Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Nacionalinio susivienijimo (NS) bendražygis A. Stankūnas laiku ir taikliai sureagavo į infa.lt portale paskelbtą p. J. Blažytės išverstą New York Times „svečio“ rubrikoje paskelbtą straipsnį. Teksto publikacija pradedama pašaipia vertėjos užuomina, kad straipsnis nepatiksiąs tariamiems Lietuvos patriotams — neatsitiktinai šis žodis rašomas su kabutėmis. Jau vien tuo apeliuojama į skaitytojus, kuriems Buča ir Irpenis nepadarė jokio įspūdžio Tokie skaitytojai paprastai nebūna linkę prisiminti ir lietuviškųjų Rainių ar Panevėžio kankinių. Jų meilė Rusijai — akla ir besąlygiška.

Kaip teisingai pažymi A. Stankūnas savo komentare, Vakarų žiniasklaidoje „svečio“ rubrika yra vieta, kur skelbiami apmokami straipsniai. Jų autoriai dažnai būna žinomi vakariečiai, veikiantys kaip Rusijos įtakos agentai ir skleidžiantys jai naudingus požiūrius į svarbius tarptautinius įvykius. Karas Ukrainoje kaip tik yra toks įvykis, tapęs propagandinio mūšio pasaulinėje žiniasklaidoje lauku.

Komentare taip pat tiksliai apibūdinta NYT paskelbto straipsnio paskirtis. Sunku patikėti, kad besišaipanti iš Lietuvos patriotų ir skleidžianti Kremliui išganingas idėjas p. J. Blažytė būtų neskaičiusi arba negirdėjusi V. Putino ir jo aplinkos atvirų pasisakymų apie ukrainiečių tautą ir valstybę. V. Putinas ne kartą yra labai aiškiai pasakęs: jokios ukrainiečių tautos ir kalbos nėra, o yra tik juokingai iškraipyta rusų kalbos tarme šnekanti rusų tautos etninė grupė. Pati Ukrainos valstybė — dirbtinai Lenino „sukaltas“ pseudovalstybinis darinys. Tokia Ukraina neturi teisės egzistuoti, ji privalo sugrįžti į „rusų pasaulį“ ir jame ištirpti nepalikdama pėdsakų, išskyrus gal savitus „rusiškus barščius“ ir „vyšivankes“. Tai — principinė ir nepajudinama V. Putino ir visų Rusijos imperinių revanšistų pozicija. Spaudžiamas nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių ir sunkios padėties frontuose, diktatorius pasiruošęs sėsti prie derybų stalo — bet tik dėl laikinų paliaubų ir su ta pačia principine nuostata: Ukraina turi būti sunaikinta.

Ši nuostata taikoma ir Lietuvai. Tiesa, kad TS-LKD daugybę metų diskreditavo ir karikatūrino Rusijos grėsmės klausimą, kur reikia ir kur nereikia šaukdami, jog Lietuva tuojau bus užpulta. Bet ši sugrėsminimo parodija nekeičia fundamentalaus fakto, jog kaip tarpukariu SSRS, taip dabar Rusija laiko Lietuvą tik dėl nepalankių aplinkybių laikinai prarasta teritorija, kurią būtina „susigrąžinti“ pirma patogia proga. V. Putino aplinka šiuo požiūriu lygiai nemato skirtumo tarp Lietuvos ir tik ką užpultos Ukrainos.

Neturėti jokių iliuzijų šiuo atžvilgiu yra principinė NS nuostata. Rusijos grėsmė nėra jokia iliuzija ar dirbtinai kuriamas baubas. Tik į ją būtina reaguoti ne isteriškai, bet šaltakraujiškai ir protingai. Neigti šią grėsmę raminant save migdančiais užkalbėjimais, kad „su kaimynais reikia sugyventi taikiai“ — tarsi taika priklausytų nuo vienos Lietuvos norų — yra trumparegiška ir nusikalstama.

