Vytautas Radžvilas. KGB valdomoje valstybėje – nieko naujo

KGB agentūra jos užvaldytoje Lietuvos valstybėje toliau skina pergalę po pergalės. Seimas tik ką įpareigojo Vyriausiąją rinkimų komisiją patikrinti, ar būsimieji kandidatai į Seimą rudenį vyksiančiuose rinkimuose nebendradarbiavo su KGB. Pats savaime toks įpareigojimas teisingas. Nieko blogo ar juo labiau baisaus neįvyks, jeigu bus pasidomėta kandidatų praeitimi.

Bėda slypi kitur. Šis įpareigojimas tėra dūmų širma, turinti nukreipti dėmesį nuo Lietuvai iš tiesų pavojingos Seimo tik ką priimtos įstatymo pataisos (žr. ČIA).

Ji leidžia nuslėpusiems savo KGB’istinę praeitį aukštiems pareigūnams, net tam paaiškėjus, toliau netrukdomai plušėti brangiosios Tėvynės labui. Net diplomatams. KGB’istas Seime – nieko gero ir net koktu. Bet blaiviai mąstant, kiek gali pakenkti keli tokie padarai 141 nario Seime palyginti su šiltai aukštuose URM postuose įsitaisiusiais diplomatais, kurie, norėdami geriau užsimaskuoti, garsiausiai skelbsis didžiausiais kovotojais su agresyviais V. Putino kėslais? O tuo metu dėl savo tamsios praeities, kurią nuslėpti jiems taip uoliai padėjo ką tik Seimas, iš tiesų dirbs tam, kam reikia.

Dar vienas niekur nepranykusios KGB’istų meistriškumo įrodymas. Įspūdinga pamoka, kaip visa gerkle klykiant apie iš tiesų realią Rusijos grėsmę tuo pat metu galima tvarkyti reikalus „kaip reikia“ ir, pasitelkus Seimą kaip aklą ir klusnų įrankį, Lietuvos užsienio reikalų ministeriją netrukdomai versti saugia tos pačios Rusijos agentų irštva ir tos šalies URM Vilniaus skyriumi.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

apie kokius savo tvarkomus reikalus V.Radžvilas rašo ? balai ka čia suprasi ..vėl kokios pasiskolintos ‘gražulio piarinės akcijos’ .

Kis

seimas patvirtino kam tarnauja ir kas jie buvo,o tuos uz skaudzios vietos laiko pats rezidentas su Burauskaite pirmuose gretuose,Juk apkaltinti dora zmogu kaip trys musu tikros pazibos,net si angeliuka Sladkevisiu,o tai tolygu pagrasinimui pirstu-tik pameginkite nepaklusti ir jus prie konteineriu.Reikia pradzioje priimti „liberalius”istatymus,kas neprasikalto po Nepriklausomybes,tas i TV gali eiti kaip pulkini nkas (beje KGB) Cekuolis ir ramia dusia gales atsigulti ,o ki kas dar vos pavelka ragus,o dirba issijuoses.Juk ne visi rezidentai buvo Lietuvoje,kiek tokiu,kurie paprasciausia bijo ir yra tampomi uz virveliu.Nesitikejau,kad „meno” zmogus buna ivilktas i setono apvalkala?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautai,
Tautos budeliai – komunistai (kgb’istai, stribvaikiai, …).
Kada Lietuvos r bei tv (Lrt) apgultis iki susigrąžinimo pergalės?
________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
2020 birželio 3

V.R.teksai puikūs.O politinis veikimas?

Į 35 piliečių pasirašytą Raginimą, ONS oponuojančioms CP, KS ir NS partijoms burtis Seimo rinkimams vardan politinės tautos ir valstybingumo likučių išsaugojimo, teigiamai atsiliepė tik CP ir KS partijų vadovai. Panašų būrio iškilių Lietuvos šviesuolių raginimą, irgi atliepiantį Sąjūdžio vienybės ir nesiskaldymo principui, taipogi palaikė tik šių partijų lyderiai. Trijuose, prof. G. Merkio kilniai ir kantriai moderuotuose pokalbiuose šia tema irgi dalyvavo tik CP, KS bei dar kitų nesisteminių partijų atstovai. Žodžiais palaikymą Sąjūdžio dvasiai deklaruojantys NS vadovai neparodė politinės valios dalyvauti ONS oponentų telkimosi procese. Jie pasirinko šių pokalbių stebėjimo poziciją ir net nepasivargino padėkoti nei piliečių, nei šviesuolių Raginimų signatarams ar siuntėjams už konstruktyvias ir kilnias pastangas telkti patriotines- demokratines jėgas. NS aktyvo abejingą požiūrį į kilnias visuomeniškų… Skaityti daugiau »

balsuojantis pilvu

pagarba, pagarba, stiprybės, stiprybės mylimiems valstiečems

trumpai drūtai

Absoliučiai pritariu. Gaila tik, jog vieninteliam Radžvilui tai įkandama.

