Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Nacionalinio susivienijimo Energetikos komiteto pirmininkas primena: visos prognozės dėl elektros tiekimo „liberalizavimo“ išsipildė su kaupu. Įgyvendinus „reformą“ Lietuvos gyventojai tapo „nepriklausomų“ elektros tiekėjų „žmogiškais ištekliais“, privalančiais praverti savo pinigines tiek, kiek šie sumanys pareikalauti už elektrą. Valstybės lygmeniu įteisinus nuo nieko nepriklausomų ir niekieno nekontroliuojamų ir netramdomų „nepriklausomų“ elektros tiekėjų klaną, jos vartotojai prarado net menkiausią valstybės apsaugą.

Kaip ir buvo prognozuota, atidavusi juos į vertelgų baudžiavą ir atrišusi rankas kiek patinka plėšti šalies gyventojus, Vyriausybė ministro asmenyje gali tik nuolankiai maldauti, kad maloningieji ponai teiktųsi pasigailėti vartotojų ir nors kiek sumažintų elektros kainas atsisakydami menkutės dalelės savo viršpelnių. Atviros patyčios ir spjūvis į veidą – toks buvo tiekėjų atsakas ir atlygis jiems kerpamas avis atidavusiai valdžiai.

Su elektra pasidarė taip, kaip yra su degalais. Pasaulio rinkose padidėjus naftos kainoms Lietuvos degalinėse benzino kainos akimirksniu šauna į viršų. Tos kainos sumažėja – degalinės neskuba mažinti: mat reikia kiek patinka ilgai išpardavinėti brangiau pirktus degalus. Vyksta žaidimas į vienerius vartus. Tačiau elektra – ne benzinas. Kai šis pabrangsta, galima bent iš dalies taupyti – važinėti automobiliu rečiau arba dažniau paieškoti bendrakeleivių. Elektros reikia nuolatos ir be jos neįmanoma išsiversti kasdienėje buityje ir daugybėje ūkinės veiklos sričių. Tai – strateginė, nacionaliniam saugumui gyvybiškai svarbi prekė, kurios kainų neleistina atiduoti vertelgų malonei ir spekuliacijoms.

Lietuvoje jokio platesnio pilietinio ir politinio pasipriešinimo įvykdytam apiplėšimui nebuvo. Didžioji visuomenės dalis elgėsi kaip įpratusi. Nepatenkintų ,,reforma” netrūko, bet dauguma po senovei vadovavosi nuostata: būtų gerai pasipriešinti, bet tegul kiti – ne aš. Vis dar mąstoma šitaip: mūsų, vartotojų, interesus kas nors turi ginti. Būtent „kas nors“ – tik ne mes patys.

Šio abejingumo ir pasyvumo vaisiai kartūs. Elektros vartototioai įbaudžiavinti, niekas jų išlaisvinti iš „nepriklausomų tiekėjų“ baudžiavos net negalvoja ir juo labiau neketina. Nei valdantieji, nei vadinamoji opozicija. Toji baudžiava ir plėšimas iš principo gali trukti iki begalybės.

Lietuvos piliečiams laikas būtų pagaliau susiimti ir pradėti bent mąstyti, kiek ilgai jie nusiteikę kantriai kęsti plėšikiškas elektros kainas. Dvejus metus, dešimt ar penkiasdešimti metų, ar vis dėlto trumpiau? Taip pat – su baudžiauninko kantrybe ir nuolankumu laukti, kol iš aukštybių nusileis išgelbėsiantys nuo plėšikų reikalaujamų elektros kainų maloningos valdžios geradariai? Ar vis dėlto pakilti nuo sofų ir pradėti veikti kaip dera oriems ir pasiryžusiems ginti savo teises bei interesus laisviems ir drąsiems žmonėms?

Taigi paskutinis žodis – piliečių.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.: Paskutinis žodis – piliečių

Svetainės leidėjai, kodėl slepiate savo kontaktus?
Kodėl dirbate slapčia?
Esate NEatviri visuomenei, todėl jums labai netinka tituliniame puslapyje patalpinti žodžiai „Lietuvos piliečių ir bendruomenių diskusijoms ATVIRA svetainė“ – skamba veidmainiškai netiksliai.
Piliečiai nori, kad svetainė paviešintų savo kontaktus.

slava

lansbergis

slava

šimon

slava

skalbimo milteliai

slava

alaus butelis už vieną centą

slava

švabs

amen

paskitinis žodis – švabo žodis

Karbauskis (Op TV)

„Esu pasiruošęs melo detektoriui” | Ramūną Karbauskį kalbina Kęstutis Skrebys
https://www.youtube.com/watch?v=8wg5zFzgrLw&ab_channel=OpTV

habilitâs

Šauksmas tyruose, arba kaip kažkada sakė J. Nekrošius: „aštrus šauksmas tyruose“.

