Vytautas Radžvilas. Šitaip gausinamos besiilginčių sovietmečio ir belaukiančių Putino gretos

Visi jau žino. Plačiau komentuoti beprasmiška. Tai atsakymas, kodėl tiek daug žmonių Lietuvoje neslepia, kad pasiilgsta sovietmečio. LSSR teismai KRIMINALINĖSE, ypač rezonansinėse, bylose tokio „teisingumo“ vis dėlto nebūtų išdrįsę parodyti. Toks „teisingumas“ yra nuožmiausias, koks tik gali būti, šių dienų Lietuvos valstybės pamatų griovimas, padaręs žalos nacionaliniam saugumui daugiau, negu visa proputiniška antivalstybinio gaivalo propaganda.

Kokie panašumai. Tada žmonės žinojo, kad Molotovo-Ribentropo paktas buvo. Okupantų valdžia tai neigė. Dabar žmonės žino šios bylos medžiagą. Teismas pasakė, kad jie nieko nežino ir nesuprato.

Šitaip pagausino besiilginčių sovietmečio ir belaukiančių Putino gretas. Pačiu „tinkamiausiu“ – karo Ukrainoje ir didžiausių geopolitinių ir saugumo grėsmių – laiku.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Visiškas dugnas

Vakar buvo korupcijos įteisinimo diena. Vilniaus apygardos teismas išteisino kyšininką E.Masiulį ir visą jų gaują. Stipru. Damušė pasitikėjimą valstybe galutinai. Dabar net paskutiniai likę idealistai turėtų tikrai susivokti, kur gyvename.

Kazys

Gal ir neblogas dabar metas, reikia tik plačiai atmerkus akis stebėti įvykius ir gal nereiks nei paviešinti buvusių (ir esamų) kagėbistų, jie patys išlenda į dienos šviesą.

Labai tiksliai ir taikliai pasakyta.

Tokie teismų sprendimai padaro daug daugiau žalos Lietuvai nei visa nedraugiškų valstybių propaganda kartu sudėjus.

realistas

Eilinis šnipštas. Kai pričiupo Masiulį taip ir rašiau: muilo burbulas, išpūs ir nieko nebus. Gi kiek tokių garsių išpūstų bylų buvo. Gi jei tai buvo paskola, tai kodėl Masiulis nedeklaravo? O kad prokuroai dirba blogai senia aišku, na kai persekiojami Kūsaitė, Jonika, Paleckis, Lekstutis ir kiti tai rimtoms byloms nebelieka ir laiko, ir resursų. Juk lengviau užsipulti opozicionierių, nei stambųjį politinį ir verslo kapitalą.

T0mas J.

E.Masiulio ir kitų kaltinamųjų bylos ikiteisminį tyrimą 2016 – 2019 m. kuravo ir kontroliavo prezidentės Grybauskaitės parinkti STT ir GP vadovai, teisme bylą išnagrinėjo ir nuosprendį paskelbė irgi D.G. paskirti teisėjai.
Šios bylos prokuroras Laucius – Grybauskaitės paaukštintas pareigose po fiasko patyrusios Kusaitės bylos. Nepamirškime to.

habilitās

Na kaip tą liaudis nesupranta, kad E. Masiulis yra šventas žmogus, nu nors prie ronós dėk, smeižikai ir kitokie niekšai, pasiruošę iškilų žmogų pažeminti, paniekinti…
Kas valstybę atstovaus, jei tokie šventi žmonės bus pastoviai teisiami, ar suprantate neprietėliai Lietuvos?!?!

Apgailėtina

tai tik dar vienas,eilinis patvirtinimas ,kad VISOS valdžios dirba PRIEŠ Lietuvą.Ir visai aišku – su kuo kolaboruodamos.Nesuprantama tik,kaip dar aplamai leidžia kabint trispalvę ,esant tokiai padėčiai.Vienok krinta į akis : tarybinė santvarka su Putino režimu aplamai nieko bendro ar panašaus neturi ir niekad neturės ,nes Putino Rusija – tas pats kapitalistinio išnaudojimo režimas. Propagandistas Radžvilas eilinį kartą dėjo pro šalį.

Diedas

Oi reikia Smetonos. Tas šaudė kžmunistus ir sodono fašistus. Padarytų tvarką ir teisėsaugoj.

