Vytautas Radžvilas. Lietuvos valstybė – tuščias kiautas (plyno kirtimo pamokos)

Nustebę žvilgsniai ir pašaipios šypsenos reaguojant Į Nacionalinio Susivienijimo kvietimą susigrąžinti valstybę turėtų vis greičiau nykti kasdien išgirstant dar vieną žinią apie veiksmingiausią Lietuvos valstybės naikinimo būdą. Tai joks ginkluotas užpuolimas, jokia teritorijos okupacija ir aneksija. Valstybe atkakliai vadinamo administracinio darinio įstaigos dirba kaip dirbę. Kariai žygiuoja paraduose. Aukščiausi valdžios pareigūnai sėdi savo kabinetuose ir net neketina trauktis į užsienį ir sudarinėti teisėtos pavergto krašto vyriausybės tremtyje.

Tas nuostabiai veiksmingas, nes praktiškai nematomas ir nejuntamas valstybės naikinimo būdas – totalinė ir metodiška valstybės – ne tik jos turto, o būtent pačios valstybės — privatizacija. Šis naikinimo metodas baigia išsunkti paskutinius Lietuvos valstybės gyvasties –  ne gyvybės ir juo labiau ne stiprybės – likučius. Lietuvos valstybė šiandien — tuščias kiautas. Išorinis fasadas be tikro valstybinio turinio. Kodėl?

Lietuva yra baigiama suišteklinti. Tai gerokai blogiau, negu būti suprekintai. Suprekinimas irgi nieko gero. Bet pats žodis „prekė“ dar yra nuoroda ar bent priminimas apie kažkokius daugiau ar mažiau lygiaverčius mainus. Prekiauja suverenios ir savarankiškos šalys. Prekiaujantys privatūs asmenys bent iš principo laikomi lygiateisiais laisvai sudaromų sandorių partneriais. 

Tuo tarpu kolonijos yra suišteklinamos pačia griežčiausia prasme ir nuožmiausiu būdu. Jų šeimininkams suišteklinamoje teritorijoje niekas nekelia pagarbos ir neturi jokios vertės, išskyrus galimą išspausti naudą. Jiems neegzistuoja Lietuvos žmonės, jų kalba ir kultūra, nes į juos žvelgdami mato tik darbo jėgą. Nedomina ir nežavi šalies žemė ir jos gamta, o rūpi tik joje glūdintys turtai ir galima iš jų išspausti nauda. 

Šio nežmoniško ir tiesiog beprotiško suišteklinimo pavyzdžiu ir Lietuvos kolonijinio statuso simboliu tapo šalies miškai. Nors ne – klaidintume patys save priskirdami grobuonims jiems visiškai svetimus vaizdinius apie Lietuvą ir tokių poetų kaip A. Baranauskas apdainuotus mūsų Tėvynės miškus. Daugiau negu savo krašte miškų superkantys švediškojo koncerno IKEA šeimininkai čia nemato jokios Lietuvos ir jokių miškų. Jie žino tik tai, kad yra tuo keistu pavadinimu pažymėtoje vietovėje, kur laukia vertas įsisavinti išteklius – tūkstančius hektarų užimantis žemės plotas su tūkstančiais kubinių metrų medienos, vertos daug milijonų eurų. Vienintelis tikslas – kuo pigiau ir greičiau tą medieną pasiimti. Vietiniai paslaugiai tuo pasirūpina.

Po to likusi dykynė su tarp kur ne kur tarp po plynų kirtimų užsilikusių krūmokšnių slampinėjančiais čiabuviais tegul bus jų pačių džiaugsmas ir rūpestis. Gali gėrėtis didingais tų krūmokšnių ir usnių stotais ir sliūkindami tarp jų visa krūtine kvėpuoti tyru ir gaiviu gimtinės karklų ir žilvičių apvalytu ir dosniai prisodrintu deguonimi Tėvynės oru. Maža? Nepatenkinti? Jeigu taip – tegul atsodinėja medienos išteklius. Ir patiems sveika paplušėti, ir bus dovana anūkams, kurie galės džiaugtis jau suaugusia mediena. Žinoma, jeigu ta mediena spės suaugti. Jos poreikis nepasotinamas ir kas žino, ar neprireiks tą medieną vėl suišteklinti, jai dar net nespėjus subręsti. Biokurui iš bėdos vis vien tiks. O eurų banknotai atrodys taip pat.

Tokia yra suišteklinimo prasmė ir suišteklintojų pasaulėjauta. Ji transformuoja patį pasaulio regėjimą ir daiktų matymą. Žvelgiantis į medį suišteklintojas visada stebuklingai išvysta eurą. Niekada nieko daugiau ir ką nors kitą. Visada tik jį.

