Vytautas Radžvilas. Sumaištis ir vadinamųjų ,,opozicinių jėgų” susiskaldymo priežastys

Ilgai ir kruopščiai rengtas dviejų NS bendražygių interviu. Skirtas pagaliau išsklaidyti stebuklinės pasakos apie ,,vienybę” kuriamą ir palaikomą intelektualinę ir politinę sumaištį. Tos sumaišties miglose paskęsta ir apauga gandais ir pramanais tikrosios vadinamųjų ,,opozicinių jėgų” susiskaldymo priežastys.

Atkreiptinas dėmesys į šias pagrindines pašnekovų išsamiai ir aiškiai išdėstytas įžvalgas, kurios glaustai galima apibendrinti ir trumpai pakomentuoti šitaip:

– populistinė opozicija yra toks pat senas kaip pati politika reiškinys, kurio ištakos yra politinių veikėjų nuolatos tykanti pagunda pasinaudoti žmonių nepasitenkinimu savo ekonomine ir socialine padėtimi saviesiems savanaudiškiems tikslams įgyvendinti;

– šį nepasitenkinimą dar nuo senovės graikų laikų populistai, tada vadinti sofistais, siekia stiprinti emocingai išsakydami nepatenkintų žmonių skaudulius ir lūkesčius, kad galiausiai nuverstų valdančiuosius jėga arba užimtų jų vietą rinkimų keliu;

– būtina esminių permainų sąlyga visais laikais ir visose šalyse buvo ilgas ir kantrus kultūrinis ir politinis šviečiamasis darbas, kurio iš principo nemėgsta ir dažniausiai nesugeba dirbti greitos ir lengvos sėkmės siekiančių populistinių sambūrių vedliai, visada linkstantys manipuliuoti politiškai neišprususių masių troškimais ir jausmais;

– populistinei pseudopolitikai ypač būdingas įprotis visiškai nesivadovauti skelbiamais principais ir dėl to atsirandanti milžiniška praraja tarp deklaruojamų vertybių ir jas paneigiančių praktinių veiksmų;

– beribis valdžios troškimas skatina populistus ,,vienytis” bet kuria kaina ir sudarinėti ciniškus politinius sandėrius ,,visų su visais”, ignoruojant akivaizdžiausius pasaulėžiūrinių, ideologinių ir politinių nuostatų skirtumus, dėl kurių tvarūs susivienijimai yra iš principo neįmanomi, todėl tokios ,,koalicijos” tampa dar viena vienu būdu apgaudinėti žmones;

– populistiniai sambūriai paprastai neįstengia suformuluoti ir iškelti pozityvių ir dalykiškų pasiūlymų dėl būtinų reformų ir juo labiau – ilgalaikių visuomenės ir valstybės raidos vizijų, todėl jų energijos šaltinis ir varomoji jėga yra priešiškumo valdantiesiems kurstymas siekiant sužadinti aklą neapykantą jiems, turinčią tapti trumpalaikių sąjungų, skirtų paimti valdžią, negatyviu ir trapiu pagrindu;

– konkrečiomis Lietuvos sąlygomis raginimai vienytis ,,opozicinėms jėgoms” nesulauks NS pritarimo, kol nebus aiškiai atsakyta į du esminius klausimus:

a) jeigu vienytis, tai vardan ko – dėl Lietuvos ar tik dėl valdžios?

b) kokie galėtų būti kriterijai, leidžiantys atpažinti autentiškas, tai yra iš tiesų nepopulistines ir antisistemines, opozicines jėgas, ir atskirti jas nuo populistinių, tik žodžiais imituojančių antisistemiškumą, tariamai opozicinių politinių darinių.

4 17 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
56 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pamastymas

..radzvilioks pataike kaip pirstu akin..’antisistemiskumas tik zodziais’..tai cia apie save,bo darbeliai NS priesingi.Tipiskas lenzburber,bla bla bla..Nebalsuokit uz NS,VERKSIT..

jo jo

ta pati panelė tik kita suknelė

et,

nematau jokių opozicinių .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Būtent, nesimato jokių. Žiauru, kai Lietuva ant pragaro slenksčio.
NS ir kitų seime dar nebuvusiųjų kitokių partijėlių vadukai nežino kaip sugrąžinti į Lietuvą milijoną (pusę visų) išvarytųjų darbininkų, kad visu pajėgumu kurti pavyzdingiausią pasaulyje Tautos svajonių valstybę – Lietuvą.

