Vytautas Landsbergis: referendumas yra apgaulių virtinė ir fundamentali grėsmė

Saulius Tvirbutas | 15min.lt

Kaune, „Žalgirio“ arenoje šeštadienį posėdžiaujant Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) tarybai partijos garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis dar kartą paragino boikotuoti birželio 29 d. įvyksiantį referendumą dėl draudimo parduoti žemę užsieniečiams bei siūlantį mažesnį būtiną surinkti piliečių parašų skaičių norint surengti referendumą.

„Referendumas yra fundamentali grėsmė. Sugaišome daug laiko žemės pardavimo saugikliams. Mes tuo tik palaikėm pankas, šliužus, kai kuriuos suklaidintus inteligentus. Jų tikslas buvo sukelti sumaištį. Iš tikrųjų viskas paprasta: jei esate patriotai, neparduokite savo žemės. Tautininkai paniekinamai žiūri į tautą, mano, kad jai reikia viską uždrausti, ji pati negali nuspręsti“, – stebėjosi V.Landsbergis.

V.Landsbergis prilygino referendumo organizatorių retoriką Rusijos propagandai. „Vakarai yra priešas, Europos Sąjunga yra priešas. Referendumo tikslas – parodyti, kad nenorime Europos Sąjungos. Gal tada nereikia ir išmokų, žmogaus teisių, fondų, laisvos judėjimo erdvės, galimybės kurti verslą Europos Sąjungoje? Referendumas yra apgaulių virtinė. Nežinau, kokios kompetencijos žmonės rašė tokį tekstą. Teigiama, kad švedai privers mus parduoti žemę, išvažiuoti. O dabar kas verčia išvažiuoti? Tautininkai rėkia: ateina užsieniečiai! Pridarėme tokių įstatymų, kad patys sau uždraudėme pirkti žemę. Ar puolė nuo gegužės viską pirkti užsieniečiai? Tai ksenofobija“, – rėžė V.Landsbergis.

Jis mano, kad TS-LKD galėjo anksčiau aiškiai išsakyti savo poziciją dėl referendumo.

TS-LKD pirmininkas Andrius Kubilius taip pat kvietė partijos narius ir visus šalies gyventojus boikotuoti referendumą. „Manome, kad šis referendumas yra antikonstitucinis, prieštaraujantis Lietuvos prisiimtiems tarptautiniams įsipareigojimams“, – teigė A.Kubilius.

Pasak jo, pozicija boikotuoti referendumą leidžia nedalyvauti diskusijose apie referendumą. „Tokiu atveju atkreiptume į jį daug dėmesio, atsirastų pavojus, kad kas nors sureaguos neracionaliai ir dalyvaus referendume vien todėl, kad jo neremia V.Landsbergis ir A.Kubilius“, – aiškino A.Kubilius.

TS-LKD taryba paskelbė, kad referendumas yra antikonstitucinis ir apgaudinėjantis žmones. Pirmadienį partija šį savo sprendimą išplatins viešai.

TS-LKD taip pat nepritaria referendumo iniciatorių siūlymui keisti Konstitucijos reikalavimą surinkti 300 tūkst. piliečių parašų norint skelbti referendumą. Organizatoriai siūlo šį skaičių mažinti iki 100 tūkst. TS-LKD tarybos nuomone, toks sumažinimas galimai atvertų kelią neatsakingoms iniciatyvoms, sukeltų politinę sumaištį ir sumenkintų parlamentinę demokratiją.

Birželio 29 d. įvyksiančiame referendume bus siekiama sumažinti referendumui surengti reikalingų parašų kiekį nuo 300 iki 100 tūkst. parašų, visiškai uždrausti žemės ūkio paskirties žemę parduoti kitų ES šalių piliečiams, uždrausti Lietuvos gamtos išteklius eksploatuoti be referendumo.

Tarybos posėdyje konservatoriai taip pat aptarė politinę šalies situaciją, pasirengimą savivaldybių tarybų rinkimams, nutarė peržiūrėti kandidatų į savivaldybių tarybas sąrašų lyderius, kurie galėtų būti kandidatais tiesioginiuose mero rinkimuose.

Tarp suvažiavimų TS-LKD taryba yra aukščiausias TS-LKD valdymo organas. Taryba vadovauja TS-LKD veiklai ir atsako už suvažiavimų nutarimų įgyvendinimą.