Štai šitaip Lietuva yra suišteklinama. Ir štai kodėl Lietuvos valstybė yra tuščias kiautas. Ji seniai yra virtusi suišteklinimo agentūra, o jos valdžios pareigūnai veikia kaip užsienio ir vidaus suišteklintojų aptarnautojai ir klapčiukai. Jų etalonu ir tiesiog akis badančiu pavyzdžiu laikytina Gentvilų šeima, pradėjusi tarnystės stambiajam ir anaiptol ne visada skaidriam verslui šeimyninę tradiciją jau nuo glaudaus kadaise signataro bendradarbiavimo su liūdnai pagarsėjusiu EBSW koncernu laikų. Dabar ruošiamasi padaryti naują ir tiesiog milžinišką paslaugą kolonijiniams Lietuvos suišteklintojams – privatizuoti valstybinę miškų urėdiją. Tai būtų vienas iš baigiamųjų Lietuvos valstybės vertimo absoliučiai tuščiu kiautu akordų.

Tokiame kontekste verta ir prasminga pasirašyti peticiją prieš šiuo metu Lietuvoje masiškai vykdomus plynus kirtimus. Priminti, kad nei Lietuvos gamta, nei jos gyventojai nėra ištekliai.

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
77 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
slava

slava tvartelio kiaulėms

mus žudys
GOJUS

NS miegaliai, kur buvote kai Seimas su Nausėda be pasipriešinimo strategines Lietuvos įmones pavertė akcinėmis bendrovėmis?

mus žudys
dezinfekcija

Čia pasivadinęs gojumi su savimi diskutuoja, piktdžiugišįkai gąsdindamas Rusijos užpuolimu, platindamas mitą apie Lietuvos neapginamumą. Tačiau, gnyda, turėk galvoje, kad, iškilus realiam užpuolimo pavojumi, Lietuva pirmiausiai susitvarkys su 5-aja kolona. Tai, kad mes kritikuojam labai labai labai blogą valdžią, nerešikia, kad mūsų ryžtas ginti Tėvynę nuo skeltanagių įsiveržimo yra sumažėjęs.

Jules

Tame gasdinime yra logikos, nes turime Čerčilio pavyzdį, kaip jis mus atidavė Stalino Rusijai. Kai Lietuvių tauta nugyvens neokupuota mažiausiai 200 metų – galėsi taip teigti, o dabar turėtum patylėti. Dabar Jūsų nuomonė niekuo neparemta – net jokia elementariąja logika.

dezinfekcija

Čia logika, Gojau, tik tokia: tokie gąsdintojai dirba fsb už pinigus aba iš idėjos, įašo iš palėpių Lietuvoje, ar iš trolių fermų Rusijoje?

blue yellow zov marinie

…ko cia kimbi prie Gojeeeeelio…..o ar turi oro gynyba,patriote….tik per sjezda natu atsiveze…ir vel issiveze.Daba zero.O 5a kolona tupi seime,naivuoli,tu tiek aklas,kad rasto aky nematai,o kimbi net nezinia del ko….gal biski galwele prasikuopk nuo bletkerizmo….

GOJUS

Kažką supainiojai, net pačiam būtų įdomu pamatyti savo citatą apie neapgynamumą ir gąsdinimą.
Gal dezinfekuodamas užsidėk respiratorių, bo apsigarinęs svaigsti.

dezinfekcija

LRT Svarbus pokalbis. Atsargos majoras Darius Antanaitis: vieną dieną karas bus ir čia, o sieną peržengę rusai bus sudaužyti.
https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/1f92d.svg. D.Antanaičio žodžius čia Gojau/ Prašalieti? Jules pateiki su ironija. Tačiau ironijs yra ta, kad, prsidėjus dienai x ( tamstos išsireiškimas), pirmiausisia bus izoliuota 5-oji kolona

GOJUS

Tai čia gąsdina Antanaitis. O „bus sudaužyti” tikrai juokingai ir naiviai skamba.

blue yellow zov marinie

..kur cia ta ironija ir is kurios puses ji.Kazkoks keistas tavo cia pagalvojimas ir pakalbejimas.

Abejoju ar jis Prašalietis!

užsieniečiai pasikabina (bloge tekstai parengti anglų ir lietuvių kalbomis).

Šis nuo Mažeikių kilęs ir prasčioku prisistatantis kagėbistas pas gyrėsi, kad jo informatoriumi buvo net Vaclovas Nevedomskis, buvęs A. Brazausko CK darbuotojas, kai CK uždarė, šefas įdarbino jį Muitinės departamente viršininku, kai atleido tapo visiems gerai žinomo veikėjo Sergejaus Rachinšteino fiktyvių įmonių vadovu. Kai pastarajam buvo išduotas tarptautinis arešto orderis, V. Nevedomskis „staiga“ mirė kalėjimo ligoninėje. Apie S. Rachinšteino sąsajas su Kremliaus veikėjais buvo rašoma Latvijos žiniasklaidoje, kur jis kažkada gyveno.

