Vytautas Radžvilas. Niekšybės anatomija

V. Landsbergis išmetė į viešumą jam būdingą niekingą insinuaciją.

Savo veidaknygėje paskelbęs sąmoningai kupiūruotą seniai žinomo KGB agentūrinio pranešimo ištrauką, jis mėgina man mesti įtarimo šešėlį, sau įprastu stiliumi, suktai klausdamas, ar Vytautas Radžvilas negalėjęs būti etatiniam KGB pareigūnui žinias rinkusio informatoriaus pašnekovas ir „šaltinis“. Apdairiai praleidęs itin svarbią agentūrinio pranešimo vietą, kuri aiškiai rodo, kad puikiai žino, kas iš tiesų yra tas šaltinis, į kurį pats buvo kreipęsis, prašydamas delikačios asmeninės paslaugos..

Nors V. Landsbergio poelgį turbūt lėmė ir grynai asmeniniai neapykantos ir keršto motyvai, jo politinės paskatos gana tiksliai atspindėtos šiame straipsnyje “V. Landsbergio įrašas feisbuke virsta bomba: kokiu tikslu prabilta apie buvusį KGB informatorių?”

Tačiau šį kartą jau neužtenka demaskuoti be galo primityviai suręstą, balčiausiais siūlais siūtą šmeižikišką rašliavą. Tikrasis ir nepalyginamai svarbesnis išsamaus pokalbio laidoje „Neredaguota“ tikslas buvo atskleisti pačią to, ką teisėtai leistina vadinti dar viena tipiška landsbergine niekšybe, anatomiją.

Mėginama detaliai išnarplioti ir kuo tiksliau rekonstruoti V. Landbergio iš sovietinio režimo perimtą ir tris dešimtmečius naudotą priešų gamybos technologiją.

Taikant šią technologiją buvo nuosekliai ir metodiškai, daugiaprasmėmis užuominomis į V. Landsbergio perkaitusioje vaizduotėje gimdavusias menamas jo išradinėjamų vis naujų Lietuvos priešų kaltes kurstant tamsuolių „megztųjų berečių“ būrius, buvo ciniškai kompromituojami ir moraliai, psichologiškai bei politiškai naikinami V. Landsbergiui nepadlaižiavę Sąjūdžio bendražygiai.

Buvo sugriauti daugybės iškiliausių ir šviesiausių Lietuvos žmonių gyvenimai juos žudant ne šautuvu, bet šaudant į juos pagiežos, melo ir šmeižto kupinų paniekos ir neapykantos žodžių serijomis.

Tamsūs šių serijų pėdsakai negali būti ištrinti ir užmiršti. Ne tik nuveikti geri, bet ir tamsūs darbai turi likti žmonių atmintyje ir tautos laisvei, o ne V. Landsbergiui privalančioje tarnauti nenuglaistytoje Lietuvos istorijoje.

5 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
53 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
šermukšnis

Nieko gero: valstybės vadovas – degradas

Marius

Landsbergis niekada nebuvo valstybės vadovas. Šitas atbuline data paskelbtas „faktinio vadovo” statusas yra istorijos falsifikavimas, tyčiojimasis iš blaivaus proto, Lietuvos žmonių atminties.

Hildegarda

Tada ir jokios valstybės nebuvo – pagrindinės sutartys niekinės, kaip ir pati valstybė. Absurdų absurdas, gražuoliukai.

nepriklausomybė - faktinė ar kokia?

net jei kam nepatinka asmeninės Landsbergio savybės, vis viena prikąs liežuvį ,nenorėdamas sumenkinti Landsbergiui vadovaujant atgautos Nepriklausomybės .Na, o jei kas kaip tik to siekia (tokių daug) , tiems skarelės at burnos neužmesi.

Al.

O kas tuo metu buvo valstybės vadovas ?

blue yellow zov marinie

..Sajudzio Taryba,kurios pirmininkas buvo lanzbletkeris,isrinktas su islyga,kad jis bus rotuojamas,po jo busias Ozolas./kaip zinai,to neivyko bletkerio intrigu deka/.Aliokai,tu tokius klausimus uzdavineji ant juoko ar provokuodamas,kad taves imtu nekesti…..negi tau is sio Radzvilioko kalbejimo/nors nieko naujo jis nepasake/….nesusidaro ispudis,kad bletkeris yra dar didesnis nieksas,negu iki siol buvo aisku.Netgi maaaariui,kuris,hmmmm…ir tai aisku,kad bletkeris tapo klaikuva,slykstyne ir tautos priesas…Viena ypata dar baikis,bet jis pagamino istisa bletkizmo sistema,stai kur didziausias blogis,kuri iveikt bus siaubingai sunku….jis teisej,medicinoj,svietime,kulturoj.Argi tu sito nesupranti,Aliokai,taigi tu ne durnius,todel netingiu kalbet….kitam pasakai…labas ,durniau…nes matai,kad jis glusas ir ner prasmes vargt…

Al.