15min.lt

* * *

Tiesos.lt siūlo prisiminti praėjusių metų Lietuvos Sąjūdžio iniciatyvą – kreipimąsi į Respublikos prezidentę, kurį pasirašė ir Lietuvos Sąjūdžio garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis. Jame raginama išskaidrinti Lietuvos žemių pardavimo užsieniečiams apskaitą ir tvarką dar iki 2014 m. gegužės 1 dienos, kai turėtų įsigalioti Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą sutartyje neva suderėta teisė leisti užsieniečiams iš ES šalių pardavinėti – pirkti žemę.

Deja, nei Lietuvos Sąjūdis, nei jo garbės pirmininkas V. Landsbergis iki šiol nesupažindino Lietuvos visuomenės su prezidentės atsakymu į šį laišką, negirdėti, kad kas nors iš siūlytų dalykų per tą laiką būtų buvę padaryta.

LR Prezidentei Daliai Grybauskaitei

Lietuvos visuomenei LS–Nr.2

Vilnius, 2013-10-04

Dėl savų ir užsienio piliečių Lietuvoje valdomos žemės teisės pagrindų parengimo

Lieka nepilni 7 mėnesiai iki Lietuvos įstojant į Europos Sąjungą įsipareigoto termino įsigaliojimo – nuo 2014 m. gegužės 1 dienos leisti užsieniečiams iš ES šalių pardavinėti – pirkti žemę. Kiek dabar kokiems užsieniečiams (iš ES ar trečiųjų šalių) žemės jau yra parduota pagal Lietuvos Respublikos Konstitucijos 47 str. 3-os dalies įgyvendinimo konstitucinį įstatymą arba ir jį apeinant, pakreipiant, nežinoma – valstybės apskaita nevedama. Juolab įslaptinta žemės ir miško pardavimas juridiniams asmenims, kurių kapitalo sąsajos su kitomis šalimis nėra žinoma arba neviešinama. Inventorizacija ir viešumas – pirmaeilė būtinybė! Slapti sandoriai dėl žemės turi būti paskelbti negaliojančiais. Palikti ir toliau tokią be valstybinės priežiūros palaidą, padriką žemės pardavinėjimo tvarką, reikštų valdžios nusišalinimą nuo valstybėje turimo žemės fondo – pagrindinio nacionalinio turto esamo ir perspektyvinio valdymo bei tvarkymo. Tai įtvirtintų visišką žemėnaudos ir žemėvaldos betvarkę ir ateityje galimus tarpvalstybinius ginčus.

Žinant, kad Lietuvoje žemėvalda po žemės neteisėtos okupacinės nacionalizacijos ir kolektyvizacijos vėl atkuriant žemės privatinę nuosavybę dar nėra stabili (neparengti kaimų teritorijų sutvarkymo projektai, dideli žemės plotai naudojami nuomos pagrindais, stinga lėšų atkurti tradicinius šeimos ūkius ir kt.) tikslinga parengti normatyvus, ribojančius didelių žemės plotų supirkimą ir perpardavimą (ypač ne piliečių kitiems ne piliečiams), šešėliniu būdu supirktų valdų dovanojimą.

Privalu nedelsiant Lietuvos Respublikoje nustatyti parduotų žemės plotų valstybinę inventorizavimo ir apskaitos tvarką, tokių plotų naudojimo sąlygas – teises ir pareigas: ar visiems nusipirkusiems žemę bus privalomi Lietuvos įstatymai melioracijos tinklų apsaugos, miškų kirtimo ir atkūrimo, kelių tvarkymo, vandens taršos ir kitais atžvilgiais. Būtina žinoti, kokią teisę Lietuva turės visose parduotose žemės valdose, ar vykdant regioninį planavimą valstybiniams sprendimams įgyvendinti išliks teisė paliesti ne piliečiams parduotos žemės valdų teritorijas (pvz., žemės gelmių tyrimo, žemės naudojimo nepatogumų likvidavimo, požeminių ir antžeminių inžinerinių įrenginių statybos ir kitais atvejais).

Lietuvos Sąjūdis nuo 2011 m. šiuo klausimu kreipėsi į Lietuvos Prezidentę, Seimą bei Vyriausybę ir pateikė siūlymus: „Dėl Lietuvos žemės fondo naudojimo ir valdymo gerinimo“; „Dėl Lietuvos žemės pardavimo užsieniečiams“; „Dėl žemės pardavimo užsienio šalių piliečiams sąlygų ir termino“; „Dar dėl teisės parduoti Lietuvos žemę užsieniečiams“.

