Vytautas Landsbergis. Žudymas geruoju

„Lietuvos žinios“

Taip, tai prokuratūra. Nepanašu, kad Lietuvos.

1991-ųjų sausį mūsų atkurtoje ir taikiai už išlikimą kovojančioje valstybėje, net svetimųjų tankams traiškant laisvės gynėjus, nebuvo jokio ginkluoto konflikto. Tankai, sprogmenų paketai, kalašnikovai – ne ginklai. Žmonių grobimas ir žudymas, užleidus parašiutininkais, tai juk ne konfliktas, o geruoju. Nebuvo nė karo, tik judanti svetima kariuomenė ir uniformuoti užsienio turistai, kaip antai M. Golovatovas, su savo „Alfos“ žudikų šturmovikų delegacija atvykęs į komandiruotę (jo žodžiais) išvaduoti Lietuvos televizijos. Nebuvo nė stalininės tęstinės okupacijos, tik nuolatiniai išvaduotojai, jau 46 metai pamiršę išeiti namo. Taip Lietuvos anuometę padėtį mato kažkuri tolima užsienio prokuratūra, nors įsikūrusi Vilniuje.

Straispnio tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jurgis

viskas teisinga, bet tai tik gražūs žodžiai – kai išduodi, žodžiai nebeįsišaknija ir netenka prasmės

gerasis prokuroras Landsbergis

yra blogieji prokurorai ir yra gerasis prokuroras Landsbergis 🙂
(kam tada ta „demokratinė” politika, jei teisingumas nėra valdomas tautos per jos išrinktus atstovus?)

Geriau

„Tiesos”nebepublikuotų šito dieduko paistalų. Kiekvieną kartą, kai užeinu į svetainę ir pamatau šitą fizionomiją, susinervinu. Nejaugi po viso to, ką jis padarė, ir atsiskleidė visu „gražumu”, kas nors juo tiki? Turintis proto ir sąžinę – tikrai ne.

Brinkazis

Juokingi teisėjų aiškinimai, kad prokurorai privalėjo įrašyti į kaltinimus okupaciją ir ginkluotus konfliktus, esą tada jau jie galėtų teisingai nuteisti. O kadangi įrašė tik agresiją, tai teisėjai nieko negalėjo padaryti, tik priimti neteisingą sprendimą. „Šioje byloje teismas negali nustatyti ir agresijos, KURIA KALTINAMI B. M. ir V. R. sąvokos turinio, nes jos turinys nėra aiškus ir tarptautinėje teisėje.” Iš kur Cininas ir Co išgalvojo, kad B. Makutynovičius ir V. Razvodovas kaltinami agresija (už kurią tuomet turėtų atsakyti ne jie, o šalies agresorės vadovai)? Omono teroristai kaltinami NE AGRESIJA, o AGRESIJOS METU metu padarytais nusikaltimais, numatytais BK 103 str. 1. Tas, kas karo ar ginkluoto konflikto arba AGRESIJOS, okupacijos ar aneksijos metu įsakė, kurstė ar organizavo nežmoniškai elgtis … Agresija kaltinime… Skaityti daugiau »

To geriau

O man atrodo, kad reik – jau vien dėlto, kad suprastume, kas nutinka net ir su labai idėjiniais, kai jie apsisprendžia kitaip: po to jie virsta egzistencine tuštuma – tuščiai skambančiai cimbolais ar vario dūdomis…
Ir net jei jie sako ką nors teisinga, jų jau nebepriima.
Kad buvo toks laikas, kai V.Landsbergis ir pats tikėjo tuo, ką skelbė, buvo pasiryžęs dėl to net aukotis – man tai net ne diskusijų klausimas.
Dėl to norėčiau, kad nepasileistų įprasto purvo lavina.
Manau, kad būtent toji tuštuma jiems didžiausia bausmė.

V.Landsbergis

palaikė Garliavos mergaitę,reiškia ,kad tai buvo kova ne tik dėl vaiko,bet kova dėl Lietuvos.Kodėl nutilo tada?Kas suklaidino?

Rajone pristatyta

akademiko J.Brėdikio nauja knyga „Kitokiu žvilgsniu”…”Ateities gydytojas turėtų būti dvasingas,gebantis atjausti,pozityvus ,nesavanaudis…”Čia juk apie ateities Lietuvą…Gydytojai stovėjo prie Lietuvos Nepriklausomybės ištakų.Kodėl nepakalbinus kada ir akademiko…

jo...

