Vytautas Sinica. Duoklė tiesai

Perfrazuojant Aristotelį, kalti oponentą svarbu, bet tiesa svarbesnė.

Vakar supratau, kad atėjo laikas man ginti nuo kritikos „konservatorius“. Ginti, nes pasipylė kritika, kuri juodai nepagrįsta, kelianti abstrakčius principus aukščiau valstybės išlikimo ir gyventojų saugumo. Taip, kalbame apie pažeistas centruose uždarytų nelegalių migrantų teises.

Konstitucinis Teismas pasitarė su dvasiomis ir išaiškino, kad nelegalių migrantų sulaikymas be teismo pažeidžia jų teises. Už tai pradėta reikalauti Bilotaitės apkaltos, kažkas net priminė, kad Danijoje ministrę už panašų sprendimą teisė, suprask, ir Bilotaitę reikėtų. Gėda klausytis.

2021 metų vasarą, kai į Lietuvą iš Baltarusijos paplūdo nelegalūs migrantai, ir aš pats, ir Nacionalinis susivienijimas buvome garsiausi valdžios neveiklumo kritikai. Mažiausiai du ištisus mėnesius valdžia vėlavo, nes banaliai nedrįso iš tiesų uždaryti sienos nelegalams, taikyti jiems apgręžimus.

Kai kasdien į šalį ateina po 100 ir daugiau, tarkime, irakiečių, tie du mėnesiai yra net labai daug. Tada reikalavome drąsos ir ryžto – straipsniais, laidose ir net protestais. „Konservatoriai“ galiausiai to ryžto rado ir pavėluotai, bet sieną uždarė. Tai buvo vienas labai retų tikrai teisingų jų darbų.

Kadangi ryžto trūko ir laikas bėgo, į Lietuvą priplūdo per 4000 nelegalių migrantų ir juos reikėjo kažkur padėti, jeigu nenorėjome leisti bėgti į Vokietiją (neatsakinga prieš ES) arba bastytis gatvėse (pavojus Lietuvos piliečiams). Pagaliau su teismu ar be, nelegali migracija yra nusikaltimas.

Kai susiklosto unikalios aplinkybės ir ji vyksta masiškai, nėra jokių sąlygų visiems nelegalams užtikrinti tvarkingą teisminį procesą. Jie patys ir niekas kitas (na dar Lukašenka) sukūrė tas sąlygas, privertusias juos sulaikyti centruose arba tiesiog kapituliuoti ir pripažinti, kad į Lietuvą galite vykti ir nelegaliai.

Po KT sprendimo opozicija puolė Bilotaitę ir „konservatorius“ kaip tik už vieną taip retų teisingų sprendimų: nelegalų uždarymą centruose. Nors tai yra vienas nedaugelio dalykų, už kuriuos „konservatorius“ visgi reikia pagirti.

Lieka tik klausimas, kodėl taip reaguoja opozicija, net ir apsimetantieji gana konservatyviais. Ar a) puolama bele pulti radus pretekstą; b) iš tiesų norisi ginti atviras sienas?

Pastaroji hipotezė, nors keista, turi pagrindo: Skvernelio vyriausybė be ginčų priėmė ES migrantų kvotas, vienas jos ministrų aktyviai agitavo už didesnę darbo imigraciją, o tuometė dar neskilusi LVŽS gan vieningai balsavo už Jungtinių tautų migracijos paktą, skelbiantį ekonominę migraciją žmogaus teise ir šalių pareigą tokius nelegalus priimti.

Už ką pagrįstai kritikuoti „konservatorius“ atsiranda kone kiekvieną dieną. Bet nelegalų uždarymas centruose ar jų apgręžimas nuo sienos tikrai nėra tie puolimo verti sprendimai. Tokia duoklė tiesai.

P.S. Kas skaitote Jangutienę, Furmanavičių ir panašius demagogus, galėjote girdėti sąmokslo teoriją apie mano tariamą darbą Landsbergiams. Gražulis pas Gorienę net pasakoja pasakas, kad reguliariai pietauju su Gabrielium (niekada neteko). Kam tos teorijos patinka ir norite skleisti, nepražiopsokite šito mano straipsnio, tai jūsų didysis įrodymas, geresnio gali nebepasitaikyti.