Tai dar vienas 6 kolonos komponentas, kurio straipsnio autorius nepaminėjo.

Nužnybė komentaro pradžia,
apie likvidaciją

akivaizdu kad lietuvos valtybė likviduojama žydelkos, ruskės, lenkės ir žydopartijos rankomis

Prašalietis

Nuo 1990 metų Lietuvos „6 kolona” profesionalūs „tautiniai” komunistai be kompromisų „kovoja” su „5 kolona”- profesionalūs KGB-istai ir jų informatoriai, ir atvirkščiai- 5 kolona kovoja galingai su 6 kolona… Kokia pretenduojanti būti „7 kolona” NS yra „kolona” be turinio…, todėl jų kova tėra menkas „oro drebinimas”… „5 kolona”- 75 metams įslaptinti KGB-istai ir jų informatoriai 1990-2000.. metais sulindę po „konservatorių, krikščionių-demokratų, liberalų…” vėliavomis, po komunistų vado Brazausko mirties ir visiškai ir galutinai visiems neišsivaikščiojusiems keleiviams pastatę lansbergininį durnių laivą, palyginus su komunistų „6 kolona” Seime, kitose valdžios stuktūrose yra gausesni, todėl ir su ateinančiais vėl okupuoti skeltanagiais grąsinasi „sukovoti galingiau”…

Dzeikas

Susitvarkymas su „5 kolona” prasides susidorojimu su pasiturinciais kaimynais(„šita bl-de rusu šnipas ir agentas!”) ir ju turtelio ekspropriacija.
O jau jei liks laiko ir noro paieskos rusu 5 koloniu😆😆😆

goj

eik na X su savo gynyba ir prakeiktu žydo lanbergistanu

blue yellow zov marinie

..jo,kodel NS nebuvo mitingely uzvakar…..tupejo savo plysiuose kaip tarakoooonai.Mol,jei ne mes organizuojam,tai ir neisim.Stai,tikrasis siu pasiputeliu feisas.Fui,ir nesigedyja.Kas is siu parasymu…visada sakiau,jie tik pliurpia,o veiksmo…ne negalvok.Jo nebus,ne tam jie susikure,oi,ne tam..

blue yellow zov marinie

.smarkiai,smarkiai.Gentviliokus padziaut ant paskutines pusies..Ne geresni ir zalieji krestjanynai su skvernais ir karbauskiokais,pradejusiais medziu zudynes.Visi sisteminiai svolaciai turet kybot,parazitai ir negadiajai,isperos raudonuju padlu/is piktumo net zodziu tvarka pamirsau/.

mus žudys

miškus iškirs, nebus kur pasislėpti ir pabėgti ir mus žudys pagal žydo zelenskio strategiją suformuotą ukrainoje ir žydų palestinoje – mus naudos kaip gyvą skydą o atėjūnai mus žudys ir griaus mūsų namus kaip ukrainoje ir palestinoje :
https://youtu.be/RrXmdGYMxYM

Fresh of the Press

Drąsiai siekdamas skaidrumo ir atskaitomybės, Kongreso pirmininkas Mike’as Johnsonas įvykdė savo įsipareigojimą Amerikos žmonėms, paviešinęs visus sausio 6-osios įvykių vaizdo įrašus. Šis precedento neturintis veiksmas, prasidedantis šiandien, žymi reikšmingą momentą tautos istorijoje, kai siekiama suprasti visą tos dienos įvykių mastą. Sprendimas paviešinti filmuotą medžiagą priimtas plačiai paplitusiems konservatyvių sluoksnių raginimams būti atviresniems dėl incidento Kapitolijuje. Kritikai jau seniai įrodinėja, kad pasirinktinis redagavimas ir ataskaitų teikimas iškreipė visuomenės suvokimą apie įvykius, todėl tikimasi, kad šis išsamus leidimas suteiks išsamesnį vaizdą. Pirmininko Johnsono iniciatyva atitinka pagrindines konservatyvias vertybes – vyriausybės skaidrumą ir visuomenės teisę būti informuotai. Pateikdamas filmuotą medžiagą, jis užtikrina, kad piliečiai galėtų savarankiškai įvertinti Sausio 6-osios įvykius be žiniasklaidos interpretacijos ar politinio šališkumo filtro. Šio žingsnio šalininkai teigia, kad visi vaizdo įrašai leis… Skaityti daugiau »

