Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Kreipiamės į Jus su keliais klausimais:

Ar gali Tauta būti valstybė, jeigu jos valdantysis sluoksnis gėdijasi ir išsižada savo kalbos, istorijos, kultūros?

Jis trokšta, kad kuo greičiau nebebūtume lietuviais ir ragina tai daryti kitus. O tuos, kurie nori, kad Tauta išliktų amžiams, jie vadina atsilikėliais ir laukia, kad tik jie greičiau išmirtų.

Ar galime būti tikra valstybė, jeigu mūsų vaikai suklupdomi ant grindinio prieš už tūkstančių kilometrų esantį narkotikų pardavėją ir kriminalinį nusikaltėlį, o ne mokomi nusilenkti savo Tautos kankiniams ir didvyriams?

Ar įmanoma įsivaizduoti, kad šeima, kuri šimtmečius buvo lietuvių gimimo ir auklėjimo vieta, būtų pavadinta represijų ir smurto židiniu, reikalaujama ją panaikinti?

Ar įmanoma tikroje valstybėje, kad vaikas dėl menkiausios dingsties būtų atimamas iš savo šeimos?

Ar įmanoma įsivaizduoti, kad tikroje valstybėje pilkos vidutinybės, nenuveikusios nieko savo šalies labui, per mėnesį gautų atlyginimą, kurį uoliai ir sunkiai dirbantis žmogus vargais ne galais uždirba per metus?

Ar įmanoma įsivaizduoti tikroje valstybėje, kad jos sunkiai dirbančiųjų per gyvenimą sukaupti pinigai būtų skirti ne jų pensijoms, bet atitektų maitinti užsienio bankus?

Ar įmanoma tikroje valstybėje, kad svarbiausias jos rūpestis būtų stambieji dvarininkai ir juos aptarnaujantys kumečiai?

Ar įsivaizduojama valstybė, kurioje galiotų plėšikų teisingumas, kai per tris dešimtmečius šimtus milijonų ar milijardus išgrobstę veikėjai nesėda į teisiamųjų suolą, tuo tarpu varguolis baudžiamas negailestingai net už menkiausią nusižengimą?

Atėjome į lemiamą tašką, kai turime apsispręsti. Ar ne laikas pagaliau pakelti galvas, išsitiesti ir išvysti visai kitokią Lietuvą?

Politinė reklama, platinama nemokamai

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
77 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
vargo vakarienė

Visi klausimai labai geri, tačiau tikėtis juos išspręsti dalyvavimu „rinkimų” cirke yra beviltiškai naivu. Ponai iš NS tikisi, jog laimės žaisdami pagal žulikų organizuojamą lošimą. Šv. Agotos duonelės valgytojų naivumėlis. Kita vertus, net jeigu įvyktų kažkoks neįmanomas stebuklas ir NS ponams sterblėn nukristų valdžia- ką ponai su ta valdžia darytų? Tiesa, p. Radžvilas žada išplatinti kažkokią rinkimiņę programėlę, bet iš karčios patirties vargu ar joje bus kažkas konkretesnio. Bus vėl eilinės abstrakčios „gairės”. Nes konkretaus, nuoseklių veiksmų plano ta publika sukurti neįgali. Vis tik, praktiškai yra tik vienas realus planas, kaip vienu ypu nušluoti dabartinį kriminalinį režimą- išmušti jiems iš po kojų jų gyvasties garantą, t.y. feikinę „konstititiuciją”. Pagrindinio įstatymo keitimas nuostabus tuo, kad tai leidžia teisėtai, be jokių revoliucijų… Skaityti daugiau »