Dabar kreipiamės ir į tautą. Lietuvos Respublikoje neatidėliotinai turi būti parengti žemės pardavimo ES piliečiams, tokių plotų tikslios apskaitos, valdymo bei tvarkymo teisiniai normatyvai (sąlygos).

Apie žemę Lietuvos žmonės turi būti išsamiai ir laiku informuoti, to nepaliekant gatvių aiškinimuisi.

Lietuvos Sąjūdžio tarybos narys inž. Valensas Čeginskas

Lietuvos Sąjūdžio pirmininkas Vidmantas Žilius

Lietuvos Sąjūdžio Tarybos pirmininkas Andrius Tučkus

Lietuvos Sąjūdžio garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis

voruta.lt

* * *

Daugiau apie TS-LKD partijos požiūrį į Lietuvos piliečius ir jų siūlomą referendumą skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose.

TS-LKD: „Mes, tikri Lietuvos patriotai, kviečiame boikotuoti referendumą“

Konservatoriai ragina „visus Lietuvos žmones“ atsisakyti konstitucinių teisių ir nedalyvauti referendume. Dočio atsakymas

Laisva visuomene nusivylęs V. Landsbergis: Referendumams reikia proto, kurio veršių tauta neturi

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
49 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nukvako konservos

gražiai tapo komunistų šuniukais tie konservatoriai – niekuom nesiskiria (tik kad vogti jiems komunistai neleidžia, kaip patys vagia)

GUDI GIRIA

GERAI TAU KAGEBISTE,KAD TU MOKI ZEME SKRAIDINTI IS VIENOS VIETOS I KITA,O KA TAUTAI DARYTI,JUK NEVISI GALI BUTI ILIZIJONISTAIS,TAUTOJE GALI GIMTI VIENAS KITAS,TOKS GUDROCIUS.JEIGU SUGEBI ILIZIJONISTO STEBUKLUS DARYTI,TAI 1920M.PRIPAZINTAS LIETUVOS ZEMES,TERITORIJAS,PERKELK PRIE LIETUVOS,TAI TAUTA TAU ATLEIS VISAS NUODEMES,TURI SANSA

Taip taip lanbergi

Tau tikrai kyla didelė grėsmė ir visiems kitiems niekšams konservatoriams liberastams ir socdemams.

Pasvajojot ir praeis

Tarybos posėdyje konservatoriai taip pat aptarė politinę šalies situaciją, pasirengimą savivaldybių tarybų rinkimams, nutarė peržiūrėti kandidatų į savivaldybių tarybas sąrašų lyderius, kurie galėtų būti kandidatais tiesioginiuose mero rinkimuose.
Raginat boikotuoti referendumą? Neužmirškit, kad Tauta gali boikotuoti rinkimus… konservai prašvinkę galit palikti už borto visam. Labai jau norit paskutiniu metu konfliktuoti su Tauta?

pensininkas

Skaudu, nebėr Nepriklausomos Lietuvos (esame visiškai priklausomi nuo ES), nebėr ir demokratinės Lietuvos, nes nebeleidžiama demokratškai išreikst savo valią Referendumuose (pvz dėl lito). O Birželio 29 d Referendumas konservatorių partijos blokuojamas net pažeidžiant Baudžiamojo kodekso straipsnių nuostatas. Pagal jas viešas Kubiliaus, Starkevičiaus ir Landsbergio raginimas neit į Referendumą gali būti baudžiamas iki 5 metų kalėjimo. Bet kas tuo užsiims, jei teisėsauga yra priklausoma.

konservatoriai

jau apimti isterijos.

Padėkite suprasti !