4.7 13 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pilietinis nepaklusnumas

Sveikintinas tekstas.

blue yellow zov marinie

..tamsta naivus.Tokiais manipuliuot lengva.

Paul Casimir

O tai Furma ir Ko. už „imigrantus”? Ar čia tie visi liumpen-pašvinskai dėl kitko paminėti? Ta P.S. dalis klaidinanti, nebent ko nors nežinau.

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš Paul Casimir
blue yellow zov marinie

Kazy,nu kaip tu nesupranti…….Dieviau,tie leeeetuviai kaip is medzio nukrite….

Paul Casimir

Tai Furmą ir jo jašvinkusią aplinką kaip nuluptus žinau, ale viso kito neseku, nesu jokiuose FB ar dar kur ten. Tai nelabai supratau tą PS dalį – kaip jinai siejasi su straipsnelio dalyku. Ar turėčiau atsiprašyti už nesupratingumą?

blue yellow zov marinie

…o ka tu pries Furma turi,kuom jau jis neitinka….Man tai jo textai patinka,visai normalus.Beje,kas zino,kaip ir kodel anys su Klivecka susipjove,rodesi toks neisardomas duetas,vysnias gere…ir se tau….Kazka busiu vel prazioplines per ta kara,nebespeju visko suziuret….

GOJUS

Klivečka ir Furma niekada neliečia vieno klano, apie kurį jie gerai arba nieko. Reiškia jokios nepriklausomybės ir objektyvumo pas juos nėra. Dėl to jų laidelės puikiai įsikomponuoja į propagandos apibrėžimą. Galėtų vadintis Propagandinam Kitaip. Į kitą pusę. Nenustebčiau jei išaiškėtų, kad juos finansuoja to klano žmonės.
Tą patį galima pasakyti ir apie Gorienės Karštas Komentaras.

blue yellow zov marinie

…tai kad ne,Gojau,nea.Bet klausiau ne to….kuo jiedu nepasidalijo,kad Furma isejo…,gal kas zinot,tiesiog smalsu..

Paul Casimir

Furma yra „prieš karą”, jis „už taiką”. Sasnausko borščius Furma. Prisilieti ir nudegi, jei nesupranti. Nuodingas ir glitus kaip šungrybis miške lapkričio mėn., dar kitaip pašvinskas jašinskas. Tekstukai jo limpa ir dvokia atitinkamai, net kai PIŠdulkius sava substancija tepa. Abu labu tokiu, tik skirtingi atspalviai. O Klievečka šaunus vyras. Gal todėl ir atsiskyrė?

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš Paul Casimir
GRZEGORZ ADAMCZYK (ReMix News)

Lenkijos vyriausybė pakartojo savo poziciją prieš siūlomą privalomą migrantų perkėlimą į ES. Tokiai pozicijai praėjusių metų rudenį pritarė Australijos musulmonų visuomenininkas Mohammadas Tawhidi, supeikęs Vakarų vyriausybes dėl jų požiūrio į migracijos krizę.  Tawhidi sako:,, Jūs iš musulmoniškų šalių importavote šiukšles, kurias musulmoniškos šalys norėjo izoliuoti nuo visuomenės.  Kodėl? Dėl pigios darbo jėgos. Tačiau šie islamo ekstremistai nenori dirbti, jie nori nemokamos gerovės. Jie nori vesti prancūzes šviesiais plaukais ir mėlynomis akimis. Jie neturi laiko darbui“, – sakė jis.  Vien Prancūzijoje nuo 2015 metų islamistiniai imigrantai vien nužudė virš 250 žmonių [neskaitant daugybės išprievartavimų.] Dabar ES vidaus reikalų ministrai priėmė ES migracijos paktą. Prieš balsavo tik Lenkija ir Vengrija, ir joms už kiekvieną atmestą migrantą grės 20 000 eurų bauda. Lenkija reikalauja, kad jį svarstytų visas Europos Vadovų Tarybos… Skaityti daugiau »