Nepriklausomybę paskelbė ne Sąjūdžio Taryba, o Aukščiausioji Taryba (Seimas). Lansbergis tą sprendimą pasirašė ir perskaitė tiesioginiam etery. Jei nors vienas iš šių valdžios komponentų buvo neteisėtas, tai ir Nepriklausomybės deklaracija neteisėta, nepriklausomai nuo intrigų buvimo ar nebuvimo. Ar aiški mintis ?

blue yellow zov marinie

…as tau atsakiau i tavo klausima…kas tuo metu buvo valstybes vadovas.Kas tau da neaisku.Jei manai,kas perskaite deklaracija,tas ir vadovas….tai,pritaikysiu prasalieioicio posaki….kas pirmas apsivelka balta xalata,tas ir daktaras beprotnamy……..

Al.

Valstybę atkūrė Seimas. Sudarytas daugiausia iš Sąjūdžio deleguotų žmonių, bet Seimas, Aukščiausioji Taryba. Nepriklausoma Lietuva atsikūrė nuo tos deklaracijos. Ir tos šalies vadovybė buvo Seimas. O Seimo pirmininkas – Lansbergis. Aukštesnės valdžios tuo metu formaliai nebuvo.

blue yellow zov marinie

seimo pirmininkas nera valstybes nei faktinis,nei kitoks,vadovas.O kai is isgalvoto faktinio ,dar ir prezidentu pavadina…tada pats metas griebtis valerijooooooonu.Stai koks tusciagarbis tas tavo lansbletkeris.

Al.

Dabar nėra, bet tada buvo. Kitu atveju, jokios sutartys su jo parašu negalioja.

blue yellow zov marinie

…man jau kantrybe trukinet ima….durnius yra pats baisiausias priesininkas.

Al.

Ranka tiesiasi prie santechniko rakto ? Dažniau su tuo priešininku pasikalbėk per veidrodį, ir viskas susitvarkys.

Mickėyus Mouseas
Paul Casimir

Aš tai šiomis dienomis ėlėrtė kasvakar mielai žiūriu, nes jie pasaulio lengvosios atletikos čempionatą tiesiogiai rodo (už mano pinigus jų). Tačiau Jūsų sub-rekomendacijos reikalingos, nes nieko kitko pas juos vis neskaitau:-) Ačiū!

paaiškėjo nežinomi faktai.

Ko išsigando Z.V. kur jo spaudos konferencija?

Hildegarda

Čia apie „studentą”?

Jules

Čia gal apie Dubnos veselnykus? Apie Jurgį, Zigmutį ir Andriuką? Apie tuos, kurie norėjo patobulinti „Carj bombačką”?

Tomas Jakutis

Vytautas Landsbergis sensta. Kaip politikas, kaip strategas, šachmatininkas. Tai neišvengiama, ir daro klaidas. Jo, įtikėjusio savo išmintingumu, niekas nestabdo – taip buvo kurį laiką su Margaret Tečer ir kitais; gal Kisindžeris išimtis.
Nesu VL šalininkas ir nejaučiu jam pagarbos jau apie 20 metų (nuo tada kai agitavo už narystę ES). Net straipsnį lryte apie tai esu parašęs. Bet turėtų jį kažkas sustabdyti. Visad gerbiau senatvę ir žilą galvą, net priešininkų, kokiu ir laikau VL. Senatvinis marazmas – ne viešumai. Visi susensim, jei Dievas leis, ir išdurnėsim. Jei man kada taip nutiks, nenorėčiau kad mane publikuotų. Kiek VL metų?

Hildegarda

Tomai, tu jau jaunu būdamas susenai-pasenai.