Natūralu ir suprantama, kad Lietuvos žmonės mėgina protestuoti prieš pasibaisėtiną ekonominę ir socialinę nelygybę bei skurdą ir ginti per amžius susiklosčiusią tautos gyvenimo sanklodą ir prigimtinės šeimos sampratą, Tačiau šie teisėti siekiai patys savaime nieko nesako apie protestuotojų santykį su savo valstybe. Juk sąlyginę gerovę lietuviai yra patyrę ir gyveno „tradicinėmis“ šeimomis būdami Rusijos ir Vokietijos imperijų, o bent kai kurie — ir SSRS valdiniai. Maža to, pagrįstas socialinis protestas gali nesunkiai peraugti į antivalstybinę ardomąją veiklą.

Nebūtina būti valdančiųjų rėmėju, kad neimtų šiurpas skaitant pasipiktinusių valdančiaisiais žodžius, kad „geriau Putinas negu Landsbergis“. Juk lygiai taip galvojo ir kalbėjo tie, kuriems 1940 m. svarbiausia buvo „kad tik neliktų Smetonos“ — net jeigu valstybės vadovas bus nuverstas okupantų durtuvais. O tarp tų svajojusių ir troškusių būta visokių. Pavėluotai atsikvošėjusių ir atgailavusių. Bet netrūko ir tokių, kurie, pamosavę raudonais skudurais okupantų mitinguose, entuziastingai puolė „statyti naujo gyvenimo“, o galiausiai lydėjo savo kaimynus su kūdikiais ir vaikais į tremiamų „buožių“ ešelonus. Koks sutapimas: mūsų dienomis ukrainiečiai vėl tremiami į tolimiausius Rusijos užkampius.

Nėra jokio pagrindo ir niekas neketina teigti, kad visi Šeimų sąjūdžio nariai, šalininkai ir rėmėjai yra V. Putino laukiantys Rusijos mylėtojai. Tačiau lojalumo Lietuvai kriterijus gali būti tik asmens požiūris į savo valstybę ir tautos laisvės kovas. Deja, Šeimų sąjūdžio renginiuose iš pat pradžių šmėžavo ir iš tribūnos kalbėjo asmenys, neslepiantys paniekos „buržuazinei“ tarpukario Lietuvai, atvirai reiškiantys neapykantą Birželio sukilimui ir pokario pasipriešinimui, taip pat moraliai ir politiškai pasiruošę sveikinti „išvaduotojus nuo ES ir NATO okupacinio režimo“, kokiais taptų į Lietuvą įsiveržusios V. Putino ordos.

Lietuvai iš tiesų reikia rimtų permainų. Esame tvirtai įsitikinę, kad lietuviai yra subrendusi ir pasiruošusi save valdyti tauta. Tad sugebėsime tas reformas įgyvendinti patys. Tai yra principinė NS pozicija, kurios nedrumsčia ir niekada nesudrums jokios dviprasmiškos nuostatos dėl Lietuvos valstybingumo prasmės ir vertės. Lietuvai nereikalingi jokie „išvaduotojai“, „pagalbininkai“ ir „gelbėtojai“. Tiesti ranką bendradarbiauti galime tik tiems, kurie aiškiai ir nedviprasmiškai liudija savo tikėjimą Lietuva ir jos ateitimi. 1940 m. klaida nebus pakartota.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Komentaras teisingas, bet mintis, man atrodo, per daug užpainiota. Ir neaišku ką būtent reiškia Šeimų sąjūdžio nurašymas. Jei jie per daug amorfiški, tai viena, o jei, manot, kad tai kremliaus agentūra, tai taip reikia ir sakyt.

Didžiausia klaida

visus suvaryti gyventi į miestus.Mieste žmonės gyvena laisvės iliuzija,o kaime žmogus iš tiesų laisvesnis,net jei ir ne taip pasiturinčiai gyvena.Laisvės šaknys provincijoje,kurią ir stengiamasi sunaikinti.Kaimo senoliai ,tikintys, visada geruoju prisimindavo Smetonos laikus,nors dirbo savo jaunystėje sunkiai,neturėjo gero išsilavinimo,tačiau žemė jiems buvo didelė atrama.Iš ten kilo partizanų judėjimas ir t.t…Todėl labai svarbu išsaugoti ne tik miestus,bet ir kaimą,kuris būtų didelė atrama laisvės išsaugojimui.

et,

pastrigę smetonlaikiuos… pagal šveicarijos švabų koncepciją valstybių nebus, valdys šveicarijos gnomų ekspertai.

