Vytautas Sinica. Latvių gatvė aktyvuoja Juknevičienę?

Rasa Juknevičienė savame stiliuje skelbia, kad dirbu Rusijai, nes kviečiu į protestą dėl elektros rinkos padarinių. Kartu su visa Vyriausybe ji kemša žmonėms į galvas absoliučiai melagingą ir tik Rusijai naudingą aiškinimą elektros kainų tema. Iš eilės.

Anoniminių komentatorių lygmeny ji vadina mane zyle, nes kokiame nors 2000-ųjų komunikacijos konspekte pas ją parašyta, kad ką tiesiai įvardysi, tam padidinsi auditoriją (ar panaši nesąmonė). Tam pačiam konspekte tikriausiai aukso raidėmis ant viršelio įspausti žodžiai:

Bet kokie protestai Lietuvoje valdant konservatoriams – antivalstybinė veikla!

Konservatoriai tuo nuosekliai vadovaujasi. Kitaip ir būti negali. Negi galėtų būti protestas iš tiesų pagrįstas, o valdžios sprendimai arba nieko nedarymas – iš tiesų žalingas?

Negali. Jeigu visuomenė kažkuo nepatenkinta, tai vien dėl karo Ukrainoje turi tylėti ir Dievą mylėti. Jeigu valdžia to paties karo fone imasi veiksmų, kurie kelia įtampas ir priešina žmones, o tai iš anksto žinoma kiekvienam bent kiek besigaudančiam politikoje – tai visiškai ne valdžios kaltė. Ji už savo veiksmus apskritai neatsako.

Tiesą sakant, vienintelis konservatyvus dalykas šioje partijoje liko tik vis ta pati laike užstrigusi demagogija apie Latvių gatvę. Neatsitiktinai ir pavadinimą gatvės seną kartoja – komunikacijos užrašuose gal dar prie Vagnoriaus parašyta, kad reikia sakyti Latvių gatvė.

Protestas Čekijoje iš tiesų yra blogas pavyzdys, nes ten reikalaujama trumparegiško dalyko – stabdyti sankcijas ir greičiau pirkti dujas iš Putino, taip nutraukiant elektros krizę. Tai blogas reikalavimas. Tokios kvailystės galėtų pareikalauti Artūras Skardžius ar jo melus tiražuojantys demagogai. Mes to tikrai nereikalausime.

Tiesą sakant, tokiame juokingame paviršutiniškų primestų alternatyvų lygmenyje ir vykdavo vadinamųjų tradicinių partijų diskusijos Lietuvoje pastaruosius trisdešimt metų. Kairieji už pragmatišką santykį su Rusija, dešinieji prieš, kairieji rėkia, kad dešinieji smaugia Lietuvą, dešinieji rėkia, kad kairieji ją parduoda. Ir taip be galo, pasenusių XX amžiaus kategorijų rėmuose. Bet prieprieša egzistuoja tik iki tol, kol galima išsisukti su tokiais paprastais paaiškinimais. Ji dingsta ir stoja šventa brazauskinių ir landsberginių stovyklų vienybė, kai prireikia garsiai pasakyti, kad problema (kaip kad šį kartą) yra Europos Sąjungos sprendimuose. Lietuvoje nei Skardžius, nei Juknevičienė to nepasakys, nors jau net pati Europos Komisija tą aukščiausiu lygiu pripažįsta.

Bet dar daugiau – IR TAI ĮSPŪDINGA – Rasa Juknevičienė pati nejaučia, ar nesupranta, ar nenori suprasti, kad Prahos protestuotojai, reikalaujantys pirkti Putino dujas, kad tik sumažėtų jų sąskaitos, remiasi pačių Lietuvos konservatorių aiškinimais apie elektros ir apskritai energijos kainas. Žinoma, jiems paaiškino ne mūsų konservatoriai. Bet tą patį skelbia ir Russia Today, ir jos ruporai kiekvienoje šalyje – neva elektra ir visa energija brangsta dėl karo su Rusija ir tik jį užbaigę galite tai išspręsti.

