Vytautas Sinica. Ačiū, Ukraina. Su Nepriklausomybės diena!

Už savo laisvę kovojančias artimas tautas reikia sveikinti su Nepriklausomybės diena! Buvo laikas, kai reikėjo sveikinti politinę laisvės kovą kovojančią Lenkiją ir net vykdavome į šventinius minėjimus Varšuvoje.

Ukrainos kova nepalyginti didesnė už bet kurios šalies politines laisvės kovas. Ukrainoje tikras karas ir jos išlikimo šansais netikėjo beveik niekas, vokiečių ministrai vasarį sakė, kad Ukrainos nebėra. O ji atsilaikė ir planuoja tik laimėti. Vos keli procentai ukrainiečių netiki, kad atgaus metų pradžioje turėtas teritorijas, dauguma tiki, kad atsiims viską.

Dėl šio tikėjimo dedama tūkstančiai aukų ant Ukrainos laisvės altoriaus. Jie žino, dėl ko miršta, ir žino, kad tai verta kaina. Norit to ar ne, ji moko mus visus pačių teisingiausių, XXI amžiuje pasenusiomis laikytų dorybių: pasiaukojimo, patriotizmo, tikėjimo, garbės ir narsos, brolybės ir susitelkimo. Moko meilės pačiu įtaigiausiu būdu – daigodami okupantą vardan to, ką myli.

Ką gali žinoti, gal Ukrainos laisvės kova visam pasauliui padovanos gyvenimą be imperinės Rusijos. Bet kuriuo atveju, jau dabar dovanoja Vakarams prabudimą.

Ačiū, Ukraina. Su Nepriklausomybės diena!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
???

tai kad nei putinas nei zelenskis nepaskelbė karo

Kostas

“ Lietuvoje Darjos Duginos žmogžudystė buvo sutikta pakiliai,…” Kitaip ir buti negalejo. Visi zino, kad Bankomatas, sene Bestija, kuprotasis Ozys Vycka(partinis slapyvardis Bafometas) beigi daugelis TS-LGBT nariu yra satanistai o tokiems, popiežiaus Pranciškaus išreikštos užuojautos kaip nuo zasies vanduo. Cia reiketu egzorcistu desanto, svento vandens, sidabriniu kulku ir uosiniu kuolu…

et,

nesąmonė. Žudytojai pagal kontraktą miršta dėl pinigų

Nepagydomas

Et, širdis apsipylė džiaugsmu. Nacionalistas Sinica rusiška pavarde susikibo rankomis su panele Gžyboska kilusia iš Ukrainos. Radživilas susikibo su Landzberg. Tik niekaip į savo ratelį nepriima kito nacionalisto Dugino. Koks tas pasaulis sudėtingas ir nenuspėjamas jau vien dėl žmonių poelgių nenuoseklumo. Mes linkime visai Ukrainai kovojančiai dėl savo Vakarų Ukrainos tautinės saviraiškos, to paties, kas atsitiko mūsų tautiniai saviraiškai. Ar nenutiks taip, kad tą Ukrainą nustumsime į tą pačia atliekų duobę, kurioje dabar esame patys. Čia ne mažesnis paradoksas, nei Baltpool algoritmo veikimas. – Tad palinkėkime Ukrainai sėkmingos integracijos į ES, ekonominių mūsų lygio pasiekimų, skolos gėrio augimo, žmogaus teisių, kalbos suklestėjimo, tokių pačių spaudos, žodžio ir kitų laisvių, pačių demokratiškiausių rinkimų, elektros kainų ir kitų demokratinio liberalizmo pasiekimų. –… Skaityti daugiau »

Nepagydomam

Is esmes esi teisus,taciau.Kur eitum,ar i pribezdeta koncertu sale Vienoj,klausyt Mocarto,ar i prispjaudyta,prisnerksta pamaskves smukle,klausyt sarikovo poligrafoviciaus balalaikiniu treliu.Ir ten,ir ten blogai.Rinkis.

Nepagydomas

Galima ir kitaip išvartyti: kur eitum, į Maskvos didijį teatrą ar į Vienos kebabinę. Oi, visai pamiršau, kad Austrija yra prorusiška.

Linkėjimai

Dar linkime, kad Ukrainos prezidentui nebereikėtų nešioti maikės ir sportbačių.