Jules

Tikra liberalė ir nieko daugiau. Iš Bolševikų partijos žmonės šauniai be pasekmių nudreifavo į liberoidiją ir į krikdemų politinius partnerius, bravo, bravo, bravo-o-o! Lietuviai amžinai bus dėkingi už tokį dreifą. Kam ta Lietuvių kalba – ji atgyvena ir pažangos trukdis, keliantis imperinių bendrijų nepasitenkinimą Lietuvoje. Su tuo ir pasveikinkime vieni kitus – su tautos nunykimo projektais. Pasaulio imperatorius mumis, iliuzijų ištroškusiomis avimis, bus labai patenkintas. Net paminklą liberoidai Vilniuje pastatė pasaulio valdovui ir visų mūsų imperatoriui, ganančiam avis ir P.Cvirkos cukrinius avinėlius čia, mūsų amžinojoje sostinėje Vilniuje – nueikite ir pasižiūrėkite. Įspūdinga kompozicija, verta pasaulinės operos siužeto.

blue yellow zov marinie

…kazka busi praziurejes..apie koki paminkla sneki….Dziaugiuosi tik busimu paminklu Marcinkeviciui Sirvintose…skaitanti mergaite……ane,tomai kakuti.Grauzkis nagus.

blue yellow zov marinie

..busiu

Prašalietis

Po 32 metų, kaip jau įprasta pieš rinkimus prabunda pseudo profesoriai, niekados nė trupučio prieš kiekvienus rinkimus nenusnaudžiantys nesibaigiantys nuo gorbačiovinės perestroijkos „visus ir viską gelbėjantys” gausūs pseudo patriotai su savo gelbėjimų receptais „suišteklinamos, suprekinamos, sušik. tos..” Lietuvos, kuri jau seniai yra padaryta lansberginiu durnių laivu (viską mačiusio iš vidaus a.a. Petkevičiaus apibūdinimas) apgyvendinta vietinio „elitu” ir visi kiti runkeliai, kurdupeliai, šunauja, vatnykai, eurovatnykai, vakseriai.. „Šauniaisiais” devyniasdešimtaisiais, nuo pirmų „nepriklausomybės” dienų susibūrė tuometiniai „tautiniai”komunistai, kaip ir perestroijkiniame gorbačioviniame sąjūdyje suburti „patriotiniai” KGB-istai ir jų informatoriai, po to iš šio kontingento suformuotos įvairios pseudo politinės partijos, su neblėstančiu komjaunuolišku įkarščiu daryti viską kas buvo ir yra numatyta naujo JAV šeimininko.. Beje, Radžvilas šioje „patriotinėje” kovoje už šiandieninę Lietuvos „laisvę, nepriklausomybę, valstybingumą”… Skaityti daugiau »

šuns širdis

Labas , Šarikovai!
O šuo liko tarpuvartėje ir, kentėdamas dėl nušutinto šono, prisiglaudė prie šaltos sienos, pradėjo gaudyti kvapą ir tvirtai nusprendė, kad daugiau iš čia niekur neis, čia tarpuvartėjeir galą gaus. Širdyje jam buvo taip skaudu ir sunku, taip vieniša ir baisu, kad smulkioskaip spuogiukai šuniškos ašaros išriedėdavo iš akių ir tučtuojau išdžiūdavo. Sudarkytasšonas šiurpsojo susivėlusiais apledėjusiais gurgulais, o tarp jų buvo matyti raudonoskraupios apšutinimo dėmės. Kokie be nuovokos, apkiautę, žiaurūs virėjai. Jinai jį pavadino „Šariku”…

Prašalietis

Labas, durniau! Mandagiai palatos pacientus pasveikina palatos sanitaras..

Prašalietis

Viena svarbiausių nūdienos užduočių – tai santykių gerinimas su šūdu. Šūdas yra faktas, todėl klaida būtų vengti šių santykių – apeiti, neliesti ir neuostyti. Vadinti šūdą tik slapyvardžiais. Manoma, kad šūdas nuo to tik dar labiau šūdėtų…

blue yellow zov marinie

…o tai cia tu apie save pamintyjai…pabudo savikritika,sielograuza,saves suvokimas…nebosj,su zvake pries veidrodi pastovejai,isiziuredamas i savo apsepusi feisa……pagal sarikovo recepta…

blue yellow zov marinie

…vargsas vargsas prasalieioitis,jis netiki,kad butent tooooks jis ir yra…..

blue yellow zov marinie

…tai kad tu ryji savo uodega.Arba,kaip suniokas,sukiesi ratu,kad pagaut ta uodega…tik nezinia kam……visi tavo ilgieji textai yra butent tai…….ar tu gali nors koki teigini kada pasakyt….ar pats nezinai ko nori.Arba,sakyk aiskiai….as vaitkolakis,pritariu jo kalbejimui/apie neutraluma..total briedas/….

