Vytautas Sinica. Konservatorių prorusiškumas

Dvi iš pažiūros labai keistos tendencijos ryškėja taip vadinamų konservatorių partijoje. Viena – visapusiškas priešiškumas desovietizacijai, išsskyrus paviršutinišką paminklų sovietinių paminklų šalinimą – išryškėjo jau seniai, nors sugeba išvengti žiniasklaidos ir visuomenės dėmesio. Kol laisvės kovotojai reikalauja komunistų partijos pasmerkimo ar žinomų KGB bendradarbių išviešinimo, konservatorių vyriausybė ramiai stebi, kaip iš jo paties atstatyto ir vėliau A. Kubiliaus sprendimu atimto pastato iškraustomas ten laisvės kovų muziejų įkūręs Laisvės premijos laureatas, partizanas Albinas Kentra. Antra tendencija išryškėjo tik šiemet, karo fone. Tai konservatorių nepalaužiamas tikėjimas Rusijos opozicija, demokratinės Rusijos galimybe ir tuo, kad tokia Rusija nustotų naikinusi savo kaimynus. Šis tikėjimas, išryškėjęs Juknevičienės ir Kubiliaus įrašuose Dožd skandalo Latvijoje fone, lydi partiją daugelį metų. Kokia tad tikroji TS-LKD laikysena sovietinės praeities ir dabartinės Rusijos klausimais? Apie tai papunkčiui aiškinamės su dr. Vytautu Sinica. 

3.9 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Skaitytojas

Man atrodo, kad tarp genderbriuselizmo ir rusofilijos yra tam tikra dvasinė giminystė. Ir tie, ir tie kairieji, ir tiem, ir tiem Marksas už vadovą, vieni siunčia migrantus per sieną, kiti juos priima. Ir tie, ir tie bus labai sutrikę, kai Ukraina laimės karą.

nabagai tie konservos

kuom jie kalti, kad turi klausyti žydelių?
(o žydeliai labai už rusus – lengva ruskelius mulkinti)
beje, žydeliams lengva ir lietuvius mulkinti: kad jie balsuotų už jų šuniukus konservus 🙂

Apsėstas

Sinica, eik pas Armonaitę. Ten nerasi jokio prorusiškumo😀 ir galėsi pasivaržyti, kas yra labiau antirusiškas.

Pamastymas

..GERAI,KAD IVARDINAI SAVO DIAGNOZE.Ieskok egzorcisto.

Diedas

Ei, vata. Pasirodo koncervai jūsiškiai.
Seniai įtarinėjau.
Nes skiepijimo vajus ejo grynai pagal rusiškas metodyčkes.
Bėda ta, kad su karo pradžia Europoje kovi 19 „epidemija” baigėsi, o rusijoje tęsiasi. Reiškia pagal skiepų skaičių rusų nepavysim niekada. Ten jau po keliolika susibadę.
Giliau žiūrint, vatnykas Sinica irgi aktyvus kovidistas. „Epidemija” jam tiko. Koncervas kritikavo už „neteisingą” kovą su ja.

Diedas

Ei, vata. Sklando gandai, kad kažkokia jūsų bandos tetulė, aktyvi skiepų propaguotoja, ne per seniausiai nuo stiprinamosios dozės mirė.
O jūs ar pasirįžę savo niekingą gyvenimėlį paaukot ant pasaulinės revoliucijos aukuro? Ar aktyviai skiepijatės? Ar kartu su supuvusiais vakarais apleidot šitą šventą reikalą?

Prašalietis

Vytautas Sinica. Konservatorių prorusiškumas…
Gal galėtų koks lansberginio durnių laivo šiuolaikinis „proto bokštas” Sinica ar kitkas…- kuo iš esmės skiriasi lietuviškas prorusiškumas nuo lietuviško propindosinio amerikoniškumo. Kuo ir kodėl vienas „pro” už kitą „pro”yra „blogesnis ar geresnis”, „ką apčiuopiamo, pauostomo, valgomo…. duoda „gero ar blogo” dar kol kas neišsivaikščiojusiems ir neišmirusiems eiliniams vietiniams čiabuviams… Iš anksto iš visos „patriotinės širdies, nuleidęs iki žemės patriotinę tautinio runkelio galvą” savo ir kitų dar nepasiekusio pilnavertės „patriotinio indėno kondicijos” vardu iš anksto labai dėkoju..

Pamastymas

..ejo apskretes jietis kelmelio link su aiskiais ketinimais.Ziuri,’pro’ voliojasi.Pauoste,paragaaavo,…kakaja xunia,ieta vasa zalyvnaja ryba…,sumurmejo ir nuejo toliau..

Hmm

Įtariu, kad dėl tų rusiškų mokyklų ir komunistų partijos nepasmerkimo gabriukai yra tyliai gavę neoficialių nurodymų iš Briuselio. Juk jie ten visi kairieji, marksistai ir jaunystėje savo šalyse buvę kokie nors komjaunimo analogų aktyvistai.

Aleksandras Artamonovas
gate io

The article hit home with the information provided, thanks for the update of current events and issues in Guyana. i was born in Guyana and raised in Washington DC.My aunt is a magnificent woman and has done so many good things for other people. What a pleasure it was to read the article on Esther Coopersmith. It was nicely done and very entertaining. Even though it was a very informative article, it only scratched the surface of things my aunt has accomplished in her lifetime. We Love her to the moon and back and never more proud.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top