Vytautas Rubavičius. Kas ta „Kremliaus ranka“ ir kodėl ji „verčia“ Vyriausybę?

Apie nematomos, tačiau visur esančios „Kremliaus rankos“ veikimą nuolatos prabildavo lietuviškieji konservatoriai, kai tik visuomenė subruzdavo dėl kokių nors skriaudų ar nuoskaudų. Esą visokia visuomenės saviraiška bei savivaldos apraiškos menkina lietuviškosios valdžios įvaizdį, tad jau savaime tarnauja Rusijos interesams. Ypač aršiai buvo puolami žmonės, išdrįsę rinkti parašus referendumui, kad mūsų gimtinės žemė nebūtų paversta prekiniais sklypais. Konservatorių partijos didžiūnams mojuoti „kremlinė“ retorika tapo tarsi savaime suprantamu dalyku, rodančių jų kilmės „grynumą“. Todėl daugeliui buvo netikėta išgirsti tokią retoriką iš premjero Sauliaus Skvernelio lūpų, kuris jau turėjo senokai apsiprasti ir susitaikyti su konservatorių mestais kaltinimais jų partijos lyderiui Ramūnui Karbauskiui ir daliai valstiečių bei socdemų dėl verslo ryšių „kremliškumo“. Nejau nutarta iš konservatorių perimti šitą retorikos vėzdą? O jei taip, tai kas verčia?

Premjeras tik sustiprino ir aiškiai išreiškė dalies savo partiečių užuominas apie tai, kad mokytojai streikas labai jau kenkiąs mūsų valstybei, o tokia kenkėjiška veikla tarnaujanti mūsų didžiosios kaimynės interesams. Žodžiu, gal ir ne „Kremliaus ranka“, bet ką gali žinoti… Net regint, kokios aršios demonstracijos prieš blogėjantį vadinamųjų „liaudies masių“ gyvenimą vyksta visoje Prancūzijoje ir Paryžiuje, nepasidrovėta pirmąkart taip drąsiai išdrįsusių pakovoti už savo teises mūsų mokytojų apšaukti teroristais, su kuriais, jei prireiksią, bus susidorota taip, kaip Garliavoje. Mokytojus streikui ir akcijai Švietimo ir mokslo ministerijoje subūrusios profsąjungos vadovas imtas skelbti opozicijos parankiniu. Parankinis ar ne, tačiau kokia gi opozicija nepasistengtų pasinaudoti susiklosčiusia situacija ir nepasistengtų išpešti sau naudos? O streikuojantiems mokytojams svarbu ne politinės priklausomybės, o kad apskritai esama juos palaikančių politikų.

Mokytojų streikas įeis į Lietuvos istoriją jau vien dėl to, kad jis galop privertė premjerą keisti švietimo ministrę. Vadinasi, buvo pajusta ne tik mokytojų, bet ir juos vis labiau ėmusių palaikyti kitų socialinių sluoksnių jėga ir jos keliama grėsmė. Nors premjeras ilgokai gaišo įveikdamas savo aroganciją ir gerokai pavėlavo su mintimi, kad būtina kuo greičiau kalbėtis su streikuojančiaisiais ir spręsti jau įsisenėjusią ministrės problemą, tačiau taip pat nutarė pasinaudoti susiklosčiusia situacija ir švietimo ministrei įkandin pasiuntė dar ir kultūros ministrę bei aplinkos apsaugos ministrą. Švietimo ministrė buvo iš premjero komandos, o kiti du ministrai – Ramūno Karbauskio žmonės. Tad nujaučiamas šioks toks vidinis partinis konfliktas, tik neaišku, kaip jis rutuliosis, nes valdantiesiems kyla naujų grėsmių. Manytume, kaip tik tų grėsmių akivaizdoje premjeras ir išsitraukė „Kremliaus rankos“ kuoką. Dabar jau abi pusė kovos mojuodamos „Kremliaus ranka“.

