Vytautas Radžvilas. Mokytojos žodis: mokykla turi tarnauti Lietuvai!

Nacionalinio susivienijimo bendražygės Alinos Laučienės mintys turėtų pasiekti ne tik kiekvieną Lietuvos mokytoją. Jos beldžiasi į kiekvieno mūsų Tautos ir šalies žmogaus, nepraradusio sąžinės ir jaučiančio atsakomybę už jaunosios kartos ir visos Lietuvos ateitį, protą ir širdį.

Milžinišką patirtį ir meistriškumą sukaupusi anglų kalbos mokytoja metodininkė priklauso sparčiai nykstančiam būriui Tikrų Mokytojų, kurie sugeba daryti stebuklus savo profesinės veiklos srityje.

Ilgametė mokytoja drąsiai dėdavo į stalčių nurodymus ir instrukcijas, kuriuos nesustabdomu srautu savo kabinetuose karštligiškai kurpia jokio sąlyčio su mokyklos gyvenimo tikrove neturintys ir mokytojo duonos neragavę švietimo valdininkai ir prievaizdai. Tik todėl savarankiškai ir išradingai dirbanti mokytoja ir šiandien gali sėkmingai mokyti anglų kalbos ir užpildyti žinių spragas net mokiniams, su kuriais susidūręs kitas kolega greičiausiai beviltiškai nuleistų rankas.

Kaip tik tokie didžiulę praktinio darbo mokykloje patirtį sukaupę ir turintys skvarbią įžvalgą mokytojai gali geriausiai matyti ir tiksliausiai įvardyti šių dienų mokyklą kamuojančias sunkias ligas ir jų paliekamas piktžaizdes. Pagrindinė Alinos Laučienės straipsnio mintis yra aiškus ir griežtas įspėjimas nemąstantiems veikėjams, kurių bemintės ir chaotiškos „reformos“ pavertė mokyklą griuvėsiais.

Nepadės jokios mokyklų tinklo pertvarkos ir „optimizavimai“, jokios tariamai šiuolaikiškos metodinės inovacijos, kol nebus atsakytą į pirmąjį kertinį klausimą: kam privalo tarnauti mūsų mokykla?

Šiandien ji iš esmės ruošia beveidę ir dažniausiai prastai parengtą darbo jėgą globaliai tos jėgos rinkai. Ugdo ne sąmoningus ir patriotiškus būsimuosius valstybės piliečius ir statytojus. Formuoja bešaknius klajūnus ir būsimuosius perėjūnus, kuriems neskiepijamos ir lieka svetimos padorumo, sąžinės, Tėvynės sąvokos. Lengvo gyvenimo ieškotojus, kurie vadovaujasi principu „kur gerai – ten tėvynė“.

Į antrą pamatinį klausimą, kas turi būti mokyklos atsinaujinimo ir atsigavimo atspirties taškas ir visų reformų centras, bus atsakyta straipsnio tęsinyje.

I dalį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
AAA

Tas pats vyksta (vykdoma) ir su medicina pas mus:(

T0mas J.

Šimonytės vyriausybę lauk !

tiek

o kada Radžvilas imsis klausimo : kam turi tarnauti Lietuvos Respublika? : Oligarchams , politikieriams , aferiūgoms /renovuotojams ? Ar dirbančiam Žmogui? Kam tokiems paprastiems klausimams atsakyti reikalingi milžinai/stebukladariai , etc. smulkmė?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Tik ir tik t_a_u_t_i_n_ė mokykla gali pasitarnauti Lietuvai.
– Prieš bemaž 30 metų, buvo bandymas kurti tautinę mokyklą, bet bažnyčios veikėjai sužlugdė tai ir todėl dabar turim mirtiną pavojų Lietuvoje.
– Katastrofa
__________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 spalio 17

Ne, mokykla

turi tarnauti Pasaulio Vyriausybei ir prisidėti prie žmonijos pamažinimo, ypač prie neskaitlingų tautų – tokių, kaip mes.

Dzeikas

tiek’ui:
Sutinku. Ne Lietuvai turi tarnauti mokytojai, o Dievui.
Ne , mokytojas neturi pakeisti sielu ganytojo.Tam yra baznycia, krikscionisko tikejimo ganytojai. Taciau kaip ir kiekvienas musu turi tarnauti JAM pagal savo talenta, taip ir mokytojai turi skiepyti sieki pazinimui ir , svarbiausia, troskima kurimui pagal Kurejo isakymus.
O jau Lietuvai ar kitam krastui kuris suteiks tam kurimui salygas – cia jau ponulis Radzvilas su savo NS, ar ka jis ten klijuoja, turetu stengtis, kad paverstu Lietuva i kurybai palankia vieta , o ne kumeciu surinkimu.
Dabar gi klijuoja dura, mokytojai zombuokite mokinius, kad jie is Lietuvos neissilakstytu.