Antanas Kaunietis

Nesivienytojai teisūs, kad vienytis nėra jokio pagrindo. Tik iškėlus TIKSLĄ yra įmanomas TELKINYS to tikslo įgyvendinimui. Politologijos profesūrai antrosios dalies – nesuprasti…

jo jo

pirmiausia turi būti sukurta organizacija turinti tikslą, iš produktyviausių organizacijos narių sukuriama partija, nušluojanti rinkiminius konkurentus, hitlerio mano kova laiminčios partijos sukūrimo receptas.

supratau

p. Radzvilas ka tik patvirtino, kad jo partija niekada nepretenduos i jokia valdzia- nei valstybes lygium nei savivaldos. o gaila

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Su tokia partijos programa, Lietuvai nereikalinga NS.
NS partija niekam nereikalinga tol, kol:
NS sudėtyje yra l klastingo Lietuvos priešo Vytauto Landsbergio padlaižūnas Gaudentas Aukštikalnis;
turi plėšikišką nuostatą NS programoje.
Štai plėšikiška NS programos nuostata:
“… Atskirų profesinių grupių reikalavimai didinti atlygį už darbą yra visiškai pagrįsti, bet jų neįmanoma patenkinti dėl valdžios nuolatinio vengimo padidinti valstybės pajamas.
31.2. Skaičiavimai rodo, kad pagal dabartinį Lietuvos ekonominio išsivystymo lygį valstybės pajamos iš per metus surenkamų mokesčių galėtų būti mažiausiai dviem milijardais eurų didesnės.”.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2022 gruodžio 18

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
Žodžio laisvė

Tik laikas parodys ar Vytauto Radžvilo žodžiai yra teisingi ir neapgaulingi jo siekiuose ir veiksmuose.

1938

sofkistų neregistruotos partijos Programa:

  1. Rusai nepuola
  2. Panaikint lansbergio 1990 m. kovo 11 d. Nr. I-14 antikonstitucinį įstatymą pagal

1990 kovo 11 veikiančią 1938 konstituciją ir užbaigti lansberbirbizmą ir pradėti viską iš pradžių pagal Lietuvos 1938 konstituciją.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Rašai kai tikras vatnikas.
LDK Ukrainos okupacija yra ir LDK Lietuvos okupacija, taip pat.
_______________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2022 gruodžio 18

1938

LDK statutas buvo parašytas ponams Великому Князьству Литовскому, Рускому, Жомойтскому и иных, kur matai parašyta ukraina LDK staute? O va Rusija, Lietuva ir Žemaitija yra parašyta LDK statute. Taip kad nėra jokios LDK ukrainos okupacijos.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Kijevo (rusios) žemėse LDK Lietuvos valdovai šeimininkavo, o ne maskvėnai. Žudikų ruskių imperijai (RF) turi sunykti, kad (RF) pavergtos Tautos atsigautų.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Blogai išvetei.
Рускому – rusiškai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

(pataisyta)
Blogai išvertei.
Рускому – rusiškai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Tuo metu rusijos nebuvo išvis

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Rusia – ne Rusija: pirmoji ukrainiečių valstybėhttps://www.youtube.com/watch?v=paIze_A3770

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

(pataisyta)
Rusia – ne Rusija: pirmoji ukrainiečių valstybė

https://www.youtube.com/watch?v=paIze_A3770

ir dar

ir dar jūrą išaksė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Kalėdinis sveikinimas seimo nariams
va čia
https://www.youtube.com/watch?v=w2zKKbNPzt8

10.

žydui kisidžeriui nepatinka žydų šeimos šaika?

vardan

vardan rusai nepuola

nu jo

kaip gali būti rusai puola prieš rusai puola?, rusai puola plius rusai puola gaunasi 2 kartus rusai puola – kas reiškia kad nėra jokios opozicijos, gaunasi viena drūta pozicija rusai puola.