Tik tikėdamas konservatorių aiškinimais, kodėl brangsta elektra, gali reikalauti to, ko reikalauja protestuotojai Prahoje. Reikalavimai skiriasi, bet krizės aiškinimai identiški Prahos gatvėse ir konservatorių tribūnose: neva dėl augančių kainų kaltas tik karas Ukrainoje ir sankcijos Rusijai. Neva tos kainos objektyvios.

O tiesa visiškai priešinga. Elektros kainos išaugo ne dėl karo Ukrainoje, o dėl to, kaip ydingai veikia ES elektros rinkos taisyklės. Būtent jos įgalino, kad pabrangusios dujos beprotiškai užkelia elektros kainą. To visai neprivalo būti. Jokia pasiūlos-paklausos kreivė to nediktuoja. Kaip sako Belgijos energetikos ministrė: „elektra gaminama taip pat pigiai, kaip ir anksčiau, bet parduodama rekordinėmis kainomis“. Tiesą sakant tą diktuoja ES biurokratai.

Ir šalių kaip Belgija, Austrija, Vokietija politikai jau reikalauja keisti šias taisykles, nuo kurių kenčia visa Europa (ypač elektrą perkančios šalys). Kitos šalys kaip Ispanija, Portugalija, Estija pačios sprendžia problemas, nelaukdamos kol išspręs ES. Nė viena šių šalių nedaro to tiesiog vėl pirkdamos iš Rusijos.

Protestuojama ir Jungtinėje Karalystėje, bet ten reikalavimai kiti nei Čekijoje. Juknevičienė mąsto ir kalba siauruose „kainas pakėlė Rusija, nieko negalima padaryti“ rėmuose, todėl jai tai nepatogu ir ji apie tai nekalba.

Taigi tikrovėje:

– elektros kainų kilimo priežastys yra subjektyvios politinės (ES rinkos taisyklės), o ne objektyvios geopolitinės (karas ir sankcijos);

– elektros kainas galima sumažinti ir tai daroma tiek atskirų šalių, tiek ES lygiu (bet nedaroma Lietuvoje, Lietuvoje vietoje to žadama milijardas eurų kompensacijų).

Tuo tarpu TS-LKD pasakų pasaulyje, kuriuo tiki daug geranoriškų ir Lietuvą mylinčių žmonių, elektros kainos yra nuo Dievo, jas sukėlė tik karas ir sankcijos Rusijai ir nieko čia negalima padaryti. Na nebent tik vieną – nutraukti sankcijas, ko juk nedarysime. Protestuotojai Prahoje vadovaujasi kaip tik tokia demagogija ir reikalauja nutraukti sankcijas Rusijai.

Lietuvoje jau kitą dieną aktyvuojasi Juknevičienė, aiškinanti, kad neįmanoma nieko padaryti dėl elektros kainų. Juknevičienė vadovaujamasi ta pačia demagogija tik reikalauja visiems pakentėti, susiimti už rankų ir sankcijų nenutraukti. Bet kitų sprendimų – nieko, ką galėtų daryti Vyriausybė kaip daroma Estijoje, kad kainos kristų – nei Juknevičienė, nei jos partijos kolegos bent viešumoje niekaip nepripažįsta.

Sakydami, kad nieko padaryti negalima ir vienintelis kelias „susikibti už rankų“ ir „susiveržti diržus“, fone dėl paskanavimo dar padvigubindami politikų algas, tokie kaip Juknevičienė verčia žmones tikėti, kad vienintelis kaltas čia Rusija, o vienintelė išeitis nenorintiems kentėti – tai Rusijai nusileisti.

Tai melas, tai buka ir tai tobulai tinka Putinui, nepriklausomai, ar aktyvavo Juknevičienę „Latvių gatvė“, ar ne.

