgyvena du metus su virš, jei ne visus tris metelius…tai manau dideli pinigai.

Birute

Geda buti tokios tautos atstovu, kuri isduoda ir parduoda savo idealus. issizada savo kulturinio identiteto. kai paskaitai komentarus.., tai atrodo,kad ir zmogiskumo kaip ir nelike.

Kai kuriems komentatoriams

Ar tikrai Madalovo pavaldiniai dalyvavo Garliavos šturme? Daug požymių, kad ne.
Tie juodi buvo iš būrio „Vytis”, kurio paskirtis buvo ambasadų apsauga nuo riaušių, ir kuris buvo išformuotas tais pačiais 2012 metais.

rupūs miltai!

tas čičėnų kariškis Modalovas paliko išties puikų įspūdį. Jo šaliai nepavyko išsivaduot nuo KGB valdžios, tad mūsiškę jis neabejotinai gintų.
Tarp lietuviakalbių daug greičiau galėtum atrasti Lietuvai nelojalių. Kažin ar Seimo nuolatiniais nacionalinio saugumo vadovais – Sadecku su Paulausku , kurie nuolat rausiasi po prezidente, galima labiau pasitikėti? Teisus jaunasis Mazūronis – reikalas pernelyg supolitizuotas, bandant sukelt nepasitikėjimą rusakalbiais.

>>to vardan tos

ką čia paistot? Garliavą šturmvo dabartinio VRM Skvernelio pavaduotojas Šileris su Aro komanda.

hezusmarija

tai gal paksisto Skvernelio „kalašnikovų šou” buvo tik savotiškos pratybos? dangstantis „terorizmo grėsme gal repetuojamas valstybinis perversmas? brr… tik išsigando Madalovo vyrukų ir bandoma juos nukenksminti? visokių gi minčių dabar šauno visiems…. 🙂

To >>to vardan tos        2015-12-5 15:34

O kas davė įsakymą šturmui ?

šturmui?

kam dar klausti? juk VRM sėdėjo zuokininkas iš kėdainių – Melianas!

Kamdarklaustisui

Melianas buvo tik klusni pieška ir tokius įsakymus dalinti ne jo rangui. Nėra jokių abejonių, kad šturmuoti liepė matrioška.

kas galėtų paneigti?

jei Landsbergis jaučiasi toks įtakingas, kad rekomenduoja Madalovą Laisvės premijai gauti, tai ar negalėjo jis taip pat rekomenduoti jį Prezidentei garbingam medaliui įteikti? Internete skraido nuotraukos su suglaustomis Landsbergio ir Prezidentės galvomis. Kažkas iš žurnalistų ir klausė: ką Lietuvai reiškia tos suglaustos galvos? Iš tiesų, ką?

Sulipę galvos

Galvos? Nieko antgamtiško. Tipiškas siamo dvynių atvejis.
Marksizmo dėstytojas meiliai prigludęs prie burokevičiaus partškolos pavaduotojos. Giminingos sielos.
Abu mėgsta apsistatyti pataikūnais, abu tuščiagarbiai, abu kerštingi intrigantai, …
Abu labu tokie. Nes bambagyslė bendra iš tų pačių „organų” driekiasi…

Stasys

Tikriausiai žmogus pajuokavo.

Šarūnas

Naturalu. Kosmopolitinių pažiūrų politikas, kosmopolitinio pobūdžio ir jo pasiūlymas.

Samosa.

„Pats blogiausias teisėjas-minia”(Sokratas).

kazkas

galimai neaiškaus vyksta

Tai

gal ir Borisovo nepamirškit.Juk skolino malūnsparnius…

Bryzas

V. Landsbergis puikiai apibūdino Jakilaitį: „tardytojas”.
Akivaizdu, kad vyksta galios grupuočių kova. Čia jau nebe žaidimas „Prezidentę puola!”, skirtas nukenksminti bet kokią sistemos kritiką, o tikra ataka. Liettrydyje pasisakinėja tai Jurgelis, tai A. Pocius, vėl grįžtama (gal jau trečias straipsnis ta tema, pirmasis buvo liūdnai pagarsėjusios B. Vyšniauskaitės) prie „išaiškinto” Abromavičiaus nužudymo (išpuoliai) ir „teroristų partijos” ir V. Landsbergio (režisieriai) temos.
„Išpuolių režisieriams ant kulnų mynę pareigūnai tapo rakštimi” – R. Karmazaitės straipsnis.
Jau teroristų vyriausias medžiotojas A. Paukštė (rakštis) pateikiamas kaip galima TS keršto auka (o ne kaip savižudis, kaip buvo primygtinai peršama, ar kaip per daug žinantis ir jau nebenaudingas, todėl eliminuotinas gaujos narys, kaip yra natūralu manyti).

