Vytautas Sinica. Bankiniai atsiskaitymai mažomis sumomis yra vagystė iš smulkaus verslo

Kol Tarptautinis valiutos fondas ir Europos Komisija ragina bandyti, pilotuoti ir kitaip pratintis prie skaitmeninių pinigų ir atsisakinėti grynųjų, Italijos premjerė Georgia Meloni suka priešingai ir sako: Italija naudos daugiau grynųjų. Jos pateiktame biudžeto projekte dvigubinamos sumos, iki kurių verslai galės priimti atsiskaitymus tik grynaisiais, taip pat nuo tūkstančio iki penkių didinamos grynųjų sandorių lubos.

Tokie pokyčiai atgal link grynųjų buvo vienas jos rinkiminių pažadų. Taigi dar vienas pildomas pažadas.

Veiksmas gali atrodyti toks daugiau iš principo nei praktiškas, nes Italija iš tikro labai kenčia nuo mokesčių slėpimo (per 100 milijardų eurų šešėlio kasmet). Mažų mažiausiai tai principinė pozicija: jau geriau kentės biudžetas, bet ne privatumas.

Bet pati Meloni klausimą pateikia visiškai kitaip. Jos teigimu, bankiniai atsiskaitymai mažomis sumomis yra vagystė iš smulkaus verslo, kai už pigią paslaugą bankams tenka sąlyginai didelė sąskaitos dalis. Tad kova už grynuosius yra kova už smulkų verslą – svarbią dalį Italijos ekonomikoje, bet deja tokį retą Lietuvoje.

Manau, čia yra didesnė Meloni kaktomuša su globalistinėms politinėms organizacijom nei nelegaliems migrantams užvertos sienos ir draudimas visokiems leftistams savavališkai gabenti į Italiją nelegalus, ką Meloni padarė iš karto perėmusi Vyriausybės vairą. Reikia tikėtis, kad į šitą kovą ji leidžiasi gerai pasiruošusi.

4.6 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Varlinas

Varlinas tiesiogiai – 2022 12 04 – Nematomas priešas 19 d. (odė agurkėliui) ir klausimai – atsakymai
https://www.youtube.com/watch?v=TWcMUlw0xsM&ab_channel=Varlinask%C5%ABdroje

1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top