Kas nenori gyventi tokio siauro mąstymo ir primestų alternatyvų rėmuose, ateikite į protestą Kudirkos aikštėje rugsėjo 8 dieną 18 valandą. Taikiai pareikalaukime tikro problemos sprendimo. Vieną galiu pažadėti: atšaukti sankcijų Rusijai ir ką nors iš jos pirkti dėl mažesnių kainų tikrai nebus reikalaujama. To visai nereikia.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
39 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

Papasakokit, Radžvilo “vaikai”, kaip jums pavyko įsigyti TIESOS LT portalą?
Ar jūs esat viešumo priešai?
Juk skaidrumas, nuoširdumas politikoje gana svarbu, ar manot kitaip? Kitaip kyla įvairūs įtarinėjimai.

Pusė tiesos

Pusė tiesos nėra tiesa, gerbiamas Vytautai.

Sinica negražiai kalba

Apie Skardžių todėl, kad jis yra demaskavęs mega vagį ir aferistą Roką Masiulį, kuris yra Sinicos lėlininkas.

Labai nedora

valdantiesiems dangstytis ir naudotis Ukrainos karu,siekiant savo abejotinų tikslų.Kaip jie nebijo Dievo,sakydavo močiutė.

Nezabudkių šaikos

labai primityvus melas, vienintelėj šaly Lietuvoj nebuvo liustracijos, už tai tokios ir tokie nezabudkininkai iki šiol mulkina ir vagia užgrobę lrt.

Straipsnio pavadinimas

Labai tikslus

Tik nuomone

Visi dabar dangstosi Ukrainos karu.Ir tai yra tikrai nedora.Del to kenciam mes visi, kyla kainos, didziule infliacija, zmones tikrai issigande, pasimete, bijo prarasti darba.O didzioji valdzia ramiai sau pasididina atlyginimus.Ir pozicija, ir opozicija cia „dirba” vieningai, klausimu nekyla, kaip sitas ju „geras darbas” atrodo didziuliu kainu kilimo fone zmoniu atzvilgiu.Tai slykstu.Mitingai butini, bet nemanau, kad juos organizuojant NS, bus kas nors pasiekta.Sia partija mazai kas pasitiki.Cia reikia Seimu marso arba Karbauskio festivalio.Tada ir zmoniu susirinks daug, ir valdzia pamatys, kad jau zmones tikrai bunda, kad reikia kazka daryti, o ne uzsiimti tik pliurpalais.Uzteks mulkinti savo tauta, kiek galima tukti is zmoniu varganu piniginiu?O jukneviciene, kubilius, maldeikiene ir visi sedintys Briuselyje, eiliniams zmonems yra TIK nuliai, nes jiems ant musu nusisvlpt.

Al.

Valdžia padidintas kainas aiškina ne tik Rusijos karu prieš Ukrainą, bet ir Liberalizavimu. Man tai primena Prunckienės duonos kainų ,,liberalizavimą”. Ir tai buvo suderinta su Jedinstvos antpuoliu. Maskvos užsakymas sukelti liaudies maištą buvo pateiktas kaip kova prieš Maskvos kėslus. Vakarų komunistai, valdantys ES dirba sąjungoje su Rusais, nusamdę juos blogojo policininko vaidmeniui. Viskas dėl švento tikslo – Didžiojo perkrovimo, t.y. Pasaulio suvarymo į bolševikinį konclagerį.

Del Tiesu vagystes

NS tylejimas yra iskalbingas.Esant tokiam moraliniam nuosmukiui,kaltinti net klaikiaja jukneviciene yra dviprasmiska.Juokesi puodas,kad katilas juodas.