Viešai kiek paabejojusi dėl dviejų ministrų prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė visų ministrų atleidimo dekretus. Tačiau sykiu ir parodė, kad žaidimas tik prasideda, o ji ruošiasi jame rimtai dalyvauti. Paklauskime savęs, ar Prezidentūros numylėtų žiniasklaidos didžiūnų numatytas gruodžio 9 d. mitingas prie Vyriausybės rūmų ir įvairių ministerijų skambiu „Paskutinio skambučio“ pavadinimu galėtų būti rengiamas negavus Prezidentūros bei konservatorių vadų kartu su jų smegenų centru pritarimo? Vargu bau. Daugelis būtų linkę galvoti, kad pasitelkus pirminį dar nesibaigusį mokytojų streiką opozicija kartu su Prezidentūra ėmėsi didinti politinę įtampą, nes žinoma, kieno ranka laimina konservatorių vadovą ir mūsų prezidentę. Radosi reali galimybė silpninti ne tik Vyriausybę, bet ir patį Seimą. Konservatoriams svarbu valdžia, o reitingai rodo, kad jiems būtų naudingi priešlaikiniai rinkimai. Tačiau tokie rinkimai būtų naudingi ir Prezidentūrai, kurios tikslas, kaip ir konservatorių, yra laiduoti Rūmus pasirinktai įpėdinei. Tad klausimas: kam skamba Paskutinis skambutis?

Organizatorių sumanymu, tai jau būsiąs ne skambutis, o varpas, kurio gausmas priplosiąs prie žemės visus žaliuosius valstiečius. Juk sukviesta ar tik ne 40 profsąjungų ir kitokių organizacijų, numatytos susikibusių rankų eitynės, raginančios valdančiuosius kuo greičiau atsiduoti konservatorių malonei ir įvykdyti visus jų reikalavimus. Premjero komandos ir jo ministrės arogancija atsisuko prieš juos pačius. Tai, ką jie galėjo ir turėjo padaryti patys prieš savaitę, darys dabar, tačiau jau kaip pralaimėję, ir politinius vaisius raškys priešininkai. Juk visiems aišku, kad mokytojų kantrybės taurę perpildžiusią naująją etatinio mokytojų apmokėjimo „skaičiuoklę“ galėjo sumeistrauti ir nuleisti tik visiški ministrės suburti beraščiai.

Artėja ir Lietuvos prezidento ar prezidentės rinkimai. Kas gali sukliudyti numatytos įpėdinės karjerai? Jai gali pakenkti kylantys Arvydo Juozaičio reitingai, kurių jau nebeįmanoma mažinti iki nereikšmingų, tačiau kol kas didžiausia bėda – Stasio Jakeliūno Seime suburta ir vadovaujama komisija, tirianti mus prieš dešimtį metų ištikusios krizės priežastis ir apklausianti buvusius aukščiausius pareigūnus, kodėl krizei suvaldyti buvo skolinamasi už tokias beprotiškai dideles palūkanas, kai tarptautinės finansinės organizacijos siūlė savo pinigus už daug mažesnes? Kol kas atsakymai visuomenei nėra žinomi, o iš žiniasklaidon nutekančių nuogirdų galima susidaryti nuomonę, kad aiškiai atsakyti nelinkstama. Tačiau mes visi prisimename, kad kaip tik prezidentė ir buvo tas žmogus, kuris aiškiai pasakė, kad Lietuva neims pigių pinigų iš tarptautinių finansinių organizacijų, o skolinsis iš finansų rinkų oriai ir brangiai. Tad apklausinėjamai finansų ministrei ir dabartinei įpėdinei Ingridai Šimonytei tenka nemenka užduotis – visaip įrodinėti, kad skolintis brangiau Lietuvai buvo naudingiau, o prezidentė čia – „nė prie ko“. Jakeliūno tokie argumentai neįtikina. Juolab kad ne tik jam žinoma, kad vienos pelningiausių šiuolaikinėje bankininkystėje yra valstybių skolų „kasyklos“.