Klausimėlis

Tamsta autoriau, kodėl manote, kad kažkas su kažkuo dalinsis rytų Europą? Antra, ar nemanote kad užstrigimas ir akcentavimasis 1940 yra trumparegiškas? Pasaulis labai ir ešmės pasikeitė. Trečia, jei jau manote, kad nepasikeitė, tai gal vertėtų pasižiūrėti į pačius lietuvius ir išsiaiškinti kodėl Smetona buvo taip visiems pakyrėjęs?

Radžvilas blūdija

Na, mielas filosofe, ar teisingai jus suprantu, kad tamsta kviečiate mus atkakliai ginti nuo okupanto Lietuvos laisvę ir demokratiją? Tai kad nei mes laisvi, nei demokratiniai! Ar jūs, kaip „intelektualas”, esate pajėgus tai įvardinti ir pripažinti? Juk jūs kviečiate ginti pasaulinės tironijos forpostą.

Radžvilui patartina daugiau Orbaną pastudijuoti

Gal supras kažką, nors vilties mažai…

omg

Manau šis žmogelis vis važinėja ir niekaip stotelės neranda, o aš dar palaikinau jį laidoje ne/redaguota, nors ir tada kilo šiokių tokių abejonių juo, bet tikėjausi, kad taip tik pasirodė, omg…..pasirodo visiškas pasipūtęs, arogantiškas žiogas, nors ir apsiskaitęs.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Į mūšį dėl Ukrainos prieš ruskius turi sukilti visos NATO valstybės. ______________________________________________________ 2022 gegužės 12, prezidentas Gitanas Nausėda ir prezidentas Volodimiras Zelenskis gavo laišką su tokiu turiniu _ (citata iš laiško) _ “Mes galime nedelsiant sustabdyti pabaisos Putino Rusijos išsigimėlių bjaurybių siautėjimą ir priversti tokius išsinešdinti iš okupuotų Ukrainos žemių. Mums tik reikia padaryti Lietuvos bei Ukrainos santuoką vestuves jungtuves, kad Ukraina taptų NATO nare santuokos dieną. Europos žemyne esame panašaus likimo broliai ir sesės, o Rusijos išsigimėliai padarė viską, kad Lietuvos Didžiosios Karalystės žemėse būtų pagreitintai atkurta istorinė mūsų bendra valstybė. Vardan mūsų bendro saugumo ir amžino gyvavimo, mes privalom sutartinai ir išmintingai veikti jau dabar. Šlovė Ukrainai. Ми можемо негайно зупинити розгул гидоти монстра путінських російських виродків і… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Reikia panaikinti antikonstitucines rusiškas mokyklas Lietuvoje.
Vadovaujantis konstitucija, Lietuvoje negali būti rusiškų mokyklų.
Rusiškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
Visų tv visos laidos – be rusų kalbos (ir be rusiškų tekstų).
Griežtai.
_
Europai Amerikai Afrikai nereikalinga ruskių tauta pati savaime turi sunykti.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Žinia: Rolandas Paulauskas taip pat šaipėsi iš (Ukrainos bei) ukrainiečių kalbos (berods laidoje „naktigonė”). L blogai darė.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautai Radžvilai,
Vytautas Landsbergis – labai klastingas Tautos bei Lietuvos priešas.
***
2003 sausio 23, seime,
Vytautas Landsbergis balsavo už konstitucijos 47 straipsnio keitimą. Tai yra balsavo už bemaž didžiausios aferos įgyvendinimą pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams.
2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Vytautui Landsbergiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu.
Vytautai Landsbergi, ant kelių, bjaurybe.
______________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neligitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2022 rugpjūčio 9