Lietuvos Respublikos piliečių priimta 1992 m. spalio 25 d. referendume LIETUVIŲ TAUTA – prieš daugelį amžių sukūrusi Lietuvos valstybę, – jos teisinius pamatus grindusi Lietuvos Statutais ir Lietuvos Respublikos Konstitucijomis, – šimtmečiais atkakliai gynusi savo laisvę ir nepriklausomybę, – išsaugojusi savo dvasią, gimtąją kalbą, raštą ir papročius, – įkūnydama prigimtinę žmogaus ir Tautos teisę laisvai gyventi ir kurti savo tėvų ir protėvių žemėje – nepriklausomoje Lietuvos valstybėje, – puoselėdama Lietuvos žemėje tautinę santarvę, – siekdama atviros, teisingos, darnios pilietinės visuomenės ir teisinės valstybės, atgimusios Lietuvos valstybės piliečių valia priima ir skelbia šią KONSTITUCIJĄ …9 straipsnis Svarbiausi Valstybės bei Tautos gyvenimo klausimai sprendžiami referendumu. 154 straipsnis Referendumu priimtą Lietuvos Respublikos Konstituciją ir Lietuvos Respublikos įstatymą „Dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos įsigaliojimo tvarkos”… Skaityti daugiau »

manau

va ir pasirode tikras Lansbergio veidas….

manau

O ko norėti iš niekšo, prisisegusio masonų ženklą, balsavusio už Lunaček
pederastinę rezoliuciją, remiančio iškrypėlius, kiauliškai įkišusio anūką
į EP, „durnių laivo” garbės pirmininko, kuris tiek daug prisidėjo, kad Lietuva būtų išvogta, išparduota, nugirdyta, išvaryta į vergiją užsienin?

sakoma, kad tik situacijoje

pazinsi zmogu. Taigi, pries Tauta ir jos referenduma susivienijo ,,skirtingu” religiju partijos – vienu balsu gieda konservai, socdemai=exkomunistai ir liberastai – ne ne ne referendumui! Pasimate baime prarasti sostus Seime, baime neuzbaigti spekuliaciju su Lietuvos Zeme! Gentvilui svyla padai- tikisi is puikiausiu pajurio sklypu uzsidirbti milijonus, nors supirko uz skatikus. Ir teip ne jis vienas. Latviai jau prarado Jurmala. Dabar, kaip ir palestinieciai bando atsukti laika atgalios- neiseina. Dalyvaukime ir rasykime TAIP1 Kalbinkime kiekviena, aiskinkime, kodel sujudo landsbergininkai ir kodel daugelis buvusiu landsbergistu (tame tarpe ir mano seima) praregejo ir pamate kokia didele apgaule yra tikejimas Landsbergiu. Ji taip apvyniojo ES EParlamentaro pinigai ir pazadeta iseitine 770 tukstanciu litu pasalpa, kad protelyje tik ir skamba EURO, o litu tik uodega… Skaityti daugiau »

Taigi to Pasvajojot ir praeis

Labai jiems rūpi rinkimų boikotavimas. Jie pasitvarkė įstatymus taip, kad rinkėjai jiems nereikalingi, užtenka savų iš gaujų.

nejuokinkit

pasiziurekit , kiek referendumuvyksta ES , ir bendruomenese vos ne kiekviena sekmadieni ir jie nusprendzia vietose , nebereikia dideliu referendum , o jei reikia jie yra. Tik nereikia musu gazdinti su Europos Sajunga . Lietuviai turi nuspresti ar parduoti zeme svetimiems, ar tai Tevu Proteviu dovana ir testinumas tureti zemes peda prie Baltijos.

Man autoritetas-J.Marcinkevicius

kuris del kai kieno intrigu paliko Sajudzio judejima.O del balsavimo-pavelavo destytojas-jau visa seima prabalsavom…

Lietuvos partizanas

Visi į referendumą. Nekreipkit dėmesio į tą anūko partjos nusišnekėjimą,jie išdavė Lietuvos interesus.

Seniokas

…. ,, Ar puolė nuo gegužės viską pirkti užsieniečiai? Tai ksenofobija“, – rėžė V.Landsbergis.” Koks kvailys puls nuo gegužės 1 d.(prieš referendumą) parduoti žemę , kai bijoma referendumo kaip maro ??? Pažiūrėsime kas bus po referendumo ,jeigu neduok dieve jis neįvyktų ? Kas pardavinės žemę ir kokius plotus? Bet bus šaukštai po pietų, Užsienis nevažinės po Lietuvą ir nesupirkinės iš varguolių 3ha ar net 10 ha žemės ūkio paskirties žemės( išskyrus paežeres, pajūrį, kitas kurortines vietas ir t.t.) Valdžios žmones,jų giminės, jų statytiniai, žemėtvarkininkai, matininkai yra pigiai supirkę šimtus ha ir suformavę tinkamus plotus užsieniečiams (danams, vokiečiams, kinams, rusams, žydams ir taip toliau). Laukia , kada bus tinkamas laikas tik performinti užsieniečių vardu. O kas turi informaciją kur, kieno yra… Skaityti daugiau »

Taip.

