Vytautas Radžvilas. Jūsų parama – žingsnis skaidrios politikos link

Nacionaliniam susivienijimui labai reikia Jūsų paramos ir vienintelė teisėta to forma yra 0,6 proc. GPM parama, skiriama deklaruojant gautas pajamas. Jūsų kilniaširdiško dosnumo dėka pagal gaunamą GPM paramą rikiuojamės tarp kur kas senesnių ir didesnių Lietuvos politinių partijų. Tai rodo tikėjimą tuo, ką darome, ir leidžia mums siekti dviejų svarbiausių tikslų.

Steigdami Nacionalinį susivienijimą vadovavomės nuostata, kad jokie esminiai pokyčiai šalyje neįgyvendinami be sunkaus ir kantraus kasdienio darbo. Neįmanoma nieko nuveikti saldžiai snūduriuojant ketverius metus ir prabundant tik rinkimų išvakarėse. Reguliariai, o ne tik rinkimams leidžiamas ir savanorių visoje Lietuvoje platinamas Nacionalinio susivienijimo laikraštis, kelionės po šalį susitikti su įvairių vietovių žmonėmis – tokiai ir panašiai veiklai reikia turėti lėšų. Juo daugiau jų bus – juo lengviau bus plėtoti šią veiklą, juo greičiau mūsų idėjos pasieks tolimiausius Lietuvos kampelius.

Ne mažiau svarbu būti finansiškai nepriklausomiems nuo bet kokių reikalaujančių „atidirbti” rėmėjų. Nėra nei mažiausių abejonių, kad neįtikėtina moralinė ir intelektualinė šalies partijų degradacija bei visos politinės ir partinės sistemos perpuvimas daugiausiai yra nulemti sparčiai vykusio politikos ir verslo susipynimo ir galiausiai faktinio susiliejimo. Vieši ir slapti sisteminių partijų „sponsoriai” tampa tikraisiais tų partijų vadovais ir, vaizdžiai kalbant, kojomis atidarinėja valdžion patenkančių jų atstovų kabinetų duris.

Turbūt visose šiuo metu degradavusiose partijose pradžioje netrūko protingų ir dorų žmonių. Tačiau matydami užkulisinius savo partijų vedlių žaidimus ir nešvarius sandorius su tokiais „rėmėjais” jie pasibjaurėjo, nusivylė ir pamažu traukėsi iš partinio ir politinio gyvenimo. Buvo prieita iki to, kad partijos virto uždarais niekieno nekontroliuojamų vadovų klanais, supamais pasyviai jiems pritariančių eilinių partiečių-statistų.

Steigdami Nacionalinį susivienijimą tvirtai apsisprendėme laikytis kuo atokiau nuo tokių „rėmėjų”, kurie mėgintų paversti mūsų partiją įrankiu savo savanaudiškiems interesams įgyvendinti. Todėl iš pat pradžių buvome ir tebesame nepriklausomi nuo nieko, išskyrus Jūsų viešai ir skaidriai skiriamą finansinę paramą. Ją labai vertiname ir branginame suprasdami, kad toji parama – ne tik gyvybiškai svarbi pagalba Nacionaliniam susivienijimui. Tai – ir žingsnis sąžiningesnės ir skaidresnės politikos link.

Prašome ir toliau mus remti ir esame iš anksto dėkingi į šį kvietimą atsiliepusiems. 0,6 proc. GPM paramos skyrimo instrukcija – šioje nuorodoje: https://susivienijimas.lt/skirkite-partijai-06-nuo-gpm/

5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
49 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov MARINIE

…Paremsiu,bet pirma pasakykit,kaip pasisavinot si portala.Kitaip,NE.kUR tie ‘saziningumai’ ir ‘skaidrumai’……….

T0mas J.

Būtent. Būtinai praneškit kaip pavyko TIESOS lt paimti.
Paskelbkit adresą ir telefoną bei redakcijos sudėtį.

blue yellow zov MARINIE

…meginau to paklausti Ciulde,kai jis pakalbejo kazka apie redakcija….Atsakymas buvo,kaip ir NS …..TYLA.po keliais jo str.to paties bandziau isklaust….,nea,nesileidzia i kalbas…..dielo gyblojie,berods.Cia kaip grybe,valstybes paslaptis ir baigta.

T0mas J.