Kis

kazkiek pavelavai Radzvilai,bet kaip sakoma-geriau veliau,negu niekada.As jau pasirinkau sau partija,tai valstiecius pirmoji ir matomai bus paskutinioji mano gyvenime partijs.Aplamai nenoreciau tarti zodzio „partija”,jis man atgrasus.Kas dar neapsisprende siulau pasirinkti NS,vietoje TS.Siandiena seime maciau Jakilaicio ir Landzbergio senio konferencija.Ruosiasi karui,tik nezinia kodel dedules anukasper blata gavo savanorio pazymejima,panasiai,kaip ir senelis -tremtinio Nr 1,istorija kartojasi,tegu eina i armija apmokymams,kaip ejo Ignas,nes anukas pareiske;jis reikalingas Lietuvai valdyti ,o ne tarnauti,kokie „prasmingi”zodziai,nes Austejos jau ir Lietuva?O norejau,kad kazkas man paaiskintu,kodel Jakilaitis ir Landzbergis rupinasi valtybes gynyba?Pradziai uzteks.

Dzeikas

Radzvilo klausimai skamba kaip Naujametiniai palinkejimai.Arba kaip sovietijos sukiai, mazdaug:
” Penketis per 4 metus!”, „Viena tauta, viena valstybe , vienas vadas!”, „Ateina genijai, is vel iseina . Ateina Leninas – visiems laikams!”
As nesupratau, ka sitie suguzeje i NS parseliai konkreciai ruosiasi daryti.
Na ,kad prie lovio stumdysis stengdamiesi kanopomis i ji ilipt tai cia kaip ir aksioma. Mastykite blaiviai – pas mus kitaip nebuna. na ir velniai nemate, tegu eda is to lovio, by tik dirbtu.
O stai ka ir kaip konkreciai darys Radzvilo isterika nutyli. Kyba plauciuose oro pritruko?

> 2020-07-28 16:02

gyreisi, kad balsuosi už V. Radžvilą, juliau Milaiti, ar pakeitęs lytį ir tapęs transvestitu, pakeitei ir orientaciją?

Dzeikas

vargo vakarienei:
Jeigu istatymai jokie elementariai nevykdomi ir valdzios primatas pries istatyma negincytinas tai kokia prasme ta konstitucija keisti? Tai rasalo priterliotas popiergalis ir tiek. Kliustelk rasaliuko(ar tuso, nesvarbu) ir atsiradusi plema pavadink „Konstitucija” – tas pat bus.

Rickus

….valdantysis sluoksnis gėdijasi ir išsižada savo kalbos, istorijos, kultūros…

Sojuzo laikais to nebuvo.

Dzeikui

Esi neteisus! Aš nesiūlau vieną neveiksnųopiergalį keisti kita fikcija. Nereikia vietoj argumentų varyti demagogijų. Dabartinė tititiucija neveikia todėl, kad joje nėra instaliuotas mechanizmas kuris garantuotų veikimą. Dabartinė tititiucija yra mašina be vairo ir be stabdžių, t.y. vosuomenė pagal dabartinę tititiuciją negali niekaip įtakoti valdžios veiksmų, valdžia niekaip netskaitinga piliečiams ir už valdžios institucijų daromas žalas piliečiams vadžiažmogiai neielaip neatsako. Nes tititiucijoje ne8tvirtontas asmeninės atsakomybės institutas valdžios atstovams. Tuo titiuicoja prieštarauja pati sau, nes teigiama, jog pagal titiuciją visi piliečiai lygūs, o de facto asmeniškai prieš 8statymą atsako tik paprasti piliečiai, o politikoje yra kolektyvinė, t.y. niekieno „atsakomybė”. Kita imperatyvi yda- nėra valdžios veiksmų audito instituto. Dabar seimas ar vyriausybė baigia kadencijas ir… viskas. Ponai vėl kopia valdžion ar eina poilsiauti… Skaityti daugiau »

patrijotas

Balsuosiu uš valstiečius- mano vaikai jau užaugę, o anūkai ušsienyje.
Šakalienė neatims. O kiti man nerūpi. Valstiečej pažadėjo pastatyti mum didyngą Vytį ir pakelt pencijas, gal dar ir keliuką į mūsų kaimą išasfaltuos. O ko daugeu reike?

visiškas lietuvys

Man tai visada aišku kaip balsuoti. Neskaitau jokių programų.
Nueinu balsuoti ir tap kandidatų ieškau matytų veidų. Žinia, į televizijas durnų nekvieče. Nu, tai pirmiausiai acirenku labjeusiai matomus, žymeusius.
Akyvaizdu jok tokie patys protingeusi. Nu o tada iš tų kelių acirenku gražeusę.
Ir balsuoju.

