Vytautas Sinica. Nuoseklus ir logiškas Ritos Miliūtės sprendimas

Miliūtė paskelbė, kad palieka žurnalistų sąjungą. Koks nuoseklus ir logiškas sprendimas. Juk jau seniausiai užsiima, kad ir kuo tai vadinsime, tikrai ne žurnalistika. Skirtingų nuomonių išklausymas ir pristatymas? Negirdėjau. Nešališkumas, nepatogių faktų nenutylėjimas? Kreipkitės kitur. Miliūtė yra mainstreamo Janutienė – subtilesnė, gerbiama „elito“ ratuose, bet iš esmės daranti tą patį metai iš metų – sąmoningai formuojanti žiūrovams iškreiptą nuomonę. Tik tą nuomonę formuoja skirtingą.

Kad Miliūtės vadinimas melo primadona nebūtų laužtas iš piršto, prisiminiau kelias jos selektyvios, šališkos, o iš esmės ir melagingos veiklos naudojantis savo plačia auditorija ir eteriu analizes. Nėra labai išsamios, bet esmę užčiuopti leidžia, ilgai netruksite skaitydami.

Neturiu kompetencijos vertinti žurnalistų sąjungą, gerai ar negerai ten jos viduje yra, vykdo savo pareigas ir funkcijas ar ne. Bet bent pastaruoju metu cancel culture cenzūros užpultą savo narę doc. Jolantą Mažylę gynė. Jeigu Miliūtė išeina tuo pasipiktinusi, pats veiksmas atsako į visus klausimus.

https://www.propatria.lt/2018/07/vytautas-sinica-miliutes-metu-demagogija.html

https://www.propatria.lt/2019/08/vytautas-sinica-miliutes-laidu-apzvalga.html

4.6 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Birutė Rutkauskaitė iš Šiaulių

sutinku pilnai, kad Miliutė yra MELO PRIMADONA…gal eis į kokią teatralų ar exteatralų sąjungą …neis gi ji su savo šunėku į kokią gyvūnų globos organizaciją….

Pastabus

..ja pacia reiktu i kokia gyvunu prieglauda uzdaryt,laikyt narve,o zmones galetu eit ir ziuret kaip i dyva.Serti tik sudziuvusiu batonu ir retsykiais su pagaliu pastumet skarbonke su vandeniu.Pirstu nekaisiot,ba nukas.Uzrasyt prie narvo…..kanciervu zviercata.Pikta ir zarazna.Nesiartint.Glostyt draudziama.

Logiška

Meilė kankinamai Meškutei nesuderinama su panieka jos šeimininkei.

kaip čia gaunasi?

Tai Juodąsias mišias ves jau nebe žurnalistė Muiliūtė? 🙂

Al.

Sinica: ,,Miliūtė yra mainstreamo Janutienė – subtilesnė, gerbiama „elito“ ratuose, bet iš esmės daranti tą patį metai iš metų – sąmoningai formuojanti žiūrovams iškreiptą nuomonę.” Gal galima konkrečiau kokią iškreiptą nuomonę formuoja Janutienė ? 

Pastabus

..jo,ir kur cia tas subtilumas toj klaikybes kloakoj.Cia tai tikrai,biski nukalbejo netycia.

Skaitytojas

Boba iš ratų, ratams lengviau.

Pastabus

…kad ji but boba,cia saitanas kazkoks.

Pastabus

…smagu skaityt protingo zmogaus pamintyjima,be jokios sudmalystes.Trumpai ir aiskiai.Zurnalistikos lt seniai neber,keli asmenys belike….Rachlevicius/pripuolamai/,Janutiene,Goriene,Savukynas/patinka ar ne/..,daugiau ir ner,da buvo Racas…tai ir fsio,koncervai pasidarbavo is peties….ir ko tik jie nesugriove…,daba agrarini krasta pavers dykyne/apie piena/…..zo,gerai kazkada kazkas sake….atejus koncervams saly akmens ant akmens neliks.Akurat.Setonai patys tikriausi.

Tata

O iš prostitučių sąjungos neišstojo?

Pastabus

..nea,jai prigimimas neleidzia.Prostitutaus ir toliau,ypac iskreiptu budu..IMS priekabiaut prie praeiviu gatvej,paskui prie sunu ir kaciu,paskui net persimes ant raskeviciaus,paskutinio padaro savo sarase.Paskui jau ais vienuolynan…Ale kas ja,visa toookia,bepriims…

Berods

Berods per 2020 metų rinkimų į Seimą debatus buvo kažkokių nesklandumų su teisės pasisakyti visiems rinkimų dalyviams užtikrinimu?

Juozas

Po valandos (apie 18.30) išrinks Siaurą, va Miliūtė ir vėl įšoks į LRT vežimą…

Paul Casimir

Ne, Siaurukas jau mušta korta, net kaip kompromisinis nepraeis naujuose rinkimuose. Bus viskas daroma per likusius trejus mėnesius (todėl ne balandį rinks naujai), kad dabartinė pažangos pamėklė liktų. Nuosėda ir Ko bando savaip, turi ir sąjungininkų, todėl kiek netikėtai tvarteliui konfūzas gavosi pirmame raunde (ir pati direktoriaujanti akivaizdžiai susivarė paskutiniu momentu – nebesugebėjo pasikeisti nors trumpam). Teks mest mūšin sunkiąją artileriją. Taigi bus arba dabartinė, arba naujas kompromisinis veikėjas.

Paskutinį kartą redagavo 2 mėnesių prieš Paul Casimir
Dalia

Boba is ratu vezimui lengviau.Tikrai niekas jos nepasiges ir neverks.Stai kad ir LRT iseitu arba is viso eterio tai butu super

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top