Laiko klausimas. Tiesa visada išaiškėja, kai ją žino daugiau negu vienas..

blue yellow zov MARINIE

..filosofiskai,taip.Ne veltui kitajozai megsta tupet ant upes kranto…..kazko,vien tik jiems zinomo,belaukiant…

Paul Casimir

Šopauskas tebetvarko šią svetainę. Bent jau jos turinį.

blue yellow zov MARINIE

…tai jis BLOGIETIS,jei neisileidzia tokiu,kaip Rusteika,Vasiliauskaite ir kt.gerbiamu zmoniu.Ergo,NS yra blogieciu Co.Pinigu neduosiu.

Apsišvietė

Šūd Marinas už Vasiliauskaitę…
Štai kokios veislės tas WC rėksnys, o dedasi angelo plunksnom apkaišytas.

blue yellow zov MARINIE

…na ir prijuokinai,puskvaisi…

Min Ti

L. Šopauskas yra Leningrado universiteto absolventas. Negi manote, kad V. Landsbergis šito nežino?

Remigijus

Šlykštyne, gaišena, brude tu, išnyk visiškai iš šio portalo!
Neteršk eterio savo nesąmonėmis, čia tau, bukaproti, ne vieta.
Čia rimti vyrai kalbasi ir diskutuoja.

blue yellow zov MARINIE

…ramiau,vadalaaaazze,ramiau,cia aplink yra ir padoriu zmoniu,nesidrabstyk taip smarkiai,valdykis…Pakalbesim kitoj vietoj…

Nedavalgyta konsierva

Parėmiau. Bet, jei Zelenskio mokslininkai pradės vadinti Rusiją Moskovija, o Sinica paskui Zelenskį, tai daugiau nebereikės duomenų galutiniai diagnozei mustatyti.

Paul Casimir

Gerai, paremsiu. Kaip kreditą suteiksiu. Po metų įvertinsiu.

Al.

,, Tai – ir žingsnis sąžiningesnės ir skaidresnės politikos link.” Taigi, tikėčiausi ir sąžiningo ir skaidraus atgalinio ryšio. Nes dabar NS kalbas į sieną. Vienintelė galimybė perlaužti esamą mafijinę tvarką – atviro kodo principas.

blue yellow zov MARINIE

..nu,labai jau mandrai cia suskelei…

Širinskienė su Janutiene (OpTV Plius)

Apkaltų maratonas: ar drįs atakuoti Prezidentą? | Savaitės politiniai užkulisiai su Agne Širinskiene
https://www.youtube.com/watch?v=JnpH24kSgf4&ab_channel=OpTVPlius

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautai Radžvilai, NS partija niekam nereikalinga tol, kol:
NS sudėtyje yra l klastingo Lietuvos priešo Vytauto Landsbergio padlaižūnas Gaudentas Aukštikalnis;
turi plėšikišką nuostatą NS programoje.
Štai plėšikiška NS programos nuostata:
“… Atskirų profesinių grupių reikalavimai didinti atlygį už darbą yra visiškai pagrįsti, bet jų neįmanoma patenkinti dėl valdžios nuolatinio vengimo padidinti valstybės pajamas.
31.2. Skaičiavimai rodo, kad pagal dabartinį Lietuvos ekonominio išsivystymo lygį valstybės pajamos iš per metus surenkamų mokesčių galėtų būti mažiausiai dviem milijardais eurų didesnės.”.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neligitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 kovo 27

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Įspėjamojo turinio laiškas, kurį gavo tarnybų didžiausi tarnai. Tinka ir NS vadukams. ___________________________________________________________________________________________________ „Apie katastrofą  Lietuva – sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje taikos metu. Bemaž, pusė darbininkų išvyko svetur gyventi bei dirbti ir bijo sugrįžti todėl, kad Lietuvoje yra naudojamos mokesčių taisyklės – plėšikiškos. Tai yra akivaizdžiai matoma, paskaičiavus surinkto biudžeto dalį, tenkančią vienam gyventojui (neskaitant ES biudžeto pinigų). Lyginant su Jungtine Karalyste (JK), plėšikiškai surinktas biudžetas Lietuvoje yra perteklinis, bemaž, dviem milijardais eurų. Todėl, Lietuvoje yra galimybė bei gyvybiškai svarbi būtinybė: 1) panaikinti privalomąjį sveikatos draudimą (PSD); 2) panaikinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) būtiniausioms maisto prekėms, vaikiškiems drabužiams bei avalynei; 3) panaikinti “sodros įmokų grindis”, taikomas nuo 2018 sausio 1; 4) atsisakyti visokiausių naujų mokesčių prisigalvojimo. Įspėjimas valstybinių įstaigų tarnautojams… Skaityti daugiau »