SS Schwarkelis

Balsuokit už mane. Naujo vaikų atėmimo iš tėvų įstatymo tikrai nebedarysim
tas kur priėmėme veikia puikiai. Naujame sezone patvirtinsim stambulo Konvenciją ir priimsim moterų nacionalizavimo įstatymą. Vot paskambins kas nors jog vyras nepagarbiai pažvelgė į žmoną i vsio- atvyks pareigūnai ir padarys žmonos poėmį. Konfiskuotos moteriškės bus atiduotos visuomenės poreikiams.

ah1

o aš užduosiu vieną vienintelį klausimą – ar gali būti valstybė be savo pinigų?

3 dienos

dar kartą siūlau Nacionaliniam susivienijimui (buv. Tautos forumas) nežaisti pagal antpirščių šulerių taisykles. todėl dabar Nacionalinio susivienijimo sprendimas turi būti – kreipimasis į vrk organizuoti seimo rinkimus pagal LR Konstituciją (55 str. Seimą sudaro Tautos atstovai – 141 Seimo narys, kurie renkami ketveriems metams remiantis visuotine, lygia, tiesiogine rinkimų teise ir slaptu balsavimu.). vrk turi atsakyti per vieną mėnesį. jei vrk neorganizuos Seimo rinkimų pagal LR Konstituciją, Nacionalinis susivienijimas vykdo rinkimus tik vienmandatėse apygardose. Taip pat NS turi išaiškinti rinkėjams, kad rinkimai pagal „partijų” sąrašus yra antikonstituciniai ir juose negalima dalyvauti. dalyvaujant antikonstituciniuose rinkimuose pagal „partijų” sąrašus, anuliuojami ir kiti tų rinkėjų biuleteniai, nes Seimo nariai „renkami … remiantis visuotine, lygia, tiesiogine rinkimų teise ir slaptu balsavimu”. nedalyvavusių antikonstituciniuose rinkimuose… Skaityti daugiau »

Jules

Kaip stabdysite Covid-19? Nuo atsakymo į šį klausimą priklausys Jūsų politinė ateitis. Svarbu pradėti vienąkart sakyti Tiesą ir gėdinti Velnią(blogį). Tell the Truth and shame the Devil, pone Radžvilai. Jei apsiribosite vien Kapsuke – nieko gero nebus. Turit eiti į mases ir gauti jų palaikymo, stabdyti piktavalių manipuliacijas, apgaudinėjant mases ir lengvatikius, zubrylas ir mokslo pirmūnus. Gelbėti besimptomius Covid-19 nešiotojus nuo elito teroro. Nes taip galima lengvai sudoroti bet kokį neįtikusį laisvą ir sveiką žmogų, politinį ar ekonominį konkurentą, apkaltinant jį kuo tik nori, kuo tik elito fantazija leidžia ir valdančioji ekonominė klasė pageidauja. Tad kaip ginsite sveikus, paprastus žmones nuo elito ir „bojevykų” persekiojimo? Kaip stabdysite piktavalių suplanuotą ekonomikos griovimą? Kaip stabdysite LRT dezi propagandą?

nuostabu

” reikia kreiptis į vė-er-ką”, kuris suburtas iš šulerių paskirtų atstovų, kad šulerių atstovai organizuotų rinkimų cirką ne pagal šulerių taisykles o pagal
Švč. Konstituciją kuri yra šulerių režimo tęstinumo garantas.

T0mas J.