stasys

cit. ” Kas nenori gyventi tokio siauro mąstymo ir primestų alternatyvų rėmuose, ateikite į protestą Kudirkos aikštėje rugsėjo 8 dieną 18 valandą. Taikiai pareikalaukime tikro problemos sprendimo. Vieną galiu pažadėti: atšaukti sankcijų Rusijai ir ką nors iš jos pirkti dėl mažesnių kainų tikrai nebus reikalaujama. To visai nereikia.” Pažadėti galite bet užtikrinti jog to nebus mitingo metu negalyte , o apie žiniasklaida ir aplamai tyliu. Nepamirškite kokias patirtis apturėjo ŠS netgi neorganizavęs mitingo prie Seimo praeita vasara . Reikia nustoti kovoti prieš blogas pasekmes vyriausybės sprendimu ir imtis naujų idėjų keičiant sena požiūrį politikoje . Tai kur kas sudėtingiau , bet tik tokia kova gali sudaryti konkurencija esamai senajai konservatorių politikai . Jaunai kartai politiku nebūtina maknoti Juknevičienės pramintais takeliais… Skaityti daugiau »

Gedas

Pradėkim nuo to kas yra tokia Rasa Juknevičienė. Tai sena komunistė, kuri visą savo gyvenimą buvo propagandistė ir už pinigus darė viską, kas buvo liepta iš aukščiau. Kitaip sakant, ji niekada neturėjo savo įsitikinimų ar pažiūrų. Kai ji buvo krašto apsaugos ministrė, panaikino šauktinių prievolę ir sakė, kad užteks vien profesionalų, taip ji mažino Lietuvos gynybinį potencialą. Jos brolis turi biznį Rusijos geležinkeliuose ir tikriausiai iš to neblogai uždirba. Senai stebiu jos darbus ir pasisakymus ir ką ji bedarytų, visada viskas naudinga Rusijai ir Europos Sąjungai, bet kenksminga Lietuvai. Kas liečia V. Sinicos pasisakymą dėl elektros kainų, tai jis teisus. Europos Sąjunga padarė didelę klaidą, kad nesugebėjo sukontroliuoti elektros ūkio. Bet kita vertus, jei ES narės būtų labiau savarankiškos, tokių… Skaityti daugiau »

Tomui

Nac.susiskaldymas neskaidrus a priori,nes po teisingom tezem tuno ,placiaja prasme,lenzburburberio feisas.Taip leeetuviai bus durninami,klaidinami,painiojami i voratinklius tol.,kol isnyks,izgrezus juos iki negaliu.Deja deja.Visi keliai veda i tamsa ir prazuti.Da marsistai kiek sviesesni,bet juos palaiko burokai,o jie protiskai pagados nepadarys..

Gedui

..apie klaikiaja jukne….medi pazinsi is jo vaisiu…,taigi,esi teisus.Tai bolseviku ispera,kaip ir kenkejai ir priesai,koncervai.Taskas.

Elektros rinkos analitikas

Polemizuoti su Rasele yra klaida, nes ji – dugnas. Tai viena. Antra, apie esmę – aukštos ir vis didėjančios energetikos išteklių kainos Vakaruose yra sąmoninga Vakarų elitų politika; toks planas ir yra (ir ne tik energetikos – maisto taip pat). Putinas čia apskritai nieko dėtas, nebent atvirkščiai nei visokie PIŠai teigia. Putinui aukšta naftos kaina yra gyvybės eliksyro vertės, ir būtent Vakarai, kariaudami karą prieš CO2 (t.y. nafta, dujos, anglis) dėl tariamos klimato katastrofos ir pila ta eliksyrą ant Rusijos malūno menčių. Tos techninės elektros supirkimo taisyklės, kurią mini gerbiamas Sinica, panaikinimas apskritai nieko neišgelbės, tik pablogins padėtį – nes galutinai sužlugdys dujinę elektros generaciją (subsidijuojami ir kitaip paraziuojantys saulė ir vėjas tariamai brangesnius dujininkus privers bankrutuoti, nes pastarieji negalės… Skaityti daugiau »

Elektros rinkos analitikas PS

Palyginkit naftos (ir dujų) kainas prieš keletą metų ir dabar (ne, tai iš esmės nieko bendra neturi su Putino karu prieš Ukrainą – tik techniškai susiję dalykai, dėl vokiečių sąmoningos politikos, tačiau net tai nebūtų svarbu). Pagalvokit, kas atsitiko/pasikeitė per šiuos keletą pastarųjų metų pasaulyje.

