Vytautas Radžvilas. Išeiti iš virtuvių, arba „Kas, jei ne aš?“

Sunkiausia – išeiti iš virtuvių. Prieš tris dešimtmečius kuriantis Sąjūdžiui teko koordinuoti jo rėmimo grupių steigimąsi visuose Lietuvos kampeliuose. Savo akimis mačiau, kai sunkiai ir lėtai tirpo atsargumo, nepasitikėjimo ir baimės įšalas žmonių sielose ir širdyse. Bet jis tirpo – išdrįsusių ir apsisprendusių ištrūkti iš bejėgiško aimanavimo ir beviltiško valdžios keiksnojimo virtuviniuose užstalės pokalbiuose rato atsitiesiančių bendražygių gretos gausėjo po kiekvieno susitikimo.

Tai reikia pakartoti, nors šiandien galbūt yra dar sunkiau. Anos virtuvės buvo mažyčiai ir ankšti privatūs pasaulėliai – tai suprato visi ir neturėjo jokių iliuzijų dėl jų. Dabar jos iš pažiūros be galo išsiplėtė, nusidriekdamos į veidaknygių ir internetinių portalų komentarų skiltis.

Ten galima „laisvai“ išsikrauti – „patiktukinant“ arba iškoneveikiant žinią arba straipsnio mintis. Sukuriama regimybė, kad išeinama į viešumą ir „drąsiai išsakoma“ pilietinė pozicija. Bet tai – tik dar viena iliuzija. Jokie „patiktukai“ ir komentarai nieko nekeičia, nes yra tokie pat bejėgiški kaip ir anų laikų „mažosiose virtuvėse“ bejėgiškai išsakomos nuoskaudos ir viltys.

Būdamos tik iliuziniai virtuvių plėtiniai, veidaknygių ir portalų komentarų skiltys niekada netaps viešojo politinio gyvenimo erdve ir tikrosios kovos už savo ir Lietuvos ateitį lauku.

Iš virtuvės išeinama, kai žmogus negudraudamas ir neapgaudinėdamas savęs ir kitų sugeba paklausti savęs: „Kas, jei ne aš?“ ir stoja į gretas tų, kurie pasiruošę rimtam politiniam mūšiui, kad pagaliau šioje šalyje kas nors iš tiesų pradėtų keistis.

Malonu, kai straipsnis ar kalba sulaukia „patiktukų“ ar net „širdelių“. Bet pagrindinė šios kalbos mintis yra tokia: šito jau nepakanka. Kviečiu tapti SĄJŪDINIO TIPO sambūrio steigėjais ir bendražygiais. Ryžtingai apsispręsite ir parašysite – mūsų bendražygių būrys praturtės ir sustiprės dar vienu iš virtuvės išėjusiu, o tai reiškia IŠ TIESŲ LAISVU Lietuvos žmogumi ir oriu bei drąsiu jos piliečiu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
46 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Amelija

Einu iš virtuvės į miegamąjį ir meldžiu Dievą, kad nesusapnuočiau radžviliados pergalės jokiame formate.

Būtų indomu

jei V.R. sukonkretintų: kaip jis ,koordinavo’ LPS rėmimo grupių steigimąsį Vilniuje ar kitur ir kur konkrečiai, kaip, kokioms grupėms padėjo/koordinavo jų įsisteigimą?

Kodėl?

Kodėl aš turiu tapti tamstos sąjūdžio kareiviu? Pamiršote, Vytautai, kad ne jūs ar kitas Vytautas vedė iš virtuvių žmones, bet Dievas. Mes turėjome Dievą širdyje, mes viskuo tikėjome, nes turėjome tikėjimą. Ką jūs dabar siūlote? Kažkokių idėjų kratinį. Aš su juo nesugrąžinsiu savo vaikų iš Londono ir net to nesiūlau, nes čia nieko švento nebeliko. Ar jūs esate ten, kur mums skauda, kur mūsų niekas negina? Man reikia praktiškų veiksmų, tokių, kur siūlo http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2011-03-15-antanas-maceina-kas-yra-krikscionybe-zodis-ar-gyvenimas/59468 Antanas Maceina,”Kas yra krikščionybė žodis ar gyvenimas”, man reikia tokių konkrečių darbų, tada aš eisiu iš paskos kiekvieno, kuris darbais, o ne žodžiais bus krikščionis.