Tata

Kol jūsų tas susivienijimas nepradės kalbėti apie Lietuvos suvereniteto atstatymą, tol negausite nei cento. Dabar atrodote kaip light liberalkoncervatnikų šaikos variantas švelniai pakritikuojantys jų čiulpk b*** politiką ir išsigimėlių propagandą. Išsigimimas ir supuvimas yra kur gas gilesnis, pradedant pasaka kaip išsikovojome laisvę… ir baigiant pasakomis kaip Ukraina nugalės…

reg

suvereniteto atstatymas yra svarbu, tačiau pasakėlių fone ypač svarbus neutraliteto naratyvas tiek rytų, tiek vakarų ideologų atžvilgiu…

Numa

Pervesiu 1 M Eur į NS sąskaitą jeigu teisingai atsakysite į 5 paprastus klausimus.

  1. Ar įmanoma pakeisti lytį?
  2. Kas pradėjo Gruzijos karinį konfliktą?
  3. Kokia teroristinė valstybė susprogdino Nord Stream?
  4. Kam priklauso Krymas?
  5. Ar Lietuvos valstybė yra nepriklausoma demokratinė respublika?
habilitâs

Jeigu ši svetainė yra jūsų partijos, tai pirmiausia turėtumėte pasirūpinti tuo, kaip ji atrodo, nes pagal ją galima daug ką spręsti ir apie pačią partiją.   Kas aukos pinigus, jei partija nesirūpina savo prestižų arba bent jau įvaizdžiu, leidžia siautėti trolintojų gaujoms. Sveiku protu nepaaiškinamas dalykas, tai „Karas Ukrainoje“ rubrikos sukūrimas, nes tai kas vyksta jos komentarų skiltyje, yra meškos paslauga Ukrainai.   Nereikia būti analitiku, kad suprastum, jog tipas, prikeverzojantis per parą kelias dešimtis „komentarų“, tai daro ne už dyką, tas jūsų šaukinys: Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite, – tapo parodija komentavimui. Nemanau, kad negalite surasti žmogaus, gebančio tinkamai atlikti administratoriaus funkcijas.  Be abejo, tai jūsų partijos reikalas, tik nesu tikras ar vien naujų knygų rašymo ir jų pristatymo,… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

…nenuostabu,kad hab habas saukiasi budrienes metodu….uzdraust,cenzuruot ir pan. Zmogeeenui,kuriam pokario partizanai yra banditai,o Ozolas prakeiktas komunistas…..tegalima tik pasiulyt zalia skrofuliozini skrepli i xaria…. p.s. karo rubrikoj minetam pilieciui noretusi,kad ten vyrautu kacapiska propaganda istisai,tai visai atitiktu jo vidinius isitikinimus ir isisenejusi riuzzko pasaulio tvaika,kuriuo minimas pilietis ‘kvepia’…..

Al.

Partijos šansus lemia ne tik išleisti reklamai pinigai, bet ir tos reklamos turinys. Konkretūs pasiūlymai kaip išlipti iš komunočekistinės pelkės. Jei taip yra Amerikoj, tai turėtų veikti ir Lietuvoj.
( https://www.theepochtimes.com/real-reason-trump-surges-and-desantis-declines-in-morning-consult-poll_5142664.html?utm_source=opinionnoe&src_src=opinionnoe&utm_campaign=opinion-2023-03-27&src_cmp=opinion-2023-03-27&utm_medium=email&est=hcLtlCgyrC80ba2lt8uY4WWFn164hNN2K7ZUrccKSralQ9uKanIAOe2qtiS3CA%3D%3D )

Min Ti

tai jau prašote bakšišo? o ką gi tata pats veikei iki šiol neužkišęs?