Trumpai

Perskaitęs antraštę, pamaniau, kas čia dabar. Negi ir Radžvilas – apie Astros fenomeną? Bet ačiū die – apie pagarbos vertą mokytoją.

Klausimas redakcijai

Ar tiesa, kad Tiesos.lt portalą perėmė Pro Patria ir Vytautas Radžvilas? Jei tiesa, reikėtų tai viešai paskelbti. Jei netiesa, reikėtų taip pat atrasti būdą skaitytojams pranešti.

Prašalietis

V.Radžvilas su savo ” mokykla turi tarnauti Lietuvai” prajuokino iki „apsikakojimo”. Kas tik lansberginiame durnių laive „netarnauja „Lietuvai, Lansbergių šeimynėlė Lietuvai „tarnavo ir tarnauja” kaip niekas kitas, tautos anūko Morta su savo mokyklomis „negailėdama jėgų tarnauja Lietuvai”, prie valdžios lovio prasibrovę pseudo politinės „partijos tarnauja Lietuvai dieną naktį be atostogų”, V’Radžvilas su savo NS kaip niekas kitas nori nors kiek „patarnauti LIetuvai”, Šimonytė su savo bukalaurais ir minia patarėjų „negailėdama jėgų, sveikatos ir net gyvybės tarnauja LIetuvai” ir tai be galo.. Vieni tarnauja, visi likusieji laukia nesulaukia kada jiems atluž „patarnauti Lietuvai”…

amam

NS kalbos yra protingos ir patriotiskos.Bet kaip partija,negi nemato,jog turi buti DAR kazkokia veikla,kad pritraukt kuo daugiau zmoniu,daranciu partija reiksminga politine jega.Nesuprantu protingu zmoniu neprotingu,netoliaregisku veiksmu.Sekmes.

ah1

Kieno rogėse sėdi to ir giesmę giedi. Sėdime americos rogėse, giedama americos baidanistų giesmės… Visa kita mulkinimo mechanizmai.

>  ah1     13:36

Trampistai irgi vis susigrąžinėja Ameriką…
Kiek kartų, jau pavargau skaičiuoti…
Žydai ir Amerikoje žydai…

Atsakymas Klausimui redakcijai

,,Ar tiesa, kad Tiesos.lt portalą perėmė Pro Patria ir Vytautas Radžvilas?” – Ne, netiesa. Tiesos.lt portalą perėmė prašaliečiai- prachadimcai.

Dzeikas

ah1, tamsta , esli laimingas zmogus ,kad nezinai kaip gyvenama Amerikoje.Nes jeigu zinotum – turbut pasikartum is pavydo. Ir ne piniguose esme, vokieciai, anglai gal tik siek tiek maziau turtingi – bet ir tie pavydi.
Ko pavydi? Laisves.
Ir manau 3/4 is milijono lietuviu pabegusiu is „laisvos lietuvos” griztu atgal iskart jeigu Lietuvoje butu Amerikos istatymai, NEPAISANT zemo pragyvenymo lygio.
Todel tiesiog netikiu,kad tamsta meluoji. Per mazai pilkosios mases , kad suprastum ka kalbi.

Dzeikas

Apie zydus Amerikoje: Girdejote anekdota apie zyda? Isidarbino zydas i statybas. Gavo kastuva , eik kask, liepia meistras. Zydas ziuri i kastuva…Sako: „su situo kastuvu negalima dirbti. Jis neturi motoriuk0” „Gudrus” lietuviai leipsta juokais isgirde. Taciau Amerikoje BUTENT tokia tvarka. Jeigu tavo darbininkai dirbs kastuvu be motoriuko – zmogeli , tavo bizniukas isleks pro kamina. Nedirbs? Dirbs. Uz $20/val. Nemokesi? Ikals streika, kuri pagal Amerikos istatymus suorganizuot per 5 minutes galima, – todel ir sakau, kad lietuviai atsigime vergai, kad nereikalavo TOKIOS GALIMYBES kai buvo keiciamas DK, – kas toliau? Arba lokautas,arba tenkini reikalavimus. Lokautas? Galima. Tada tavo bizniukas sustos, o klientai pasius kur toliau. Dar po pusmecio pats „bizinismenas” issipardaves eis su kastuvu darbuotis. Stai jums zydiska tvarka ,… Skaityti daugiau »

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top