Nepagydomam

.Tai taves daktariukai neapgavo.Ne nepagydomas,o negydytinas.Nebent,gaidintinas.Gera zinia ta,kad pripazisti diagnoze.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Ginti Ukrainos, turi sukilti prieš ruskius visos NATO ir ne NATO valstybės.
Po pergalės, Europai Amerikai Afrikai nereikalinga ruskių tauta pati savaime turi sunykti.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Lietuvoje gyvenantys ruskiai tyli neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo LDK Ukrainos gyventojų žudynių. _
– LDK Lietuvos žemėse turi nelikti nė vieno ruskio.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Rusiškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
– Visų tv visos laidos – be rusų kalbos (ir be rusiškų tekstų).
– Griežtai. _

yellow Z.O.V.marine

beskaitinėdamas radžvilinio siničkino rašinėjimus apie elinę šizolitchūanišką aferą su elektros rinka ir kitais energetiniais reikalais, buvau pradėjęs įtarti, jog tas narciziukas nėra visiškai visiškas debilas 🙂 – vienok, – nė velnio ! :))) – visiškas ir nepakaltinamas …, – bo nacistėlis, t.y. ultrapatologiškas rusofobas …, – ir tuo viskas pasakyta …, – tai, ką jis čia pritriedė apie kažkokią ukroreicho “nezaliežnostį“ ir “politinės laisvės kovas“ , tiesiog graudžiai apgailėtinas vaizdelis …, – nuo eilinės ar neeilinės lanzberginės daržovės, pūnančios/degraduojančios metų metais, jis, iš esmės, nesiskiria niekuo …

yellow Z.O.V.marine apie LJP 08-25 13:29

šita tvartelinė karikatūra juk nežino, kad LDK teritorijoje buvo kalbama iš esmės “staroslavianska“ kalba, kuri vėliau tapo rusų kalbos pagrindu 🙂 – marazmu permirkęs pridurkėlis – ko iš jo norėti :))))) – tiek ukrainiečių, tiek baltarusių kalbos yra tos senovinės slavų kalbos tarmės (kaip dzūkų, suvalkų), stipriai sulenkintos 19-tame ir 20-tame amžiuje, kas buvo visiškai natūralus procesas 🙂 – visos nacionalinės formacijos vystėsi kalbinės dinamikos ir asimiliacijos pagrindu, t.y. sėkmingsnės ar agresyvesnės formacijos visapusiškai įtakodavo ir “okupuodavo“ mažiau vykusias 🙂 – per kalbą taip pat ėjo ir religinės “dalybos“ …, – sprendžiant iš to, kiek liko lietuvių lalbos “vartotojų“, kažkas buvo ne taip su lietuvų konkurentabilumu istorinėse mėsmalėse …, – gal lietuvių kalbos indiškos šaknys ir valdžiagyvių(tipo elito) sangulavimas su… Skaityti daugiau »

džon

internetas juokiasi kaip Džonsonas ištraukęs ranką iš triusikų atkiša zelenskiui nusmukusiom kelnėm, sportmaike ir sportnačiais.

yellow Z.O.V.marine apie Nepagydomam

tipiška beretozoidinio nacistėlio reakcija : gavęs gerokai juntamą atsaką/smūgį, jis, kaip šeškas, isteriškai paleidžia į darbą visą savo smarvę :))) – čia yra tvartelinės diskusijų “kultūros“ pagrindas :))))) – šis reiškinys stebimas visuose visuomenės sluoksniuose ir tarpinėse 🙂 – manau, JUNESCO jau rimtai galvoja įtraukti šį “uniKALų“ reiškinį , kaip nykstančios šizolitchūaniškos tautos identiteto detalę, į pasaulinio “kultūrinio“ paveldo “objektų“ sąrašą :))))

ei,gellstanti bezdzione

o kurgi vagina…

ei,gellstanti bezdzione

nemokintinasis,jau antrakart sakau,paziurek i zodyna zodzio smarve reiksme..Debiliuk,pramoktum lietuviskai,ar ka…

stasys

Gerai Vytautai kad nepamiršai tokia diena tarti gražu žodį. Balamutų seilėjimosi ir taip sočiai su lig tvora ..

yellow Z.O.V.marine apie stasys 20:39

kas gi kitas, jei ne grynaveislis tvartelio šizikas stasiotas, galėjo “įžvelgti“ nacistėlio siničkino ideologiniuose snargliuose kažką daugiau, nei “balamutų seilėjimąsi“ :)))) – jaučiu, labiausiai hibridinį moliūgą stasiotą “užkabino“ (tarpkojyje) šis siničkino kliedesys: “Ką gali žinoti, gal Ukrainos laisvės kova visam pasauliui padovanos gyvenimą be imperinės Rusijos. Bet kuriuo atveju, jau dabar dovanoja Vakarams prabudimą.“ :)))))) – kas žino, kas žino :)))) – visos dovanos senių šalčių mafijos rankose 🙂 – įskaitant santa klausus, jollopukius ,diedus morozus ir biesas žino kokius dar ten islamiškus, budiškus ir pagoniškus(aborigeniškus) variantus :))))) – ir dėl “vakarų prabudimo“ nesumeluota/nesufantazuota : prabudimas tikrai nusimato grandiozinis, kai infliacija pasieks latinosines aukštumas, o pižono makarono kliedesys apie “pertekliaus epochos pabaigą“ taps nuosprendžiu jam pačiam 🙂 …

.....
Pimpagalviai

kur nauji str.,bleeeeet

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top