Vytautas Sinica. Ar tai atsitiktinis sutapimas, kad žmogus, išsityčiojęs iš partizanų, dabar kviečia iš Latvijos išvytus Rusijos propagandistus?

Visi, kas norėjo, matėm Latyniną su Arestovičium, matėm Dožd imperialistų komentarus, visiems aišku, kad su paramos rinkimu Rusijos kariams ten nebuvo joks liapsusas ar klaida. Kaip tik buvo atvirumas.

Man tik maža dvejonė: ar tai atsitiktinis sutapimas, kad žmogus, Lietuvoje beveik neprilygstamas partizanų juodinimu, viešai klausęs, kodėl taip idealizuojamas Lietuvos partizanų judėjimas, pagaliau žmogus, viešai išsityčiojęs iš partizano Kadžionio-Bėdos kaip neva manipuliuojamo nukvakusio senuko, dabar kviečia iš Latvijos išvytus Rusijos propagandistus (tiesa, subtilius, sutinku) priimti darbuotis į Lietuvą? Manau, kad tai nėra sutapimas. Manau, tai esatis.

Bet nors Juknevičienė ir pritartų, Dožd į Lietuvą neis. Statau, kad eis į Vokietiją, kur bus sutikta išskėstomis rankomis. Juk kancleris atvirai sako, kad jeigu tik Rusija norės, po karo reikės atkurti ikikarinę saugumo architektūrą, taiką ir tvarką su ta pačia Rusija kaip normalia dalyve prie stalo. Tam reikia daug geros propagandos, paruošti pasakai, kad Rusija gali nebūti imperine. Dožd tobulai tiks.

4.3 23 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė

Ivaškevičiau,nesmirdėk.

Jules

Tokių pas mus labai daug.

Dronas

Ruskio kariuomenė išėjo, o agentūra pasiliko.

....Smiertj ivaskieviciusu.

…smiertj

Neįtikėtina?

Kartais susidaro įspūdis,kad kai kuriems vadinamiesiems Lietuvos intelektualams nerūpi,kad Baltarusios valdžia uždarė lietuviškas mokyklas,kad dabartinėje Baltarusioje autochtonams lietuviams iškilo didžiulis pavojus prarasti lietuvišką sąvastį. Tiems kai kuriems intelektualams ko gero nerūpi, kad Lenkijos valdžia sumažino finansavimą ir lietuviškoms mokykloms ( o tai galimai reiškia galimą jų uždarymą). O štai dėl Rusijos televizijos kanalo,kurio pozicija,kaip suprantu, nepriimtina Ukrainai,atidarymą Lietuvoje siūlo svarstyti ?

Skaitytojas

Kaip jau daugybę kartų pastebėta, visos bėdos iš rusų kalbos mokėjimo. Jeigu straipsnyje aptartas asmuo tos kalbos nemokėtų, tiesiog nieko ta tema nebūtų pasakęs ir taip išgelbėjęs reputaciją.

Didžiausia Lietuvos klaida gynybos strategijoje per pastaruosius trisdešimt metų yra vis dėlto susijusi ne su rytinės sienos apsauga, ginkluotės pirkimu ar pan., o tai, kad nebuvo padaryta nuodugni šalies derusifikacija.

Vaclovas

Lietuviai net mokėdami rusų kalbą, vargiai supranta rusus. Vokiečiai pasijuokdami paprašo lietuvių paaiškinti rusų būdą, tai lietuviai ištraukia sau būdingas blogybes ir jas priskiria rusams. Neteisinu rusų, tenoriu pastebėti, kad lietuvių nesuvokimas tiek rusų, tiek kitų tautų – gal net tyčinis – glumina. Lietuviai negali suprasti, kad kitos tautos nors ir klysta, bet turi tikėjimą, gi lietuviai iš esmės yra tik savo įnorių tenkintojai.

.vargsas me gejau

..tavo kvailystes stebina

Dronas

Tai vadinasi moraliniu išsigimimu. Ginti vagis, prievartautojus, stot į jų pusę. Negydoma, pas tokius tiesiog nėra tokio organo kaip sąžinė.

Vaclovas

Tai neginkite tokių, aišku?