Marius

Už Radžvilą aš balsuočiau ir taip, gali būti nesusivienijęs nei su niekuo. Dar iš NS patinka Almantas Stankūnas – akivivaizdžiai būtų geresnis ministras nei Kreivys. Va su Sinica – problemos, kai kas patinka, kai kas ne. Problema yra su NS ta, kad nei vienas iš lyderių nėra buvęs valdžioje, bijau, kad neišbandys išbandymo valdžia ir taps lygiai tuo pat tėvynsąjunginiu-socdemišku-liberaliu mėšlu. Labai bijau. Lietuviai pamiršta, kad gi būta tų bandymų keisti Lietuvos politiką iš esmės jau nekartą. Kas dabar atsimena Valdo Admakaus kurtą „Naująją sąjungą”? Ir kuo tai baigėsi? Radžvilas teisus, susivieniję su bele kuo, išties naujasis darinys taps niekuo, kuo tapo „Naujoji sąjunga”, „Tautos prisikėlimo partija”. Išnyko ir pavirto naująją nomenklatūra.

T0mas J.

Perskaičiau du kartus, nes kartą perskaitęs negalėjau patikėti savo akimis ir protu, kad Radžvilas šįkart atviras kaip niekad. Iš visų jo rašinio punktų liejasi akivaizdus nerimas, susirūpinimas, kad tik niekas nenuverstų Šimonytės valdžios! O jau visi vienijimosi variantai Radžvilui yra tiek atgrasūs, kad jokia vienybė neįmanoma iš principo, nes tik Radžvilo partija laimėti rinkimus nori DĖL LIETUVOS, o jau visos kitos – tik dėl valdžios! Noriu priminti, jog susivieniję Sąjūdžio politikai 1990 m. buvo nepaprastai skirtingų pažiūrų (nuo komunistų iki antikomunistų), buvo iškart aišku jog jų sambūris parlamente bus trumpalaikis (taip ir buvo, 1990 – 1992 … per du metus subyrėjo), tačiau į Sąjūdį susivieniję žmonės parlamente pasiekė svarbių laimėjimų: paskelbė Nepriklausomybę, parašė naują 1992 m. Konstituciją ir padėjo gerus… Skaityti daugiau »

AM123

Protingas komentaras,pritariu,nes ner ka pridurt.

Dronas

Iš komentarų akivaizdžiai matosi, NS daro labai teisingai, kad neina į „susivienyjimą”. Visi kremliaus ir vietinių antilietuviškų pakalikų apmokami veikėjai, subėgo pasidrabstyti išmatomis, kaip sakant „na usilėnijė travli” (sustiprinti ujimą). Tokie straipsniai ir jų komentarai, geras lakmuso popierėlis, kad pamatyti kas yra kas ir vardan ko.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

NS vadukai siekdami padidinti biudžetą 2 milijardais, bankrotins verslą, varys darbuotojus iš Lietuvos, veiks ruskių ir kitokių svetimšalių naudai, vienareikšmiškai, darys dykvietę Lietuvoje, naudingą putlerio bjaurybėms.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Labai durnas drono tekstas

AM123

Taip.

Dronas

Pigūs kiauksiukai. Labai norėtusi NS užvaldyti kaip, kad savo laiku buvo padaryta su Sajūdžiu. NS teisingai daro, kad stengiasi laikyti gretas švarias. Ir šita ujimo kampanija, tai labai gerai parodo. O jūs gražuoliukai, esate purvas, kuris dėl valdžios trupinėlio, sudilusio skatiko, ponulio maloningo žvilgsnio, gatavi Lietuvą parduoti. Na, bet čia nieko tebėtino, namažai tokių namuose ne Lietuviškai šneka, dar turi nesukūrene savo partinį bilietą ir laukia „gelbėtojų” iš rytų. Beje, jeigu jūs atėjote čia propagandos varyti, už pinigus,ar iš idėjos, jūsų tėvai ir vaikai MIRS. Užkeikiu. Malonios dienos, pupuliukai. 🙂