Valstybių praskolinimas, tų skolų aptarnavimas ir prekyba skolomis yra savita, beveik niekam nematoma verslo rūšis, turinti didžiulę politinę galią ir nulemianti daugelio silpnesnių šalių likimą. Praskolinant valstybes nemenkai nubyra ir tiems politikams, kurie, kaip sakoma, atveda mokią šalį į laisvą finansų rinką, nes juk visas palūkanas sumoka tos šalies gyventojai. Nežinia, ar Jakeliūnui pavyks išsiaiškinti, kaip Lietuva, kitaip nei jos kaimynės, buvo taip begėdiškai praskolinta, tačiau tokia galimybė išlieka. Kaip tik tą galimybę artėjant prezidento rinkimams reikėtų kuo greičiau naikinti. Juk Jakeliūnas, tarsi tampydamas tigrą už ūsų, pareiškė, kad parlamentinio tyrimo išvadas skelbsiąs kovo mėnesį. Kaip tik prieš pačius rinkimus. Tikėtinas būdas naikinti galimą grėsmę – keliant politinę įtampą, didinant valstybinės valdžios nestabilumą ir grasinant priešlaikiniais Seimo rinkimais priversti valdančiuosius susitarti ne tik dėl būsimų išvadų, bet ir dėl būsimo Rūmų šeimininko taip, kad tai netrukdytų būsimai dabartinės prezidentės karjerai. Tačiau kokios tame didėjančių įtampų lauke premjero galimybės valdyti šalį ir pačiam dalyvauti prezidento rinkimų kampanijoje ar išlikti poste po rinkimų? Premjero retorika rodo, kad jo aplinkai vis sunkiau numatyti vienų ar kitų veiksmų bei pasisakymų pasekmes. Ar padės „Kremliaus ranka“?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
33 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gal atrodys ne į temą,

bet sukrėtė vaizdai iš Prancūzijos,kur policinininkai suklupdė mokinius.Kaip kokiame Afrikos kaime .Kyla ir Prancūzijos studentai.Šaknys čia labai gilios.Po ekonominiais reikalavimais slypi tapatybės ilgesys.To nenorinčią matyti Europą neišgelbės nei nauja Merkel įpėdinė.O mūsų konservatoriai visai painioja Prancūzijos sukilimo intencijas su savo norais ir siekiais.

selektyvi ties

Kremliaus rankos nėra, bet Tapino pasirodymas – profsąjungų sumenkinimas. Beje, kodėl po tėvų mitingo žiniasklaida ,,gražiai” jį nušvietė ir palygino su ,,violetiniais”, ,,šustauskininkais”, ir t.t. ir niekam neužkliuvo-patiko.

Gal atrodys ne į temą

Tik pasidžiaugti reikia, kad taip taikiai jaunimas išrikiuotas, kad visi sveikutėliai.

Nenorėčiau susitikti su siaučiančia priemiesčio jaunimėlio gauja, matyti kaip daužomi mano buto langai, deginamas automobilis…

Juozapas

Situacija išnagrinėta struktūriniu atžvilgiu gana neblogai. Gal kiek trūksta dar keleto detalių, kurios dar labiau iliustruotų ir pabrėžtų būsimo tapkinio- koncervinio- matrioškinio „festivalio” tikrąsias užkulisines intencijas. Bet šiaip, straipsnis geras. Blogai yra tai, kad tokie tekstai beveik neturi adekvačių skaitytojų. T.y. skaitančių ir tuo pačiu suvokiančių kas yra parašyta. Kuo toliau, tuo labiau aišku darosi, jog esame ta karta, kuri bus galutinio Lietuvos žlugimo liudininkais. Esama santvarka neišvengiamai žlugs. Tai nutiks jau vien dėl to, kad žlugs merkel-junkerinis europederalistinis projektėlis. Vienok, Europa, bent sveikesnioji Centrinė jos dalis atsigaus ir kurs save iš naujo. Ėgi po liberastinio žlugimo Lietuvoje, atkūrinėti Lietuvą tiesiog nebus kam. Teritorijos gyventojai per buki kurti Valstybę. Valstybes kuria piliečiai, o tokių pas mus beviltiškai mažai. Didžioji dauguma… Skaityti daugiau »

čiombė.