Tomas Jakutis

Nepažinojai Tu manęs jauno..

blue yellow zov marinie

…turbut,buvai tikras veelnias…

blue yellow zov marinie

..sprendzian is jo pasisakymu apie Marcinkeviciu….suseno ir isdurnejo senokai.Labai nustebino jo poziuris i bletkeri…gal cia koks proto nusvitimas,pries uzgestant ..ant visai,liaudiskai snekant.Tikrai tikrai nustebino.Lyg protingas zmogus butu….

klausimas

O tai kas jam pasakys, kad „diedai stabdyk arklius”, gal pusgalvis anūkas? Su tokiu savo elgesiu jis niekada tikrų draugų neturėjo, o pataikūnams nusipjaut ant jo.

Juozas

O tai kodėl pilnos salės atsistoja ir ploja, kai jis įeina? Bijo? Gal nupirkti? Jumoristas…

blue yellow zov marinie

…jo,jie atsistoja,nes kitaip atsisestu ilgam.

Dzeikas

Anukas tai dalbaj-bas v nature, papiginta Dedules kopija.
Bet Anuko zmona tai situacija turetu suprast ir bent jau del savo siauru asmeniniu interesu bent pabandyt sulaikyt Dedules verbaline diareja turejo.Nes nemanau kad jai malonu girdet uz nugaros” „cia to seno p-duko anukiene”.
As jos vietoje susigrazinciau mergautine pavarde, kad vaikams nereiktu meluoti atsakant i psichologu klausima „ar buvo jusu gimineje zmoniu su mentalinemis problemomis?”

Juozas

Tomai, o tu kam rūpi? Sėdėk už savo buteliuko…

Paul Casimir

Taip iš esmės. Senukas pramušė dugną pišdulkiaudamas ir siūlydamas karstelio mokestį. Jei tada jo nesustabdė, tai dabar jau niekas nebesvarbu, padugniau nebebus.

Dronas

Kisindžeris kenkėjas ir valstybės išdavikas, ateityje jį įvertins tik taip, jei ne blogiau.

keistai atrodo

„R” raide prasidedančių pavardžių savininkai neturėtų skubėti griebtis už degančios kepurės…

Paul Casimir

NS’ui tai puiki reklama. Nesakau, kad kaip žabalai vištai grūdas (NS nebe ta žabala višta po pastarųjų savivaldos rinkimų), tačiau visvien labai geras dalykas. Negalima nesinaudoti proga…

Al.

Jie ir naudojasi. Bet ar tik tokiai reklamai pajėgūs ?

blue yellow zov marinie

o kokios noretum……

Al.

Lietuva ir Pasaulis stovi prieš Didįjį Perversmą. Kaip ketinam tam pasiruošti. Užleisim, kaip Antifa, vieni ant kitų psichologinį terorą ? Pakeliui teisindamiesi, kad ,,ne mes pirmi pradėjom” ? Šitaip mes suprantam nacionalinį susivienijimą ? Turint galvoj, kad ,,buvusių kagėbistų nebūna”, Kominternas nepanaikintas, o dar Švabo vabalai ir visas kitas pogrindis. O ir patys mes suvargę ir nelinksmi. Jei pretenduojat į eilinius gelbėtojus, pradžiai, sukurkit bent šešėlinę vyriausybę ir paralelinį informacinį portalą. Bet po pastarųjų intensyvių diskusijų, suprantu, kad nereikia pristoti prie stulpo su pretenzijom.

blue yellow zov marinie

…nelabai minti sugaudziau,isskyrus,kad mes nelabai linksmi…

Al.

Nieko tokio. Bet jei nesupranti atsakymo, tai kam klausi ?

Įžvalgos

1. Vytautas ,,didysis” prieš Vytautą Petkevičių.
2. Vytautas ,,didysis” prieš Vytautą Radžvilą.
3. Vytautas ,,didysis” prieš Vytautą Didyjį.
4. Vytautas ,,didysis” prieš Vytautą ,,didyjį”.

blue yellow zov marinie

…as zinau,kaip nubaust si…..Vytauta didiji….jam reik atimt Vytauto varda…….pase irasyt……Didysis lanzbletkeris.

IP 88.118

Tamsūs šių serijų pėdsakai negali būti ištrinti ir užmiršti. 

Kam rūpi prieš trečdalį amžiaus vykę asmeniniai pasišpygavimai?! Jei buvęs KGB generolas O. Kaluginas teisus, teigdamas, kad 90% taybinės intelegentijos bendradarbiavo su organais, tai iš tos iniciatyvinės 35 asmenų grupės bent jau 30 buvo agentai.