habilitās

Citata: „… stoja į gretas tų, kurie pasiruošę rimtam politiniam mūšiui, kad pagaliau šioje šalyje kas nors iš tiesų pradėtų keistis.“
Su kuo mušitės? Su tais, kurie raunasi į valdžią ir sieksite užimti jų vietą ar su piliečiais, kurie tradiciškai „ne už tuos balsuoja“?
O bandymas apeliuoti į Sąjūdžio laikų motyvus, rodo politinį diletantizmą, nes tada šalį valdė okupantas, šalia kojos tupėjo kolaborantas-komunistas, garnizonuose buvo dislokuoti raudonarmiečiai. Dabar – prezidento reitingai palubėje, seimas nekenčiamas, bet renkamas piliečių, teisės aktuose nustatyta tvarka, vyriausybė nekompetentinga, bet suformuota iš tų pačių partijų veikėjų, už kurias balsavo piliečiai.
Taigi, kas, kur ir prieš ką stos į mūšį, o svarbiausia – kokia politinė „ginkluotė“ bus pasitelkta?

zylius

Jūs išeikite iš virtuvių, o mes iš savo akademinio bokšto jus reguliuosim-
rodysim kur eiti, ką daryti, padalinsim teorijos brošiūrėlių.

ah1

prieš tris dešimtmečius buvome kone tokie pat, kaip žydai Mozės su JAHVe uždaryti dykumoje 40 metų, su išplautomis smegenimis izoliavimo michanizmu ir apsvaiginti daugumai nematyto neregėto „rojaus” iliuzija… Apsvaigimas išsiskalidė per trisdešimt metų galutinai

-------

Zyliau, jau geriau iš akademinio bokšto nei iš partruko, agitpropo ar komsorgo kabineto – akademinis lygmuo bent jau yra žinios ir mokslinis pagrindas. O kalbant bendrai – jau išeita iš virtuvių, ir dar kaip. Pirmiausia todėl, kad žmonės dabar turi galimybę PALYGINTI, kas, kur ir kaip. Taiču geb. V. Radžvilas turi suprasti, kad yra žmonių, kurie dėl savo amžiaus arba dėl sveikatos būklės gali kovoti tik būdami savo namuose. Būsimai partijai reikia išmokti rasti ir įvertinti ir tokius žmones – jie gali būti ne mažiau vertingi už tuos kovotojus, kurie jau išėjo iš savo virtuvių. Du dalykai, kuriuos matau pats ir dar vienas, kurį girdėjau apie ProPatria iš pažįstamų: 1. Būkite operatyvesni ir tegul kalba daugiau žmonių – tai automatiškai… Skaityti daugiau »

коммунист-рэтро

Кто, если не я!?

R. tekstai geri, o veiksmai keisti....:)

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/landsbergis-nebus-lengva-valdantiesiems-atmesti-prezidento-veto.d?id=83132235 http://alkas.lt/2019/12/27/degaiciu-seniunas-atsisake-apdovanojimo-kuriuo-yra-apdovanotas-ir-a-bumblauskas/ Viltimi pagaliau visavertiškai grįžti prie Seimo ,,lovio”, savo nomenklatūros iš TS viršūnių ir ONS naudai, begyvas TS anūkas ir Ko realiai tikisi, kad vald. koalicija prezdento ,,kartelinio” veto nesugebės atmesti… Bet įdomesnis man ir ,manau daugeliui realistiškų visuomeniškų žmonių, yra ši unikali ilgaliakė mįslė …. Kodėl prof. Radžvilo, Sinicos . LSąrašo, seimūno J. Dagio ir Ko bendražygiai talkina TS ,LSDP, Liberalų ir Ko norui išsaugoti ONS palankią esamą padėtį su rink. kartele? Juozaičio kompaniją kiek galima pateisinti už pozicijos nerodymą, už tylėjimą.Jie juk kapstosi ,,pelkėje” ,negalėdami laiku surengti steigiamojo suvažiavimo… Ar Jums ,visuomeniški žmonės nekeista, kad ,lyg ir opozicinė ONS, 🙂 🙂 profesūra -radžvilai, kuoliai ir ko per kelis lemtingus rinkimų kartelei mėnesius viešoje erdvėje nei žodžio už… Skaityti daugiau »