Kgb komunistai uzgrobe Lietuva po nepriklausomybes ir dabar Lietuva kgb komunistu rankose.Tikrai jie Lietuva ir lietuvius zudo geruoju.Vaidina jog dirba valstybei ir Tautai o is tiesu per prokuratura ir teismus vykdo Tautos genocida ir valstybe sunaikinima.Kazkada sakiau kas tyciojotes is Lanzbergio spjaudisytes kraujais.Manau tas lsikas jau atejo!O kgb komunistams nesunkiai pavyko runkelius supriesinti su gerb.Lanzbergiu ir uzgrobti valstybe.Dabar jau viskas po laiko,nes viskas ju rankose.Jie visais budais stengiasi isprovokuoti kara ir nuimti Prezidente.Ir tai daryti jiems manau gerai sekasi.Nes svarbiausiose valstybes valdymo postose susodinti „savi”

vienas nieksas man pasake

Na ir kas kad jus teisingi,padorus,darbstus???Musu daugisu ir mes jus uzgosime ir sunaikinsime.Ir valstybeje dabar vyksta tas pats.Vsio po zskonam naikinamas garbingu zmoniu likutis.Ir Lanzbergis kaip Kedziai ir Venckiene bus apkaltintas jog organyzavo pasipriesinima.Jug visose tokiose bylose dirbs tie patys teisesauginkai nieksai.

to vienas nieksas man pasake

Vo tai tau ir papūnia atsibudo! O tie teisėjai kur gyveno per sausio 13 įvykius? maskovijoi ar marse? O gal Lietuvoj? Tas jų nuosprendis juos pačius demaskavo. Matot jiems nebuvo karinės padėties, o to meto realybė sako ką kitą. Apie karinę padėtį parodo maskovijos gynybos ministerio įsakymai duoti ordos kariuomenei. Ir gorbio vieši grasinimai susidoroti karinėmis priemonėmis su Lietuva. Kokių dar įrodymų reikia. Jie – teisėjai vadovavosi rusijos spec tarnybų nurodymu, o jiems talkino visi nuo prokurorų, seimo narių iki kselencijos. Tai labai subtiliai organizuota rusijos spec tarnybų ideologinė – informacinė diversija prieš Lietuvą. Kuri yra ne pirma ir nepaskutinė. O šios diversijos dalyviai yra ir prokurorai, kurie lyg netyčia priima tokį aktą, taip pat ir papūnia, kuris dabar čia… Skaityti daugiau »

"Dėdulė" pučiau melo burbulą

Juk iki šiol pagal jo parėdymą saugomi KGBistai nuo visuomenės akių.

TO vienas nieksas man pasake

O kiek, tamstelė, apdirbai teisingų, padorių, darbščių žmonių?
Nebūtinai kam nors žinomų?

Juozapas ---dėl  21:03

Tą komentarą parašęs žmogus yra labai, labai įžvalgus.
Labai daug esmės pastebėta.
Vertingas tekstas.
Labai.

 viksva

to Geriau
nesuprantu kodėl jūs žiūrėdamas į Landsbergį nervinatės? Tikriausiai to nedarote kai žiūrite į leniną, Staliną, Sniečkų ir kremliaus „dučę” Putiną? Jeigu jus nervintų šie „tamsos kunigaikščiai”, tada suprasčiau jūsų nervo priežastį. Juk šių žmonių ideologija, sprendimai ir veiksmai padarė tai, ką dabar turime – ne „rojų Lietuvoje, o asilų draustinį”, kaip išsireiškė filmo herojus Šeputis :). Nenoriu jūsų agituoti tapti patriotu, nes toks niekados, tikriausiai, ir nebuvote, bet reikėtų mąstyti plačiau…..

mane irgi nervina Landsbergis

nenervina nei Brazauskas, nei Kirkilas, nei Juršėnas, nei Uspaskichas, nei Butkevičius, nei Grybauskaitė – nes jie kompartijos aprobuoti lyderiai.
O Landsbergis partijos nepaskirtas lyderis – kaip tai gali būti?
kažkoks susisukęs, nedidelis, juokiasi – o lyderis… Baisu ir nervina.

krokodilo asaros

buvo laikai, kai jus, politines partijos, prokurorus ir visa teisingumo sistema susikisote sau i kisenes, nes reikejo pridengti valstybines-finansines aferas, prichvatizavima, vogima ir kitokius nelieciamuju kastos nusikaltimus.
Tad ko dabar stebites, valdziagyviai?

...

Forumas Mūsų valstybės tikslas Prof dr Algirdo Degučio pasisakymas …

kai zmones raso nesuprasdami

Jiems atleistina,bet cia raso daug nieksu kurie samoningai komentatoriams plauna smegenys atvirai meluodami ir smeizdami padorius zmones.Patarimas!Galvokite savo galvomis nes kai nieksai galvos uz jus jie jums is pasalu nusuks galvas!!!

stasys

V.Lanzbergis išsakė savo asmenine nuomone ir tai sunervino puse komentatorių, mokytis girdėti kitokia nuomone tiek pat svarbu kaip ir pačiam ja turėti ..Antra ji (V.L. nuom.)visiškai atitinka jo pačio dažnai kartota ir tame nieko naujo. Kas link str. tema ,..matyti esme labai norisi tik ne visada pavyksta ..Bylos sprendimas nesusijęs su politika..jame kaip tik daugiau teisinio teksto nei politinio turinio. Skatinti teisėjus galvoti savo galva netgi svarbiau to musų pritariame mes Jiems ar ne .:) Lietuvai kaip tik trūksta drasių charizmatišku asmenybių ..o jei tokios gimsta tarp teisėju ,.tai jau yra pagrindas džiaugtis ..Dar ne viskas prarasta ..suvienodinant .

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top