Neverta gaišti laiką aiškinant, kodėl partija eina į rinkimus. Tai partijų pareiga. Bet tuščias bus tas ėjimas, jei eisit vieni. Patriotinės jėgos – vienykitės!

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Tomai J., vienintelis NS siekia išjungti iki šiol svetimšalių naudai veikiančius komunistpalaikius (stribvaikius, …) – pavojingiausius Tautos budelius. Jau vien todėl NS vertas daugumos seime.
– Su kuom derėtų vienytis partijai NS?
– Nėra su kuom.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

(papildyta)
Tomai J., vienintelis NS siekia išjungti iki šiol svetimšalių naudai veikiančius komunistpalaikius (stribvaikius, …) – pavojingiausius Tautos budelius. Jau vien todėl NS vertas daugumos seime.
– Su kuom derėtų vienytis partijai NS?
– Nėra su kuom.
_________________________________
42.8. ES mastu turi būti aiškiai įtvirtintas ir principingai bei nuosekliai taikomas lygus nacių ir sovietų režimų nusikaltimų vertinimas.
(NS programa)

Al. Juozui

O kas tau tą Konstituciją pakeis ? Puškinas? Ar užtenka tiesiog pareikalauti ? Taigi kaip nesusipratom anksčiau…
Su visa pagarba, bet Radžvilas ne koks tribūnas. Ir net partijos viduj nėr jokio forumo. Surinkti geri žmonės, bet organizacine prasme – raudonasis kampelis ir tiek.

Būsimi NS politikai,

ar girdėjote per dezi LRT naujieną, kad CO2 nekenkia sveikatai? Milijardierių ir oligarchijos dvaro specialistai ir profesionalai žada gerai pasaulio ubagynu pasirūpinti, ar taip? Sako, kad būtent milijardieriai ir milijonieriai labiausiai socialiai jautrūs žmonės – moka varguoliams minimalkę, ypač Lietuvoje, tiesa? Na, dar žada ir bausti, kas jų neklausys, didesnėmis baudomis nei jų nelaimėliams mokama minimalkė, ar kaip? Gąsdina ubagyna badu, jei neklausys, ar kaip? Sako, kad per Karūną laikinai sustabdyti fizikos, chemijos, matematikos ir ypač Logikos mokslai, kaip per Niurnbergo karinio tribunolo procesą laikinai buvo sustabdyti karo nugalėtojų Vakaruose karinių statutų kai kurių jų straipsnių veikimas, kol procesas pasibaigs. Per tą laiką eilinis karys galėjo atsisakyti vykdyti vado įsakymą. Nežinot, prapiesoriai, kodėl taip buvo pasielgta? Procesui pasibaigus tie straipsniai… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
– seimas yra antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, …) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą “ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”;
– prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, …) seimu;
– premjeras neteisėtas, nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
– ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž v_i_s_o_s problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
2020 liepos 28

to LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Eik miegot, nes nežinai, kad Jėgos teisė yra pirminė, o visos kitos antrinės, tretinės – kažkelintos eilės. Teturi du milijonus vienokių ar kitokių lietuvių ir pavojingai dar daug linkusių į įvairias išdavystes ir kiaulystes, ir su tokiais pats manaisi galįs paįtakoti pasaulį? Nebalamūtik vėžių Lukos ežere Trakuose kartu su Gyliu, gerai? Kai ta Konstitucija buvo rašoma ir priiminėjama, ko tylėjai, ko krūmuose sėdėjai, o dabar reiški kokias tai pretenzijas? Nemanai, kad tai nerimta ir visiškai nelogiška? Juk ne mes vieni, lietuviai, atsikūrėme sau valstybę tiek 1917-1921 metais ar 1990 metais, o mums labai stipriai padėjo, taigi. Turėk nors kiek dėkingumo tiems, kurie mums padėjo, kurių dėka gavome tokį šansą, ar supratai?

StasysG

Jei Vilniaus rajone bus tokia NS partija, už ją balsuosiu.