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Lyginant su Anglija, Lietuvoje galėtų laimingai gyventi 25 milijonai(!!!) mūsų, bet 30 metų mes varomi iš savo gimtinės – Lietuvos. Dar prieš keliolika metų, Lietuva buvo linksniuojama, kaip sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje. – 30 (80, 200) metų buvo žudoma Tauta, naikinama Lietuva, carinių budelių maskvėnų, bolševikinių komunistinių budelių maskvėnų, neišjungtų maskvėnų komunistinių kolaborantų – budelių. – Kantrūs mes kaip mužikai, pakantūs budeliams. – Lietuviai, bet gi tie seime bei moteriausybėje tūnantys budeliai tėra tik apsišaukėliai menkystos. – Visi maištaujam visokiais būdais, derinkime planus Tautos priešams išjungti (bei griežčiausiai bausti). – (Vatnikams griežtai draudžiama maištauti). – Pagrindinį mūsų laikysenos bei veiksmų būdą mums pasako Lietuvos konstitucijos 4 straipsnio nuostata iki žodelio “ar”: aukščiausią suverenią galią Tauta vykdo t_i_e_s_i_o_g_i_a_i [ar per… Skaityti daugiau »

stasys

Pritarsiu V. Radžvilui kaip gali ginti valstybe jei jos pats paprasčiausiai negerbi ?
Tu gali turėti ir xuilo padovanotą ‘gramata’ už nuopelnus gerinant santykius su xuilososija Lietuvos , bet jei klausimas statomas briauna ka palaikyti konflikto atvejų ..keista skaityti komentarus kai teisinamasi jog čia Lietuvoje nėra sukurtos ‘xuilososijos’ demokratijos todėl deja . Na taip tokie tik molis xuilo lipdyti Lietuvoje ‘nauja’ visuomene ir kol opozicija nėra išvaloma nuo tokiu elementu penktos kolonos sąvoka bus ir toliau su ja sutapatinama. Tikrai yra daug ‘spalvingesniu’ asmenybių nei tas ‘daunys’ LŠS . Skandalinga situacija klostosi ir su Vanagu bei Drobezku ar ir toje istorijoje bus nukirstos galvos tik tam kad būtu ką parodyti viešumoje?

Trojos kuinas?

Radžvilas yra ONS režimo Trojos arklys demokratų, režimo priešininkų, gretose. Arba supuvusiai oligarchinei- nomenkltūrinei santvarkais (ONS) naudingas idiotas:)…Jis skaldo, dergia, net šmeižia demokratus, oponuojančius režimui…Tik akli nemato to ir nemato, kad NS slenka į kapines savo noru…

Kol

Lietuvoje neatsiras tikra krikščioniška partija,su kuria kai kuriais klausimais galėtų bendradarbiauti ir ES,tol Lietuva bus mirtiname pavojuje tiek nuo rytų,tiek nuo vakarų.Ir čia jau niekas kitas jai nebepadės.

Atsiprašau,žemiau

komentare vietoje ES turi būti NS-Nacionalinis Sąjūdis.

T0mas J.

Vos pasirodė portale Stankūno straipsnis, užsipuolantis LŠS (publikuota VIII.08, 20:55) – po 8 minučių Radžvilas jau išpublikuoja savo nuomonę apie šį straipsnį.
Pavydėtinas operatyvumas!
Peršasi išvada, kad Radžvilas pats ir yra portalo tiesos.lt vyr. redaktorius, nes kitaip per 8 minutes nebūtų suspėjęs.

pensininkė

Taip, taip, aš irgi girdėjau,sėdint Šeškinėje ant suolo – du senjorai rusai porina ,,geriau Putinas negu Landsbergis,, ir kokia sėkminga karinė operacija Ukrainoje , ir kaip galėtų Putinas ir lietuvius truputį paspausti. Aš, pensininkė, visai nešiurpstu nuo tokių kalbų.O Radžvilas atrodo kažkodėl labai įsitempęs nuo viso šito ir jo straipsniai man,pensininkei , sunkiai besuvokiami,ką jis nori pasakyti.

Pensininkei

Pusę Vilniaus laukia išvadavimo, o neosovietinis elitas su Kapsuke pakartojimo. Visą laiką valdžia, skriausdama negalinčius apsiginti socialiai pažeidžiamus žmonės lenkė link Maskvos. Tai kas tada tikrieji Tėvynės išdavikai? Kas atsisakė desovietizacijos ir įslaptino KGB su Saule?