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Dronai, neverk. Mums nereikia NS su tokiais durnai pasipūtėliais vadukais ir dar su plėšikiška NS programa, o tuo labiau nereikia vatnikų garbinamų žudiko putlerio ruskių, Dar durniau pasirodei su tokiu tekstu. *** Kad NS būtų bent kiek patrauklesnis rinkėjams, reikia l mažai pastangų. Dar kartą skaityk ir perduok savo vadukams. ____________________________________ Su tokia partijos programa, Lietuvai nereikalinga NS. NS partija niekam nereikalinga tol, kol: NS sudėtyje yra l klastingo Lietuvos priešo Vytauto Landsbergio padlaižūnas Gaudentas Aukštikalnis; turi plėšikišką nuostatą NS programoje. Štai plėšikiška NS programos nuostata: “… Atskirų profesinių grupių reikalavimai didinti atlygį už darbą yra visiškai pagrįsti, bet jų neįmanoma patenkinti dėl valdžios nuolatinio vengimo padidinti valstybės pajamas. 31.2. Skaičiavimai rodo, kad pagal dabartinį Lietuvos ekonominio išsivystymo lygį valstybės… Skaityti daugiau »

Dronas

Oho, parašei tikru prigožino „lachtos” stiliumi. Ta pati „metodička”? Rusai savo „slabovikus” nori karti, o „lachtovkam” išdurti akis. Žiauru, bet žinant šitą stribišką publiką, belieka jiems palinkėti sėkmės. Daug jiems darbo bus, pigių kekšių šitais laikais priviso kaip utelių pas vatnyką. Šatai ir tau, odin raz ne… Tiesa pas tave tai jau sistema, žalingas įprotis. Pasišlykįtėtina.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Įspėjamojo laiško tekstas Tautos tarnams (tinka ir NS vadukams) (citata) „Apie katastrofą  Lietuva – sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje taikos metu. Bemaž, pusė darbininkų išvyko svetur gyventi bei dirbti ir bijo sugrįžti todėl, kad Lietuvoje yra naudojamos mokesčių taisyklės – plėšikiškos. Tai yra akivaizdžiai matoma, paskaičiavus surinkto biudžeto dalį, tenkančią vienam gyventojui (neskaitant ES biudžeto pinigų). Lyginant su Jungtine Karalyste (JK), plėšikiškai surinktas biudžetas Lietuvoje yra perteklinis, bemaž, dviem milijardais eurų. Todėl, Lietuvoje yra galimybė bei gyvybiškai svarbi būtinybė: 1) panaikinti privalomąjį sveikatos draudimą (PSD); 2) panaikinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) būtiniausioms maisto prekėms, vaikiškiems drabužiams bei avalynei; 3) panaikinti “sodros įmokų grindis”, taikomas nuo 2018 sausio 1; 4) atsisakyti visokiausių naujų mokesčių prisigalvojimo. Įspėjimas valstybinių įstaigų tarnautojams  Mokesčių pertvarkymui, finansų… Skaityti daugiau »

habilitâs

Jūsų kolegų mintys atsiduoda cinizmu ir pataikavimu sisteminėms partijoms, tai ypač pasimatė po antrosios intervių dalies. Net „politiškai neišprususių masių“ mentalitetas yra pajėgus suvokti, kad be plataus fronto opozicinių partijų koalicijos dabartinės sistemos niekas neįveiks, jūsų skaistybinis užsiangažavimas baigsis visišku fiasko ir landzbergizmas, sustiprintas albinizmu, dar labiau suklestės. Rinkėjus domina ne jūsų nesutaikomo susiskaldymo priežastys, o bendro tikslo siekimo galimybės, deja, jūsų straipsnis, reklamuojantis kolegų interviu, yra priešingas.  Lengviausia bus apkaltinti rinkėjus, kurie už jūs, „grynuolius“, nebalsavo. Juk lengviausia mesti sofkizmo kortą, bandant pateisinti politinį trumparegiškumą, bet tai jūsų politinei karjerai nepadės.  Suprantama, kad NS yra jūsų partija ir jūs priimate sprendimus, kam nepatinka, gali kurti savo partiją, su savo programinėmis nuostatomis, bet jūs kvietėte žmones į mitingus, siekėte jiems įkvėpti… Skaityti daugiau »

