Vytautas Radžvilas. Pirmieji naujo daigai

Dalyvavę rinkimuose į Vilniaus miesto Tarybą Nacionalinio susivienijimo atstovai programiškai įsipareigojo keisti atstovavimo miestelėnams standartus.

Jie pažadėjo nepamiršti vilniečių ir jų interesų tą pačią akimirką, kai taps Tarybos nariais. Iki šiol toks elgesys buvo įprastas: į Tarybą patekę politikai, ar bent įtakingiausi iš jų, tuojau pat pasinerdavo į tamsius pašaliečiams neperregimų galios žaidimų ir pokiliminių sandorių vandenis.

Nacionalinis susivienijimas pradeda įgyvendinti visai kitokį atstovavimo vilniečiams modelį. Jo atraminiai stulpai yra atsakomybė, viešumas ir skaidrumas atliekant Tarybos nario pareigas.

Tokio modelio daigai jau kalasi. Tuo galima nesunkiai įsitikinti žvilgtelėjus į Tarybos nario Almanto Stankūno pateiktą viešą ataskaitą už nuveiktus pirmuosius darbus. Tokios ataskaitos bus nuolatinės ir taps įprastos.

Juk turi ateiti laikas, kai ne tik vilniečiai, bet ir visi Lietuvos žmonės patikės, kad šioje šalyje įmanomi ne tik „skaidrumo“ standartai, kuriais vadovavosi I. Šimonytės kabineto ministrė J. Šiugždinienė, dar neseniai Kauno m. savivaldybės Taryboje demonstavusi konservatoriškai pasiaukojamos ir nesavanaudiškos tarnystės brangiems kauniečiams pavyzdį.

5 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Valstybės (net eiliniai) tarnautojai gauna pinigų (kanceliarinėms išlaidoms) pieštukams bemaž tiek, kiek ir algos. Vytautai Radžvilai, paviešink kiek NS 3 tarybos nariai gauna pinigų pieštukams.
________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų (nelegitimaus) antikonstitucinio seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 gegužės 19

1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top