Lietuvą atkurinės kaip ir prieš 30 metų nesugaunamūjų rezervas.

Gal

Ne ministrės beraščiai, o palikuonys buvusių ministrų. Išsikuopti reikėjo ŠMM. Šiaip nebejauku darosi, kai konservatoriai žada paskutinį skambutį, ruoštą nuo „ne tuos išrinko”…

Man geriau

Nan geriau prie valstiečių, o ne prie konservatorių.Su siaubu prisimenu konservatoriaus Kubiliaus vyriausybę.Užtat bijau chaoso, kurį jie stengiasi sukelti

Man gereu

Nan geriau valstiečių kumetyne, o ne koncervatorių karceryje. Kolxozo Pono bizūnas minkštesnis, o baudževinės putros įpila daugeu. Beto Najsiū Ponas mūsū nevadina kirmėlėmis. Sako kat gerbe ir myli! Su siaubu prisimenu tijūną koncervatoriū Kubybyliū. Jis atėmė iš kumečiū pusę porcijų putros, atėmė terbas ir įdavė ubagū lazdas. O Ponas Karabacas geras- vėl pripila pilnus blūdus ėdalo, gražino ubagų terbas ir utėliū padalino niamokamai. Sakė dar duos kiekvienam po (niamokamą!) tautišką fufajkę. Jeigu daug dirbsim ir būsim klusnūs. Tiesa, Pono tijūnas fon Schkwernell atima mūsū vaikučius. Bet Ponas su dbariškejs ramina- sako jūsų vaikučej bus apgyvendinti ten kur jiems bus gereu. Nu, Ponas sako, Ponas žino gereu. Todėl ir atidavėme Jam savo balsus. Nes gereu būti bebalsejs negu acidurti niažinomybės kaose.… Skaityti daugiau »

>Man gereu

Man gereu buty liuokayumi puona mianiesia jir vuostity juo shvianta kvapa niagu givianty kumiatinia jir sriebty pūtra tiramia vuoria. Man labeu patynka puonishka siarmiega niagu ūbagyshka fufajka. Šale puona jir ash puons, ania? Pavidiekyt, ubagaj!

Ekspertas

Kai šita kolonija bus švedų bankų ir kitų kapitalistų „investuotojų” iščiulpta, darbo jėga išviliota, miškai iškirsti, žemė nualinta ir Shevrono išgręžiota, kai JAV nebepajėgs finansuoti lojančių šunyčių, kolonija bus palikta likimo valiai. Tuomet rasis kokia kita geopolitinė galia kuri kurs kitą tautą ar valstybę be Lietuvos pavadinimo, gal lenkai, gal rusai, gal žydai, gal kiniečiai ar iraniečiai. Ar dėl to bus kam liūdna – tikrai nebus, nes liūdintys jau bus telorantiški bet kokiai įvykusiai istorijai.

Anupras

Paskaitykite šios dienos LRYTO straipsnį ;S.Skvernelio vyriausybės formavimo užkulsiai. Valio pirmosios ponios ir konservų ;demokratiEI DIKTATŪRAI;…..

Anuprui

Kad Pirmoji Ponia ir Jos Didenybės klapčiukai koncervai yra diktattoriai žinome visi. Niekas to net nesiruošia čia ginčyti.
Bet, kad kolxozninkų Schwarkelis robokopų ir vaikagrobių Išverstakis Vadas „ne diktatorius”, tai tamsta čia mums pateikiate didelį siurprizą.
Tikrai, baravernatizmas, girių kirtimai plynai, stambulinių, marokinių konvencijų stūmimas, mokytojų niekinimas, policinės draudimų „tvarkos” įvedinėjimas – tai „ne diktatūra”.
Tikriausia pirmos prabos „diamokratija”:)

 realiai

Visi vadžios „vertimai” yra gryna imitacija ir režimo kakaronai mulkiams, siekiant kiek nuleisti garo perteklių.

to Anuprui 2018-12-8 14:58

Ką jūs, tikrai ne diktatūra! Fuj, kaip neprogresyviai skamba… Dabar reikia sakyti liberalioji demokratija!