šiuo atveju ....

elementaru – Radžvilui valdžia nepasiekiam tik dėl vieno – jo siūlomo tikslo Lietuvai nereikia lietuvių daugumai . Nes jau ir arkliui aišku ,kad Lietuvos kaip valstybės išgyvenimui pirmiausia būtina socialinė revoliucija ,ko liberalas niekada nepripažins. Tik patenkinus pačias būtiniausias socialines tautiečių išgyvenimo sąlygas gali būti keliami ir valstybės (jis tikrai net nenujaučia ,kad išbujojęs skurdas Lietuvoje jau senai tapo pagrindine Lietuvos nunykimo per emigraciją priežastim. BET ŠITO RADŽVILAS NEI SUPRANTA ,O JEI SUPRANTA – NIEKADA NEPRIPAŽINS. NES PATS NUO PAT NEPRIKAUSOMYBĖS PASKEBIMO IR KŪRĖ PAGRINDĄ TOKIAI KRYPČIAI ,TAI JIS IR KŪRĖ ŠITĄ SUPUVUSIĄ TVARKĄ BŪDAMAS PAČIOJ VADEIVŲ VIRŠŪNĖLĖJ NEPRIKLAUSOMYBĖS IŠTAKOSE.

Pilietinis nepaklusnumas

Iš esmės tarsi ir teisingos prof. Radžvilo mintys. Deja, formalūs, prokuroro tonu tariami „reikalavimai” galimiems partneriams ar oponentams, pasitarnaus tik tolesniam Lietuvos griovimui. Tereikia, kad į rinkimus ateitų vos 45 proc. ar dar mažiau rinkėjų, ir tuomet vėl turėsim liberalmarksistų vyriausybę. Ir visai nesvarbu,kokios bus jų „iškabos” – konservatoriai, socdemai, vardanlietuviai, liberalai ar laisviečiai. Valdžia bus Klauso Švabo marionečių rankose. Ar aišku, profesoriau? O Jūs ir Jūsų NS galės ir toliau vaikščioti po gatves ir dalinti laikraštukus, o paskui muštis į krūtinę šaukiant, kad „…mes šviečiame Tautą”. Toks švietimas buvo labai veiksmingas 1988-1990 metais. Šiandien tai – paklydimas ir parodija. Nusileiskite ant žemės. Žinau, kad Jūsų kietakaktiškumas nepagydomas, todėl kreipiuosi į paprastus NS narius: išsirinkite normalų pirmininką ir vadovybę ir… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Ramūnas Karbauskis – Lietuvos priešas.
2003 sausio 23, seime, valstiečių atamanas Ramūnas Karbauskis neprieštaravo (susilaikė balsuodamas) dėl konstitucijos 47 straipsnio keitimo. Tai yra nesipriešino bemaž didžiausios aferos įgyvendinimui pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams.
2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Ramūnui Karbauskiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu. Ramūnai Karbauski, ant kelių, bjaurybe.
______________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neligitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2022 gruodžio 19

čiūdūostaravam

cha cha cha opozicija Britanijos kolonijoje

Al.

Vokietijoje tik ketvirtis pabėgėlių iš Ukrainos ketina grįžti į Ukrainą:
https://rmx.news/germany/half-of-ukrainian-refugees-in-germany-have-no-plans-to-return-home/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=half_of_ukrainian_refugees_in_germany_have_no_plans_to_return_home_swedish_mep_warns_about_power_hungry_eu_video_and_should_poland_compromise_with_the_eu&utm_term=2022-12-19

Lietuvoj esančių rusų iš Ukrainos pasiliks čia turbūt dar daugiau. Kaip manote, kai jie gaus teisę balsuoti (o jie, aišku, gaus), už ką jie balsuos – už Radžvilą ar Šimašių ? Ir antras klausimas – kam galų gale tas karas naudingas ?