Referendumo tikslai: •Sumažinti referendumui surengti reikiamų parašų skaičių iki 100 000. •Referendumu priimtus sprendimus keisti tik referendumu. •Atstatyti Lietuvos piliečių nuosavybės teisę Žemei, Miškams ir vidaus Vandenims (47 str. sugrąžiname į 1992 m. redakciją). •Gamtos išteklius pramoniniu būdu naudoti tik po privalomojo referendumo. Lietuvi, tautieti ateik į birželio 29 dieną Tautos referendumą ir biuletenyje pažymėk TAIP Konservatoriai ir liberalai mano, kad Lietuvos žemė užsieniečiams nerūpi. Latvijoje, tikriausiai, ji yra pabarstyta auksu, nes užsieniečiams rūpi. 2011 metų lapkričio mėnesį portalas pietiek.com paviešino oficialius duomenis, kiek Latvijos žemės yra įsigiję užsienio juridiniai ir fiziniai subjektai. Skelbiama, kad užsienio įmonės Latvijos žemes perka labai sparčiai, o augimo tempai – įspūdingi. Jei 2010 metais užsienio įmonėms priklausė 36 000 ha miškų, tai 2011 metais… Skaityti daugiau »

sasa

O as boikotuosiu sita prorusisku jegu inspiruota provokacija, Viska teisingai Profesorius pasake. Gal dar atsivers kam nors akys. 100000 parasu iteisinimas – atviras kelias ir lenku ir rusu kalbu iteisinimo valstybinemis, taipogi salcininku ir visagino atsiskyrimui. NESAMONIOU NESAMONES cia prasides

Visus sao draugus gimines pazystamus bedradarbius ikalbineju _ NEEIKIT i sita rengini . Tegul jis zlunga. O kas eis – tai laikysiu savo asmeniniu priesu

Dėmesio

Gerbiami Lietuvos piliečiai, birželio 29 (25-26) Referendume galėsite dalyvauti ir be rinkėjo kortelės.
Bet tam, kad procedūra sutrumpėtų, patariame ją atsispausdinti čia: https://paslaugos.vrk.lt/pazymejimas/

Išankstiniai balsavimai bet kurioje savivaldybėje, birželio 25-26 dienomis (III-IV-dienį) nuo 8-20 val. Balsavimai gyvenantiems svetur galimi ir paštu, registruojantis VRK.lt/ereg

To sasa

Dabar jau gali pavarde ir vardu pasirašyti.
LR BK
172 straipsnis. Trukdymas pasinaudoti rinkimų ar referendumo teise

1. Tas, kas naudodamas psichinę prievartą arba papirkdamas, arba apgaulės būdu trukdė asmeniui realizuoti savo teisę rinkti, būti išrinktam arba dalyvauti referendume arba organizavo trukdymą asmeniui realizuoti savo teisę rinkti, būti išrinktam arba dalyvauti referendume,
baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.
2. Tas, kas padarė šio straipsnio 1 dalyje numatytą veiką, jeigu dėl to rinkimai ar referendumas buvo pripažinti negaliojančiais,
baudžiamas bauda arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.
3. Už šiame straipsnyje numatytas veikas atsako ir juridinis asmuo.

 Tam sasa

Įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės 🙂

TAUTIETI

Sunku nusiimti rožinius akinius ir pamatyti tėvynės ligotą kūną draskančius parazitus bei kraujuojančias žaizdas. Bet pilietis nusisukti ir nieko nedaryti negali, jei nori, kad gimtinė išgyventų, kad pasveiktų ir taptų dosni, graži ir meili, kad pats būtum joje laimingas. Kai žinai, kad tai galima pasiekti tik Tautos darna, socialiniu solidarumu ir vieningumu, siekiant savo jėgomis visuotinos gerovės valstybės – pamatai, kad švarintis turi pradėti nuo savęs, nuo savo aplinkos ir remti bendramintį. Privalai kiek tik išgali dalyvauti valstybės gyvenime, pilietinių teisių ir pačios LR Konstitucijos gynime, nes priešai pasikasė net po ja bei jau bando Tautą užversti. Ateik į referendumą ir balsuok TAIP

vien pažiūrėjus

į jo feisą nuotraukoje viskas tampa aišku,kad kažkas pasidarė su nukvakusiu proteliu.Sako buvo kgb-istas,tai ko iš tokio norėt?

