Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Kreipiamės į Jus su keliais klausimais:

Ar gali Tauta būti valstybė, jeigu jos valdantysis sluoksnis gėdijasi ir išsižada savo kalbos, istorijos, kultūros?

Jis trokšta kuo greičiau nebebūtume lietuviais ir ragina tai daryti kitus. O tie kurie nori, kad Tauta išliktų amžiams, jie vadina atsilikėliais ir laukia, kad tik jie greičiau išmirtų.

Ar galime būti tikra valstybė, jeigu mūsų vaikai suklupdomi ant grindinio prieš už tūkstančių kilometrų esantį narkotikų pardavėją ir kriminalinį nusikaltėlį, o ne mokomi nusilenkti savo Tautos kankiniams ir didvyriams?

Ar įmanoma įsivaizduoti, kad šeima,kuri šimtmečius buvo leistuvų gimimo ir auklėjimo vieta, būtų pavadinta repersijos ir smurto židiniu, reikalaujama ją panaikinti?

Ar įmanoma tikroje valstybėje, kad vaikas dėl menkiausios dingsties būtų atimamas iš savo šeimos?

Ar įmanoma įsivaizduoti, kad tikroje valstybėje pilkos vidutinybės, nenuveikusios nieko savo šalies labui, per mėnesį gautų atlyginimą, kurį uoliai ir sunkiai dirbantis žmogus vargais ne galais uždirba per metus?

Ar įmanoma įsivaizduoti tikroje valstybėje, kad jos sunkiai dirbančiųjų per gyvenimą sukaupti pinigai būtų skirti ne jų pensijoms, bet atitektų maitinti užsienio bankus.

Ar įmanoma tikroje valstybėje, kad svarbiausias jos rūpestis būtų stambieji dvarininkai ir juos aptarnaujantys kumečiai?

Ar įsivaizduojama valstybė, kurioje galioti plėšikų teisingumas, kai per tris dešimtmečius šimtus milijonų ar milijardų išgrobstę veikėjai nesėda į teisiamųjų suolą, tuo tarpu varguolis baudžiamas negailestingai net už menkiausią nusižengimą?

Atėjome į lemiamą tašką, kai turime apsispręsti. Ar ne laikas pagaliau pakelti galvas, išsitiesti ir išvysti visai kitokią Lietuvą?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Klausimas V. Radžvilui

Ar pakviesite jungtis „Drąsos kelio” partiją? Ar tik pamojavimas klykiančios Deimantės nuotrauka, kad skaitytojai paklausytų tamstos kalbą?

Pagarba

V. Radžvilui. Nacionalinis susivienijimas – tai partija, kariai tikrai rūpi Lietuvos ateitis, jos piliečių, šeimų, senolių ir vaikų ateitis. Lenkija sugebėjo pasakyti savo leftistamskgbistams aiškų NE. O Lietuva ar sugebės?

Rūta

Puikus NS pirmininko kreipimasis. Reikia, kad kuo plačiau žmonės išgirstų. Lietuva dar turi šansą. Reikia, kad tokie žmonės turėtų galimybę ne tik formuluoti tikslus ir siekius, bet ir turėtų realią galimybę juos įgyvendinti.

-> Klausimas V. Radžvilui

Argi V. Radžvilas draudžia „Drąsos keliui“ prisijungti prie NS, jeigu „Drąsos kelias“ neprieštarauja NS programai?

Nuomonė dėl reklamos

Manau, kad dalykų hiperbolizacija, ne visuomet kalbančiam gali išeiti į naudą.

Cha >>> Ar neprieštarauja NS programai?

Kas jau čia gali paprieštarauti? Tik, ir šis pasisakymas vyksta ant stogo, kur jau ten jį pasieksi….. Labai jau pasikėlęs….

Letargas.

Rusijos rytai – Chabarovskas – jau bunda. Lietuvos rytai – Vilnius – dar saldžiai tebemiega, besiklausydamas faktinių Lietuvos valdytojų – rafinuotų banditų ir iškrypėlių traukiamos lopšinės…