Jules

Generolas Kaluginas labai nervinosi, jaudinosi, jautėsi nepatogiai, kad be tiesos sakymo buvo viešai priverstas ir pameluoti. Savo jaudulio dėl melo, kurio niekaip negalėjo nuslėpti nuo žiūrovų.

IP 88.118

Pilnai įmanoma, kad siekdamas pritraukti didesnę auditoriją, savo istrorijas paįvairina, tačiau ar daug buvusių KGB karininkų, ypač generolų, kurie aplamai dalintųsi kokia nors informacija ir būtų galimybė lyginti.

Jules

Matot, vieniems yra uždrausta po mirtina priesaika, o kiti gastroliuoja po „pabrotimas” spec.tarnybas kaip sąjunginiai karo nugalėtojai, turintys vieną ir tą patį viršininką – pergalę prieš Vokietiją. Veikia ir dirba išvien. Prezidentą J.F.Kenedį irgi nužudė bendromis jėgomis. Patys vieni amerikonai šito nebūtų įstengę padaryti be KGB pagalbos. Žinoma, tai buvo neišsilavinusio žmogaus nuomonė.

blue yellow zov marinie

..Juliau,ir tu taikai i ….intelegentus..

blue yellow zov marinie

…intelegentijos….ipmanai,tu tikras ..intelegentas..

Dzeikas

Sikart Radzvilioko nesukritikuosiu, nes jis pasielge kaip doras ir drasus zmogus.
Pirma pasake kertine minti, o po to ja pagrinde, o ne priesingai kaip 99% lietuviu elgiasi: sikalioja paklode nezinia apie ka, gale miglota isvada paraso.
Su Radzvilioko pirmu, paryskintu pareiskimu sutinku 100%.

Al.

Šįkart tavęs nekritikuosiu, nes parašei apie save teisybę: ,,sikalioja paklode nezinia apie ka, gale miglota isvada paraso.”

Dzeikas

Mano persona tedomina iskreiptos,liguistos vaizduotes litvomanus😄 ir jos vieta siame saite lim–>0.
Mane pati gi domina Lietuvos visuomenes trendas. Deja socialiai akivaizdziai debileja. Ka ypac parode DK diskusoja parodziusi gilejanti lietuviu ibaudziavinima, mentalini visu pirma.
Radzviliokas gi siuo konkreciu atveju nustebino.Nemale š. kaip jam ir dar labiau Dedulei budinga, o ivardijo straipsnio ideja lakoniskai,aiskiai, be islygu.
Kartoju, man dzyn kas tas agentas R, bet man patiko kaip Radzviliokas sistate taskus ant i.
Labai kontrastavo su Landsbergiui iprastu snargliu kramtymu.

Al.

Taip, kai tavo priešai ima ėstis, pagirk vieną iš jų, ane ?

Dzeikas

Is naujo ir letai:
As giriu ne priesa, o jo veika .Siuo konkreciu atveju, man patiko ir kas bivo pasakyza ir kaip buvo pasakyta.
Ar jums igimtas ribotumas neleidzia suvokt, kaip galima sakyt komplimentus priesui neturint pasleptos klastos?
Mokinkites kalbasor skaitykite ne tik lietuviskas pasakas.

Al.

,, jums igimtas ribotumas” yra asmeniškumas – kaip ir visi tavo komentarai, persmelkti neapykanta Lietuvai, lietuviams ir pašnekovams.

Dzeikas

Pasnekovui galioja nekaltumo prezumpcija
O jus mane apkaltinote tuom, ko irodyti negalite.- mano pikta valia ir manipuliavimu – giriu viena is savo oponentu , kad sudauzt juos kaktom.
O irodyti savo kaltinimo negalite.
O paskui pykstate, kai as pavadinau tai „igimtu ribotumu”.
Sis bruozas tarp lietuviu toks pat masiskas kaip ir tarp rusu. Tik ten intelekto potencialas didesnis, ir save gerbiantys zmones nrsneka dalyku kuriu negali irodyti.
Jums gi tai pasak Vladimira Uljanova ” taip pat paprasta kaip isgert stikline vandens”.
Jusu oponentai beje is to pacio kelmo spirti, Zovas teske Dedulei kaltinimus esa tas KGB informatorius. Tik stai irodymu.teiginiams Lietuvoje pateikti nepriimta.
Tai ir vadinu – lietuvio igimtas ribotumas.

Al.

,,Tik ten intelekto potencialas didesnis” – gali įrodyt ?

53
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top