Vytautas Sinica apie didžiausią grėsmę Lietuvai: kai provakarietiški vanagai ima nebesiskirti nuo prokremliškiausių vatnikų, tačiau visi apie tai tyli

Griuvinėtojas Junckeris pasakė savo paskutinę metinę kalbą. Nežinau, kas liūdnesnė – pati kalba ar ekspertiniai jos komentarai.

CK pirmininkas pasakė vieną – svarbiausią – dalyką, DELFI cituoja:

„Negalime tikėti, kad vakar prisiimti įsipareigojimai bus ateities garantas. Vakarykščiai aljansai galbūt nebebus tokie svarbūs. Būtent dėl to reikalinga tvirta ir stipri Europa“, – sakė J. C. Junckeris.

Kitaip tariant, Junckeris kartu su Macronu ir Merkel veja JAV ir kartu NATO velniop iš Europos.

Tikrai ne apie jokius kitokius aljansus kalbama. Išdidi nupiepusi Europa ginsis pati. Tai nėra pavienė frazė. Tai yra ištisa pastarojo pusmečio tendencija Briuselyje, o po truputį – ir Vilnuje. Ir tai yra didžiausia grėsmė Lietuvai, jeigu toks mąstymas nugalės. Šia prasme didžiausi provakarietiški vanagai niekuo nesiskiria nuo prokremliškiausių vatnikų. Ir, rodos, niekas apie tai nekalba.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
StasysG

Čia reikėtų paminėti, kodėl Europos Sąjunga palieka Didž Britanija.Ir tada paaiškėtų, kokią kryptį pasirinko Grybauskaitės Lietuva.

taip

Taip, tiesa. Tik priminkite prasau, kuris is Lietuvos partiju laikosi panasaus poziurio, ir del to uz ja butu galima balsuoti?
Taigi…

StasysG

Beje, jei ne Merkelienės Junkeris, Didžioji Britanija nebūtų išėjusi iš ES.

Sendiena

susitikime su Merkel prezidente tai ir akcentavo,kad Europa turi pati stiprinti savo sauguma.Tai ne pazodziui, bet ta prasme.Nei juoktis, nei verkt.Vokietija turi puse nevaziuojanciu tanku ir ne visus skraidancius lektuvus.Ir aplamai, ka Europa gales priespasttyti Rusijai be JAV.Beprotybe ir tiek.

Arvydas

Vokietija (prieš)pastatys Rusijai Nord strymus. Pirmą jau pastatė. Bus jų tiek, kiek Vokietija su Rusija nutars. O amerikonai, nors ir kol kas nežymiai, tam trukdo. Tad velniop amerikonus. Tegyvuoja strymai… O likusi „Išdidi nupiepusi Europa ginsis pati”.

stasys

Ka tikrai galima pasakyti kad sekantis rinkimai euro institucijoje atneš daug naujo vėjo , vargiai ten bus tie kurie labai norėtu to .Europa ES užstrigusi ties senais iššūkiais … na taip ilgai negali tęstis ..reikia permainų . Amerika pademonstravo kaip tos permainos ateina pas juos .. o ar ilgai reiks mums tokiu laukti ? Manau neilgai ..Junkerio pavardintos naujos gairės gali būti vykdomos ..bet tik su naujais žmonėmis ir komandomis . Europa turės konstatuoti ..Ukrainos problema nepasistumėjo nei per colį , politinio sprendimo tai problemai nėra .. bent jau tol kol putinas Rusiją pasibalnojęs .. Merkel elgesys primena atsisveikinimą ..

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top