Prašalietis

Labas durniau.

blue yellow zov marinie

…vargsas sarikovai,tu net sakiny is dvieju zodziu sugebi padaryti gramatine klaida……taaalentas,sakyc.Tak derzatj,nabageeeeli raudonasai.Bandei nukopijuot kaaaziu,bet ir tai tau neiveikiama pasirode…ech tu,neudaliuuuuga….xa xa xa

GOJUS

Viskas teisingai, tik Radžvilas paskutinį penkmetį ne vien prieš rinkimus išlenda. O šiaip labai teisingai pastebėjai, kad iš homo sovietikus čiabuviai buvo perdaromi į homo liumpenus. Buvo apdirbami ir kvailinami per visus galus. Geras prof. Gylio straipsnis apie tai: https://ve.lt/nuomones/prof-povilas-gylys-lietuviai-labiausiai-kvailinama-tauta-es

Dzeikas

Gal tuo paciu reikia parasyti peticija geram gyvenymui?

GOJUS

Džeikiokai, tave lygu demaskavo, bet įvėlė į kušį ir apšmeižė ir Prašalietį bei Gojų.
Spėju, kad Gojus ir Prašalietis ne iš tavo kontoros.

privačios nuosavybės šventumo žemei pasekmė

Atkūrus nepriklausomybę ir naikinant valstybinę nuosavybę žemei pritrūko sveiko proto .Dirvų ir ganyklų privatizavimas buvo būtinas dėl to kad žemės ūkyje reikalinga nuolatinė gaspadoriaus priežiūra. Miškai su gyvūnija, žinome iš. senos praeities, geriausiai tarpsta ten kur žmonių iš viso nėra. Lietuvos miškų privatizavimas irgi neįrodė savo naudingumo, Ūkiškas požiūris į mišką tuojau pat išsigimė į medienos gamybą dėl pelno. O pelno siekiantys jei galėtų nieko daugiau miške ir neaugintų kaip pušį lentoms ir ąžuolą parketui.

miškas turi savybę ataugti

Prisiminkime Anykščių šilelį. Blogiau pvz su sovietmečiu melioruotomis pelkėmis., ištiesintais upeliais. O miškų žemę reikia tiesiog išpirkinėti ir valstybinti., išnaudojant momentus kada iškirtus mišką atpinga miško žemė.

step by step

miškai yra šalies „plaučiai” . Tą žino nuo mažumės kiekvienas lietuvis. Todėl miškai aplamai negali būti privatūs ,o jei taip yra – kuo skubiau ,kol jie dar neišnaikinti , būtina juos nacionalizuoti . Miškų privatizatorius – ant sudžiūvusios šakos.

žemės ūkis irgi prieš lietuvišką mišką

„Iš principo” miškai ir nenaikinami, Miško paskirties žemė tokia lieka i r po miško iškirtimo, ir tuo reikia naudotis, superkant ir valstybinant miško žemes . Dar daugiau, mažėjant Lietuvoje gyventojų atsiranda didelės galimybės reikšmingai didinti miškų plotus. Didžiausia kliūtis tam mūsų žemdirbiai. Jiems žemė reikalinga auginti mums patiems nereikalingus kviečius, kurie eksportuojami į kraštus, kuriuose gyventojų, priešingai Lietuvai, nesuvaldomai daugėja.

veda/žinia

kinai iškapojo sibirą ir …. atsivilko uraganas…
…Laikas prisiminti šventagirių paskirtį – miškas ne mažesnis 56 ha, neutralizuoja stichines nelaimes ir visokias negandas.

Stiklo Valytuvas

Dezinfekcija dėsto: ,,… turėk galvoje, kad, iškilus realiam užpuolimo pavojumi, Lietuva pirmiausiai susitvarkys su 5-aja kolona…” Neperprantu, ar tu trenktas nuo gimimo ar vykdai zadaniją?! Lietuvoje realus pavojus – sistemingai naikinama tauta ir Lietuva. 1. Mankurtinimo pasekoke emigravo puse darbingų lietuvių, o jeigu įvertinsime dar ir tai, kad emigrantai visada pasižymėjo didesniu energingumu, veržlumu ir pan., tai sinerginiškai blogas efektas tautai ir Lietuvai dar didesnis nei 50%. 2. Mankurtinomo sąlygomis užaudo jau DVI KARTOS lietuvių. Jaunieji lietuviukai yra kuo tikriausi kosmopolitukai. 3. Kas yra penta kolona? Kas ją sudaro? Mirga toks suvokimas kad tai kairieji, komunistai (TSRS) ir visi prorusiški… O kokią koloną sudaro mankurtai pagal neomarksizmą besitapatinantys su vakarietiška ,,pažanga”. Gal visgi laikas aiškiai pasakyti, kad tai šešta kolona!!!… Skaityti daugiau »

GOJUS

Nepatinka Gojaus mintys bei pastebėjimai, tai jie kaip landsberastai užklijuota vatnyko marginalo etiketę. Nors tas Gojus nieko bendro su mordoro atmatom neturi.

Tu ne gojus

Milaiti, tu Bugenių žydas, kgb provokatorius, dirbantis už sidabrinius.