Komentaras

jei galvoji taip, kaip konservatorius, t.y. jiems aklai pritari ir visada palaikai, viskas gerai, bet jei matai šalyje vykstančius absurdus ir drįsti apie tai pasakyti garsiai- tai jau suklaidintas… Kada gi šitas šunsnukis galų gale nudvės, po paraliais?

Komentaras

Visus tokius konservuotus SASA seniai normalūs žmonės laiko savo prešais.

Sasai

ar tamsta kvailys ar demagogas ? Jus teigiate ,kad visi Lietuvos pilieciai nubalsuos uz antros,lenku,kalbos ivedima.Tai kaip ir profesorius laikote lietuvius idiotais,nes jiems reikia kelis kart daugiau nei kitoms Europos valstybems surinkti parasu Referendumui inicijuoti.Nieks musu is jokios sajungos neismes-kitos salys nares ne tiek tas sutartis pazeidineja.Idomu butu suzinoti,kiek zemiu ir misko spekuliacijai prisipirko valdzios ponai.

Toks tokį agituoja

Rašot jūs čia patys sau, suagituotus agituojat… Kas apsisprendė nedalyvaut, to jokiais spaudimais, gręžimais ir net graudenimais nepaveiksit. Apskritai absoliuti dauguma komentarų – tik noras išsilieti, išsikalbėti. Na ir kas iš to? Neis pusė Lietuvos, ir ką, iššaudyt juos? Laisvė rinktis – žemuogės šile ar referendumas. O pykčio jūsų žodžiuose tiek, kad pekloj velniai turbūt geriau nusiteikę. Ir ko čia nervintis – nubalsuos, nenubalsuos… Karas, epidemija, žemės drebėjimas? Ramiai miegokit, nesigadinkit nervų ir nesitaškykit keiksmais. Dar Dievulis nubaus…

Geda judams!

Jeigu „dedule”isterikuoja reiskia Tauta eina teisingu keliu!Susivienikime ir pasakykime TAIP!

Vadakste

Ko taip issigandes Vytukas vai , vai, vai.

Al.

Landsbergis sako, kad ,,Tautininkai paniekinamai žiūri į tautą, mano, kad jai reikia viską uždrausti, ji pati negali nuspręsti“. Tai jei jūs, konservatoriai, komunistai ir liberalai, į tautą žiūrit nepaniekinamai, tai ko bijot, kad svarbiausius valstybės klausimus spręs pati tauta referendumais ? Juk ne 100 tūkstančių spręs, o visa tauta.

,,O dabar kas verčia išvažiuoti? ” Skurdas, ponai, tautos niekinimas ir naikinimas.

Kritikas Pikčiurna

Lietuviai ir referendumo organizatoriai nebijo užsieniečių, nes visi – ir mes ir jie turime interesų, ir bendrų ir prieštaringų. Mes bijome tokių „patriotų” kaip V.Landsbergis ir kompanija, kuri bijo tiesioginio Tėvynės ir Tautos balso. Galimybė pasipelnyti iš spekuliacijos Lietuvos žemėmis ir pačia jos teritorija, kai žemės kaina Europoje yra 4-10 kartų didesnė nei Lietuvoje ir nepaliaujamai brangsta nes pasaulio populiacija didėja, yra tas „patriotizmas” kuris valdo klaną, priėmusį įstatymą, kad žemė yra kilnojama, ir pavertusį ją preke. Tai yra melas, toks pat kaip jei Gamtos dėsnius įstatymas uždraustų ar pakeistų… Tiesa yra kita – kilnojama yra NUOSAVYBĖ į nekilnojamą turtą – žemę, o ji po Landsbergio ir Ko „įsigijimo” sąvokos interpretacijos IŠKELIAUS UŽ LIETUVOS TERITORIJOS RIBŲ IR LIETUVOS TERITORIJĄ PAVERS… Skaityti daugiau »

