Vytautas Sinica. Celofanas kaip Šurajevas, Gražulis kaip Simonko

Be jokio džiaugsmo, greičiau su nusivylimu tenka konstatuoti gėdos jausmą po vakar dienos Lietuvos gėjų lygos akcijos. Ne, ne dėl gėjų lygos. Dėl Gražulio ir Celofano elgesio. Nesutinku nei su vienu Lietuvos gėjų lygos reikalavimu, laikau jų veiklą žalinga, skaldančia Lietuvos visuomenę, nukreipta į konflikto eskalavimą ir gyvenimą iš jo. Manau, kad esu vienas garsiausiai (su didžiausia sklaida ir išsamiausiais argumentais) Lietuvoje oponuojančių vienalytės šeimos, lyties keitimo, Stambulo konvencijos, seksualizuoto švietimo ir kitų ta pačia ideologija paremtų dalykų įteisinimui. Vargiai kas galėtų suabejoti mano pozicija. 

Tai štai stebint Celofano ir Gražulio elgesį nekyla abejonių, kad toks elgesys tik padeda Lietuvos gėjų lygos tikslams ir kenkia prigimtinį šeimos ir lyties suvokimą ginančios visuomenės dalies tikslams. Ji meta nekultūros, kvailumo ir iš esmės kriminalinio mentaliteto dėmę visai konservatyviai visuomenės daliai, kuri jokia prasme nėra to verta.

Tik šįryt pažiūrėjau vaizdo įrašus, kaip Gražulis ir Celofanas elgėsi toje gėjų lygos akcijoje. Provokavo policiją, rėkavo nesąmones, trypė gėjų vėliavą, akivaizdžiai sąmoningai trukdė teisėtą (nors neteisingus reikalavimus keliantį) susitikimą. Pasiekė savo, sutrukdė, akcija neįvyko. Ar tai pergalė? Pralaimėjimas.

Blaiviai įvertinkime pasekmes. Gėjų lygos akcija buvo greičiau keliolikos žmonių piketas. Būtų ėjęs ir praėjęs be didelio tiražavimo, ne veltui niekur neįmanoma rasti bendro plano akcijos nuotraukų. Pats Simonko pripažino (skelbia TV3), kad akcija padaryta, nes tam gautas 5 tūkstančių eurų ES finansavimas (čia tinka priminti, kad Europos Komisija kasmet yra didžiausias Lietuvos gėjų lygos rėmėjas). Žinoma, jiems palanki žiniasklaida nepašieptų renginio dėl jo dydžio, bet tikriausiai tai apskritai nebūtų įvykis žiniose.

Bet akciją išgelbėjo Gražulis su Celofanu, pasirodę joje, sukėlę apgailėtiną sceną ir davę ne tik pagrindą kalbėti apie renginį, bet ir paversti gėjų lygą aukomis, jos priešininkus – agresoriais. Bus galima visai Europai verkti rodant vaizdus, kaip yra engiami gėjai Lietuvoje, gudriai priduriant, kad „jeigu jau Seimo narys taip elgiasi, tai įsivaizduokit, su kuo susiduriam kasdienybėje“. Mainipuliacijoms plačios erdvės.

Taip, yra visuomenės dalis, kuriai tas elgesys patinka, kelia pasitenkinimą, nes gėjų lygos įžūlumas perpildęs kantrybės taurę ir atrodo, kad gal galima elgtis bet kaip, kad tik parodyti, kas yra kas. Ne, negalima. Negalima moraliai, prieš save, Dievą, tėvus ir kitus, kurie mus auklėjo. Bet negalima ir politiškai, žiūrint šalies interesų. Nors kam nors gali asmeniškai patikti toks žeminimas, būkite tikri, tokiu būdu tik siaurinate visuomenės dalį, kuri palaiko prigimtinę šeimą, ir plečiate dalį, kuri palaiko LGL reikalavimus. Empatija yra stiprus ginklas.

Tad kam to reikia? Gražuliui reikia, nes jis gyvena iš tokio viešumo, tokių akcijų. Jį palaiko ir jį esant kažin kokiu kovotoju tiki kaip tik žmonės, kuriems daro įspūdį sutrypta vėliava ar kokia kita provokacija, kuri šiaip garbės nedaro, bet „jeigu prieš gėjus, tai tada galima“. Jam banaliai apsimoka kurstyti šį konfliktą tokiomis formomis, o po to lyg niekur nieko praleisti balsavimą dėl konstitucinės šeimos sampratos arba dėl vienalytės partnerystės įteisinimo. Gražulis yra konservatyviosios stovyklos Simonko – žmogus kuriantis skandalus ir konfliktą, nes iš jo ir gyvenantis. Procesas yra jų tikslas. Vienas be kito užgestų.