Elektrikui

..viska galima pasakyt trumpiau.Svabizmas diegiamas praktikoj.Viska atimsim,liks vergvaldziai.Kiti nieko netures ir bus laimingi tarnaut kaip bobikai,uz kaula.Vsio.O dabartines visko kainos,tai priemone tave paverst bobiku.Jos vis stipres pagreitint bobizacija.

Elektros rinkos analitikas -> 10:21

Sinica debatuose tokiais argumentais toli nenueis (ne apie polemiką su Rasele aš čia). Pabandžiau paaiškinti kame šuva pakastas, nes man atrodo, kad autorius nuoširdžiai nėra įsigilinęs į „brangios elektros energijos” temą. Apie tai, ką daryti – nerašau, ne šio komentaro dalykas.

(Nors Sinica nesąmonių tikrai neprirašė.)

Oho,

kai įslaptintieji kagebistai ir Tėvynės išdavikai užsipuolė Sinicą. Slaptoji KGB – tai jėga Mūs Lietuvoje. Tik pirmyn, pirmyn, pirmyn, lietuviškieji eks-Komjaunimo aktyvistai. „Pobieda za vami”. Laima-Maria-Lucia „za vami”, be jokios abejonės – mes nugalėsime.

Šiaip

Cituoju: Mantas Martišius. Efektyvu, bet neveiksminga; DELFI, 2022 m. rugsėjo 6 d. 10:57: „Pastarųjų dešimtmečių valdymo Alfa ir Omega – efektyvumas. […] „Ignitis“ pirmąjį šių metų pusmetį uždirbo 107,9 mln. eurų grynojo pelno, arba 70 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Pasikartokime – 70 proc. daugiau nei pernai! Bendrovė efektyviai dirbo ir pirmąjį metų ketvirtį, kai uždirbo 46,8 mln. eurų grynojo pelno, o tai 8,8 proc. daugiau nei pernai sausį–kovą, kai jis siekė 43 mln. eurų.” […] Tik liko autoriaus nepastebėtas YDINGAS ratas: „Aliektrikai” gerai uždirbo, dalį pajamų grąžino biudžetui kaip mokesčius, dalį – kaip dividendus. Valdžia prideda prie tų sumų dar šimtą – kitą skolintų milijonų ir moka „kompensacijas” žmonėms. Džiūgaukit, piliečiai, rankeles valdžiai bučiuokit už tas „kompensacijas”,… Skaityti daugiau »

Kodėl opozicija nesivienija?

Leidimas gautas 150 piketuojančių žmonių – juokinga prieš tokią blogio jėgą, kurią sudaro konservai ir jiems tarnaujanti žiniasklaida ir neaiškaus plauko influenceriai. Kodėl nesivienijama su nepatenkintais žmonėmis, juk ateitų tūkstančiai. Ir nereikia čia varyti ant Skardžiaus. Jei ne jis, niekas nelabai ir žinotų apie Litgrido aferas.

Tomas J.

„Litgrid” pernai metų pelnas 50 mln., šiemet per pirmą pusmetį – 128 mln. eurų. Jei taip ir antrą pusmetį – šių metų pelnas bus 5 kartus didesnis.
O jūs spėliokit nagrinėkit kodėl brangsta elektra.
youtube.com/watch?v=SiBYsw9UCUM

kyla klausimas

Ar kas nors galėtų atsakyti, kodėl Sinicos ir jo partijos nemėgėjai yra taip prieš juos nusiteikę? Kokie gi argumentai? Ar čia tik šiaip jausmai? Kai kalbama argumentais, tuomet kitas reikalas. Smagu, kad atsiranda ir protingų komentatorių, kurie moka pagrįsti savo mintis. Tęskite. O emocijų reiškimas manęs niekuo neįtikina.

