Vytautas Radžvilas. Mįslė

Didžioji šalies žiniasklaida kol kas apie tai tyli. O juk susimąstyti yra apie ką: kodėl „rusiškojo pasaulio“ atstovas, kurio pažiūros nebuvo jokia paslaptis, tapo filmo apie Vytautą Landsbergį kūrėju? Kas ir kodėl pakvietė jį šiam darbui, kai tikrai netrūksta gerų režisierių, kurių nuostatos esminiais pasaulėžiūriniais ir vertybiniais klausimais yra aiškios ir nekelia jokių abejonių?

http://www.tiesos.lt/…/filmo-mr.-landsbergis.-sugriauti…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
karo

akivaizdoje visi neabejingi lietuviai sprendžia mįslę -kaip padėti pabėgusiems ukrainiečiams,kur apgyvendinti,aprūpinti būtiniausiomis priemonėmis, maistu, įdarbinimu ir t.t. Profesorius irgi sprendžia savąją mįslę.

jie abu

yra to paties „pasaulio” atstovai

Kokia

to režisieriaus tautybė (reali, o ne deklaruojama)?!

Kis

ozio sikna baisiai atrodo subadyta ylomis lendanciomis is maiso.Iki kokiu nuopoliu zmogelis gali nusileisti?Senas prasmires idiotas,jis turetu kaleti ir senai,nera kas sodina,visi” kolegos”

to Kis

glūšo pliurpalas iš glūšo išangės

Šiaip

Kai rusai įklimpo Ukrainos žemėje (net nuotraukų esama – tiesiogiai, ligi ašių dirvoje užklimpę tankai), visai nėra ko stebėtis netikėtais „praregėjimais”… Tęsiantis karui dar daug daug netikėtumų sužinosime! Tikrų, dažniau – dirbtinių… 🙂
Matyt, tuos dalykus ir vertinkime santūriai.

Ehrmantraut

joks jis ne „rusiško pasaulio” atstovas (užtenka prisiminti jo filmą „Donbasas”), kosmopolitas? – taip, kaip ir daugelis mūsiškių „globalios Lietuvos” šmikių, kurie dabar laikinai aptilo apie „radikalus nacionalistus”,K.Škirpą, J.Noreiką ir t.t.

to Kis

pusproti, susirūpink savo šikna ,nes matosi ,kad tavo smegeninė ir šikna yra vienoje ir toje pačioje vietoje.Lįsk į savo šuns būdą,jau atidirbai už kaulą.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top