Vaclovas

Kuo stebina? Aiškiau pasakiau, kad Rusijos neteisinu. Teigiu, kad lietuviai nesupranta rusų. Tai ko vaidinate nesuprantantį? Nesupranta ir kitų tautų, jau minėjau dėl kurios priežasties. Beje, jei rusus niekinate, atsakykite, o vokiečiai irgi yra naciai, visuomet jais buvo? Ar nacizmo laikais visi vokiečiai buvo nacistai, net gyvenę kitose šalyse? Nepainioju mūsų aptariamo dalyko, pateikiu lygiagretes. Mąstykite.

Vaclovas

Pataisau – vadovaujasi širdimi. Deja, ne tikėjimu. Rusai neišvengiamai sudaužys savo širdį, genamos užsuktos turto geidulystės. Tačiau pagis. Atsistatys dar gražiau. Nepalyginamai gražiau. O žemaičiai, t.y. “lietuviai”? Šito nežinau.

Nelaimingasis vaaaaceu

..pazistu ruskius kaip nuluptus,klaikesniu gyviu rasi nebent tumbu jumbu gentyse.Ir tai,su islygom.Tavo sapaliones yra nediskutuotinos.Tas pats,ka irodinet,kad sniegas baltas.Tokie idiotai kaip patsai,tuoj ims gincytis,kad ne visada.Kretinas ir yra kretinas.

Juozas

Vis rusai geri? Neatsako už Putino karą? Nejuokinkite…

Vaclovas

Žmogau, išmokit įsikirsti, kas sakoma. Apie jokį karą, kaltes aš iš viso nerašiau (su jumis, akivaizdu, sudėtingais klausimais kalbėti negalima – suvokit nors paprastus dalykus), o Skaitytojui atsakiau, kad net rusų kalbos mokėjimas daugumai lietuvių nepadeda suprasti rusų (kaip ir kitų kalbų mokėjimas – suprasti kitas tautas; priežastį nurodžiau taip pat). Todėl ir mūsų bėdos nėra susijusios su rusų kalbos mokėjimu, ką teigė Skaitytojas. Tikiuosi, šiek tiek pralavinau jūsų supratingumą.

Vaclovas

Kad visokie kurtiniai manęs nešmeižtų, atsakau – esu prieš Rusijos įsiveržimą į Ukrainą. Prieš karinius nusikaltimus.

Juozas

kuo labiau įtikinėji, tuo labiau neįtikini. Geriau patylėk.

visiskai aisku

vaaacius yra kacapiskai modifikuotas fasistas vulgaris.Ce modan maskva.

Vaclovas

O TOmas J. dar teiraujasi, kas yra šios svetainės tvarkytojas. Tai štai, gi vaaacius, kaip voverė prie riešutų greitas prisistatyti, kai pasisako Vaclovas 🙂
O jei rimtai, tai numanyčiau, kad ateis metas Lietuvai, lietuviams ir kitiems judėjų žudymo, kankinimo dalyviams atsakyti kaip pridera už savo veikas. Tuomet gal ir sužinosime, kaip vaaacius elgsis, kuriam dabar “visiškai aišku”. Aš, žinoma, ne judėjas, bet mano elgsena yra aiški šiuo klausimu (ir visais kitais nacizmo, fašizmo bei kito gyvatyno) – suvokimas šio neįtikėtino baisumo. Gi lietuviai daugumoje dar derasi… Nors aš net nesu tautyninis lietuvis. Lygiai taip pat neišdegs šmeižikams man pritaikyti karo kurstytojo vaidmens. SuDie, “vaaaciau”. Nė netęsiu su jumis bendravimo, mano ankstesnės kalbos buvo skirtos galvotiems.

Vaclovas

“Nors aš net nesu tautyninis lietuvis”.
—————-
Bet irgi iš tos tautos, kuri yra nusikaltusi žmogiškumui, tad esu kaltas, gailiuosi, baisiuosi ir nesiginčiju. Ir nėra svarbu, kad dabar jokiai tautai savęs nepriskiriu.

Veleris

СКАНДАЛ – МЕРА ИСТИНЫ: „ДОЖДЬ” И КОЛЛЕКТИВНАЯ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ. Веллер 13 12 2022
https://www.youtube.com/watch?v=_XQM6OOeNQQ&ab_channel=%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B8%D0%BB%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D1%80

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top