Prašalietis

Radžvilas- „Prieš tris dešimtmečius kuriantis Sąjūdžiui teko koordinuoti jo rėmimo grupių steigimąsi visuose Lietuvos kampeliuose. Savo akimis mačiau, kai sunkiai ir lėtai tirpo atsargumo, nepasitikėjimo ir baimės įšalas žmonių sielose ir širdyse. „…. Radžvilui turiu pasakyti, kad aš ir daugelis eilinių žmonių savo akimis matė, kaip nesunkiai ir be jokių KGB ar milicijos struktūrų persekiojimų, o greičiau su dalies didelių šių struktūrų veikėjų pagalba, visose sąjunginėse respublikose, įskaitant net ir vidurinės Azijos respublikų babajus, buvo kuriami įvairiais pavadinimais visuomeniniai judėjimai Perestroijkai ir Gorbačiovui remti. Lietuvoje Sąjūdžio Perestroijkai ir Gorbačiovui remti aktyvistai įmonių skelbimų lentose be problemų lipdydavo savo kvietimus į organizuojamus sambrūzdžius.Įmonių skelbimų lentose pamatęs šiuos skelbimus,įmonės vadovas keikdamasis nuplėšdavo.. Na o sąjūdžio KGB-istiniai ir ne kGB-istiniai aktyvistai juos vėl… Skaityti daugiau »

Atida.

Kodėl VSDešnikai dar netrimituoja, kad Radžvilas kviečia organizuoti valstybėje p e r v e r s m ą ? Reikia kuo greičiau suimti ir uždaryti į cypę šį ekstremistą. Mat, po Venckienės organizuotos perversmininkų gaujos, kuri buvo laiku likviduota, kyla nauji gaivalai. VSD neturi prarasti budrumo, nes bemat vadžias perims nauji šeimininkai…

To 11:47, netrimituoja,

nes savi, savų negaudo.

DDD

Įdomu stebėt, kaip šio portalo komentatoriai pavertė portalą Delfio straipsnelių kopija. Atrodo, kad be konservų, paksistų-guogininkų-juozaitininkų bei Juozapo čia niekas ir nekomentuoja. Suprantu, kodėl Propatria suvaržė komentavimą…

To 2019-12-29 12:13

Manau, kad gerb. Prašalietis atsakė į tamstos pagraudenimus.

DDD

Prašalietis yra akivaizdus trolis – į ką jis gali atsakyti

Vaidai Vds,

eik kur tik nori, bet tik ne į psichiatrinę. Į psichiatrinę nei pats eik, nei kitus vesk. Kristus prieš 2000 metų iš psichikos ligonių išvarinėdavo demonus sakydamas ,,eik, tavo nuodėmės atleistos” arba ,,eik ir daugiau nebenusidėk”. Ir jie pasveikdavo. Bet apaštalais rinkosi tik sveikus žmones. Ir tu eik iš tos savo virtuvės kad ir į kokį pušyniuką pasivaikščioti – prablaivės galva, nuskaidrės siela. Žiūrėk, gal ir ryšį su Dievu atkursi – nereikės vien savo jėgomis užsiimti ta savo ,,sielovada”. Tavo siela žino kur kas daugiau negu tavo protas, bet tu jos nesiklausai, tai ir atrodo, kad niekas nesikeičia. Nesikeičia tik tau.

Taigi

antrą kartą , kaip nori p.Radžvilas , į tą pačią upę-sąjūdį jau neįbrisi . Dabar , kad kažką tai nuveikt rinkimuos , reikia turėti daug pinigų, daug galimybių MIPuose, daug reklamos, daug Šou, vien tik demaskavimų ir pamąstymų apie gražią galimą ateitį žmonėm nebeužtenka .

To Taigi

Tai ko negali žmogus, viską gali Dievas. Atėjus laikui atsirado sąjūdis, t.y. atsirado sąlygos atsirasti sąjūdžiui. Viskam savas laikas: Koheleto knyga. Mok 1 1 Mokytojo, Dovydo sūnaus, Jeruzalės karaliaus, žodžiai. Žmogaus triūsas beprasmis 2 Miglų migla! ­ sako Mokytojas. Miglų migla! Viskas migla! 3 Kokia nauda žmogui iš viso jo sunkaus triūso, kuriuo jis triūsia po saule? 4 Viena karta nueina, kita ateina, bet žemė amžinai lieka ta pati. 5 Saulė teka ir leidžiasi, skubėdama į vietą, iš kurios pateka. 6 Vėjas pučia į pietus, paskui sukasi šiaurės link. Vis sukasi ir sukasi vėjas, grįždamas į tą patį sukinį. 7 Visos upės nuolat teka į jūrą, tačiau jūra niekada nebūna pilna. Į vietą, iš kurios išteka, upės vėl suteka. 8… Skaityti daugiau »