Anupras

Pirmiausia paskaitykite tą straipsnį ir žinosite kaip V.P etrauskienė tapo ministre.Taipogi ir kiti.

O man šlykštu

Kiek daug Lietuvoje besižavinčių prancūzų imigrantų vandalizmu. Tik patys prancūzai jais kažkodėl nesižavi. Juk užtektų, kad šitokia didelė minia ramiai pastovėtų su plakatais, taip atkreipdama dėmesį į problemą. O jie ne prancūzai, todėl viską daužo, nes nusispjauti jiems į Prancūziją. Ją nuterios – susigrūs į Vokietiją ir tą nuterios, ir t. t. Kol liks plyna Europa.

Tarabilda

Anupras teisus. Perskaitykite straipsnį, ir nebesapaliosite nei šį nei tą. Rubavičius rašė, to straipsnio nematęs. Jis labai daug ką papildo Rubavičiaus refleksijoj. Sarafanas, pasirodo tvarkėsi Vyriausybėje kaip savo tvarte. Skvirno letenėlės buvo gražiai supančiotos Tiulpano ir Patriarcho bendrų veiksmų.
O ten Seime sėdi toks už krūmų Karabasas ir grimasas rodo, neleidžia kartais visko pasiimt, o kai ką kartais leidžia. Net niekšas tai tikrai neeilinis, ir todėl nusibodo. O Gabriukui irgi nusibodo laukti tuos du metus kur liko.
Draugas Tiapkinas, aišku, tokiose suirutėse visados pasirengęs padėti ir kai ką pribaigti.

Warning

Oi Tarabilda, negražiai kalbate. Tai tikrai nepatiks A. Karčiauskui!
Busite apskųstas portalo EtikMatj Komisijai ir įskųstas Ten Kur Reikia.

Tarabilda Warningui

Tai dar čia ne viskas, ką galima nesunkiai numatyti, jei Tiapkinui seksis, kuo aš linkęs abejoti. O panelis, man atrodo yra toks. Prisiminkit vakar dienos URM komsomolco ofenzyvą prieš VŽ partijos ir frakcijos vadovą, jį delegavusios ministru vadovą? Apie ką šis signalas? Ogi apie tai, kad jis yra toks užkliuvimo akmuo. per kurį nei perlipsi, nei perspjausi. Tai tas ministras, dėl kurio dabar gali kristi Skvernas, nes reikės formuot naują Vyriausybę.
O tai Vyriausybei, spėkit iš trijų kartų, kas vadovaus iki Prezidento rinkimų? Atspėjot. Komsamolcas, bendru Seimo partijų sutarimu ir visuotiniu palaikymu. Ir čiki briki.

BIRUTĖ  RUTKAUSKAITĖ

ŠAUNUOLIS VYT.RUBAVIČIUS- VISKĄ TEISINGAI IR AIŠKIAI IŠDĖSTĖ. PAGARBA JO DRĄSAI IR PROTUI!

pareigūnas Girgžpirdas

Teroristų rėmėjų schodkė! Reikia kaip sausio 13 vikšrais juos traiškyti! Ir beje, Veryga yra neteisus. Aš neseniai supratau, kad esu genijus. Ir kuo daugiau geriu, tuo išmintingesnis tampu. Geriausiai lenda baltarusiška vodkė, kai užuostau seno mėlyno milicininko švarko rankove. Gaila, kad tik ji iš viso kostiumo liko. 🙁 Kai litrą įveikiu, sėdu į FB rašyti. Sekite mano įrašus.