Gi Celofanas yra „antrosios Lietuvos“ Šurajevas. Vulgarus, savo provokacijomis žeminantis save ir visus juo besižavinčius, provokacijomis ir išgarsėjęs, besididžiuojantis savo su civilizacija nesuderinamu elgesiu ir laikysena, išnaudojantis savo primityvų populiarumą politinėms temoms, nors šiaip veikiantis ne dėl jų. Celofanas apsivogia, Šurajevas apsinuogina, abiems linksma, abu laužo normas, rodo kaip gali būti virš visuomenės taisyklių, kurioms nepritaria. Tik auditorijos skiriasi – Celofanas rezonuoja tiems, kuriems valstybė tai vagis, mokesčiai – vagystė, įstatymai – suvaržymai. Šurajevas rezonuoja tiems, kuriems atgyvena atrodo sąvokos kaip padorumas, dorovė, etiketas, mandagumas ir panašiai. Kažkokios ten visuomenės normos, mes čia ir esam tam, kad jas laužytume. Vienas neigia valstybę, kitas neigia visuomenę kaip visiems privalomų normų steigėją. Ir gyvena iš to cirko, kurį aplink save sukuria.

Bet Simonko ir Šurajevas ne mano problemos. Jeigu kam patinka, kad jie jus atstovauja, sveikinu, jei nepatinka – užjaučiu. O štai Gražulis ir Celofanas yra žmonės, kuriantys visuomenei įspūdį apie tai, kas yra konservatyvi, tradicinių pažiūrų stovykla Lietuvoje. Žmonės, darantys gėdą kone kiekvienu savo pasirodymu. Visiškai nesistebiu, kad žiniasklaida juos rodo kiekviena proga, net kai jų veiksmai neturi jokios reikšmės visuomenei, nesusiję su viešais reikalais, o su asmeniniu gyvenimu. Visuomenę perauklėti norinčiai žiniasklaidai jie yra tobula priemonė diskredituoti tradicines pažiūras. Esame vargšai, kad ir kiek to nesuprantame.

Tad Gražulis yra Simonko, o Celofanas yra Šurajevas. Personažas tas pats, tik Lietuvos skiriasi. Nei vienai tokių personažų nereikia.

3.7 18 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
63 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vilnietis

Sinica pasakė- geriausia išvis nekovoti -ką NS visada ir daro.

Kaip vertinti

,,trypė gėjų vėliavą”

Dar vienas mėmė…
Pėsčiųjų perėja nudažyta šešiom spalvom, tai per tokią perėja eiti ar neiti?
Kas čia per kliedesys, – ,,vėliava keliama, o ant žemės skuduras arba kilimas”. Gražulis čia visiškai teisus.

Mickėyus Mouseas

Ėlėrtė : Musiškius muša!
https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/2088627/lgbt-atstovai-praso-atlikti-tarnybini-patikrinima-del-pareigunu-darbo-lgl-proteste
Žalimas apie policijos darbą per sudrumstą LGBT bendruomenės protestą: dvelkia nekompetencija

Paul Casimir

Žalinas yra idealus idiotas. Galėtų kasdien kalbėt, ir būtų gerai, jei jį išklausytų ir skelbtų iškart ėlėrtė 😆

Ar čia visi totalūs idiotai?!

Ligų kataloge tai traktuojama kaip………
Tai čia liga, ar ne?!
Kada bus pradėta kalbėti apie pagalbą psichologinę, socialinę, medicininę…

Jeigu tie veržiasi į mokyklas, tai kodėl jų turi klausytis visi mokiniai……
Tegu jų eina klausytis kam aktualu, o kiti tegu mokosi…….. matematikos…… logikos…..

Tpfu…
Kaikada beisbolas yra geras sportas…

Tomas Jakutis

Ėjau ėjau per dirvoną ir ant kažko užlipau, tai ką dabar, atsiprašyti?

blue yellow zov marinie

..uzlipus ant…kakucio,imi kvepet nekaip.Turi valytis,nes ir pats virsi kakuciu.