T0mas J. -> 14:30

Tie, kurie nusiteikę prieš – neatsakys į tamstos klausimą.
Nesu nusiteikęs prieš, todėl paaiškinsiu:
dėl konkurencijos. Kitų partijų nariai ir kitų partijų aktyvūs rėmėjai nepakenčia konkurentų, ypač kai girdi juos logiškai, suprantamai ir teisingai kalbant.

Prašalietis

Lansberginio durnių laivo „politinius” veikėjus kaip Sinica…, „intelektualinius opozicionierius…” turėtų labiausiai „patriotiškai aktyvuoti” ne Latvių gatvės pavadinimo „ne patriotinis” paminėjimas, bet „patriotinis”minėjimas Vasaros gatvės, Naujosios Vilnios… Neišsivaikščiojusiems lansberginio durnių laivo keleiviams, kaip ir šiais adresais gydytojų sprendimu apgyvendintiems pacientams, demonstruojamas „tautinių politinių intelektualų” provakarietiškas, pro amerikinis „patriotizmas” dėl elektros kainų, vis nesibaigiančio „gerėti” gyvenimo, neblėstančia neišsivaikščiojusių runkelių „gerovės valstybės” perspektyva, kada pagaliau visų neišsivaikščiojusių vietinių runkelių džiaugsmui bus „iš visų prašoma” ką nors „suveikti” visų labui pagal sugebėjimus, ir kiekvienam bus atseikėjama pagal „poreikius”(šiuolaikiškai lietuviškai tai reikštų – imk visko kiek tik paneši…) atskirai paimtame eurokolchoze plūduriuojančiame šiandieniniame lansberginiame durnių laive… būtų daug geriau suprantamas… Šios visų „patriotinės nacionalinės” svajonės įgyvendinimui reikalinga viena sąlyga- reikia visiems eiti į šios publikos… Skaityti daugiau »

rinkėja iš Kauno

jos bendraamžiaiai ir bendraaoksliai teigia, kad Rasa Urbonaitė Rastauskienė- Juknevičienė galimaibuvo labai uoli ir reikli Kauno medicinos instituto komjaunimo sekretorė. Jei tai tiesa, matyt dogmatiško propagandisto ir agitatoriaus įgūdžiai niekur nedingo, po SĄjūdžio aktyviausi komsomolcai tik operatyviai į partijas sulėkė , emblemas, ženkliukus ir ideologijos raktinius žodžius pasikeitė. Panašiai, kai vasarines padangas į žiemines…

Internazi Conspiracy and Aggression

Opozicijos nėr, o ta kuri yra – apsišaukėlė, kaip ir poziciniai dimokratai. Pozicijos agentėliai, kaip ir tas LK(bolševikų)P CK sekretorių portfelių nešiotojas.

stasys

Diskusija tik tada tampa diskusiją kai joje dalyvauja faktai , o ne išmonė ir manymas kai kurių analitikų . Kaip galima sakyti jog elektros kainos augimui ES xuilo karas Ukrainoje neturi didelės reikšmės ? Turi , ir labai didele , užteko xuilo pranešti apie uždaroma šiaurės dujotiekį 1 , dujų kainos vėl pasiekė rekordines aukštumas , nors prieš tai ženkliai krito biržose . Biržose dominuoja rinkos lūkesčiai o ne logiška kainodara , apie kurią čia dauguma svajoja .Va Lietuva turėtų savo AE , atsirastų priemonės kaip reikšmingiau veikti rinkas ir tikrai būtų pasiūlytas platesnis kompensavimo mechanizmas ne tik visuomenei bet ir verslui . Vokiečiai tam reikalui skyrė šimtus milijardų eurų ir jokios ES reguliavimo taisyklės jiems neuždraudė tą daryti .Bėda… Skaityti daugiau »

vargsas jieti

..o ko,leikite paklaust,pats nesoki per borta is sio ‘durniu laivo’,a…Varyk i savo ‘svoboda’,laukus ir klonius,taigas ir tundras didziojoj kacapynej.Kokio bybio cia tupi ir amziais inksti.Kiti nors ka gali,ta ir daro.Net ir veidmainiai NS skelbia mitingus,nesvarbu,kad nieks jais nebetiki..O pats sedi sofkej ir drabstaisi kakais.Sitai moka visi.A buvai nors vienam mitinge,terbaklyni…..