Laisvės prizas

Laisvės premijai labiausiai vertas mano Reksas: jis nėra nacionalistas, labai nemėgsta būti pririštas prie būdos ir visuomet gina savo laisvę.

ruta

Stai , kaip buna , kai marksizmo leninizmo liekanos pradeda vadovauti valstybei , uzduoti tona politikoje – kas pagirs mane labiau , tam duosiu saldainiu ..Is kurios puses beziuresi i Landsbergio veikla – matosi susireiksmines intrigantas , Tautos supriesintojas , patologinis garbetroska prisiemes sau svetimus nuopelnus tiek Sajudzio kurime , tiek Auksciausios Tarybos veikloje , apie amoralius nepotizmo , protegavimo veikas net neverta kalbeti , jos tokios ryskios ir smirdancios , kad nepastebeti ju , neiseina .Ilindo i Sajudi su KGB agentu pagalba taip ir tesia Lietuvos naikinima , tai Mazeikiu nafta , Butinges naftos terminalas , Birzu naftotekis , LEO afera , ‘Snoro’afera , Referendumo apdergimas ir neutralizavimas , Lito sunaikinimas , Laivo -duju saugyklos afera , Atomines uzdarimo… Skaityti daugiau »

šitas

p.V.Landsbergio sarkazmas daugiau apgailėtinas , nei taiklus. Nieko nepadarysi jau jaučiasi senatvinis marazmas.

Bryzui Tarabilda

Bryze, o ar uostinėjei šiandien LS garvežio Puteikio Bezdalus? To kurį iš pasutiniųjų ramstinėjai? labai jie neskaniai pasklido. Ką parašysi apie štai tokį jo pareiškimą: „Norint, kad partijos gintų viešą interesą, reikia, kad joms turi būti nustatytas ne mažesnis, kaip 5000 narių minimumas. NAGLIS PUTEIKIS·2015 M. GRUODŽIO 7 D. Buvau ir tebesu vienas iš aktyviausių ne mažesnės nei 2000 narių kartelės nustatymui partijoms palaikytojų. Seimo stenogramoje svarstant šį klausimą girdisi, kaip siūlau P.Urbšiui nebijoti tokios kartelės, nes jis laisvai įsteigtų tokio dydžio partiją vien tik Panevėžio apskrityje. Gaila, kad nesigirdi mano replikos ne į mikrofoną, kur aš sakau, kad reikėtų nustatyti ne mažiau kaip 5000 narių minimumą, nes partiniai nykštukai tik sukelia bereikalingus lūkesčius rinkėjams. Ką ir rodo mikrobinių partijų… Skaityti daugiau »

Pirato apetitai menksta?

kaip suprantu, dar neseniai fantazavęs apie 71 Seimo nario vietą dabar pasikakintų ir 15… – kol surinko 2000 krikščioniškų demokratų, prablaivėjo?
Rekomenduoju:
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/povilas-urbsys.-naglio-puteikio-piratu-laivas-kelia-bures-panevezyje

Dar kandidatas čečėnas Kadyrovas ,Burokevičius,Žir

Mikutinovičius/posmertno/
Visi taikos ir laisvės mylėtojai.

Sarkatiški pamąstymai apie laisvę

Dalina Laisvės premijas, net nežinodami, už kokius nuopelnus ji skiriama. Visi norime būti laisvi: nuo kovotojo už Lietuvos nepriklausomybę iki kriminalinio nusikaltėlio, atlikinėjančio bausmę kalėjime už padarytą nusikaltimą. Beje, laisvi nori būti ne tik žmonės, bet ir gyvuliai bei paukščiai, ypatingai laukiniai. Taigi, kyla klausimas, už ką skiriama ši laisvės premija. Jeigu premija skiriama už žmogaus išlaisvinimą iš nacionalistinių ir dorovinių „gniaužtų”, tai aišku, kad tos premijos yra labiausiai verti tie, kurie daugiausiai prisidėjo prie kraštutinio liberalizmo išplėtojimo Lietuvoje: atsisakome „niekingojo nacionalizmo”, nereikia nei valstybės (juk tai „niekingų nacionalistų” sugalvota visuomeninė bendrija), nei religijos su jos skelbiama dorove ir tampame taikūs, kaip kokia superdidelė triušių ferma, galbūt, kol kas vis dar vadinama Lietuva. Taigi, tegyvuoja taika su nepasotinamu seksu, narkotikais,… Skaityti daugiau »

37
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top