GOJUS

Praskleisiu tau paslapties skraistę, atkreipk dėmesį, Gojus visada iš to pačio IP ir visada su tuo pačiu avataru, kuris vadinasi „Būgnai kozeriai”.

Milaiti,

Tu jau praskleidei visas paslaptis, kai prieš 2 savaites vakare įkalęs baltarusiško kontrabandinio pradėjai postringauti apie „Kapsukiečius“    GOJUS   2023-11-05 00:25  Kapsukiečių svaigalai. NATO, NATO, NATO…  Alternatyvūs karo scenarijai Ukrainai: išeitis yra – Tiesos.lt  …  O po dviejų dienų, ryte, dar be pachmielo, užtvirtinai:  GOJUS   Atsakinėti į  Tu   2023-11-07 07:17  Milaičio nuskriaustas KGBiste-VSDešnike iš Bugenių, tėvai tave išleido į mokslus, baigei Kapsukę, bet žmogaus nei tėvai, nei Kapsukė iš tavęs neišugdė.  Vytautas Sinica. Jungtinės Tautos pačios iš savęs tyčiojasi – Tiesos.lt  …  Sakiau tau prieš daug metų, nelak vakarais kontrabandinio spirito arba nesėsk prie kompo, nes lygiai taip pat apsišvietei su Dzeiku, kai įdėjei komentara į „Lietuvos žinias“, o vakare prisilakęs pakartojei čia, tik jau feisbukinį – su vardu, pavarde ir… Skaityti daugiau »

GOJUS

😆😆
Klydau, dabar aišku, Tu tikrai niekada nedirbai KGB, VSD. Nes taip „demaskuoti” gali tik pelynų arbatos prisiliuobęs „patriotizmu” karščiuojantis „smogikas” iš megztų berečių būrio.

O kam tave demaskuoti,

kai tabaluoji kaip ylos galas, išlindęs iš maišo?! Jei savo „išmoningas“ mintis būtum pradėjęs nuo jau tradiciniu tapusio: „durnių laivo gyventojai…“, tada ir marinuota geltonoji tryda būtų supratusi, kieno šiknaskylę laižo.

blue yellow zov marinie

…tai jau galutinai nuleidai,,ar da tesi seansa…pusletom rankom,anot Janonio….pasitrauk,nekliudyk,juk matai,kad trinu,diena nakti trinu…..xa xa xa,nu ir ligoooonis/ne anglas/.

blue yellow zov marinie

…mielas anonizme,leiskit pasiteiraut,kiek metu tu cia anonizmuojies….bobos neduoda ar siaip,iskrypeliskas fantazijas realizuoji…..gal rask koki transvestita…vienas cia toks uzsiveise…kaip tik tau..kazkoks makis kakis ar kaip ten ji,propaguoja tolerancija ir laisva meila….f periot,nuokrypa.

dezinfekcija

Daug putiesi, bet, regis, esi labai nedidelio proto vyrutis, jeigu pritari tokiems pašlemėkams kaip gojus, prašalietis ir kt, kurie laukia, jų žodžiais tariant, X dienos, kai į Lietuvą įžengs putinistų ordos.

Prašalietis

„Patriotiškai” pasiklydai savo kiemo darže, nes nežiūri vietinės TV, per kurią beveik kas vakarą vietos specialistų yra transliuojama apie „būsimas problemas atėjus dienai „X” kaip, kad reikia visiems „žinoti kaip jie priešinsis agresoriui”, civilinės „gynybos’ specialistai pasakoja, kad „evakuacija iš Vilniaus turi mažai išvažiavimų ir jie užsikiš.., vaikučiai mokyklose pasakoja, kaip jie su tėveliais ruošiasi „sutikti agresorių- putinistų ordas”… Taip kad lansberginį laivą vairuojanti įgula ir jį aptarnaujantis personalas laukia dienos „X” ir apie tai paskutiniu metu pradėjo pasakoti(Okrainos peremoginio kontrpuolimo pasekmė), kaip ir vietinius eilinius runklelius ruošti neišvengiamai, kaip jie sako, dienai „X”.. Pavyzdys kaip tai atrodo pasiruošimo darbai akivaizdžiai demonstruoja po 2014 metų Ukrainos pavyzdys ir jos banderiniai chalopai, Porošenkos vykdyti pasiruošimo darbai „sala ukraini, hemarojams sala” sutikti… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..jo,jietis ziema praleidzia isiknises i lapus bruzgynuose,kantriai laukdamas pavasario ir ruskiu,ciulpdamas lapa,galvodamas,kad tai xuilo…

