Vytautas Sinica. Almantas Stankūnas – antrasis Nacionalinio susivienijimo sąraše Vilniuje

Rinkimuose žmonės pagrįstai klausia apie komandą ir komandą aš noriu jums pristatyti. Po truputį, po vieną.

ANTRASIS Nacionalinio susivienijimo sąraše Vilniuje yra ilgametis energetikos ir susisiekimo srityse veikiančių verslų konsultantas Almantas Stankūnas. Šį žmogų geriausiai galėjote įsiminti per visus 2022 metus kalbant apie elektros energijos krizę.

Kalbėjo pranašiškai, nes pradėjo tai daryti dar 2021-aisiais, kai dar beveik niekas nematė būsimų „liberalizacijos“ pasekmių ir nekreipė dėmesio. Galiausiai visiems teko atkreipti – kalbino ir TV3, DELFI, radijai. Nebuvo kaip nekalbinti. Pirmiausiai Almanto dėka ir pats perpratau elektros rinkos problemas ir rudenį visa jėga smogusios krizės priežastis, jo dėka supratau, kaip labai nusišneka iš reikalo valdžios enertikos politiką kritikuojantys, bet sistemos veikimo nesuprantantys populistai.

Tenka pasikartoti – elektros krizės priežastis nebuvo Putinas, karas ir sankcijos. Priežastis buvo absurdiškos ES bendrosios rinkos taisyklės ir „nepriklausomų tiekėjų“ kvazirinkos sukūrimas. Abu veiksniai kartu. Jų žala atsiskleidė karo ir sankcijų fone.

Almantas iki šiol nepraleidžia elektros sektoriuje veikiančių asmenų klaidinančių pasisakymų ar atviro melo šiomis temomis – dalinuosi pavyzdžiu, kaip visai neseniai jis demaskavo D. Maikštėno paistalus apie neva liberalizuotos rinkos dėka sumažintas elektros kainas.

Almanto kompetencijos nesibaigia vien elektros tema. Tai ir šildymas, ir kiti energetikos sektoriai, ir susisiekimo klausimai – visi labai aktualūs savivaldoje ir ypač konkrečiai Vilniaus savivaldoje, kur būtent energetikos ir susisiekimo klausimai pastaruoju metu tapę pačiais opiausiais ūkiniais klausimais, kuriems ne tik nerandama sprendimų, bet jų ir neieškoma. Progresyvi ideologija neleidžia pripažinti, kad kas nors daroma negerai. Trumpai tariant, Almantas yra Vilniaus savivaldos problemoms kaip tyčia subalansuotas politikas. Todėl jis antras sąraše.

Visai pabaigai, tai ramus, išlaikytas, subalansuotas žmogus. Iš jo nesulauksite iššaukiančių pareiškimų. Tuo jo charakteris panašus į mano. Pasaulėžiūra tai konservatyvus, tikintis lietuvis, antiglobalistas, gal pirmasis Lietuvoje dalykiškai, be jokių sąmokslo teorijų išnagrinėjęs ir visuomenei pristatęs garsiąją (ir iš tiesų biurokratiškai nuobodžią, bet distopiškai baisią) Klauso Švabo knygą „The Great Reset“ (irgi nuorodoje). Maniau ir manau, kad labai svarbu gebėti dalykiškai kalbėti net pačiomis jautriausiomis, mitais apipintomis temomis.

Džiaugiuosi ir jaučiuosi tvirtai, matydamas Almantą šalia savęs. Po šio įrašo savivaldos rinkimuose neapsimeskite, kad jo nepažįstate, o visų geriausia – perskaitykite ir keletą jo publikacijų DELFI ar LRT portaluose.

Politinė reklama.

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pamastymas

..anokia cia reklama,kad kalbina visoookie delfiai,tv3 ir keisti radijai…..Na,antireklama irgi reklama keistiems draugams pilieciams.Vien tas pavyzdelis,kaip NS elgiasi su Tiesos skaitytojais,rodo,kaip jie elgsis,pateke valdzion.Jus jiems busite niekas.As balsuosiu uz p.TUTKU.Tas nemeluos,neignoruos ir jo lengvai nepastumdys niekas.

habilitas

Tutkus turi dvi baudžiamąsias bylas pagal BK 281 straipsnį, jo reputacija nėra nepriekaištinga.

Ayn Rand

Kiek žinau A. Stankūnas yra arbūzas, t.y. eilinis šiuolaikinis „žaliasis”. Ne alternatyva.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top