stasys

cit.” Malonu, kai straipsnis ar kalba sulaukia „patiktukų“ ar net „širdelių“. Bet pagrindinė šios kalbos mintis yra tokia: šito jau nepakanka.” ..Kokia gi autoriau tau nauda iš tu ruteliu ir maryčiu su jų širdelėmis ? Pasakykite aiškiai visiems jog reikia kritinės masės begalviu partiečių kuriant naują partiją ir tiek idėjų . Jūsų vietoje to str. apačioje įdėčiau nuoroda su detaliu aprašu kaip tapti partijos steigėju nepakėlus užpakalio nuo sofkutės .. Juk tos vykdomosios demokratijos esmė ir yra pataikavimas emocijoms o ne darbas su idėjomis . Kartais pradžioje būna labai sunku apsispręsti tai nuo ko gi reikia pradėti , kuri ta idėja kaip pirmas atliktas darbas -pažadas galėtu tapti vizitine kortele naujai partijai .. ? Nešvaistyti resursų fiktyvioms idėjoms politinės brandos… Skaityti daugiau »

Žodžio laisvė...

Perskaičiau komentarus ir supratau , kad dvasioje daugelis pritaria,bet laukia kol kiti
gatavai atneš ant bliūdelio kitokią Lietuvą.Nebūkite aptingę,burkitės,remkite V.R.,
Juozaitį ir kitus patriotiškai nusiteikusius už Lietuvos valstybingumo išsaugojimą
šiandien nes rytoj gali būti per vėlu.Į Rytus nuo Lietuvos priešas žvangina ginklais.
Negirdite?Informacijos rasite YouTube (labai daug).

Tikrai,

remkite Juozaičio dūmus ir verskite tautinių patriotų balsus per rinkimus beverčiais – niekiniais.

to Kodėl?

Vadinasi, Dievu tada buvo Gorbis, tiesa?

Žemaitis

Žmonės iš virtuvių tai išeis bet kur jiems toliau… nes jūs taip vadinami „vadukai” pasiklydote tarp dviejų… pušų…Nesusikalbate.. Kol visų jėgų ne suvienysite vėl laimės senelis ir anūkas… Be Tautos Sąjūdžio kovoje prieš senelio ir anūko partijos

Lietuvybė ir krikščionybė-

tik tai gali sustabdyti Lietuvos nykimą.Be lietuvybės dvasios,šeimos idilės ir moralės nykimas nesustabdomas.Artėja lietuvio savimonės prabudimo laikas.Ne be reikalo smetoniškos Lietuvos žmonės taip ilgėjosi tų laikų.Jie žinojo tą paslaptį,jie spėjo pajusti lietuvišką dvasią,puoselėjamą tikėjimo Dievu pagalba.

Taip, p. Radžvilai,

laimėkite, vienykitės su panašiais, puoselėkite ir ginkite krikščionišką moralę, įgyvendinkite krikščionišką ekonominę doktriną, tik apsaugokite mus nuo šio portalo klierikiukų, gaminančių kilometrus citatų (kai užtektų dviejų eilučių), bet nesugebančių nuo savęs pasakyti nė vieno sakinio. Nuo tuščiažodžiavimo tauta jau seniai pavargo, laukia ryžto ir konkretumo, nori matyti, kad tikrai tvirtai stovite ant žemės.

-------

ProPatria, uždarydami kometnarus, jūs padarėte klaidą, ir nemažą.
Reikėjo palikti galimybę rašyti komentarus, tik šalinti spamą ir nusišnekėjimus.
Žmonės skaitė ne tik straipsnius, bet ir komentarus- ir šitaip būtų gausėjęs jūsų skaitytojų ratas.
O dabar žmonės nusivylė.
Jau rimtai ketinau stoti į jūsų organizaciją, bet matau, kad nelabai žiūrite į priekį.

To to Kodėl?       2019-12-29 19:31

Bedievis yra bedievis, toks, kaip tamsta. Ar jums ką nors suprasti? Tik tamstos dievas ir yra gorbiai, radžvilos ar pasaulio malonumai.

Žemaičiui

Jei Radžvilas būtų užkibęs ant „vienijimo kabliuko”, būtų gražiai Juozaičio įmūrytas su Gyliu į paksistų-guogininkų gretas.