StasysG

3 dienos. 19.11
————-
Pritariu dėl Konstitucijos 55 straipsnio, ypač dėl LYGIOS rinkimų teisės.

V. G.

Glaustai apie sodinimą. Per 30 metų, berods, vieninteliam aukšto rango politikui (A. B.) 1997-aisiais pasisekė belangės loterijoj. Pas mus teismai humaniškiausi pasauly. Ir tai negali nedžiuginti. Nepažiūrėjau – ko gero, jau įtraukti į Gineso rekordų knygą. Žodžiu, jei esi talentingas ir pakankamai aukštai politikoje palypėjęs ar patupdytas, gyvenk, žvenk ir toliau intensyviai tobulėk.

Tustybiu muge

V.Radzvilas labai ne charizmatiska asmenybe,neiskios jo paziuros. Niekas uz juos nebalsuos. Surinks jie tarp 2,5-3% ir liks uz borto.

Alui

Islandijoje naujos konstitucijos kūrimą inicijavo intelektualai, o kūrė visa visuomenė.
Lietuvoje intelektualai sugeba tik pasi7lyti eiti „balsuoti”, o leu- leudis neįgali ką nors kurti.
„Didvyrių” tautai jeigu negauna nachaliavai, viskas px.
Komentare klausimas dėl tititiucijos keitimo buvo iškeltas tik kaip teorinė, bet sveika nuovoka paremta alternatyva bukam idiotizmui.
Suprantama, jog teritorijos gventojai, popieriniai pilietisai neįgalūs politiam veiksmui, Lietuvoje nėra intelektualų-politikų galinčių mąstyti konceptualiai strategiškai. Todėl be abejo, puvimo procesas tęsis toliau.
Galiu lažintis iš bet ko, jog po rudenį ivyksiančio „rinkimų” cirko viskas liks taip pat šūdina kaip lig šiol. Na, gal įvyks tam tikrų galių petskirstymų tarp valdančiųjų gaujų, na gal budulių džiaugsmui pastatys Vytį.
Tarp šūdų. Bet daugiau pokyčių nesitikėkite.

satreblA

„Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?” –
į šį klausimą labai taikIiai yra atsakęs A. Enšteinas

Al. Alui'ui

Kad ir kokioj prastoj tautoj tau tenka gyventi, visada turi galimybę asmeniniam poelgiui.

Alui

Taip, kai nėra su kuo kažką daryti, visada dar galima rinktis beņt nekolaboruoti. Nedalyvauti imitavimuose, nedalyvauti režimo legitimavimuose.

stasys

Nieko naujo tame V.Radžvilo reklaminiame video , jei kas tikėjosi naujo plano Lietuvai teks nusivilti , vienok šiais metais suburta partija negali iš kišenės va taip fiziškai imti ir ištraukti sėkmę rinkimuose. Todėl keliamas klausimas ar reikia NS jungtis į koalicijas tokiu pat nelaimėliu ? Į ta klausimą gali atsakyti tik V.Radžvilo bendražygiai keldami sau teisingus prioritetus , pav. ar jiems paranku pakeliui su N.Puteikiu ir A.Juozaičiu . .. o gal atėjo laikas kurti ka nors naujo Lietuvos politiniame segmente .. ? Būti su kitais sau panašiais ir va šitaip prisigaudyti sėkmės ? Jau šiandiena galima pasakyti jog tos susijungimo įdėjos rinkimams nieko kito negali atnešti tik dar viena erzelio ir nesutarimu ratą , tarp tu partijų labai didelės vertybinės… Skaityti daugiau »

DD plius DD

Gan stiprus rinkiminis pareiškimas. Tik vieną punktą reiktų išmesti, arba formuluoti kaip nors kitaip: „Ar įmanoma įsivaizduoti tikroje valstybėje, kad jos sunkiai dirbančiųjų per gyvenimą sukaupti pinigai būtų skirti ne jų pensijoms, bet atitektų maitinti užsienio bankus?”
Dalykas tas, kad sunkiai per gyvenimą kas sukaupta, tas sukaupta. O pinigus pensijoms sumoka tie kas dirba ir moka įmokas Sodrai.
O dėl užsienio bankų nieko patikimo nežinau, tai ir nešnekėsiu.

stasys

DD plius DD > tai tik rinkiminė metafora . Panašiai kaip ant bačkos stovit miniai rėkiama , jei tokio reiškinio dar neteko matyti ..sakykite paaiškinsiu kaip jis veikia ..