$+$

S. Skvernelio ir konservatorių pasišpygavimai, tai tik smėlio dėžės žaidimai, kurie nieko naujo Lietuvos politikoje nesukuria, nes leksika senai žinoma ir nusibodusi, o ir naudojama, siekiant asmeninių ir grupinių tikslų. Vienintelis naujas dalykas, kuris šviečiasi horizonte, tai tikra konkurencija būsimuose prezidento rinkimuose. Tai tikrai naujas epizodas Lietuvos politikoje, per visą nepriklausomybės laikotarpį, tik bėda, kad Lietuvai ir piliečiams tai nieko neduos. ⤵ Iš vienos pusės, Kagėbistų-pedofilų gauja stums savo kandidatą, kad ir toliau pridengtų Garliavos nusikaltimus, kita kagėbistų-nomenklatūrininkų grupuotė stums savo šešiukę, kad niekas nesužinotų apie 2008 m. JAV Federalinio rezervato įvykdytą iki tol neregėtą finansinę aferą istorijoje, kai, anot atstovo nuo Pensilvanijos valstijos Paul Kanjorskij, JAV Federalinis Rezervas „pastebėjo“, jog 2008m. rugsėjo 15 d. apie 11 valandą iš JAV… Skaityti daugiau »

Achtung Tarabildai

Gražiai pats dėlioji. Sklandžiai ir logiškai. Man tai tikrai patinka. Bet publikai visiškai nepatiks. Todėl, kad tamstos dėlionė visiškai diskredituoja kolchozo Kretinų partiją ir jos vadukus. Na, tik pasižiūrek ką čia suvartei- Svirnelis yra lochų lochas nes pats sau šovė į koją, į kitą koją ir dar prasišovė cibulius. Juk atleidęs Ryžą, Rukę ir Kelmutį pats save pastatė ant briaunos, kuomet dabar matrioškynas gali nupūsti Svirnelį kaip skiedrelę. Fuūū, ir guli aukštienlinkas. Pakanka nuimti bent vieną ministrėlį, ar koks „prapesijonalas” acistadydins „pac” ir hippy hey guliaj Vasia šieno ravėti. Mulkių mulkis Svirnas! Taip gaunasi pagal tamstą, (negalėčiau prieštarauti net miegodamas). Bet ar žinote kiek šiame portale prisirinko „valstiečiū” fanų? Jie agresyvūs, pikti, greiti ir įsiutę. Nes viskas dėl ko tiek… Skaityti daugiau »

Anupras

Na kas skaitėt dėl vyriausybės daugmaž aišku. Atsiverskite LR Konstituciją, 118str.5d. Gen.prokurorą skiria ir atleidžia RP Seimo pritarimu.Tai kieno letenose prokuratūra? 112str. 4,5d paskaitykite ir pagalvokite kieno jie rankose.Toliau ši sistema ir 8-tame skirsnyje apie KT dvasias.O jei Seime daug zuikučių?………

Ranka

Visokių rankų esama, ir Kremliaus ranka visada yra, jos gali nematyti tik aklas, arba pats yra toji ranka, arba iš nesupratimo nemato, seniai sakoma Lietuvoje visada yra daug naudingų įdiotų, kuriuos visada gali vadžioti kažkieno ranka, o šiais laikais, dar labai gali būti Mamonos ranka, kuri yra šiuolaikinė dešinioji ranka.

Tarabilda

Draugas Tiapkinas nuo savo FB sienos ryt į pavakarę žada kažkokių siurprizų. O DELFIS jau žino, kad bus 10 tūkst. mitinguotojų, ir bus, savaime suprantama, tiesioginė transliacija iš įvykių vietų. Puiki organizacija. Visi konjaunuoliai pasirengę „vsiegda gotov”.
Tik kaip čia taip Vilniaus Forumas, toks politiškai perbrendęs patisonas, niekaip neišstena nė sakinio apie politinį perversmą, kuris tiesiog ant nosies.

