Vytautas Radžvilas. Valstybė prieš Albiną Kentrą

Nuotraukoje su kitais sąžinės vedinais žmonėmis sustojome po Vilniaus miesto apylinkės teismo posėdžio dėl Miško brolių draugijos iškeldinimo iš patalpų Totorių gatvėje, kurias 1992 m. Vagnoriaus Vyriausybė skyrė, o 2012 m. A.Kubiliaus Vyriausybė atėmė ir perdavė Turto bankui.

Šis sprendimas atskleidžia tikrąjį TS-LKD nomenklatūrinių viršūnių požiūrį į Laisvės kovas ir net iškiliausius jų dalyvius. A. Kubilius, G. Landsbergis, I. Šimonytė gali sau leisti viską – atimti Miško brolių draugijai priklausantį pastatą, trukdyti Lukiškių aikštėje atsirasti Vyčiui, remti vienalytes „santuokas“. Mat jie žino: kad ir ką darytų kenkdami Lietuvai ir tyčiodamiesi iš valstybės simbolių, Laisvės kovų istorijos, jų ištikimieji rėmėjai už nieką nenubaus.

Tiesą sakant, matant tokią aklą ištikimybę jau neatrodo paikas vaizduotėjė iškylantis reginys: jeigu – neduok Dieve – pasikartotų 1940 m. nelaimė ir Daukanto aikštėje sustotų sugrįžę V. Putino atsiųstų „išvaduotojų“ tankai, bet A. Kubilius ar G. Landsbergis pasakytų, jog tai Lietuvos išlaisvintojai ir lieptų savo šalininkams nešti jiems gėles, beveik neabejotinai dalis jų taip ir padarytų. O jeigu kažkas pasakytų, jog tai ne išlaisvinimas, bet nauja okupacija, bet minėti veikėjai pavadintų tokį „išsišokėlį“ to paties V. Putino agentu, šie beatodairiški rėmėjai patikėtų net tuo.

Gaila, bet TS-LKD nomenklatūrai sunaikinus milžinišką potencialą turėjusią Politinių kalinių ir tremtinių partiją, daugybė jos narių ilgus metus buvo apgaudinėjami Sąjūdžio idealus išdavusių TS-LKD nomenklatūrininkų grietinėlės. Tiesą sakant, kito pasirinkimo nebuvo.

Tačiau dabar jis yra.

Todėl daugelio TS-LKD narių, ypač pradžioje partijos deklaruotoms vertybėms likusių ištikimų politinių kalinių ir tremtinių laukia skausmingas apsisprendimas, kas svarbiau: ištikimybė TS-LKD tautos ir valstybės griovėjų ir duobkasių partija pavertusiems vadams ar ištikimybė savo tautai ir Lietuvos valstybei? Laisvės premijų laureatai partizanai, kaip Albinas Kentra ar Jonas Kadžionis-Bėda, seniai pasirinkę.

Gėda ir rašyti, tačiau formaliai tai politinė reklama.

Politinė reklama.

Tiesos.lt: platinama neatlygintinai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
V.R.

kaip visuomet kerinčiai patrauklus.

Rūta

2012m A. Kubiliaus vyriausybės veiksmai,perduodant Miško brolių patalpas turto bankui, yra gėdingi. Ko verta valstybė,besityčiojanti iš tokių iškilių laisvės gynėjų,kaip A. Kentra?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– „TS-LKD nomenklatūrai sunaikinus milžinišką potencialą turėjusią Politinių kalinių ir tremtinių partiją, daugybė jos narių ilgus metus buvo apgaudinėjami Sąjūdžio idealus išdavusių TS-LKD nomenklatūrininkų grietinėlės.”
– Taip Vytautai, tai – geras pastebėjimas, bet labai labai pavėluotas. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (LPKTS) susidėjo su labai klastingais savo budeliais (su landsberginiais) ir todėl Tauta nemato budelių iki šiol. Net NS gretose yra Gaudentas Aukštikalnis (sąrašinis nr 15) – Vytauto Landsbergio padlaižys. Pavojus.
– Ar tik landsberginiai – Tautos budeliai?
– Ne. Tautos budelių sąrašas yra žemiau.
__________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 rugsėjo 18