Ramiros

Viską teisingai Vytautas išdėstė. Jeigu tai įgyvendinti, tai Lietuva taptų oria, garbinga valstybe, o ir žmonių gyvenimas bei teigiami jausmai valstybei žymiai pagerėtų. Betgi …. Kas yra užvaldęs Lietuvą, turbūt, žinome arba jaučiame. Jie juk to nedaleis, nes, matyt, jų tikslas yra žlugdyti valstybę, naikinti jos istoriją, kultūrą, kalbą …., kad galų gale valstybė, kaip tokia, išnyktų. O kas ją pasiglemž ? Manau tie, kam jie ir tarnauja, juk sakoma, kad buvusių nebūna, o stribynas dabar žydi, jie galingi bei įtakingi ir, matomai, beveik viską yra užvaldę?. Kad tą sustabdyti, reikia visiems vienytis, nesiskaldyti, nugalėti subjektyvias ambicijas, veikti ir nesėdėti krūmuose, laukiant, kad kas nors kitas padarys mūsų šalį laimingesne. Reikia tai daryti vieningai, tvirtai ir drąsiai. Juk Šv.Tėvas kadaise… Skaityti daugiau »

Tikrai,

jei nepasinaudosime dabar (nors dabar) šia proga – rinkimais ir Nacionalinio susivienijomo partijos dalyvavimu, tai jau tikrai būsime visiškai beviltiški ir proga išsikapstyti gali pasitaikyti labai negreitai. Štai kaip aktyviai dalyvavome prezidento rinkimuose ir tikėjomės, kad išrinksime žmogų. O ką išrinkome – vagių, pedofilų, tarybinių teisėjų užtarėją ir globėją, su panieka žiūrintį į ieškančius tiesos. Gal jau gana klysti. Rinkime ne okupantus uspaskykus, ne nusenusius bolševikus ,stribų palikuonis ar KGBistus. Vieną kartą rinkime nevogusius, nekolaboravusius , o dirbančius Lietuvai inteligentus, išsilavinusius. Domėkitės ir kitiems aiškinkite, nes jei vėl liks tie patys, tai doriems žmonėms teks urmu emigruoti, taiktai kur?

stasys

Su tokia Garliavos nuotrauka tik rinkėjus atbaidyti galima . Koks sveiko proto pilietis tokia reklama palaikis patrauklia rinkiminei pradžiai ? . V.Radžvilas social.demokratiškai visiems išdėstė kaip naujos ‘Lietuviškos buozės pamstą’ to vargšo mokesčius mokančio piliečio, rimta veido išraiška visiems paaiškino kieno čia kaltė ir sudėjo akcentus į ka reikėtu atkreipti dėmesį ir ka įsidėmėti .. Būtu juoko jei iš tikro NS sumestu ‘šmutkęs’ su tais Garliavos sukčiais .. pampančius valstybės lėšas tik kitais būdais .

Ne taip  paprasta

Teisingos mintys. Tik dėl ano meto inteligentijos naivumo ir pasyvumo vos ne trim dešimtmečiais pavėluotos. Po šitiek vienaip ar kitaip besitęsiančio buvusios nomenklatūros valdymo ar bent vienam aišku, kiek ir kaip tas galvas pakelti ir ką toliau su jau pakeltom daryti? Štai kur neišbrendamos politinės pelkės, štai kur tikrasis tragizmas.

stasys

raudonasis maras kelia galvas ir klausia ka su jomis veikti . Aš tai pasiūlyčiau paprasta būdą .. ka senovėje labai mėgo tautiečiai tokiems (smutjanams) daryti .. vienok ir laikas ir metodai jau ne tie , su žmonėmis reikia švelnesnės praktikos bizūnas jau ne sprendimas .

hau

Kad prof. V.Radžvilo žodžiai taptų kūnu, žmonės, susivienykim ir paremkim NS.

A todėl,

kad jis varguolis ir nebuvęs Bolševikų partijos nariu, todėl ir turi būti nubaustas pagal visus Raudonosios oligarchijos kanonus ir liberoidų mantras. Liberoidija iuberales, vot, nežinojot, ane? Trolikų zuikiai didžiausi Laisvos Lietuvos nusikaltėliai. Na, bet jau taip mislija Vilniaus Kapsukės teisės prapiesoriai.

"Jesus

Matters”

sasysui

tai neklausk. nusikirsk.

G.P.

Viskas puiku. Bet ištaisykite tekste esančias gramatikos klaidas. Jų daug.

Išvaryt

Iš miesto išvaryt šimašių, armalytę su visa smėlio dėže ir šezlongais. Tik po to bardako lai atkūria trinkeles, kad vaikučiai laisvai riedėtų iki plazdančių vėliavų kaip anksčiau. Lai tie du nupušeliai paskuba, nes kiek gali matyt tą bardaką centre!

Kur dingo

Kodėl nudanginot komentarą? LAI šimšius tą bardaką pašalina su visais sėzlongais-nupušėlus…

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top