Vytautas Sinica. Kada JAV kongresas atšauks Nepriklausomybės deklaraciją?

Niujorko miesto taryba nusprendė iš rotušės pastato salės pašalinti trečiojo JAV prezidento ir Nepriklausomybės deklaracijos pagrindinio autoriaus statulą, nes jis buvo vergvaldys.

Negražu būti vergvaldžiu. Bet pagal logiką, kad galima nurašinėti labiausiai istorijoje nusipelniusius žmones, nes jie gyveno pagal savo laikmečio normas, klausimas tik vienas:

Kada Kongresas subalsuos atšaukti pačią Nepriklausomybės deklaraciją? Juk vergvaldžių surašyta ir pasirašyta. Pasaulį naują pastatysim 🙂

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Stiklo valytuvas

„Kita stotelė“ – NATO.
.
P.S. Ir toliau piktinkitės TIK kovidiniais suvaržymais.

D. Ratas

Nuimineja skulpturas? Kur visa tai matyta? Ach, taip. Lietuva 1991m, Ukraina 2014. Daug vilties, entuziazmo apie kokybiskai nauja ir kiekybiskai sena gyvenima, rezultate nei kiekybes, nei kokybes: isaugusi bedarbyste, benamiai, nusikalstamumas. Panasu, kad US naudoja ta pacia soko dokrina sau kokia buvo pritaikyta Lietuvoje. Ka matome dabar yra pasekme ne sovietmecio, o po jo sekusio valstybes uzgrobimo ir nuskurdinimo. Tuomet pradejom nelygiomis salygomis konkuruoti su vakarais. Ar prisimenate kokie buvo pirmieji uzsienio klubai kuriuos zaide geriausi Lietuvos krepsininkai, olimpiniai cempionai ir kokie ku atlyginimai? Gerai, kad jie prasimuse, taip pat butu prasimususios ir gamyklos su zemes ukiu, jei nebutu privatizuotos ir uzdarytos.

The Horn News
Objektyviai

Istorijos eigoje paminklai būdavo statomi visų pirma tiems vyrams (kartais ir moterims), kurie būdavo labiausiai nusipelnę valstybės nepriklausomybės įgyvendinimo bei įtvirtinimo, srityje. Moraliniai atskaitos taškai, kaip kintantys istorijos eigoje, nueidavo į antrą ar į trečią planą. Taigi svarbiausia – esamos valstybės gyvybė ir jos dvasinis bei fizinis tvirtumas, o tik po to visos likusios vertybės. Šio principo ir šiandien laikosi visi VALSTYBĖS patriotai.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top