čiūdūostaravam

karas naudingas bankams – milijardiniai kreditai už palūkanas, karo pramonės banginiams, prekiautojams žmonių organais – va užkala iki 2 milijardų kas mėnesį :
https://news-front.info/2022/12/19/na-ukraine-organizovan-chernyj-rynok-po-zagotovke-chelovecheskih-organov/
„Эти гиены украинской войны зарабатывают на преступной торговле человеческими органами до 2 (двух) млрд долл. Ежемесячно“,

Marius

Taip, tai bėda. Rusakalbių Lietuvoje padaugėjo žymiai. Vadiname ukrainiečiais, ukrainiečiais, nors tai rusai su rusiškomis pavardėmis su galūnėmis -ov, -in. Būtent iš rytų Ukrainos, kur bėgo nuo karo ir kur mišriai gyvenama. Va kame paradoksas: nepriklausomoje (?) Lietuvoje padaugėjo rusų. Ok, rusai, bent balti žmonės, rytais važiuodamas į darbą ir grįždamas matau, jau Sirijos ar Irako gyventojus. Angel Merkel darbo nuopelnas, nors ne, mūsų politikų bestuburiškumo įrodymas. Tokių tamsių žmonių nė tarybiniais metai Lietuvoje tiek nebuvo.

Dzeikas

Atsakymas i 2 klausima:
KARA PRADEJO RUSIJA.
O visa kita verbaline masturbacija. Lygiai kaip IIPK geneze. Pirminis dalykas valia ir noras ta kara pradeti – o kas norejo ir kam naudinga – antrinis.

Dronas

Karas naudingas globalistam. Sugriauti žemės ūkį, sunaikinti energetika, palikti žmones ubagais, ta pati lenino programa, kuri baigsis suplanuotu badu. Visam tam be abejo diriguoja kinijos komunistai. Jie pajungė apie 230 komunistinių partijų visame pasaulyje, kelyje į didijį tikslą. Globalizmas ir yra visuotinis pasaulinis komunizas tik pavadinta kitaip. Ir putinas vykdo globalistinės švabo chebros planą kaip iš natų. Visos ne vakarų civilizacijos šalys, veikia, kad sunaikinti vakarų civilizaciją, nes tik joje atsirado pilietinių laisvių idėja ir ji čia įsišaknijo. Ir ši idėja, pavertė santykinai nedideles valstybes, pasauline galybe. Dabar tą idėją rauna iš pašaknų. Ir ne, rusai nėra „balti”. Jie nėra vakarų civilizacijos dalis. Jie lygiai taip pat, nuoširdžiai, su kinija, arabynu ir kitomis šalimis-šiknaskylėmis, vykdo nuoseklų, klastingą ir niekšišką planą,… Skaityti daugiau »

JFK

„Around the world by a monolithic and ruthless conspiracy” John F. Kennedy https://www.youtube.com/watch?v=pu0nBUxdUo0&ab_channel=MrMarxismo Who does control the world?” – Noam Chomsky – BBC interview 2003 https://www.youtube.com/watch?v=rqznq… The Corporation https://www.youtube.com/watch?v=zpQYs… Manufacturing Consent: Noam Chomsky and the Media https://www.youtube.com/watch?v=EuwmW… Covid-19 – The Greatest Depression – Wallstreet, FED and a »new conspiracy theory«? – Corbett Report https://www.youtube.com/watch?v=lUXak… Corona Virus, Economic & Social Collapse: Prof. Michel Chossudovsky https://www.youtube.com/watch?v=kFZ2B… Coronavirus & WHO – How Bill Gates Monopolized Global Health – The Corbett Report https://www.youtube.com/watch?v=xmoTe… Covid-19 -„Making Markets for Vaccines” -Bill Gates’ Plan to Vaccinate the World- The Corbett Report https://www.youtube.com/watch?v=_3arI… Bill Gates and the Population Control Grid & The „Better than cash Alliance” – The Corbett Report https://www.youtube.com/watch?v=P4U6L… Noam Chomsky -The Corporation – Wie „funktioniert”… Skaityti daugiau »