Lietuvos partizanas

referendumas yra apgaulių virtinė ir fundamentali grėsmė.Pone Landsbergi,o eu sutartis ne apgaule buvo Lietuvai įsūdyta.Ar balsuodami už eu mes žinojome,kad balsuojame už kažkokią sutartį ,kad žemę reiks parduoti,kad pederastai mūsų vaikus tvirkins,kad lietuviams reikės Tėvynę palikti,kad iš namų bus grobiami vaikai ir padedami nežinia kur,kad būsime praskolinti amžiams ir ttttttt ,galų gale KAD BŪSIME NAIKINAMI KAIP TAUTA . Jeigu kažkas kažką ir apgaudinėja tai -Landsbergis su visais tolerantiškais koncervais ir liberastais.Jūs pavirtote į tautos išdavikus ir turėsite už tai atsakyti.

kodel

konservai tyli ir nesako,koks pavojus bus ,kai rusai ,kurie turi europos pilietybe prisipirks daug zemiu,o po to ateis Putinas ju gelbeti ir su Lietuvos zemem prijungs prie Rusijos[Kaliningradas cia pat],bet tyli prezidente,konservatoriai,valdantieji,gal jie nesiruosia jau gyventi Lietuvoje,ar jie mano ,kad vistiek bus valdzioje ,klausimas ir nuomone

To Toks tokį agituoja       2014-06-21 23:37

Te Dievulis nubaudžia Tautos išdavikus negerbiamoji amelija.

Nuomonė

Virš 20 metų mes girdim: rusas puola! rusas puola.
Tai paaiškinkit prašau, kodėl dabar turim parduoti žemes- turim sudaryti galimybę tam pačiam rusui supirkti Lietuvos žemes?
Nebereikės rusui nei pulti, nei tankų, nei patrankų, viską gražiuoju atiduosim? Kur logika? Kur proto likučiai? Pradedu galvoti, kad tikslas toks…baisu, baisiau nebegali būti.
Turim pamoką pridavę Mažeikių naftą amerikiečiams, o jie šast ir perpardavė. Kas gali paneigti, kad vėl nebus pakartota?

StasysG

V.Landsbergis visada opozicijoje Lietuvai. Kažin kodėl?

prasmingas referendumas

mano nuomone, tik dabar Tauta ima vaduotis iš Kremliaus įtakos, ji žengia pirmus mažus žingsnelius, mėgindama atstatyti Konstituciją, kurią vieningai išniekino Tautos išrintieji(gal kažkieno Parinktieji?).
Pagal rašytojo Petkevičiaus žodžius Sąjūdis buvo Kremliaus įrankis, iš tiesų panašu į tai, ir kuo toliau, tuo labiau(Braziulis alfa.lt) matosi, kad panašėjame į Rusijos valdymo sistemą. Jei ES mus nubaus, tai nubaus uz demokratijos nebuvimą, o ne už Konstitucijos atstatymą. Juk užsieniečiui tereikia įgyti Lietuvos pilietybę ir gali pirkti žemę. Referendumas žemės pirkti užsieniečiui nedraudžia.

kad

konservatorių ir liberalų „viską perku-viską parduodu” ideologija užsmardino Lietuvą.

Klausimai eurofilams

Anot eurofilų, Lietuvai įstojus į ES, „Lietuvoje daugėja Europos”. Įdomu, kuo pasireiškia tas „Europos daugėjimas Lietuvoje”: ar kad prasidėjo homoseksualų viešos eitynės ir reklamavimasis (trūksta tik vienalyčių asmenų „santuokos” įteisinimo), ar kad daugelis estrados dainų atlikėjų dainuoja ne lietuviškai, bet angliškai? Tai gal, anot eurofilų, lietuviškumas tapo jau nesuderinamas su Europos kultūra?! O ką jau bekalbėti apie masinę lietuvių emigraciją, kai, įstojus į ES, laisvai atsivėrė sienos į Vakarų ir Šiaurės Europą! Netekome beveik pusės milijono tautiečių! TAIGI, KAS LAUKIA LIETUVOS IR LIETUVIŲ TAUTOS TOJE ES-oje?

Balsuojam TAIP

Lansbergio grupuotė jau prakalė Mažeikių naftą amerikiečių Wiljams kompanijai „saugodami” Lietuvą. O amerikonai tik pasipelnė ir tuoj pat perpardavė rusams. Negalim tikėti nei vienu žodžiu.