Niekas nuo tų sofų nepakils, nes „su baudžiauninko kantrybe ir nuolankumu laukti“ galima visą amžinybę, ką ir darys „laisvi“ ir „drąsūs“ žmonės.

Projektą „Susigrąžinkime valstybę“ teks atidėti neribotam laikui, nes paskutinį žodį piliečiai tikrai tars, bet ne anksčiau nei nekrologe.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Kažkas skelbė apie maištą gruodžio 13.
– Kas žinote daugiau apie tai, rašykite čia.

Chomičius

Kai nupirkote džipą (nors ir lūženą) Azovui, tai nutariau dar pasėdėti ant sofkutės.

piliečiai: jie nusipelnė gyventi geriau

komunistai, kgbistai, stribvaikiai – jų yra Lietuva.
jie nusipelnė gyventi geriau (už ištikimybę okupantui ir velniui)

Al.

,,Ar vis dėlto pakilti nuo sofų ir pradėti veikti kaip dera oriems ir pasiryžusiems ginti savo teises bei interesus laisviems ir drąsiems žmonėms?” – ,,Pakilti nuo sofų” pirmiausia turi politikai. Pirmiausia opozicija turi sukurti vieną vietą, kur visus svarbius klausimus aptartų visos opozicinės grupės. Visais įmanomais būdais – uždarai, laikrašty, internetiniam forume. Piliečiai tik tada nuo sofų pakels savuosius, kai matys, kad opozicija iš tikro bando atimti valdžią iš bolševikų mafijos, o ne tik imituoja darbą.

gerbiamasis,

žmonės kol kas nemato tikro lyderio . Lyderio ,kuris nurodytų realią išeitį iš susidariusios padėties. Paties raginimas „pakilt nuo sofų” dabartinėm sąlygom iš tikro viso labo reiškia svetimomis rankomis žarijų žarstymą.O juk lietuviai – pakankamai išsilavinusi ,su didele skaudžių netekčių patirtimi tauta.Taigi,kol kas laukiam žmogaus ,kuris bent nurodytų tokį Tautos vertą lyderį

Billie Jean King (1440)

Nugalėtojas bijo pralaimėti. Visi kiti bijo laimėti./
A champion is afraid of losing. Everyone else is afraid of winning.( (Billie Jean King)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

NS partija niekam nereikalinga tol, kol:
NS sudėtyje yra l klastingo Lietuvos priešo Vytauto Landsbergio padlaižūnas Gaudentas Aukštikalnis;
turi plėšikišką nuostatą NS programoje.
Štai plėšikiška NS programos nuostata:
“… Atskirų profesinių grupių reikalavimai didinti atlygį už darbą yra visiškai pagrįsti, bet jų neįmanoma patenkinti dėl valdžios nuolatinio vengimo padidinti valstybės pajamas.
31.2. Skaičiavimai rodo, kad pagal dabartinį Lietuvos ekonominio išsivystymo lygį valstybės pajamos iš per metus surenkamų mokesčių galėtų būti mažiausiai dviem milijardais eurų didesnės.”.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neligitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2022 lapkričio 22

 OOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO neregistruota sofkos partija nedalyvus cirke.

Veleris

ВАМ СТРОЯТ МИР РАБОВ – #Веллер 22 11 22
https://www.youtube.com/watch?v=TO8Ji9b9WW0&ab;_channel=МихаилВеллер

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Laiško turinys valstybės tarnams (tinka ir NS vadukams) Citata “Apie katastrofą  Lietuva – sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje taikos metu. Bemaž, pusė darbininkų išvyko svetur gyventi bei dirbti ir bijo sugrįžti todėl, kad Lietuvoje yra naudojamos mokesčių taisyklės – plėšikiškos. Tai yra akivaizdžiai matoma, paskaičiavus surinkto biudžeto dalį, tenkančią vienam gyventojui (neskaitant ES biudžeto pinigų). Lyginant su Jungtine Karalyste (JK), plėšikiškai surinktas biudžetas Lietuvoje yra perteklinis, bemaž, dviem milijardais eurų. Todėl, Lietuvoje yra galimybė bei gyvybiškai svarbi būtinybė: 1) panaikinti privalomąjį sveikatos draudimą (PSD); 2) panaikinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) būtiniausioms maisto prekėms, vaikiškiems drabužiams bei avalynei; 3) panaikinti “sodros įmokų grindis”, taikomas nuo 2018 sausio 1; 4) atsisakyti visokiausių naujų mokesčių prisigalvojimo. Įspėjimas valstybinių įstaigų tarnautojams  Mokesčių pertvarkymui, finansų ministerija… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Išmintingi tekstai su nr:
2022-11-22 13:28
2022-11-22 16:45

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top