Tucker Carlson

Buvo daugybė spėlionių apie prezidento Johno F. Kennedy mirties priežastis. Nors iš pradžių buvo manoma, kad žudikas dirbo vienas, tyrimui artimas šaltinis tvirtino, kad su žmogžudyste dalyvavo CŽV. Pasak Takerio Karlsono (Fox), daugybė spėlionių apie Kennedy nužudymą buvo iškeltos dėl to, kad trūksta konkrečių įrodymų apie nužudymą. CŽV taip pat atsisakė pateikti reikalingus dokumentus dėl įvykio. https://twitter.com/TuckerCarlson/status/1603558942558359553 Šiandien kalbėjomės su žmogumi, kuris turėjo prieigą prie vis dar paslėptų JFK failų ir yra gerai susipažinęs su jų turiniu. Šio žmogaus paklausėme tiesiai: ar CŽV prisidėjo prie Johno F. Kennedy nužudymo? Štai atsakymas: „Atsakymas yra taip. Manau, kad jie dalyvavo.” pic.twitter.com/3EURZcsaR2 — Tuckeris Carlsonas (@TuckerCarlson) 2022 m. gruodžio 16 d 1967 metais prezidentas Lyndonas Johnsonas paskelbė ataskaitą, kurioje teigiama, kad už žmogžudystę… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Na potoriezas tas musu Radzviliokas😄
Pervede streles nuo saves ant konkurentu.

Kapsukė

O tu kgbiste juliau Miliokai, kas???

Kapsukė

Atsakyk, kas esi, persivertinėjantis iš Jules į Dzeiką, ir dar kitus nikus, bandantis vaizduoti „amerikoną” ar šiaip esi padugnė?!

Dzeikas
Gavrila buvo genijus

O man atrodo, kad Radžvilui sunku apsispręsti, jei tik jis ištikrųjų yra ne dar vienas anglosaksų projektas demokratijos paįvairinimui. ES jau lyg ir sugriuvusi, bet dar nesugriuvusi. Orbanas lyg ir daro gerai, bet lyg ir ne (šiame lauke palikta pasireikšti Sinicai). Rusai iš Ukrainos Vilniaus autobusuose lyg ir gerai, lyg ir negerai (kol kas, kad negerai dar neišstenėjo. Ar kam nors teko girdėti Vilniuje kalbant Ukrainietiškai su retomis išimtimis?). Stambulo konvenscija lyg ir blogai, bet Ukrainoje bus gerai. Liberalios demokratijos pergalės Ukrainoje lyg ir gerai, bet bet Lietuvoje lyg ir blogai. Krikščionybė lyg ir gerai, bet Toro ir toros garbintojai lyg ir prioritetas šiuo metu. Vokiečiai lyg ir NATO, bet jie blogesni už lenkus. Bijome rusų, tad JAV bus gerai.… Skaityti daugiau »

Pamastymas

..jei aplink yra jovalas,tai nereiskia,kad galvoje turi buti jovalas,kur…lyg ir gerai,lyg ir nelabai.Kuo daugiau sviesiu galvu,tuo geriau.Ale ju labai mazai,negali nusitempt tos kritines mases niekaip.Leftistai kraujasiurbiai tuo dziaugiasi,pakazuchai kvasina Astrauskaite,ctob znaly…Mes jau niekad neatsigausim,nes net tokiu suuudziu kaip leeenzburbergeliu neiveikiam…

Leonas Vainšteinas

Ar Ukraina pajėgs išsivaduoti iš senosios tvarkos ?/ 915: Сможет ли Украина пере-загрузиться? Возможна ли Украина 2.0, или все вернется на круги своя

https://www.youtube.com/watch?v=hwTyeSyBuwY&ab_channel=LeonWeinstein

Leonas Vainšteinas

904: Зависть ведущая к развалу демократического мира
https://www.youtube.com/watch?v=_nuyaa3gLxI&ab_channel=LeonWeinstein

habilitâs

Ateina Leninai, ir vėl išnyksta, atėjo
Radžvilas – visiems laikams:)

56
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top