Aha

jei ne tas KGB, tai dabar gyventumėm jau kaip švedai minimum.

tai bent opozicija

Pasirodo,ir šitą proto bokštą dieną naktį „puola rusai”…

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Citata: „…..norėdami geriau užsimaskuoti, garsiausiai skelbsis didžiausiais kovotojais ….”. Ką ir daro antikonstitucininkas prof. Vytautas Radžvilas. Neapgausi, pagal darbus sprendžiu, antikonstitucininke.

StasysG

Tema – savalaikė. Gerai būtų, jei Autorius nesustotų.

štaziui

stasele, tau vaginalinis kolapsas. Finita la comedia. Trisdešimt norveginių, du bidonai vazelino, marš pas šeimininkus.

Iš tiesų

Likome vienintele valstybe iš kaimynių, neskaitant Baltarusijos, kgb agentūros ir jos atžalybo rojumi

kad linelis

buvo idealus ministras magnolijai, nieko nuostabaus, žymiai liūdniau, kad jis tiko ir gitanui

propatrijonų patronui p. V. R.

Taip, gebistais knibždančiose režimo struktūrose tikrai nieko naujo.
Klęsti, veši ir keroja.
O kas naujo simuliakrinėje op-pozicjoje?
Kuo gali pradžiuginti nacionalinio mąsto Tautos gelbėtojai pasiskelbę atkurti valstybę?
A gi irgi nieko naujo- tos pačios naftalininės diagnozės, niekam neįdomios deklaracijos, nuolankiai mandagūs „reikalavimai” ir nulis gebėjimų ką nors apčiuopiamo nuveikti.

Naujumų ieškotojui 2020-06-3 20:53

Paskalijai (nors kitus tuo vis kaltini) ir marš į būdą.
Dar įdėk nuorodą apie paties nuveiktus darbus,
nes esi ‘nenulinių gebėjimų’.

Progresas

Pagaliau šimtui metų į priekį įsislaptinę KGB’istai lengviau atsikvėpė: neosovietikai LR Seime atmetė Z. Jedinskio projektą išslaptinti užsislaptinusius kagebistus. Ypač įdomus konservatorių elgesys ir jiems pritariančių politkalinių ir tremtinių. Trumpas irgi tariasi su Putinu, ką daryt, kokią ateitį drauge kurt. Visgi įdomu, o kaip balsavo Konservatorių partijos LDDP karalienė, gal yra žinančių?

Dėsnis

Bangos kyla tik laisvoje jūroje,nei baloje nei pelkėje, ar liūne bangų nesukelsi.

stasys

Reikia bijoti ne tu kurie klykią V.Radžvilai o tu kurie tylį . Va socialdemokratu G.Paluckas atvirai klausia kodėl Lietuva neturėtu nusileisti Lukašenkai Astravo klausimu ? Pas soc.demus viskas perkama ir parduodama jei tik reikia.. ir yra norinčiu . Štai kur bėda slypį .. valstybės interesais galima prekiauti kaip kiaušiniais .

Kaip KGB,

jei CŽV kalėjimai buvo? Gal reikia keisti paradigmą ir sakyti, kad FTB/CŽV/NSA ir pan.?

Pasirodo

Radžvilas arba debilas arba demagogas . Koks dar tas pats KGB CIA pilnai kontroliuojamoj teritorijoj ?

>9:18

Kiek pamenu, tai būtent KGB ir burokevičininkė paskelbė, kad CŽV kalėjimai buvo Lietuvoje.

Aas

KGBistai valdo Lietuvą. Už savo žodžius atsakau!

Dzeikas

Ar valdo KGB Lietuvoje, nuo kada valdo, kieno konkreciai rankomis, kas jo itakos agentai – viso sito as nezinau, ir nesiruosiu daryt vaizda ,kad zinau. O tie kas cia sapalioja apie tai – burejai is kavos tirsciu ir suokalbiu teorijos meisterzingeriai, savo pautu muzikantai. Taciau as zinau KGB braiza, mentaliteta ir eisena. Galima varle ismokint galopu lakstyt? Galima, bet net budama panasi i arkli matysis ,kad tai varle – kojos isduos. Taip ir su KGB: kas nors kiek su jais reikalu turejo – iskart susidure jaucia nesvarbu kuom kgbistas apsimetinetu. + emiau tuos pojucius geriau suprast, kai patys buve kgbistai JAV seminarus pravedinejo, kaip jie dirbdavo, ko mokinami buvo(Kodel jie tai dare? Nes valgyt norejo. CIA ir FBI ne visus… Skaityti daugiau »

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top