Stiklo Valytuvas

Esant atatinkamom aplinkybėm galėčiau pareikalauti pagrįstų įrodymų… ,,… jeigu pritari tokiems pašlemėkams kaip gojus, prašalietis ir kt…” kad aš pritariu PAŠLEMĖKAMS. GOJUS Kai pradėjau kelti klausimus dėl dainos ,,Bunda jau Baltija”, atsiliepė VIENINYELIS GOJUS. Vėliau, gilinantis į dainos aplinkybes, aktyviausiai ir PAGRĮSČIAUSIAI mintimis ir konkrečia informacija dalijosi TIK GOJUS. Vien iš šių faktų sprendžių kad GOJUS nėra pašlemėkas. Be to, ,,balsavimuose” tik GOJUS VIENINTELIS išreiškė norą kapstytis tolesnėse istorinės tiesos atidengimuose. Sutinku, kad GOJUS nėra tobulybė, etalonas ar koks supermenas, bet vien tai, kad jis nėra abejingas tiesai, man tai yra labai svarus argumentas !!! Kaip regis su logika tas GOJUS nesipyksta, o kad pasitaiko kartai brūkštelt ne į ,,taktą”… o kad kitiems tik tiek tepasitaikytų. Dauguma šiame liūne tik… Skaityti daugiau »

GOJUS

Lietuvos valstybė – tuščias kiautas, nes pastatyta ant melo pamatų.
Visa oficialioji Lietuvos istorija nuo 1985 m. yra ištisas „baltas” melas „savo pačių labui”. Tiesa yra grėsmė nacionaliniam saugumui ir eina pirmu numeriu grėsmių sąraše. Bet VSD grėsmių ataskaitoje puikuojasi visai kitos grėsmės.

prajuokinai su tuo melu nuo 1985

Tai koks melas buvo iki to? Juodas? Tai apibūdink skirtumus nacionaliniam saugumui

Stiklo Valytuvas

,,Tai koks melas buvo iki to?”
Iki to buvo melas kurį absoliuti dauguma suprato ir perprato be jokių politologinių aiškinimų, o po ,,atvirumo” ir ,,perestroikos” paskelbimo net ir gerai išmanantys politines plonybes, ilgus dešimtmečius nesusivokia kas vyksta, savo neišmanymu durnina kitus ir absoliuti dauguma įrėminta Overtono lange paniro į savanorišką letargą kuriame ir numirs.

blue yellow zov marinie

..viena didziausiu gresmiu,be seimo su lt priesiskom parcyjom,yra VSD,tarnaujanti bletkeriams.Matulevicius kadais bande isryskint,ale …nie po zubam pasirode.

vyrai,gana

Jūs čia apie mišką, ar taip, mėždusobojčikas?

blue yellow zov marinie

..jo,viena lazy sunday afternoon nebuvo ka veikt,ko nepasiniovus sporto delei…..

blue yellow zov marinie

…durnumu pirmauja akademikas prasalieioitis….kaip visada,nepralenkiamas..udarnykas po glupstwam..

kam įdomu-alternatyvi informacija
Žydų išmintis

Neduok Dieve karo, maro ir bevaikio vadovo.

Grybauskaitė - spec. tarnybų produktas

Asmuo, užimantis Prezidento postą, sėkmingai paverstas žmogum iš niekur. Nei praeities, nei dabarties, nei ateities, nei draugų, nei giminių, nei sąjungininkų. Net šeimos nėra. Svetima tarp savų ir sava tarp svetimų. Artima dešiniesiems, svetima kairiesiems, visiškai nekenčia žaliųjų valstiečių, su tokia neištrinama sovietine praeitimi, kad dabar patologiškai siekia būti europiete (ir net ne rytų, o tik vakarų). Užduotis įvykdyta, nes asmuo, užimantis Prezidento postą, bijo net savo pirmtako šešėlio. Provokacijai visiškai sunokęs.

Žiūriu į TULPĖS nuotrauką

Suseno boba visai, „bekovodama” su rusais: pažiūrėkit į raukšles ant kaklo, paakiai ištinę, nudribę, žandai nukarę…ne elitas, oi, ne…

Iš ko turtėja D.Grybauskaitė?

D.Grybauskaitė turtėja ne tik iš atlyginimo. Paskaičiuokime kiek ji uždirba iš investicijų į Lietuvos vertybinius popierius. Tarkim, ji turi Lietuvos A.Kubiliaus vyriausybės 2012 m. išleistas obligacijas ISIN kodas XS0739988086 kurių pelningumas 6,625% . Toks procentas nuo 1,192 milijono sudaro 78,9 tūkstančius litų kiekvienais metais iki 2022m. – obligacijų išpirkimo dienos. Per 10 obligacijų galiojimo metų susirenka 789 tūkstančiai litų, o tai beveik milijonas. Beje, ši emisija XS0739988086 ( 1,5 milijardo JAV dolerių) išleista konservatorių vyriausybės likus kiek daugiau negu pusei metų iki seimo rinkimų. Tuo metu buvo teigiama, kad Lietuvos finansinė padėtis yra labai gera. Valstybės kuriose finansinė padėtis tokia gera skolinasi už 2,5 – 3,5 % palūkanų. Kodėl mūsų genialiems konservatoriams reikėjo skolintis du kartus brangiau?

