Vytautas Landsbergis. Dugnas

Delfi.lt portalui
2014-01-25

Portalas „Delfi“ šiandien paleido pasibjaurėtiną klastotę. Reportažui iš Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Tarybos posėdžio, kuriame aptarinėtos referendumo dėl žemės pardavimo tik Lietuvos pirkėjams peripetijos, duota pavadinimas: „V.Landsbergis džiūgauja: užkirstas kelias šliužams“.

Tai ne mano žodžiai, tad piktas prasimanymas. Žurnalistinės etikos dugnas. Nė vienos žmonių grupės, juolab to referendumo suklaidintų asmenų, taip nevadinau. O prieš mane, kaip nepritariantį, panaudota metodika iš juodųjų technologijų arsenalo. Galimai siekiant pinigų.

Oficialiai kreipiuosi į portalo savininkus ir vadovus: tuoj pat atšaukite šio E.Samoškaitės reportažo šmeižikišką pavadinimą kartu paskelbdami įstatymo reikalaujamą atsiprašymą.

Vytautas Landsbergis
Europos Parlamento narys
TS-LKD garbės pirmininkas

* * *

Tiesos.lt redakcijos pastaba: DELFI.lt pakeitė savo publikacijos pavadinimą (žr. ČIA), bet viešai suklaidintų skaitytojų neatsiprašė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
31 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Saulė

Kaltas ne aš, aplinka kalta…ne pirmą kartą.

Tik

pamanykit,- įsižeidė, bet visvien nesuvaldė savo dvišako liežuvio, kad dar kartą mus pavadintų(šį kartą švelniau) suklaidintais. Va jis tai visada teisus ir nesuklaidinamas. Jei dar likę nors kiek padorumo, tai ponas Landsbergis turėtų mūsų atsiprašyti .

ar skamba geriau?

bet esme tai liko. Gerai, pasakysiu kitaip: landsbergis dziugauja, kad konstitucinis teismas sustabde konstitucijos galiojima Lietuvoje, o i 320000 pilieciu iniciatyva nusisluoste kojas.

pilietis

Butina apkalta KT.

Išvada

kgb ir vagių klampynė ir mėšlynas niekaip neatstoja nuo doro Lietuvos piliečio prof. Landsbergio

Nuomonė

Kiek pamenu, tai visą laiką NE TAIP SUPRASTAS ! Gal gana, sakau? Reikia sakyti aiškiau, tiesiai, šviesiai , nereikės nuolat atsiprašinėti ir kurti sąmokslo teorijų.

kodel

nesikreipiama i teisma del smeizto, uzuot vaikiskai prasant „DELFI” savinikes atsiprasymo? „DELFI” melu ir smeiztu jau konkuruoja su „Lietuvos rytu”.

gal siu zodziu

tetusis ir nepavartojo. Bet, kad jie lenda is konteksto ir yra jo mintyse-jokiais paneigimais nepaneigsi.

diedukas

Mane nestebina Landsbergio leksikonas: auksiniai karstai, purvasklaidos,
kurdupeliai, kirmėlynai ir t.t. Nestebina ir jo panieka Tautai, nestebina jo išsisukinėjimai, jo veidmainystė, nes žmogus, su savo partine gauja apvogęs pensininkus, išvaręs iš Lietuvos jaunimą, praskolinęs valstybę,brukte brukantis į EP savo anūką, o dabar siekiantis išparduoti Tėvynės žemę, turi labai neapkęsti bendrapiliečių.

Klausimas V.Landsbergiui?

Už ką man nusipirkti prie namų parduodamą žemę,už kurią prašoma ES kainomis.Ji tikrai buvo apėjusi usnimis.Nupjovėme,patvarkėme,nes savininkas,paveldėjęs tetos žemę, užsieniuose.Kad kraštovaizdis būtų gražesnis.Bet,už ką?Jei uždirbtume nors po 2-3 tūkstančius.Tada mažai kas Lietuvą paliktų.

Butu malonu

Jei sis zmogus taip pat matytu ir reaguotu I juodasias technologijas naudojamas viesojoj erdvej pries jo politinius priesininkus.

Pasiekė

Konservatorių VALDŽIAŽMOGIAI pasiekė dugną-atvedė Lietuvos patriotus į Burokevičiaus nelaisvę.

Tam, kuris pasivadino IŠVADA

Dori tautiečiai vien aptarinėja NE TAUTIETĮ, o tik BENDRAPILIETĮ dėdulę, turintį Lietuvos piliečio pažymėjimą Nr1 (lituviškas ILJIČIUS: leninas arba brežnevas – pasirinktinai).

Tam, kuris pasirinko vardą IŠVADA

Dar sykį pakartoju: Lietuvos tautiečiai vien aptaria NE TAUTIETĮ, o tik BENDRAPILIETĮ dėdulę, kuris turiLietuvos piliečio pažymėjimą Nr1 (kaip Iljičius: leninas arba brežnevas – pasirinktinai pagal ūpą).

tautieciai

Pakvieskite visus pasitikrinti, ar jų parašus reikia tikslinti:
http://www.ZemesVardu.lt/paieska

siandien

(01/27) per LRT
21:15 LRT forumas. Veda Edmundas Jakilaitis.

Dalyvauja liberalai (masiuliai, euro-pseudo teisininkas vėgėlė ir pan.) ir tautinę liniją atstovaujantys (Pranciškus Šliužas, Ramūnas Karbauskis ir kiti).

Betgi

kaip buvo išmislijama N.Venckienė,kaip iš jos buvo išsityčiota.Riba buvo peržengta tada.Kai biurokratai abejingai tylėjo ir dar sugalvojo pagrobti Garliavos mergaitę,vildamiesi,kad viskas savaime susitvarkys ir visi akimirksniu taps mandagūs.Buvo pasėta blogio sėkla,kaip tie Sosnovskio barščiai.Užkratas baisus.Sako tuos barščius labai sunku išnaikinti.