T0mas J.

NegaIiu A.Stankūno rašinio kitaip kaip tryda pavadinti. New York Times straipsnyje nerašoma, jog „BŪTINA SPAUSTI UKRAINĄ NEDELSIANT STABDYTI KARINIUS VEIKSMUS” – to ten tiesiog nėra! A.Stankūnas meluoja. O jeigu net ir būtų – nėra jokio reikalo versti siaubu tą faktą, jog silpnas ir mažai skaitomas LT portalas persispausdino garsaus USA portalo anoniminį straipsnį. INFA lt nėra LŠS nuosavybė. LŠS neatsako už Tarybos nario įsteigtos žiniasklaidos darbą. Nepadarytas joks nusikaltimas, nebent… Stankūno melą laikysim nusikaltimu. Noriu skaitytojus nuraminti: Lietuvos Šeimų Sąjūdis netapo Kremliaus propagandos įrankiu, atvirkščiai – LŠS pasmerkė Kremliaus veiksmus pačią pirmą karo prieš Ukrainą dieną. Nacionalinio Susivienijimo aktyvistų išpuoliai, šmeižtai prieš LŠS daro meškos paslaugą pačiai V.Radžvilo vadovaujamai partijai, kuri ima atrodyti nesimpatiška, intrigomis užsiimanti ir labai tikėtina kad… Skaityti daugiau »

T0mas J.

Tiesos.lt tinklapio apačioje paskutinė eilutė:
„© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.”
– kiek pamenu, maždaug prieš 10 metų ir pamačiau pirmąkart šį tinklapį.
Dabar portalas https://rekvizitai.vz.lt/imone/tiesos_lt/ pateikia informaciją, kad egzistuoja tokia įmonė
Asociacija Tiesos.lt
Įregistruota 2021-11-30 adresu: Vilnius, Vydūno g. 12-23
asociacijos pirmininkė Ramutė Bingelienė, telefonas +37061573934, įmonės kodas 305946178
Nurodoma, kad įmonės tinklapis yra štai toks: https://tiesoslt.com/
Tinklapis neveikia.
Paaiškinkite kas žinot, kaip tiesos.lt tinklapis pakeitė savininką ir kodėl neveikia tinklapyje esanti nuoroda „REDAKCIJA”? Kam slėpti informaciją, jei viskas įvyko švariai, skaidriai ir teisėtai?
Neaiškumai gimdo įtarimus.

Egidijus

Tai, kad Radžvilas yra VSD pakabintas ir vykdo užduotis, seniai niekam nebe paslaptis. Išskyrus būrelį pakalikų. Užduotis – sialdyti bet kokias reikšmingas opozicijos iniciatyvas. Taip buvo su Juozaičiu, taip yra su šeimų sąjūdžiu, taip bus dar daug kartų per rinkijus pamatysit keistu poelgių

Egidijui

Žinai jei išimtum pavardę ir ant balto kapo šitą duotum pasjaityt tai 9 iš 10 pasakytu kad čia rašė PIŠ

habilitâs

„Tačiau lojalumo Lietuvai kriterijus gali būti tik asmens požiūris į savo valstybę ir tautos laisvės kovas. Lietuvai iš tiesų reikia rimtų permainų. Esame tvirtai įsitikinę, kad lietuviai yra subrendusi ir pasiruošusi save valdyti tauta“. ∞ Retai kada straipsnį skaitau du kartus, bet šį kartą leidau sau prabangą. Geopolitinė situacija tikrai nėra džiuginanti, manau kiekvienas pagalvoja apie ateitį, kuri, bent jau šiuo metu, nenuspėjama, tad kas autorių verčia manyti, kad „lietuviai yra subrendusi ir pasiruošusi save valdyti tauta“. Man atrodo priešingai, nes jei būtų būtent taip, tai kam Lietuvai iš tiesų reikėtų „rimtų permainų“, kaip teigia autorius? Juk dabartinę situaciją Lietuvoje sukūrė patys lietuviai, o ne kokie nors okupantai, ir ne kremlius ar Briuselis atsiuntė valdančiąją daugumą su anūkais, šimonytėmis, dulkiais… Skaityti daugiau »