Raigerdas

Paprasčiausiai paimkite ir paskaičiuokite, kiek komentarų turi konstruktyvų pagrindą? Jų yra vienetai. Štai gerbiamas Vytautas Radžvilas kviečia būti bendražygiais. Ir susidaro įspūdis, kad pasiūlymas buvo pasiųstas į Durnių namus. Vietoje to, kad atsakyti, kad pritariu tokiam pasiūlymui, prasideda kalbos apie Dievą. Štai vienas Anoniminis pamišėlis rašo:”Tai ko negali žmogus, viską gali Dievas. Atėjus laikui atsirado sąjūdis, t.y. atsirado sąlygos atsirasti sąjūdžiui. Viskam savas laikas: Koheleto knyga. Mok 1 1 Mokytojo, Dovydo sūnaus, Jeruzalės karaliaus, žodžiai: ” Viena karta nueina, kita ateina, bet žemė amžinai lieka ta pati” – čia MELAS, nes bet kuris materialus objektas gyvena laike, ir jis miršta arba išnyksta, tame tarpe ir ŽEMĖ. „5 Saulė teka ir leidžiasi, skubėdama į vietą, iš kurios pateka” – čia vėl… Skaityti daugiau »

-------

—>Raigerdui 12.45
Bent kiek mąstantis žmogus niekada nepritars tam, ko negali gerai suprasti.
O tokiais, kurie skuba pritarti,ne visada galima pasitikėti – jų paklausus, kodėl jie pritaria, tie greitai pritariantys dažniausia nemoka paaiškinti.
Konstruktyvų pagrindą ar bent rimtą poleminį atspalvį turinčius komentarus tegul skaičiuoja tinklalapio administratoriai – tam jie ir yra tnklalapio administratoriais.
Ir tegul palieka yik racionalų pagrondą turinčius komentarus. O įsibėgėjusius debatus stabdyti netikslinga – šiuo metu ProPatriai reikkngas tiek diskusijos pagreitis, tiek ir nuomonių įvairovė

Manu,

kad reikia, visų pirma, keisti rinkimų įstatymą ir riboti kandidatuoti antrą kartą išbuvus dvi kadencijas. NEPAKEIČIAMŲ NĖRA, o yra tik prie lovio prasmirdę senbuviai.

stasys

Ir vėl pliurpalai Reigardo apie nieką,.. va žmogus rašo cit.“ Ponas V. Radžvilas nori suburti žmones į naują Sambūrį. Jūs gi matote, kad šita socialinė atskirtis nesibaigs geruoju, nes tie “valstybės” kūrėjai visa tai sukūrė būdami nemokšomis ekonominiuose ir socialiniuose klausimuose.“ Visos raudos nukreiptos į socialine atskirtį tvyrančia visuomenėje , bet jei koks dėdė smalsus paklaustu jo o kas yra ta socialinė atskirtis ponulį ?ar sugebėtumei bent penkis punktus pavardinti ka turėtume skubiai keisti norint pajusti rezultatus . Viena kai pliurpiama aukštomis materijomis pasikausčius kita kai kojų pirštais atsiremi į sušalusia žemę .

stasys

Vaidui Vds .. pažanga darote .. malonu pastebėti jog apsiėjote be stasio paminėjimo .:)

čiombė.

kažin kur tūlas Radžvilas su Juozaičiu buvot žemės referendumo metu? per prezidento rinkimus gavot į vieną ausį,tad ruoškit ir antrą.tv ,radijas,spauda yra demoralizatorių rankose.valstiečiai niekam neatiduos pencininkų balsų.ir bus finita la comedia. turiu svajonę kad ateinantys rinkimai būtų sužlugdyti.

Svarbiausia mintis,kad

skurdas yra negerų tarpusavio santykių rezultatas.

Klausimėlis

O išeiti iš virtuvės kur nors kitur, bet ne į Profesoriaus vedamas gretas, galima?

harakiri

Po to kai ProPatria dar labiau sugriežtino komentarų taisykles savo tinklalapyje, ten šiuo metu komentarų skiltyse po straipsniais totalūs nuliukai. Nulis komentarų jau dvi savaitės.
Toli eis, „daug” pasieks 🙂
Kaip sakoma- protingos galvos, gaila tik, kad durniems atiteko.

Labai

taikliai Radzvylo pastebeta.Piliecius apsedes masinis zaidimas demokratija ir gyvenimo vingiu vertinimas patiktukais.Jie taip jauciasi dalyvaujantys valstybes kurime ir valdyme.Ir pusiau saugu ir patogu.Dabartine liaudis gyvena per daug gerai ir nerupestingai, kad islystu is savo virtuviu.Pridekim dar sklaidos nuodus ir rezultatas bus nerezultatyvus.Duok Dieve suklysti.