Min Ti

eine moment, her doktor, o tai ką ProPatria tinklalapis jus jau išspyrė lauk?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

ProPatria tinklalapyje naudojama kgb’istinė cenzūra. Ten reikia rašyti apie NS Sinicą (…) tik gerai arba nieko : )))

blue yellow zov MARINIE

…jo,NS savo prigimtim yra autokratai diktatoriai….,zodis ‘susivienijimas’ juose skamba sarkastiskai,kaip pasityciojimas is naiviu zmoniu,nesuprantanciu sio darinio tikslu…….nusiurbt protingu,bet patikliu zmoniu protus,energija ir paverst nieku.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Apytiksliai rašai. Diktatūra yra gerai tuomet, kai bendraminčių susivienijimui yra žinomas būdas kaip sustabdyti Tautos varymą iš Lietuvos. NS storžieviai vadukai tokio dalyko nežino ir žinoti nenori.

blue yellow zov MARINIE

..kas tai butu…’apytiksliai’..Jau tiksliau ir konkreciau pasakyt neimanoma.Jei saukiesi Pinoceto,svarstyti turi prasmes.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

JK yra daug maž valdomas kapitalizmas – diktatūra kapitalistams, tarnaujant žmonėms. Lietuvai reikia panašaus bei pavyzdingai geriau suvaldomo (kapitalistų, banditų, …) gobšumo godumo. Diktatūra nėra blogai, tik nereikia pinočetiškos.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Bendraminčių susivienijimas tobulai (tautinei) diktatūrai panaudoti, yra gerai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jei vaizdingai ir kitaip: diktatūra (plėšrūnams) vilkams, kad išsaugoti aveles.

blue yellow zov MARINIE

..Pinocetine diktatura galet ivest Butkevicius.Tam yra visos prielaidos.Visai pritarciau.Iskartu visus lanzbletkistinius uzingridus.Po Pinoceto pergales Cile labai buvo atsigavusi.Gerai padare,kad nupyle komunista aljende ir sukiso kalejiman lygiai tokius pat komunistus,kaip musuose uzingridai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Ar Butkevičius žino veiksmų planą kaip sustabdyti Tautos varymą iš Lietuvos?
– Nežino. Kai pas jį nėra plano B nereikia plano A ir todėl jis nereikalingas neišjungtųjų komunistų išjungimui.
– NS taip pat nori išjungti komunistpalaikius, bet nežino (plano B) ką daryti po to.
– Lietuvoje, supi*tus komunistpalaikius galima išjungti ir be NS vadukų, be Butkevičiaus, be pinočetiškos revoliucijos, be smurto – išmintingai.
_______________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neligitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 kovo 30

blue yellow zov MARINIE

…nachui tuos planus.Svarbu atsykersyt lianzdurnejams,kazkaip linksmiau butu.Stai ir fsio.

blue yellow zov MARINIE

…oi,…atsikersyt.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

puikiai suprantamas bei gerbtinas ir toks savisaugos būdas

Margarita Starkevičiūtė (Op TV)

Starkevičiūtė: tai – nusikaltimas! 160 milijonų skurdo mažinimui nuplaukė kitur
https://www.youtube.com/watch?v=a56yROin9NI&ab_channel=OpTVPlius

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Op TV komandai reikia atsikratyti Lietuvos priešų, kad pagerinti įvaizdį.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

(su patikslinimu)
Op TV komandai reikia atsikratyti komandoje esančių dviejų Lietuvos priešų, kad pagerinti įvaizdį.

Min Ti

Įvardinkite juos.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Gerai, bet tokia žinia turi pasiekti Op TV komandą. Ar pasieks?
Ar Op TV komandos atstovė, -as nori žinoti, ar tiesiog smalsuolė, -is?

blue yellow zov MARINIE

…TAI KAS TIEDU,PASAKYSI AR DURNIU VOLIOSI………

Artūras Visockas (Op TV)

Po šitos Šiaulių mero Artūro Visocko kalbos, VIlniuje gali kilti neramumai
https://www.youtube.com/watch?v=DXQJJpfZyAk&ab_channel=OpTVPlius

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Lietuvoje, daugiau nei milijonas problemų kankinančių gyventojus ir op tv parodo mums dar papildomai, o visuotinio (išmintingo bei tobulo) sukilimo nėra.

– Lietuviai, mums reikia vado.

blue yellow zov MARINIE

…as tai pats sau vadas…,da ne karto saves neapgavau…

49
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top