Ko gero, teisus

svečias pas Gordoną,kuris sako,kad iš Rusijos prieš visuotinę mobilizaciją jau pabėgo 10 mil.žmonių,turtingiausi tapo „vaenkomatų” vadai,o Rusija puls tik buvusias SSSR respublikas,nes nori atstatyti sovietų sąjungą.Galim laukti nekviestų svečių?Ir ar iš Lietuvos nepabėgs dar vienas milijonas,kai reikės ją ginti?Lietuva nepasinaudojo šiokios tokios laisvės trisdešimtmečiu,valdžia plėšė,vogė,melavo,bažnyčia sočiai tylėjo.Kaip dabar tokia valdžia kels žmones į kovą ginti šalį?

nasupratau

kodėl Radžvilo chebrytė pasivadino Nacionaliniu Susivienijimu .

D. Gordono interviu
Gedas

Apie ka kalba Radzvilas tai zmogus arba nesupranta arba nenori suprasti to fakto, kad Lietuva neturi ir neturejo per si nepriklausombes tarpa nei vienos prolietuviskos partijos.Visos partijos atstovavo didiji kapitala ir niekas neatstovavo lietuvos zmoniu tai turim ta ka turim.Vien kaltinti rusus tai kvaila ir netoliaregiska esne ta kad musu valdzia seniai su Lietuva nieko bendra neturi ir turi visi vienytis kas tai supranta.Opozicija turi buti vientisa, kokia padare Orbanas.Ns ant kurio pamato tai butu galima statyti siandien toks nera nes jis daugiau kirsina nei iesko bendru tasku.

stasys

Gedas 2022-08-10 7:30 .. ar tik neprisisvajota Tamstos ? cit . ‘ Visos partijos atstovavo didiji kapitala ir niekas neatstovavo lietuvos zmoniu tai turim ta ka turim.”. Labai jau panašu kad Jums ‘paleckininkai’ labiau tiktu į poras :))))

stasys

xuilo driskiai ir čia Lietuvoje rastu sau palaikymo , viena tokiu įtartinu politiniu subjektu įvardinčiau kaip Šeimų Sąjūdis . Pradžioje karo Ukrainoje formaliai ‘paklykavę’ choru su penkta kolona dabar tyliai dirbą ‘kepa’ propagandinius tortus xuilostanui . NS ne be pagrindo kritikuoja tuos ‘maršistus’ už perdėta norą tyliai atsisėdėti ir nenorą apvalyti savo kontora nuo penktos kolonos iešmininku .

stasiui, T0mas J.

„Pradžioje karo Ukrainoje formaliai ‘paklykavę’ choru su penkta kolona dabar tyliai dirbą ‘kepa’ propagandinius tortus xuilostanui.”
(stasys)
– Konkrečiai rašyk. Koks ten buvo įvykis, apie kurį rašai „klykavo su penkta kolona”?
Konkrečiai tik – pavardes – kas klykavo ir ką?
– dabar kepa tortus? – kokius tortus, kas kepa, pavardes rašyk ir darbus įvardink.
Kodėl tu visad kaip mažas vaikas, nesupranti kad reikia aiškiai kalbėt, konkrečiai?!

stasys

Tomui J .. reikia sekti aktualijas tada bus lengviau suprasti apie ką stasius rašo . Tikra tiesa ir ta jog mano komentaruose apstu interpretacijų tokiu kaip ‘kepa tortus’ , na taip, aš toks netobulas ir čia jau nieko nepakeisi . Gal Jums dar pirštu parodyti kas ta penkta kolona ?