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Tautos bei Lietuvos priešų sąrašas (dalinis, ne visas). Tai – 2003 sausio 23-iosios aferistų sąrašas. Tą dieną buvo keičiamas konstitucijos 47 straipsnis pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams. L blogai. Šitiems dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu. Tai – sąrašas tų, kurie lietuviška duona minta ir svetimšalių naudai dirba. ************************************************************** Valdas Adamkus Susilaikė 2003 sausio 23-iosios balsavime 1  Karbauskis Ramūnas  2  Matulevičius Juozas  3  Mincevič Gabriel Jan  4  Tomaševski Valdemar  Balsavo už 2003 sausio 23-iosios balsavime 1  Andriukaitis Vytenis Povilas  2  Babonienė Ona 3  Balčytis Zigmantas  4  Barakauskas Dailis Alfonsas 5  Baravykas Vydas 6  Bastys Mindaugas 7  Baura Antanas 8  Bernatonis Juozas  9  Bradauskas Bronius 10  Budrevičius Jonas  11  Burbienė Sigita… Skaityti daugiau »

TS-LKD nomenklatūra su Tėvyne ir su Krikščionybe

ne tai, kad neturi nieko bendro, bet yra ir Tėvynės, ir Kristaus įsakymų išdavystė, vykdoma, kaip čia ir kitur įvardyta, konkrečiais poelgiais, žodžiais. Tai, dėl ko jie parsidavinėja sena kaip pasaulis – primityvus valdžios, galios, žemiškos gerovės geismas. Sąžinės balso neklausymas ir Apreiškimo įsakymų laužymas, aišku, yra ir konkrečių asmenų (prisitaikėlių) gyvenimo tragedija – nieko blogiau po Saule nutikti baigtiniam žmogui negali. [Neišmintinga veržtis ten (valdžion), kur nepajėgsi ar nežadi vykdyti atitinkamų pareigų, o tik, kaip „visi”, ketini pasinaudoti rinkėjų politine nebranda, jų paveikumu propagandai] Stodami antikristinių ideologijų (neokomunistinės globalizacijos, genderizmo, verčiančių asmenis mankurtais, ir pan.) tarnystėn, nors daugelis tiesiog intelektualiai neįgalūs to mąstyti ir metafiziškai susivokti (kaip čia paminėtieji Šimonytė, Kubilius ar G. Landsbergis), jie tampa Vakarų civilizacijos paties… Skaityti daugiau »

radžvilui

derėtų sveikatėlę pasitikrinti pas daktarėlį, bet ar daktarėlis turės žmogeliui vaistų ??

Manau

Manau, ne gerb. Radžvilui sveikatą reikia tikrintis, o tamstai. Jūsų žodžiais tariant, „bet ar daktarėlis turės žmogeliui vaistų”- tai yra tamstai? Norėtųsi tikėti, kad Albinas Kentra visus teismus laimės ir patalpos Totorių gatvėje
liks Miško brolių draugijai.

Rinkėja

Jei kartais pažiūrite TV, tai negalėjote nepastebėti itin dažnai rodomos koservatorių reklamos (aišku, apmokėtos mokesčių mokėtojų pinigais), kur jų vedlė Šimonytė taip įsakmiai reikalauja jėgos, kad atrodo, jog jei tik pasipinsi jos kelyje, tai kaip mat partrenks ir perkąs gerklę, o paskai ją einanti harpijų svita tuojau pat sumindžios ir liks tik dulkės, o jos trauks vis tolyn, sunaikindamos viską savo kelyje. Įdomu, kas gali balsuoti už šią baisią gaują?

turėtų atsakyti

už Albino Kentros, Miško brolių niekinimą turėtų būti patraukti atsakomybėn niekšeliai – Kubilius, Majauskas, Zuokas?

Miško broliai yra tikri mūsų broliai,

nes jie už mūsų laisvę atidavė tai, ką žmogus turi brangiausia – gyvybę.
Jie susimokėjo už tai, kieno metas atėjo, bet jie tuo pasidžiaugti negalėjo.
Vis dėlto, net ir I. Kanto mąstysena vadovaujantis (ne dėl atlygio aukojosi),
bet jau ne kantiškai tariant, o persakant Maironį galim tvirtinti:
Kadangi jie mylimą Lietuvą gynė;
kai jiems nusviro galva,
dangaus angelai vainikus iš deimantų nupynė.
********************************************
Apie tokią perspektyvą amžinybėje galime tik pasvajoti,
nors ir siekti jos privalome. Panašu, kad vėl artinasi Herojų metas.
Arba valstybės žūtis, jei jų, t.y. gebančių aukotis asmeniškai, neatsirastų.
Antiherojų prisitaikėlių-parsidavėlių (ne vien V. R. paminėtų) – nors semk.