Organizuojamas istorinis dviračių žygis

SKLEISTI REFERENDUMO ŽINIAI Rytoj, pirmadienį, BIRŽELIO 23 dieną, 9 val. ryto, nuo „Regitros” Kaune, Raudondvario pl., išvyksta DVIRAČIŲ KOLONA maršrutu KAUNAS — PALANGA. Žygeivių tikslas — kuo plačiau paskleisti Referendumo žinią. Būtų gerai, kad šis istorinis žygis būtų įamžintas vaizdajuostėse. Pateikiamas žygio „Su dviračiu į referendumą” detalesnis maršrutas: Planuojama žygio pradžia birželio 23 d. 9 val. Kaune, Raudondvario plente prie „Regitros”. Judėsim link Raudonės. 20 val. Raudonėje koncertuos kaimo kapela, žygeiviai bus vaišinami ir galės pernakvoti. Birželio 24 d. ryte pajudėsim link Jurbarko, ten planuojam būti 10 val. prie autobusų stoties. Pavažinėję po miestą, judėsim link Tauragės, iš ten į Žygaičius, kur 20 val. vyks koncertas po kurio galėsim pernakvoti. Birželio 25 d., trečiadienį planuojame pasiekti Šilutę, kur 19 val.… Skaityti daugiau »

Dzūkija

Jei jau V.Landsbergis šitaip jaudinasi – reiškia reikalai rimti…Jei ES taip svarbi Lietuvos žemė – reiškia Lietuvos teritorija PAVOJUJE…Jei dar esame TAUTA – visi į referendumą…

Tai tamsta

ne tautininkai nepastiki Tauta,kad buktai referendumuose negebės teisingai spręsti.Kodėl ponas taip keistai tai interpretuoja?

toks tokį

pašnekėjot lyg turguj stovėdama(as):ar tokį ar tokį pirkti?Gal nesusigaudot,kodėl taip svarbi Lietuvos valstybingumo išsaugojimui ir Tautos išlikimui valstybės teritorija?

arturas

jeigu referendumas uzdraus parduoti zeme tai koservatoriai priesaky su vytautu taps antiliaudine partija

Kodėl

jie taip bijosi tautos? Kad ji jau seniai pragirdyta, išprievartauta, ištremta, išparduota… Tai ir bijoti nebėra ko.
„Mes tuo tik palaikėm pankas, šliužus, kai kuriuos suklaidintus inteligentus”.
Šitų palaikyt nereikia, šitie dar patys išsilaikys, skirtingai nuo tų, kurie „neatlaikė” išbandymų…

hau

Mane stebina, kodėl tyli eiliniai konservatoriai? Negali būti, kad pritaria tokiam partijos vadovybės požiūriui.

Vytautas Vladas

Panas Lendsbergi, tautininkai gina Lietuvos žemę, o ne draudžia ją kažkam parduoto. Jūs nesate joks žinovas, net nesuvokiate kas sudaro Valstybės pagrndą (primenu: teritorija (Žemė), kalba ir papročiai). Supraskit: anksčiau imperijos plėtėsi užkariaujant ką nors. Dabar nauji papročiai, technologijos. Belieka apgaule prisivilioti visokius landsbergius ir co ir bus o kei

Tiek apgaulių esate padaręs,kad išsrėbti bus sunku

Tik dėl nuolatinės Rusijos grėsmės pasirodėte teisus,
o kitur-kaip jums naudingiau,pažeminant kitaip manančius.

To 2014-06-24 10:38

Kur nuolatinė Rusijos grėsmė? Loja kaip pudeliai ant vilkšunio, negi vilkšunis nusileis…būtų ta Rusija norėjus, seniai būtume jos glėbyje.O dabar tai reali grėsmė kyla-supirkus žemes nereikės nieko, žiūrėk jau ir Rusijoje beesantys. Tik prašau neatmeskit galimybės, kad rusai negali pirkti. Gali ir manau pirks, tai puikiausia proga amžiams prijungti Lietuvą prie Rusijos. Iš skaudžios patirties( pvz.”Mažeikių nafta”)nepasimokiusi vėl agituojama pardavinėti, lyg lietuvis būtų prekeivis. Nėra kuo prekiauti, nes žemė, oras, vanduo nepriklauso mums. Tai Dievo dovana. Kad pagaliau tai suprasim?

49
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top