Atsakymas

Štai atsakymas, už ką vertėtų pabandyti balsuoti. Kreipimasis konkretus, šiltas ir profesionaliai padarytas. Gerai, kad Vilniaus fone, o ne Florencijos, kaip Sinicos:)

Sakykim, NS

valdžioje ir iš ES ateina milijardai paramos.Kaip naudotų?Tartųsi su tauta?

sakysimui

„tartųsi su tauta?”
nėra jokios tautos.
yra tik pilvais galvojanti, beviltiškai primityvi kaimenė.
tai banda kuri neįgali politinei diskusijai.
geriausiai „lygį” iliustruoja budulis čia parašęs jog balsuos už, nes kandidatas nusiftografavo Vilniaus fone.
tokie skurdenos negali kurti valstbės, negali išlaikyti valstybingumo.
ir neturės.
Lietuvos i itacinės „valstybės” egzistavimas yra laikinas reiškinys.
iki pirmo rimtesnio geopolitinio sukrėtimo.

Pirma

gal išsiaiškinkite, kas ta tauta yra? LRT, Valdančioji ekonominė-finansinė klasė, teisėta mafija ir nelabai, ubagynas, milijonieriai ar trys Tomkaus „Respublikos” žurnalistai? Ar tikrai dezistai, dezinformacijos propagandistai, agitatoriai, dezi agit brigados, demagogijos meno prapiesoriai ir docentai yra tauta? Gal Covid-19 šiandien yra tauta? Covid diktatūra?

Dzeikas

„Tarimasis su tauta” tai cia kaip?
Tai cia taip:
Ateina akiniuotas pi-dukelis , uzsilipa ant backos ir teskia lozungus kuriuos Radzvilas cia rasliavoja. Minia rekia pritardama , arba saukia „geda!” pagal konteksta.
Galu gale kalbetojas issisemia.
– Gal klausimu turite?- kreipiasi i tauta.
– Tai koks, posimts, minimumas bus, ble…!?
– Bus ne minimumas, bus maksimumas!
– Geras! Valio!!

antra

už pažadus balsuojantys lengvatikiai, politiniai beraščiai ir jokio tarpusavio solidarumo neturintys individai negali būti vadinami tauta.
tai tiesiog „bydlo”.

Dzeikui

šį kartą itin taikliai realistinis liurbių „visuomenės” apibūdinimas.

Dzeikas

Pirmam:
Tas pat,kas ir „liaudis” sovietiniame kontekste. Tik kalba lietuviskai ir isimtinai apie lietuvybe: nosines ant balsiu a, e,ė, i,y,u,ū, o ir j, lietuviskus naujadarus (surainis, tinklapis) ir tustinimosi apvalaus kambario kampe problematika.

patrijotas

Viltis yra Lietuvių Tautos motina. Tie kas į šipulius daužo mūsų tikėjimą pagerėjimu po rinkimų yra Tautos priešai.

Dzeikas

Dzeikujui:
Ideale aisku geriau apeit tylejimu tokius Radzvilo „issisakymus”, nes tai demagogija ko ne grynajame pavidale. Chrestomatinis kiausu muzikos pavyzdys. Kalba apie nieka. Perskaityk ir atsakyk pats sau: tai ka cia tais neiginiais autorius nori pasakyti, ka jis siulo???
O reikia viso labo ivardinti problematika ir pasakyti ka siulo, kad Lietuvoje galetum gyventi ir uzdirbt duonai is savo darbo ir talentu ir taip, kad jei paprakaituosi ir istobulinsi talentus uzdirbsi ir sviestui, jei pasiseks – tai daug.
Cia yra aktualiausia tema visuomenes ir jos zmoniu gyvenimo, vystymosi ir tobulejimo saknis!