Kodėl konservams reikėjo skolintis 2kart brangiau?

Gal tam kad D.Grybauskaitė, I.Šimonytė ir panašūs „verslininkai“ turėtų kur investuoti savo milijonus ir nieko nedirbdami uždirbtų naujus milijonus? O gal tam kad D.Grybauskaitė ir A.Kubilius gautų ordinus iš tarptautinių finansinių organizacijų? O gal, kad po to gerus „otkatus” į sąskaitas užsienio bankuose gautų? Beje ši euroobligacijų emisija ne pati brangiausia Lietuvai. Pažiūrėkite ISIN kodą XS0485991417 ir sužinosite apie 2 milijardų JAV dolerių obligacijų emisiją su 7,375% palūkanomis. Buvo konservatorių obligacijos ir su 9,275% (ši emisija išpirkta).

O KĄ JUS VEIKĖT TAIS METAIS?

KAI VILNIAUS SENAMIESTYJE ESANČIOS SALOMĖJOS NERIES MOKYKLOS BUVUSI MOKINĖ, KOJINIŲ PARDAVĖJOS VAIKŲ UNIVERMAGE IR GAISRININKO DUKTĖ RAŠĖ DISERTACIJĄ APIE KOLŪKIEČIŲ ARUS…?! Ištrauka iš 1988 m. Dalios Grybauskaitės TSKP Centro Komiteto visuomenės mokslų akademijoje apgintos disertacijos, kur ji įgijo ekonomikos mokslų kandidato laipsnį. 1993 m. Lietuvos mokslo taryba Lietuvos Respublikos mokslo laipsnių ir pedagoginių vardų nostrifikacijos komisijos sprendimu išdavė socialinių mokslų daktaro diplomą.

Salomėja

Grybauskaite, ar ramiai miegi išvogusi SNORĄ???

Vytautas R.

Lietuvą desovietizavo (okupavo) – visas AM Brazausko medžiotojų ratelis su ginklanešiais ir pirčių mergelėmis.Jie ir baudžiamą kodeksą sau pasirašė tokį, kad būtų nenubaudžiami.

Real

Per Lietuvos laidotuves arčiausiai karsto duobės stovėjo profesorius su tulpių puokšte. Raudonų.

Pastabus

Vyt.Landsbergis yra toks lietuviškas Vitas Karleonė.

Žmogus

p. Magnolija, kodėl Jūs bijote atskleisti visą tiesą apie save, kodėl slepiate su Dėdule 75 metams tuos gyvus KGB agentus – stukačius??? Kodėl ir koks tikslas, Jus vis tiek prakeiks Tauta.

Nu, qurwų qurwa !

Grybauskaitė pabrėžė esminę klaidą, kalbant apie pagalbą Ukrainai. Anot jos, NATO šalys neturėtų apsiriboti vien paramos Ukrainai paketais, bet turėtų realiai įsitraukti į karo veiksmus. „Bandėme išpirkti savo kaltę su parama Ukrainai, bet toks mąstymas nėra teisingas. Tai neturėtų būti tik parama Ukrainai, kad ji apgintų save, nes ukrainiečiai gina visus mus – visas demokratijas, visas Vakarų šalis, pasaulio taiką. O mes į karą neįsitraukiame – leidžiame, kad Ukraina kovotų už mus“, – pastebėjo ji. Perklausta, ar ragina visus – lietuvius, prancūzus, amerikiečius ir britus realiai įsitraukti į karą, D.Grybauskaitė pabrėžė jau dvejus metus kartojanti, kad Rusija turi būti nugalėta mūšio lauke. „Ne teorijomis, ne diskusijomis, planais ar konferencijomis, bet mūšio lauke. O mes to nedarome. Mes tik galvojame, kad… Skaityti daugiau »

Imantas Melianas (NeRedaguota)

Gudijos opozicijos priešiškumas Lietuvai.
https://www.youtube.com/watch?v=2Nt558aanR8

klausimas filosofui

Miškai kertami, nes auga medienos paklausa ir kaina. Dėl žmonių skaičiaus didėjimo planetoje ir miškų ploto mažėjimo. Planetoje, ne Lietuvoje. Augant kainai, dar šiek tiek pakirsti pirmiau susigundo tas kam labiau trūksta pinigų. Lietuva, o ne Vokietija ir Švedija. Rusija, ne Japonija ir Kinija. O dabar apie kaltus. Ne filosofų akimis žiūrint kalta valdžia. O kaip būtų prie nekaltos valdžios?

77
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top