Stasy

paklausyk Vaivilioko pas Goriene.Suprasi,kad eini protui priesinga kryptim.Karas siuo atveju ne prie ciom.Cia ES svabaunykai stengiasi,kad tu nieko neturetum ir butum laimingas.

Tomui ir pasistojusiam klausimui

razumnesni pyplai supranta,kad NS yra gromatvodas nuo koncervu bratanu,nes susiurbia is ielektrintos aplinkos protus,balsus,klaidina ir apraizgo voratinkliais zmones,katrie jau atsikando tradiciniu parcyju,zo,klaidina visuomene,puikiai zinodami,kad runkeliokams jie nesuprantami..,be to,savo konkrecia veikla trukdo ir kenkia pavojingiems koncervams judejimams,pvz,.,marsistams.Valios jiems nieks neduos ir koncervai ta puikiai zino.Simasius lengvai dave leidima mitingui,nes zino,kad ateis vienetai.Marsistams neduoda.Pagalvok,kodie…Ar atsakiau….Pats buvau radzvilistas,ale kai pamaciau,ka anys isdarineja…

Stasy

….Vaisvilioko…,pseprasem,klaida.

Stasy,

o birža ne žmonės, monopolinė milijardierių rinkas ikanomika ne žmonės, o kažkas tokio nežemiško, antgamtiško?

Marius

Ne. Juknevičienė yra buka boba, tokių Latvių gatvė neverbuoja. Čia jau moteriškas solidarumas, nes vyriausybės vadovė yra Šimonytė, na tai ir savo paranojų vedama Juknevičienė kliedi. Viską darote teisingai, jei jau konservų lakštingalos ima nerimauti, vadinasi teisingu keliu einate.

Juozas

„elektra ir visa energija brangsta dėl karo su Rusija ir tik jį užbaigę galite tai išspręsti”
Labai teisingi žodžiai. O svarbiausia, kad iš tiesų karą nutraukti galima labai greitai- tereikia pristatyti Ukrainai pakankamą kiekį tinkamų ginklų. O tai dabar tiekia tik tiek, kad galėtų gintis, bet negalėtų pulti. O gal tai galimybė galingiesiems išbandyti savo ginklus realiomis sąlygomis ir pritraukti jų pirkėjus? Pasaulis tiesiog privalo sutvarkyti Putino Rusiją, kitaip niekada niekam nebus ramybės. O tada ir vėl bus ir dujos, ir nafta.

Šimonytei

Suprantu, kad landzberginio Tvartelio Prezevalskio arkly yzeisti praktiskai neymanoma. Vienok, zoofilija ir labai suzverejusi nugalejusio LTSR AT pirmininko, beigi LR musiu valdovo, Vladimiro Iljiciaus Landzbergio reanimacijos palatos akivaizdoje, sita, landzberginio islamo valstybes kale tampa Islamo Valstybes saukliu…

Asociacija

Pažįstu 4 besišypsančius žmones Bernatonį, Šimašių, Sinicą ir Džokerį.

Kis

toji mergaite is uolios komsomolkes,tapo ziauri marksizmo-leninizmo propuogotoja,nes jos krykstatevis patriarchas sitaip isaukelejo per nepriklausomybes metus>Viskam ateina savas laikas,manau teks ir gaujai duoti ataskaita,o sitie nusikaltimai pries tauta neturi senaties.

 Kukis

Beavo Juknevicienei !!! Viska teisingai susake !! Taip , tu kremliaus trolis ir dirbi jam !!

Kętas

Pas mus nedirba Elektrėnų, Kauno, Panevėžio, Mažeikių elektrinės.Įdarbinkim jas, gal tada ir kainos sumažės?

39
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top