Raigerdai,

tikriausiai ir paciam aisku, kodel niekinamos pozityvios ir reiksmingos idejos, siulymai.Sis portalas buvo, ir , aciu Dievui, yra vienas is nedaugeliu, kuriame galime paskaityti pozityviu, realybe atspindinciu straipsniu.Ar visiems tai patinka?Atsakymas komentaruose.Tam tikras kontingentas neriasi is kailio niekingamas ir zemindamas ta pozityva.Ir, kaip negaila, tokiu cia tik daugeja.Lieka viena iseitis.Nekreipti i juos demesio.

Radžvilai, pats išeik iš viruvės.

Ne žodžiais, o praktiškais veiksmais padėk Lietuvai paskendusiai „senelio ir anūko klano sukurtoje gerovėje”. Kiek dar ilgai Lietuva bus skandinama Ašarų jūroje? https://www.skrastas.lt/aktualijos/siauliai/mamos-tikslas-susigrazinti-vaikus
Mums nereikia pažadų, mums reikia realių veiksmų, tokių, kurie padėjo susigrąžinti vaikus Kručinskams. Mums reikia sugrįžti į status Quo. Ar girdite? mes sotūs pažadais, nes, kai kandidatai patenka prie „lovio”, tampa akli, kurti, bejausmiai monstrai.

R. pražūtingas dualizmas -demokratų prakeiksmas...

Protinkime V.R. … Jo pražūtingas dvilypumas ir realybėje vykdoma Sąjūdžio vienybės principo išdavystė yra kraupūs… Kodėl R.žodžiai ir darbai skiriasi? Jo ,,paklodėse’’ teisingai ir argumentuotai piktinamasi ONS pražūtingu poveikiu tautai ir valstybei, nomenklatūros ir oligarchijos kilpa…Realybėje jis arba veidmainis arba visiškas mėmė, nes pvz. neišdrįso net pirstelėti už gyvybiškai būtiną demokratams -ONS oponentams-žemesnę rinkiminę kartelę.Visi,išskyrus V. R. ir jo fanatiškus nekritiškus savo dievukui,,apaštalus’’ iš VF, suprato, kad 3 proc. kartelė pavojinga ONS tvirtovei…:):)Tad, VF profesūros ir patrijonų tyla padeda ONS be abejo… Kas drąsiai ir samoningai stos į NS, turės su šakėmis versti R. ir jo profesūrą rengti politinių esminių reformų paketą (žiūr.KF Reformų metmenis..) ir realiai veikti ardant ONS pamatus…Antraip jis toliau paklodėmis ,,kovos’’ su ONS, kuriai nuo to… Skaityti daugiau »

DDD

Daugelis remiančių 3 procentų kartelę tuo pat metu agituoja už vienmandatę sistemą Seimo rinkimuose, t.y. už 50 procentų kartelę. Tai kieno čia dualizmas, jei išvis ne šizofrenija?

stasys

DDD ..taikliai pažymėta . „Antanėlio teisingumas” .

Nauseda linki vienybes ONS kilpoje? :)

Demokratinis ir sąžiningas lyderis būtų palinkėjęs su Dievo pagalba tautos sveikajai daliai bent pabandyti atsikratyti Lietuvą mirtinoje kilpoje smaugiančios oligarchinės- nomenklatūrinės santvarkos (ONS)…Jos nelikvidavus Suverenas virsta bailiu baudžiauninku ir bėga iš pamote virtusios Tėvynės…Visi N. žodžiai gražūs sapnai ir tušti pezėjimai, nes su ONS kilpa ant kaklo, nebus jokios vienybės,tik nykimas ir kelias į tautos ir valstybės mirtį… Reakcijos 11

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/nauseda-naujuju-metu-proga-linki-vienybes-ir-pagarbos.d?id=83162691&com=1

DDD stilaus dogmatikams...

Izvalgiems aisku,kad iki ONS ir iki sarasiniu rinkimu panaikinimo ilgas kelias. Jei seime deka 3 procentu atsiras daugiau ONS oponentu, tai artes ir santvarkos ir jos atributu galas greiciau..Lekstiems DDD stiliaus galvociams ,aisku, toks nuoseklumas,zingsnis po zingsnio veikimas yra nesuprantami, bet tai ju nesigaudymo problema..

> 18:39

Supratau – iš pradžių siekti sumažinti nuo 5% iki 3%, o tada staiga padidinti iki 50%. Nuosekli ir nelėkšta įžvalga:)

46
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top