Ar čia visi totalūs idiotai?!

,,Europos Komisija kasmet yra didžiausias Lietuvos gėjų lygos rėmėjas”.

Sinica, nemalk š…
Kur tų iš Europos Komisijos pareigybės, vardai, pavardės, tautybės, a ??!

Ar čia visi totalūs idiotai?!

Klausimas pakvipo antisionizmu ir iškart ,,minusiukai”.
Cha – cha – cha…

blue yellow zov marinie

…tai gal dar ir telefonu pareikalauk…arba adresu ir rakto nuo buto/kur sudeti pinigai/….

...

Tau vietoj Elektrėnų žiburių užsidegė žydiška menora, ir antisemitizmas beregint išblėso…

blue yellow zov marinie

..nea,neisbleso.Su proga ir be,siunciu visa zydija po velniu.Tiek mums,tiek svietui anys prikakoje sociai/tik nereik apie ainstainus,bo nugincysiu visokiais dusanskiais ar atominiu bonnnnbu kurejais…/.Taigi,da karta mielai pakartoju….zyyyydai,aikit nax..osten/eufemistiskai pagrazinant/.

blue yellow zov marinie

..zvelk i varda ir pavare…nax..manas dusanskis…pati gamta aprioriskai nustate,kad tam manui,tik uzgimus,reik eit naxui ir kad bus dusegubas,dusytielius…..zo,tikras jehwriejus,blet…

blue yellow zov marinie

pavarde

Paul Casimir

Petriokas yr niekšelis

Paul Casimir

PS Smulkus

blue yellow zov marinie

…pawelas kaizeris yra prietranka.DIDELIS DIDELIS.

Paul Casimir

Kvaily, Petras yra nebrangus provokatorius, ir tiek. Nusamdomas sukompromituoti bet kokį teisingą dalyką, šiuo atveju – pagrįstą protestą.

blue yellow zov marinie

…sam durak…

blue yellow zov marinie

…mateme tikraji NS veikimo metoda….mes tik kalbesime,bet nieko nedarysime….ir labai pyksime,jei kas nors ka nors darys konkreciu darymu…..mes labai civilizuotai,su uzriestom nosim,ziuresim i sikmonko izulias akcijas,bet smerksim nekulturingus pasipriesintojus….mes tik kalbesime,kalbesime,kalbesime,kalbesime..kol i tas musu kalbas nieks nebekreips demesio….o pederastai veiks ,veiks,veiks…IR NUVEIKS.Todel netikiu NS,jie yra kulturingi niekseliai,kvailinantys gerus ir patiklius zmones……..Celofanyjus sutrukde sikmonkai…SUTRUKDE,stai ir viskas.Tikiuosi,ir toliau trukdys.

Avinynas

Kas kam ką primena, bet Sinica man primena mėmę Nausėdą.

GOJUS

Atsimenu kažkas paklausė Sinicos, kodėl prie NS renginių (protesto akcijų) dažniausiai prisiplaka visokie juraitininkai, paleckininkai ir kitos vatdugnės. Tai Sinica pradėjo mykčioti, užsikirtinėti, veblenti, dingo rišlumas 🙂 Pagalvojau, Sinicai su stuburu nekažką.

blue yellow zov marinie

..ale to juraicio man net gaila,buvo visai normalus zmogenas,o i ka pavirto….raudonaja utele…..ko tik nepasitaiko siam sviete,oi oi..

Aha

Kada tas jūra… buvo normalus?
Čia vėl kažką painioji…

blue yellow zov marinie

..nea….

Ar čia visi totalūs idiotai?!