Šiandien per radiją

veidmainiškai kviečiama liūdnu mergaitišku balsu vaikus pasisakyti,netylėti,jei jie patyrė seksualinę prievartą.Matėme,kuo tai baigėsi Deimantei Kedytei,kai ji pasipasakojo močiutei.Kuris tėvas drįs kreiptis į teisėsugą ar ,neduok dieve,psichiatrus.Juk nežinia kokie pedofilai išnudoja,-gal saugumietiškai valstybiniai.Matėme,kuo tai baigėsi.Vos ne Ukrainos lygio smurtu.Dar atims vaikus pagal Briuselio scenarijų.Briuselis žiaurus.Kaip jis nepadeda Ukrainai.Vertas Janukovičiaus?ES jau pamiršo,ką reiškia solidarumas ar dalintis gėriu?

O ...

O as dar prideciau ,kad p.V.L . esat su trigubu dugnu. Viena mastote ,kita sakote (sukate virves) ,o trecia darote . Taip,kad klausykites ,ka pats kalbate ir isgirsite apie save daug daugiau ,nei kas nors bando apie jus pasakyti (nors jums maziausiai tai rupi ). Gaila .

O ...

O as pasakyciau , p.V.Lansbergi,jus esat su trigubu DUGNU . Viena mastote, kita kalbate (sukat virves ),o trecia darote . Liudniau nei liudna …

Ryt'as

kche kche kche …
Iš tikrųjų tai diedukas darosi nebejuokingas . Per visa savo sudėtingą įvairiais laikais įvairiai vertintą gyvenimą susikaupusią pagiežą gyvenimo saulėlydyje išlieja ant tų , kurie jį labiausiai ir rėmė . Dabar stojasi greta masiulių , kuodyčių , kubilių ir panašių gličių tipų . Fui .

cia

tas pati istorija, kai issityciojo is isvykusiuju, atseit „brangesnio karsto nusipirkti”, o paskui aiskino, kad tas runkelynas „ne taip viska suprato”. Galima lietuviu k. turbut jau skirstyti i „ju” ir „musu”. Ir atskirtis tarp ju dideja ne dienom, bet valandom.

romas

ponas Landzbergis ,įgudęs teistis su numirėliais, tai su delfiu irgi išsiaiškins, ras teisybę:)

Medikas

Mokslininkai nustate,kad vyresnio amziaus zmonems,trukstant vit.D issivysto senatvine silpnaprotyste….

siandien

Sausio 28 d. 10.30 val. Seimo spaudos konferencijų salėje vyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Lietuvа parduodama. Ginamės referendumu“.tiesiog.transl.per alkas.lt

"Atiduokite tad,kas

ciesoriaus,ciesoriui,o kas Dievo Dievui”.(Mt 22,8)…”Šitą mylėk ir ano nepaleisk”…V.Jandsbergis atsidavęs valstybei-ciesoriaus simboliui,-tačiau antrosios tobulos pusiausvyros pusės -tautos,- jis nenori pripažinti.Ir tai jo esminė klaida.Juk Dievas aukščiau ciesoriaus?…Čia viską galima suderinti.ES įstatymų laikomės,artėja data ,kai reikės galimai parduoti žemę,tačiau tauta surengia referendumą ir situacija keičiasi.Dedami saugikliai,atitinkantys referendumus…Galima suprasti,kad V.Landsbergis tiesiog desperatiškai bando įtikinti ir pats įtikėjęs,kad tai vienintelė apsaug nuo rusų.Bet imperializmas gyvas ir Europoje.Ir klasta,ir melas,ir sadizmas,ir ištvirkimas….Mus gali apsaugoti nuo bet kokių neprašytų svečių tik mūsų demokratinis mąstymas ir pasitarimas su tauta.Na,jei netikit,galit dar eksperimentuoti,bet ant jūsų sąžinės guls daug galimų nusikaltimų ir net galimas kraujas.O tai prieš ainius nelabai teisinga.

suklaidintas...Landsbergis

tai Jus, pone Landsbergi, esate skaudziai suklaidintas. Kaip sovietai po 1917 metu griove senaji pasauli, ir kure nauja, taip ir Jus pritariate tiems, kurie abejotiniu europiniu vertybiu principu naikina tukstantmeciu istorija. Moderniosios Europos modelis, kuriam Jus besalygiskai paklustate, dar jaunas, niekuo nepagristas, niekuo nepatvirtintas…

Angelė

Ir kada kgb agentai ir kiti nesusipratėliai nustos pulti prof. Landsbergį ir įvertins jį. Net toks lapė kaip Č. Juršėnas oficialai pripažino: „Prof. Landsbergio nuopelnus Lietuvos nepriklausomybei įvertins tik istorija” Mąstymo vargšai ir vergetos puola Landsbergį, nes nepriaugę iki jo mąstymo jie verti užuojautos o ne pasmerkimo.

Angelė

Nustokite pulti Prof. Landsbergį. Tik jo dėka Lietuva atgavo nepriklausomybę. Net toks lapė Č. Juršėnas pripažino: „Landsbergio nuopelnus Lietuvos nepriklausomybei įvertins tik istorija”
Dėkojame profesoriui už viską ką padarė ir daro Lietuvai, visiems kurei nedaaugo iki jo minčių ir darbų – užuojauta, nes jie yra dvasios ir minties vargšai.

Angelė

Bet kokios čia taisyklės šio puslapio, kad teigiamų minčių apie profesorių Landsbergį neleidžia .skelbti

Angelė

Lansbergis tikrai blogas.

31
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top