Tarabilai

Matote, Didžiųjų Diagnozių išgimdymas reikalauja laiko.
Tai lyg vidurių užkietėjimas. Nepagreitinsi.
Vat tamsta, pokš-pokšt ir išguldėte esmę puse pastraipos.
Gal ir efektyvu, nu bet kaip nemoooksliška ir be abejo nesolidu.
Tokiu perdėtu įžvalgų greičiu, tamsta sukeliate infliacijos bangas akademiniuose sluoksniuose. Pakilę cunamiai gręsia nuplauti zylių lizdus ir akademinius dramblio kaulo bokštus.
Niageraj.
Tikras, kilmingas Intelektualas turi laikytis tam tikrų kanonų, vartoti masėms neįkandamą mokslišką leksiką, nedemonstruoti emocijų ir oriai laikytis atitinkamų, rangui adekvačių ritualų-
„sperva priniatj vannnnu, vypit čiašečku koooofe,…”

truputį nesupratau

O nuo kada iškrypusių KGB karininkų „Trydas” staiga tapo gerbtinu informacijos šaltiniu? Gal jau „imbierinius sausainius” ir panašius kliedesius pamiršote? Na taip, konservai su Bobos pagalba bebaigia nuversti Stribo vyriausybę? Kame čia naujiena ir ar tai pirmas kartas? Ir kur čia perversmas? Politika ir tiek. O galiausiai – nuo kada jaučiatės atstovaujami kažkurios iš besipjaunančių gaujų? Dar formuojant šią vyriausybę sakiau, kad Bronio Ropės kandidatūra būtų kur kas mažiau konfliktiška, dėl to ir priimtinesnė. Tada ir vyriausybės palaikymas būtų kitoks, ir vyriausybės žlugimo grėsmė mažesnė. Dabar premjeru galėtų tapti S.Jakeliūnas, bet tokiu atveju vargu ar išvystume pilną komisijos išvadą. Toks, beje, ir gali būti „pučistų” tikslas. O rytoj visi smagiai pasijuoksime iš „mitingo”. Maidano metu tokių „Antimaidanų” jau prisižiūrėjome. Tik… Skaityti daugiau »

Anuprui

Pašilis, kiek pamenu, buvo išrinktas Bradauskio kunigaikštijoje. Bobai tebuvo palikta patvirtinti. Gavosi kaip ir kompensacija už jos kišeninį Valį po toje pačioje Bradauskynėje pirtelėje po medžioklės išrinkto Valantino.

Riepa

Rooopė? Premjeras? Cha cha!
Trupmesnio anekdoto dar neteko girdėti:)
PS,:
Entuziazistui siūčiau peržvelgti pono Riepos balsavimus geijorpos parlamente.
Labai pikantiškų atrastumėte.
Natūralus padugnė ir globalistų čiulpikas tavo ropė/runkelis.

Riepai

Tokia politika. Kitoks greitai žlugtų. Iš tikro tai politikoje nieko naujo nevyksta. Ko apie politiką neaprašė graikai, tą papildė romėnai. Tik XIXa. kartu su Tautų pavasariu kilo klaidinanti idealistinės politikos iliuzija, iki šiol tebedaužanti viltis ir likimus.

Al.

Atrodo taip rimtai susiplakė valstiečiai ir konservatoriai ir Bakas su Kubilium, bet – Vaikų grobimo, Imigracijos skatinimo, Miškų iškirtimo ir Stambulo konvencijos atžvilgiu net minties nėra apie kažkokius nesutarimus. Jau nė nekalbant apie Lietuvos priverstinę evakuaciją, VSD pažymų reikalą ar Garliavos bylą. O juk bet kuri iš šių temų būtų puiki proga nuversti visiems laikams. Dėl kai ko visgi nesutariama – Lietuvos tyčinio praskolinimo. Bet terminas kovo mėnesį rodo, kad tai turbūt tik šantažas, būdas nutildyti. Jei rūpėtų iš tikro, netemtų nė dienos. O pasirinkimas pulti dėl mokytojų streiko, kai Kubilius tiesiog ištisai naikino mokyklas, atrodo lyg lengvata.

Istorija

Ji vis kartojasi tik kitomis spalvomis, Rusijoje buvo ,,Pravda”, ji tikrai buvo beveik tiesa, tik veliau virto dideliu melu, Lietuvoje buvo Sąjūdis buvo tikrai tiesa, vėliau viskas tiksliau dabar vista baisiu melu, dabar nauja kas…, gal vėl tikra tiesa, bet kaip išlaikyti kad ji vėl nevirstu melu, čia ir yra visa problema, gal ir amžina.

33
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top