Taigi, NS. Tas NS surinko šiek tiek pinigėlių iš kurių važinėja po Lietuvą ir platina savo laikraštuką… 1. Kiek (aukų pavidalu) surinkta pinigų? 2. Kiek kainuoja įkurti naują internetinį portalą: _____a) mini – pilotinis variantas (vėliau plėsti, tobulinti…); _____b) optimalus variantas (vėliau plėsti, tobulinti…); _____c) supermandras variantas? (Iki koronos tokie tinklapiai kainavo nuo 200 eur. iki 3000 eur.) 3. KODĖL NS ATKAKLIAI NEKURIA PORTALO ? 4. Kodėl dr. Sinicos portalas propatria.lt toks nelietuviškas, toks nejaunatviškas, toks atbaidantis jaunimą..? 5. Kodėl NS platiną laikraštuką ir kalbasi su žmonėm neįkūręs populiaraus portalo? Juk tokiuose susitikimuose galėtų pranešti ir apie naują savo kūrinį – portalą. Kodėl, šiuo atveju, vežimas statomas prieš arklį? O gal jokio ‘statymo’ net nebus!? 6. Kodėl NS nepaskelbia iš… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…taigi jiems uztenka ir sito,pavooooogtojo portalelio,su 20cia skaitytoju.Net ir cia,isvaike Algimanta ir Cepaitiene,kitus….neturi ka ideti….visa tai rodo,kad rimta,konkrecia veikla net negalvojama uzsiimti.Ju veikla yra but voratinkliu ar musgaudziu…pagaunu,apraizgau,nepaleidziu….tuo neleidziu veikt is tikruju.Kai kiti ka daro,pvz.,marsistai……klykiu,meluoju,smeiziu…..stai ir viskas/wiska mano katinas gerbia/…..

GOJUS

Taigi turi NS portalą susivienijimas.lt

Ar čia visi totalūs idiotai?!

Portalas susivienijimas.lt yra NS partinis – administracinis. (Manau, kad tas portalas yra normalus, geras su kai kuriom išimtim…)

Kalba sukasi apie platų portalą ne tik partinės ideologijos, bet ir visapusiškos informacijos ir kai kurių kasdienių interesų ir poreikių tenkinimo portalą. Tai turėtų būti kažkas panašaus į delfi ir tikrai platesnis už tiesos.lt…
Istorija, politika, ekonomoka, aktualijos, skelbimai, forumai, orų prognozė, knygos, filmai, mokslo skiltis, skirtukai vaikams, paaugliams, jaunimui, šeimoms ir t.t. ir pan. NE ant leftistinių pamatų…

Jie patys, panašiai norėtų, bet va pinigėliai…
Tad aš ir klausiu:
– kiek pinigų suaukota;
– kiek kainuoja toks portalas;
– kodėl vis nėra…?

blue yellow zov marinie

..ar tu naivus,….ar…sergi..

Ar čia visi totalūs idiotai?!

Tai tave sąžinė graužia, tai džiūgauji nervų gadinimu kitiems…
Pats gydykis savo šizofreniją kol nenušvitai pro antrą galą.

blue yellow zov marinie

…wc iswalytojau,…ne be reikalo kalbi apie antra gala,….profesionalumas daro savo,ane…xa xa xa

Ei tu, WC eketė

Esi tikra proktologo nuovala.

blue yellow zov marinie

..trivoookis,nuleidziu vandeni….

...

Geltona gangreną ištiko nervinis priepuolis……. nervinio išsekimo požymiai…….

blue yellow zov marinie

…ratavoookit,senku…..

Tuštukė

Ta proga prisiminiau tarybinį multiką apie grybų ir žirnių karą. Ten vienas grybas mėgino įveikti karalių Žirnį savo intelektu.

Arba

ponas Grainius prieš Tada Blindą.

Tik tiek

Tiek Petras Gražulis Tiek Antanas Kandrotas yra šaunuoliai. Kaip kas sugeba taip tas kovoja už tiesą.

o kur kiti šaunuoliai

o sugebančių kitaip kovoti yra ar nėra? Jei yra gal gali nurodyti

Aha

Yra.
Lietuviški ilgieji tapetai, kurių prie Seimo regis nebuvo.

IP 88.118

A. Kandrotas teisus, tokie „aktyvistai“ kaip V. Simonko iniciatyvas galėtų rodyti Ukrainoje, gindamas savo tėvų ir protėvių žemę nuo užpuolikų, o ne reklamuoti Lietuvoje atšertą šiknaskylę, už ES mokesčių mokėtojų pinigus ir kelti balaganą.
Autoriaus teisė laikyti ar išvadinti P. Gražulį ir A. Kandrotą kokiais tik nori epitetais, bet tai ką jie daro yra veikla, ne prastesnė už laikraštuko dalijimą palapinėje.

blue yellow zov marinie

…jei sikmonko nuvyktu i fronta ir kacapuasams parodytu savo isdraskyta anusa,bebaimiai aswabadytieliai skubiai retiruotusi..