Prašalietis

Kaip šiandieninis esamas „patriotas” ar pasiskelbęs būsimu „patriotu”, taip jiems valstybė, vyriausybės ir visi likusieji ką nors turi veltui duoti. Ir jei ką nors kada veltui davė, tai kad davusieji nedrįstų nei pagalvoti kada nors duotą iš „patrioto” atsiimti atgal ir panaudoti prasmingiau arba visų reikmėms. „Patriotai” labiau nei kiti eiliniai žmonės nori ir „nusipelnė” pasidžiaugti Gorbačiovo ir Jelcino suteiktais „iškovojimais”. Masė eilinių žmonių, kuriems buvusių, esamų ir „būsimų tautinių” gausių visokio plauko „patriotų” gretose vietos neatsiranda per 30 „patriotinio džiaugsmo” metų, turi tenkintis už darbą mokamais europiniais arbatpinigiais ir 30 metų „patriotų” pasakojimais apie „iškovojimų džiaugsmus”, jų rūpestį „apginti patriotinius iškovojimus ir padaryti taip”, kad visi likusieji per kitus vieną kitą dešimtmetį „besidžiaugdami” kartu su šiandieniniais varijotais jų „iškovojimais”… Skaityti daugiau »

stasys

Politinė reklama . Taip ir vertinu . Beje V.Radžvilui reikėtu priminti kas šiandiena valdžioje ,manau tokiam kaip R.Karbauskiui visai nesunku viska atsukti atgal ir šaltu veidu pasiteisinti ..:))) Tiesa sakant ne tuo adresu
Vytautas bulka ‘trupina’.

Ką reiškia

TSKF ?
TS-KD žinau, o TSKF ?
Beje, o kodėl mes juos vadiname konservatoriais? Jie nusikratė šio žodžio, todėl negali jiems nei liberalumu kaltinti, nei jei jie įteisintų viešnamius ir narkomaniją…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Tuomet, 2003 metais, TSKF – Tėvynės Sąjungos konservatorių frakcija (landsberginiai). Čia taip gaujos persivadina į frakcijas seime.
Daugiau
va čia
https://www3.lrs.lt/docs3/kad4/w3_lrs.padalinys-p_pad_id=792&p_kalb_id=1&p_kade_id=4.htm

Eugenijus

Sinicos, Radžvilos prie ko, gerb. A.Kentra yra asmenybė, o jūs…

Žmogus

Paima į savo negarbingų tarpą, garbingą nusipelniusią asmenybę ir štai, kokie mes gražūs ir rimti politikai – patikėkite, jūs tikrai neužsitarnaujate pasitikėjimo.

Tam pačiam Eugenijui-Žmogui - autoreferentiškai

Pirmiausiai derėtų išsikelti klausimą ir pamėginti į jį atsakyti:
o aš „prie ko”, kad tarsi Dievas pasvėriau ir verdiktą paskelbiau?
– Taigi, kad ne „prie ko”. Vadinasi, patylėti būtų buvę išmintinga.

Prochodimce 14:58

Košė (galvoje) tikrai mėgstamiausias tavo valgis,
bet dėl skonio nesiginčijama.
Ne lietuviais rūpinkis, vėl ir vėl kviečiu,
o pirmiausiai kietasprandžiais karantinavusiais savo tautiečiais.

Tai kuo ten

VEDINI vaikštote, kad nepajėgiate net pradinių klasių gramatikos atsiversti? Lietuvių kalbos išdavystė – irgi išdavystė.

Kis

kas tos „jungtines pajegos”?Ar kartais jus nesergate kazkokia liga susijusia su durnarope?Kodel jus (nezinau kaip vadinti,nes nezinau kas jus tokie?)taip arsiai elgiates su tais kurie balsave del zemes,juk ten nebuvo klausiams ar ta zeme parduoti,ar panaudai isnuomoti?Domejotes kiek valstybiniu zemiu apaugusiu sosnovskio barsciai ir krumais?Pasidomekite ir jeigu sugebate poaskaiciuoti kokius pinigus mes prarandame?Sakysi Tevynes zemes neturi jokiu vertinimu,netiesa nereikia parduoti visos Lietuvos su zmonemis,isnuomok kaip mokame uzslaptinti okupantus 102 metams;jeigu daug tada 30-50 m.m.Mes paprasciausiai nesugebame jos apdirbti,nes zemdirbyste ne muzikavimas pim-pam pianinu,o darbas su prakaitu kvepianti ne tik nugara,bet ir zemiau.Koroce bachyriukaui,ne ten ieskote priesu,jie sedi desineje Landzbergio.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top