Paul Casimir

Mūsų didmoteros Bilotaitės viceministras Abromavičius yra už baudas dėl atsisakymo priimti kiekvieną priskirtą „imigrantą”, nes „tokių priskirtų yra tik pusantro šimto, ir todėl bendra suma gausis tik maždaug trys milijonai”. Nesunkiai atsipirksim, sako anas. Todėl Lietuva už privalomą paskirstymą, tačiau su teise „pasirinkti” tarp priėmimo ir sumokėjimo „kompensacijos”! Apie tai, kas mokės, kai Centriukas paskirs šimtą tūkstančių priimti, niekas jo nepaklausė (tai buvo interviu per radiją). Ir net cyptelėjimo apie tai, kad gal paskirstymo apskritai neturėtų būti. Būtų idiotai, jei nebūtų nusikaltėliai… Ir tai mūsų pseudo-valstybės valdžia.

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš Paul Casimir
stasys

kai ant viešo asmens pradeda pletkai augti tai geras požymis , vienok reikia priminti jog Tamsta esate jaunos partijos veidas ir jis galėtu būti kitoks nei pas mus priimta matyti jaunuose politikuose. Skaidrumas balina ne tik žmones bet ir politikus . ‘nemunaičio’ istorija taip liko nepaaiškinta .

blue yellow zov marinie

…na,Stasel,kas tau toj istorijoj vis da neaisku…NS yra autokratine partijele,kuri dangstosi kilniais sukiais ir lozungais,sutraukia susiviliojusiais zmonem….ir juos neutralizuoja/cia kaip tas augalas,kuris pritraukia gyvius ir juos capt,ir sueda,suvirskina/……NAIVUOLIAI,OPOMNYTIES,jusu balsai rinkimuose bus praryti…….GALVOKITE,PATRIOTAI,butent jums neutralizuot ir skirta NS veikla….mastykit galva,o ne jausmais..

blue yellow zov marinie

Virtuoziskas tauteles skaldymo ir kirsinimo ….visi pries visus…..pavyzdys/is cia ir matom,kam tarnauja NS/….Pritariantys OPTV yra normalus zmones.Pritariantys,kad negrus reikejo kist i konclageri …irgi normalus zmones.Ponas Paukstis priesina juos tarpusavy……..BRAVO BRAVISSIMO,NS tikraji veida matome……

DDD

Padavė čia Laisvės partijos, socdemų ir skvernelininkų gerbėjų? Globaliai puiki puokštė…

blue yellow zov marinie

…negi tu cia man taikai…negaliu savo akim patiket….ruuuugstele raguota…

IP 88.118.83.153

Sakote „nepražiopsokite šito mano straipsnio“!  O mes nieko ir nepražiopsojome, nes buvo ir kitas V. Sinicos straipsnis:  Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje – Nacionalinis susivienijimas    Tai pagiriamasis straipsnis „Litgrido“ generaliniam direktoriui R. Masiuliui. Ir klausimus uždavėme, kas vertė rašyti tokias panegirikas asmeniui, kuris straipsnio rašymo metu iš Nordpul, kur jo žmona Lina yra viena iš  direktorių (Director Serviced Markets at Nord Pool AS, Board Member APEx (Association of Power Exchanges), pirko akcijų už 12 mln. € (o gal net 13 mln.)  Ir tai ne A. Biliotaitės „sprendimai“, kurių ji pati niekada nesugalvotų, nes neturi tam pakankamai kompetencijų, bet jūs, kažkodėl, nesuskubote pateikti paaiškinimų, kas jus sieja su R. Masiuliu, tupėjote krūmuose. Nesolidu kaip partijos pirmininko pavaduotojui. Partijos, kuri… Skaityti daugiau »

Paul Casimir

Sinyca nieko tokio, gal kartais pro šalį, geriau pasigilinkit kaip NS Stonkūnas, būdamas inžinierius, yr už „pigiausią (5 ct) jūrinio vėjo energetiką Lietuvoje”, tereikia tik pareguliuoti geriau nei dabar atseit. Ten tai asilų asilas…

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš Paul Casimir
nesąmonė po nesąmonės

O kad Bilotaitę pagyrusį ir palaikiusį opozicijos deputatą Kepenį konservatnykai apskundė etikos komisijai, ar kažkam ten, kaip tai suprasti?

šiaip tai

Didžiausias musulmonų emigrantų gynėjas yra K. Girnius, o ne Furmanavičius.

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top