Vytautas Radžvilas. Klausimai Lietuvos prezidentui

Nacionalinio Susivienijimo bendražygė prof. Jūratė Laučiūtė primena Lietuvos prezidentui ir kitiems aukščiausiems šalies pareigūnams geopolitikos abėcėlę: norinti išlikti valstybė privalo turėti stuburą ir nešokti pagal kiekvieną kitų valstybių pageidavimą ar užgaidą.

Lenkija yra iš tiesų svarbi geopolitinė ir strateginė Lietuvos partnerė. Tačiau jos politikai paveldėjo ilgaamžę šalies vadovų ligą. Toji liga – nesugebėjimas pagarbiai ir lygiateisiškai bendrauti su kitomis tautomis ir valstybėmis. Ypač mažesnėmis. Šis pasipūtimas yra amžinas Lenkijos užsienio ir saugumo politikos Achilo kulnas. XX amžiuje už tai sumokėta siaubinga kaina.

Tačiau ir vėl lipama ant to paties grėblio. Tarsi gerus abiejų valstybių tarpusavio santykius temdo nuolatinis juos lydinčio spaudimo ir Lietuvos šantažo šešėlis. Lietuvos valdžia jam pasiduoda darydama nepabaigiamas tautą ir valstybę žeminančias nuolaidas. Tad paraginimas G. Nausėdai sustoti ir liautis nuolaidžiavus yra labai savalaikis.

Galų gale natūraliai ir savaime toks elgesys skatina kelti principinį klausimą: ar vykdo savo konstitucinę pareigą ir yra vertas būti perrinktas prezidentas, kuris negina valstybės suvereniteto, nesaugo jos žemių vientisumo ir apskritai elgiasi ne kaip tikras savarankiškos valstybės vadovas, bet kaip kitos šalies provincijos valdytojas ir jos politinių „pageidavimų koncerto“ atlikėjas?

DELFI publikuoto teksto nuoroda: https://www.delfi.lt/news/ringas/politics/jurate-sofija-lauciute-kalba-politiku-tarnaite.d?id=94128597

4.7 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
NS - paskutinis šansas

Dėmesio !!! Aiškiai ir garsiai, aš NS įvardinu PARAZITŲ GAUJA !!! Argumentai !!! – Jūsų veikla yra sabotažinė !!! – Jūs esate tam kad kvailintumėte paskutinius susipratusius lietuvius. Jūs, kaip šuo ant šieno, patys nedarote (darote tik dėl fono), ir laikote užėmę politinę nišą teiktami iliuzinę viltį – tempdami laiką.. Ko tuom siekiate? – Tiesos.lt portale nevyksta jokios teminės diskusijos. Atnaujintame portale iš esmės nėra jokių esminių pokyčių. Apie tai rašiau e-laiške administratoriui… Skyrelio jaunimui nėra. Propatrija.lt vadinosi … jaunimui, jaunimo, kuriame NIČNIEKO jaunatviško. – Jūsų portalas tiesos.lt yra pavirtęs ir/ar paverstas lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės nedraugų ar/ir priešų priebėga, užuoveja ir veisykla !!! – Čia siautėjantis veikėjas, save vadinantis blue yellow zov marinie, galimai su to paties lizdo… Skaityti daugiau »

trumpai :)

tu esi visiškas , dėmesio nevertas durnius.Su pagarba ,ŠKIA:))) O apie Lenkijos kvailus norus atvirai lįst ir kištis proteguojant savo norą polonizuot Lietuvą – visiškai normaliai čia Radžvilas „užrašė”. Tik tai reikėjo daryt dar prieš gerus 30 metų ,kai jau visa Lietuva senai ūžė nuo tos „strateginės”išsidirbinėjimų ,o visi kabyliai , brazauskai , ir ta (kaižkaip į grybą panašia pavarde) nuvažiavus pragydo lenkiškai.O kur dar puolimo ant kelių prieš Lenkiją čempionas ,toks Linkevič ius , etc. Vnž. jau senai senai senai….reikėjo su tokiom manierom/nuolaidžiavimais daryti griežtą STOP.

eik nakui Surajevai

Šurajevai, ciulpk bybi.

blue yellow zov marinie

..ale ir uverumas to zmogelio……

Šiltnamio ekscelencija

Nieko nežinau, kokių 9–10 metų berniukas sakė, kad žmonės nemėgsta kalbainių, taigi ir subariau tą inspektorių. O dabar žmonės kažko nepatenkinti? Nieko nesuprantu.