Vaidukai Vds,

ką čia pripeckeliavojai su ta savo išvada, kad „Revoliucijos būdu primesta konstitucija įtvirtina tik tironiją”? Negi manaisi, kad pats arba lietuvaičiai Antrajame Žalgiryje įveikė carinės Rusijos imperijos galybę 1914 metais, jos kariuomenę arba, kad pats, o ne Gorbis, pradėjai „Perestroikę”? Per tokius gudročius mes ir velkamės Europos uodegoje, nemanai?

Kad ir ne be trūkumų šis

judėjimas,bet kad nėra už ką daugiau balsuoti.

Visa valstybė parklupdyta

prieš daktarų klaną.Nedaro garbės mūsų medicinai,kad padidėjo mirtingumas dėl kitų ligų.Žmogaus niekas neatstos ir niekas nepakeis.Šioje srityje savigarba taip pat išnykusi,jei už žmogaus gyvybę svarbiau „trupinys aukso”.Klanai kaunasi politikoje,klanai kaunasi medicinoje.Kur pinigai,-ten klanai.Štai,kad šią sritį sutvarkyti,tai tikrai reiks rizikuoti gyvybe.Kas išdrįs žmonių labaui?Ar neišgaruos drąsa ,matant kenčiantį artimą?Čia yra lakmuso popierėlis,ko veros partijos.Nes jei medikai gali palikti mirštančius dabar,kas garantuoja,kad nepaliks mirštančių,užpuolus priešui?Būtų įdomūs šios partijois pamąstymai šia tema.

Dzeikas

Aisku, as nesu nei juristas, nei sociologas. Bet zinau viena, kad istatymai turi nepriestarauti (dar karta NEPRIESTARAUTI!) teises principams. Teises prinicipai savo ruoztu turi tarnauti zmogaus laisvei. Tokie istatymai turi buti TIESUS. Ka reiskia „tiesus”? Tai reiskia, kad jei zmogus zino jurisprudencijos principus – jis lengvai gali atspeti koks yra istatymas. Toliau kalbu pavyzdziais. Sakykime jus turite irodyti, kad jusu santuoka nefiktyvi(dazna rutina JAV). Ateinate pas valdininka , jis jumi su zmona apklausia. To klausia, ano…Ir staiga uzduoda klausima: – Ponuli, o kokia jusu megstama sueities poza kai su zmona lytiskai santykiaujate? Cia egzamenas buduliams. Budulis ima atsakineti i si klausima. Laisvas zmogus nutrauks pokalbi ir pakvies valdininko virsininka. TOKIU klausimu niekas neturi teises zmogui uzduot. Negali buti tokio klausimo… Skaityti daugiau »

Al Alui'ui

Pratęsiu – neaptarinėti ir nesirūpinti tuo, kuo netiki.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Už ką balsuosime 2020-ųjų seimo antikonstituciniuose „rinkimuose”?
(alkas.lt)
va čia
http://alkas.lt/2020/07/28/apklausa-uz-ka-balsuosite-2020-uju-seimo-rinkimuose/#more-443909

laisva idiotų niša

ideologas rusteika pasakė, kad jis yra idiotas ir idiotai balsuos už jį
—–
galima alternatyva:
už komunistus – vagys ir alkoholikai
už liberastus – iškrypėliai ir narkomanai
už darbo – ruskių išprievartautos
už konservatorius – žydų gerbėjai
—–
likučiai neis balsuoti, nes nėra už ką balsuoti

Klausimai kaip klausimai

Bet kodėl dalyvaujama rinkimuose, taip ir neaišku.

77
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top