T0mas J. -> stasiui

Vieni sekam vienas aktualijas, kiti kitas, bet kai KALTINI organizaciją, neįvardydamas pavardžių ir konkrečių nedorų veiksmų, esi tip top panašus į paprastą niekingą šmeižiką, mano supratimu.
Negražu remtis aktualijomis ir – pilti kaltinimus ant juridinio asmens.
Aktualijos – ne įrodymas.
Kaip reaguotum, jei kas tave kaltintų kad dirbi išvien su penkta kolona ir esi Putino tarnas?

stasys

Tomui J . Tiesose gana aiškiai uždavė klausimą ŠS ir čia vis dar laukia jam atsakymo . Kokias aktualijas bevartytumėte Tamsta negalėjote nepastebėti jog paskui ŠS velkasi įtarimai kolaboruojant su penkta kolona įtarimai . Nuomonių įvairovė judėjime neatpalaiduoja pareigos tam judėjimui viešinti savo pozicija Lietuvai aktualiais klausimais . Gal Tamstos tose aktualijose yra atsakymai su kuo ŠS ? penkta kolona siekiančia xuilo taikos Ukrainoje ar vystyk liekama prie vertybių o Daunio ‘kompanija’ paliekant kaip išimti demokratijos.

stasiui, T0mas J.

„su kuo ŠS ?” – LŠS poziciją įvairiais klausimais galima sužinoti tik vienu būdu: skaitant Asociacijos „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ Tarybos pareiškimus. Pavienių LŠS narių nuomonė nėra LŠS nuomonė. Jei vienas LŠS Tarybos narys turi savo nuosavybėje žiniasklaidos priemonę, kurioje pateikiamos žinios, nuomonės ir komentarai iš viso plačiojo degraduojančio pasaulio, ir ten pasitaikys kažkokia info kuri tūlam piliečiui gali ir nepatikti – ar tai jau leidžia sveikam, blaiviai mastančiam žmogui daryti išvadas apie visos Asociacijos „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ poziciją tuo klausimu??! Tik kvailys gali taip manyti. Manau jog A. Stankūnas toks ir yra. O V.Radžvilas – panašaus mastymo, tos pačios kompanijos ir labai linkęs kitų akyse matyti krislą. LŠS organizuotuose renginiuose niekas nereiškė paniekos „buržuazinei“ tarpukario Lietuvai, neskleidė neapykantos Birželio sukilimui… Skaityti daugiau »

stasys

Tomui J .. Pamatyti kvailį kitame žmoguje kur kas lengviau nei savo , ties ta problema manau ir suklūpote . Na ką aš čia pilstysiu su Jumis iš tuščio į kiaurą sakinius ? problema nemokėjimas ŠS komunikuoti su visuomene , todėl tampa pastebimos ŠS atskiru narių nuomonės ir poelgiai . Galite su tuo nesutikti bet kito būdo spręsti tokius klausimus , neturint dialogo , paprasčiausiai nėra . TomaiJ Jus krapštote panages vietoj to kad surastumėte į užduotus NS klausimus atsakymus.

T0mas J. -> stasiui

11 d., 6:13 stasys:
„Tiesose gana aiškiai uždavė klausimą ŠS ir čia vis dar laukia jam atsakymo”.

koks tas klausimas? Ar gali pacituoti jį man, silpnaregiui?

yellow Z.O.V.marine

na, kad radžvilas yra nacistinė padugnė, moralinis lavonas ir chroniškas melagis, tai faktas, senumo sulig lansbergine šizolitchūanija 🙂 – ir vistik, nesinori, kad to pridurko pseudofilosofo klidesiai lietųsi laisvai ir nekliudomai :))) – cituoju : “V. Putinas ne kartą yra labai aiškiai pasakęs: jokios ukrainiečių tautos ir kalbos nėra, o yra tik juokingai iškraipyta rusų kalbos tarme šnekanti rusų tautos etninė grupė. Pati Ukrainos valstybė—dirbtinai Lenino „sukaltas“ pseudovalstybinis darinys. Tokia Ukraina neturi teisės egzistuoti, ji privalo sugrįžti į „rusų pasaulį“ ir jame ištirpti nepalikdama pėdsakų, išskyrus gal savitus „rusiškus barščius“ ir „vyšivankes“. Tai—principinė ir nepajudinama V. Putino ir visų Rusijos imperinių revanšistų pozicija.“ ———- šitokio , radvilo sukonstruoto briedo, nei putinas, nei kiti rusijos vykdomosios valdžios pareigūnai, nėra sakę niekada… Skaityti daugiau »

38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top