Dzeikas

As nesizaviu G.Nauseda ir jei pastebejote apibreziu ji kaip „banku pleve”.
Taciau Radzvilioko kaltinimai ko gero slykstesni negu pleves praeities veikla.
Kodel taip sakau?
Todel kad ir kaip nemegciau ir negerbciau preziko, budai kuriais Radzviliokas bando gadint ora aplink ji dar slykstesni negu Nausedos prostitutvimas bankams.
Radzviliok, jeigu tu prapiesorius, tai malonek pradeti NUO FAKTU, ir po to kai juos isvardinsi, suformuluok savo retorini klausima prezikui.
Nes dabar issokai kaip Pilypas is kanapiu, izteriskai paklausei „ar ilgai , padla, lenkams nuolaidziausi” ir vel i krumus, tipo koks as gudris: issokau, nusip…dziau i vandeni, o Nauseda tegul š… nuo saves gramdosi. Ar as ne smaikstuolis?”

Tu

Kgb provokatorius, juliau milaiti, tu tikrai ne šmaikštuolis. Ir š… (su paukščiuku) iš „amerikoniškos” klaviatūros, gramdyk pats!

Pisk Dzeikui i snuki

Nori i snuki, dieduk?

blue yellow zov marinie

…nu,smaikstuolis,ale kaip spejai prikakot i ta vandeni,gi tik perdei….is kur sudai radosi,tu man,neismaneliui,paaiskink.O kad nuoseda ir taip visas nuo galvos iki koju apsikakojes,visi mato,kas da bent kiek iziuri..

Dzeikas

Isivaizduok prisikelia Ūsas is grabo, ir garsiai uzsipuola V.Simonko, a le „slykstus pederaste, pekloje degsi, nes tai slykstu”.
Ar Usas nebutu teisus?
Galir teisus, betderetis geriau visdelto su Simonko negu su Ūsu.

blue yellow zov marinie

…ale,tikrai,kur dingo tas simonkas,kazkaip nebegirdet…labai keista.Turet but raskievicia pirma zmona….

Dzeikas

Cia alegorija lyginant Pleve su Radzvilioku

trumpai :)

Lietuvos valdžia jam pasiduoda darydama nepabaigiamas tautą ir valstybę žeminančias nuolaidas” .Norint teisingiau atspindėti susidariusią nepriimtiną situaciją ši mintis turėtų skambėti kur kas aštriau : „Lietuvos valdžia jam pasiduoda nuosekliai laidodama tautą ir valstybę ..”.

Istoriniai faktai

Austėjos Landsbergienės tėvas Evaldas Čijauskas sovietiniais laikais dirbo Elektrografijos MTI kadrų skyriaus viršininku. Kas nežino, Elektrografijos MTI buvo „pašto dėžė”, turėjo apie 2000 darbuotojų. Devyniasdešimtaisiais, Maskvai nutraukus finansavimą, institutas, kaip ir daugelis kitų, užsilenkė. Evaldas Čijauskas 1954 m gimimo, kadrų skyriaus viršininku, dirbo ten apie 1985 m, taigi skyrių gavo turėdamas apie 30 metų. Ir neatrodo, kad jis ten dirbo nuo paskyrimo baigus mokslus, kaip tais laikais būdavo. Tiesiog atėjo iš kažkur tiesiai į viršininkus. Į kadrų skyriaus viršininkus. Į pašto dėžę. Trisdešimties metų. Matyt, labai gabus žmogus tas Evaldas Čijauskas. Matyt, turi būti dėkingas KGB.

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top