blue yellow zov marinie

…kuo daugiau geju, tuo man geriau…grazulis geras katalikas,ir issiskyre ir su nesantuokiniu vaiku

blue yellow zov marinie

…nu kaip cia be lzedimitrijaus…misija impossible….net linksmiau pataaaapo…tap tap tap/tapinu iskrypeliu padvelke/

geltonai-mėlynas pusruski, išvis tylėk

Lžedmitrijus yra Rusijos personažas, prie ko čia jis lietuviams? Nors nieko nuostabaus Omsko, Kalugos ar Vologdos mokyklą baigusieji kitokio ir nežino.

blue yellow zov marinie

…durakam u nas viezdie paciot,prieblanda.

geltonam-mėlynam

Na ką ir išsidavei: tau gimtąja kalba lengviau išsireikšti.

The Epoch Times

Inauguracinis NTD pasaulinis kinų grožio konkursas jau įsibėgėjo – rugsėjo 30 d. Purchase, Niujorke, į sceną žengs 32 jaunos moterys. Nuo rugsėjo 24 d. varžovai, kilę iš keturių žemynų, praėjo pirminę atranką. Renginio organizatoriai paaiškino, kad tai yra konkursas, nepanašus į jokį kitą, daugiausia dėmesio skiriant tradicinėms vertybėms. NTD reiškia New Tang Dynasty, nuoroda į senovės Kinijos aukso amžių. Šis konkursas yra dalis konkursų, kuriuos tinklas rengia stengdamasis remti tradicinę kultūrą, kurių visų misija yra propaguoti „gryną autentiškumą, tyrą gėrį ir tyrą grožį“. Nugalėtoja bus karūnuota Miss NTD su penkių safyrų „fenikso karūnos“ tiara, kurią sukūrė Shen Yun Collections. Teisėjai žiūrės ne tik į jaunų moterų išorinį grožį – didžiąją galutinio balo dalį sudaro penkių tradicinėje kinų kultūroje ryškių dorybių… Skaityti daugiau »

nereikia taip perdėti

Nei A. Kandrotas, nei P. Gražulis nenusirito iki šurajevo ir PIŠ lygio. Nors ir energingai protestavo, bet nesisvaidė rusiškomis dviprasmybėmis ir lietuviškais šūdais, kaip aniedu personažai, o ta „vėliava” perėjoje trypiama kiekvieną dieną tūkstančių kojų, simonkinių ir policijos rūpesčiu

Paul Casimir

Labas, durniau! (C)

blue yellow zov marinie

…apjatj za svajo,nenaudeli..

Žodžio laisvė

Kas čia per priviligijuota gauja Simonko,kad net EK finansuoja ją? Tai gal pareikalauti iš EK finansuoti tokius neįgalius vaikus, kokia yra mergaitė iš Zoknių ,kuriai reikia iš Lietuvos žmonių labdaros , nes ir mūsų valdžia atsisako gelbėti vaiką iš begaliniai sunkios ligos ?

Žodžio laisvė

Sinicai galiu pasakyti,kad turite minkštą stuburą ir menki jūs kovotojai už Lietuvą .Rūpinatės savo reitingais ir stengiatės nepraleisti progos pasireikšti .Ateisit Seiman ir
su dabartiniais koalicijos vedliais pūsit į vieną dūdą.

Paul Casimir

Nemanau taip dėl Zylės. Verta pabandyti. Karbauckį jau išbandėm, nepavyko (2016, o juk metai buvo – ir DJT, ir Brexit’as…). Už ką dar, jei ne už NS arba už fermerius? Nėra apskritai pasirinkimo, nebent neiti ir tiek.

blue yellow zov marinie

labas,durniau

blue yellow zov marinie

Aš esu nenugalimas…….. … …xa xa xaaa…..

blue yellow zov marinie

..nu jooo,prikibo,durnius cto nado.Matyt,istruko is psyxbalnycos,ne kitaip…..

blue yellow zov marinie

Aš galiu ant visų šikti …. ….. xa xaa….
Ir man nieko nebus…. aš esu neliečiamas….

blue yellow zov marinie

…ot,lenda is pakampiu visoks gaivalas…..zutj……

Ei tu, WC eketė

Сам танцую, сам пою, сам билеты продаю!

Asta

Labai tikslios veikėjų charakteristikos.

Tomas Jakutis

Šis portalas manau yra vogtas.

63
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top