Užpultas dainininkas

R.Dambrauskas.Vyksta fašistinis puolimas prieš Šeimų Maršą,naudojantis karu.Ar konservatoriai nevirsta fašistais?

Tai dar vienas

pavyzdys,kaip po mirusi lietuvos kuna sliauzioja balti,riebus kirminai.Nekrofilu puota maro metu.Komentuot smulkiau juokinga.Sviesos uzgesintos,girdet tik kirminu puotos apoteoze,t.y.sliurpimas,ciulpsejimas,bezdejimas..Vemuli keliantis reginys,fui.

Kukutis

O manęs visai nedomina sprendimas. Jis buvo aiškus – zonduoja reakciją apeliacijai, kurios gali ir nebūti. Tačiau mane visada domino, kaip tai galėjo įvykti, kad pagavo. Koks čia žaidimas buvo žaidžiamas. Gal, kad koalicija būtų paklusnesnė?

ah.ą

ideologija visiems viena – tiesa ir teisingumas, kai tik nukrypstama įsijungia susinaikinimo (sunaikinim0) programa, pagal vedas, avestą ir bibliją.

Šiaip

Petriukui parūpo, kodėl Lietuva yra „nepaprasta”?
Čia priėjo Kindziulis ir jam paaiškino:
„Todėl, jog Lietuvoje yra „nepaprastoji padėtis”, ir ne šiaip „nepaprastoji” bet su „paprastumo” intarpais!
Taigi, ko gali prisigalvoti Aušrą DELFYJE paskaitinėjęs… 🙂

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Eligijus Masiulis – Lietuvos priešas.
2003 sausio 23, seime,
Eligijus Masiulis balsavo už konstitucijos 47 straipsnio keitimą. Tai yra balsavo už bemaž didžiausios aferos įgyvendinimą pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams.
2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Eligijui Masiuliui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu.
Eligijau Masiuli, ant kelių, bjaurybe.
______________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neligitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2022

Dzeikas

Diedui:
Juodus ikrus tavasis Smetona ede is komunistu delno apsilaizydamas.Ir „nemate” kad jie,komunistai moka uz Smetonienes kortu skolas.
Krc. nesakyk ,kad Smetona ne komunistu kondomas.Jo darbai liudyja.
O je…na biski personalines nuomuones nesutapo, Smetona nepanoro atpirkimo oziu pabuti: pabego is Lietuvos.NKVD apgaut norejo durnelis.

Dzeikas

PS.Komunistus sakai dusino?
Siame punkte NKVD nepriestaravo.Ji pati dusino lietuviu tautybes komunistus kurie Sovietijoje buvo.Tad cia buvo pilnas sutarimas su kondomu kuris ta pati dare Lietuvoje.

Diedas Dzeikui

Keturis komunarus atsimeni?

Dzeikas

Diedui:
Ir ka 4 komunarai? Jie Sovietams visiskai nereikalingi buvo, kai valstybes vierchas ant ju penio sukinejosi ir tvirkino zmones ir arde valstybe.
Tu paskaityk memuarus to laikmecio liudininku: kaip kariuomene tapo nelieciamuju kasta ir buvo ivesta , butent Smetonai uzgrobus valdzia, rusiska tvarka: ty nacalnik, ja durak.
Tokioj kariuomeneje nuimk vada like kaip visciukai issilaksto.
Tu ne diedas, tu pienburnis kokio kvaistelejusio Albino is Radio show pasaku prisiklauses.

Saudi Arabia TV (Sky News Australia)
šiaip puiku

Lietuvos padugnės:
Nr 1 – VSD (jų dėka rusai valdo)
Nr 2 – GP (didžiausi nusikaltėliai valdo)
NR 3 – teismai
—-
—-
Nr 5 žmogžudžiai
Nr 6 plėšikai
Nr 7 chuliganai
Nr 8 kišenvagiai ir t.t.

nusivylęs

Byla subliuško,žmonės nusivylė. Ir profesorius tuoj skuba prikabinti-,,pagausino besiilginčių sovietmečio ir belaukiančių Putino gretas,,- Ši banali frazė-parodo, kad autorius pats nelabai pasitiki savo tauta, kurią švietė ir protino ilgą laiką,bet nori ,kad mes tuo patikėtumėm. O jau dėl Putino- nesutirštinkit spalvų-mes ne durni ,Radžvilai…

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top