Vytautas Sinica. „Pinigai Vanagaitės knygoms savo esme labai jau panašūs į gėles „išvaduotojams“…“

Po paskutinių antivalstybinės veikėjos Fainos Kukliansky pasisakymų, kad Lietuvos žydai nekenčia lietuvių, atrodė, kad žemiau nebėra kur ristis, BET. Lietuvos žydų bendruomenės (taigi tos pačios Fainos Kukliansky) valdomas Geros valios fondas skyrė 10 000 eurų naujos Rūtos Vanagaitės knygos apie Holokaustą leidybai. Knyga rengiama kartu su ne kartą klaidinančiais teiginiais apie Holokaustą Lietuvoje pasižymėjusiu vokiečių istoriku Christopfu Dieckmannu (autoriui priskirtini melai apie tariamą Bažnyčios abejingumą ir net palaikymą Holokaustui Lietuvoje ir t.t.).

Tiesiog užprogramuotas dar vienas propagandinis išpuolis prieš mūsų valstybės istoriją. Rengiamas anglų kalba ir nukreiptas į anglakalbę auditoriją valstybei šmeižti tarptautiniu mastu. Toks Lietuvos žydų bendruomenės sprendimas remti vieną ryškiausių prieš Lietuvą veikiančių žmonių Lietuvoje verčia klausti, ar ir pati LŽB neveikia prieš Lietuvą.

Lietuvos žydams, kurių tarpe – neabejoju – yra daug garbingų, sąžiningų ir Lietuvai lojalių žmonių, reikėtų labai rimtai susirūpinti dėl vykdomos jų tautinės bendrijos diskreditacijos Lietuvos visuomenės akyse ir pakeisti LŽB vadovybę ar bent nuo jos viešai atsiriboti. Pinigai Vanagaitės knygoms savo esme labai jau panašūs į gėles „išvaduotojams“.

Kolektyvinės atsakomybės negali būti, bet pavienių žmonių nusikaltimai ištepa svetima gėda mus visus. Holokausto Lietuvoje istorija mums iki šiol tai primena.

Raimondas Navickas informacija ir iliustracija.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
60 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Sinicai gal pirma reikia savo žlugtą  išsiskalbti?

Sinica pagristai ,,skalbia” LŽB vedlius, bet pamiršta pats į veidrodį pažiūrėti. Protinkim panašius NS šulus, kol nevėlu, nes jų keistybių sąrašas ilgėja……:):) Atkreipiu permainų siekiančių dėmesį į eilinį neadekvatų, kenkiantį ir demokratų stovyklai ir minimaliai jų sėkmei spalį, NS pirmininko pavad. V. Sinicos poelgį…Visuomeniški žmonės, ar jums nekeista, kad V. S. taip ir nepatalpino propatria.lt portale informacijos apie patriotines eittynes kovo 11 dieną? (Primenu, kad ir jo , švelniai tariant, neadekvatų džiaugsmą Panevėžyje, pakiliai pranešant, kad NS šulai 3 procentų kartelės palaikymo bei įvedimo nelaikė svarbiu klausimu….) Kaip Sąjūdžio karys ir nemeilikaujantis nonkonformistas:), teigiu- susidaro įspūdis, kad jaunas, gabus, išprusęs, vertybiškas, bet nesavikritiškas politikas demontratyviai stengiasi, kad patyrę visuomenininkai jo pavardę mestų velniop iš geriausiųjų penketuko rinkimų biuletenyje…Niekada nebalsuosiu už… Skaityti daugiau »

Balamutas

Kokią tiesą išstūmė Sujudęs Algirdasas žiūrėdamas į veidrodį. Aną dieną pakalbinau kaimyną žydelį, su kuriuo keliolika metų gyvename šalimais, tai jis sakė, kad tas koronės virusas reabilitavo juos, negalinčius paduot rankos gojui. Dabar tai viena iš karantino sąlygų. O apie Fainą jis nekokios nuomonės. sakė yra bjaurių bobų, bet tokių… Tačiau viduriais jaučiu, Faina tai susijudinusio Algirdaso buvus, o gal ir esama slapta meilė, o jo mylimiausia jo knyga yra Vanagaitės ,,Maniškiai”.

Kad NS negretintų su

kažkokiu neonacių judėjimu „Skydas”.Kodėl delfi apie jį niekad nerašė,tik konservatorių spauda?

Gorbininke Algirdai,

duok kino kroniką iš Vorkutos ir Norilsko mirties konclagerių, niekus netauzijęs, ar supratai?

> 2020-03-15 9:09

O kam tau kino kronika, juliau Milaiti, mažai jos turi savo kgb archyvuose?

Prašalietis

Vytauto Sinicos-Rūtos Vanagaitės rengiamas”..dar vienas propagandinis išpuolis prieš mūsų valstybės istoriją.Rengiamas anglų kalba ir nukreiptas į anglakalbę auditoriją valstybei šmeižti tarptautiniu mastu…” parodo, kad kokiu tautiniu lygiu „apsišvietę tautiniai intelektualai” rimtesnėmis temomis tegali primityviai” moksliškai ir patriotiškai” papamokslauti. Sinicos „tautiškai patriotiniam” protui yra neįsivaizduojamas dalykas, kad civilizuotų vakarų valstybės ir JAV dalyvavę 2 pasauliniame kare, karą pabaigę kaip nugalėtojai, turintys savus karo laikų dokumentų archyvus, perėmę vokiečių karo laikų archyvus „NEŽINO” ką darė lietuviški „patriotai”vokiečių okupacijos laikais, ir jiems „kažką gali pasakyti” nauja Vanagaitės knyga. Na o Sinicos „moksliškai patriotiniai” teiginiai apie „propagandinius išpuolius” prieš mūsų valstybės istoriją, ir kaip pavienių žmonių nusikaltimai” ištepa svetima gėda mus visus” prajuokina iki apsikakojimo, po su draugeliu išgerto krūminės litrinio butelio „patriotinę” kondiciją… Skaityti daugiau »

VMI - žydų verslas

Žydai visą nepriklausomybės laikmetį kojas šildėsi biudžeto lėšomis. Ta ir biudžetas tam ir tvarka kai daugumoje valdžioje sulindę žydai. Net ne išimtis VMI kur žydelkų pilna. Ten jos surenka „duoklę” iš žmonių, įmonių.
VMI – žydų verslas (ten surenka „duoklę” o paskui nueina kur reikia t’sakant)

Prašalieti,

tai mes iš tavęs juokiamės:)

Balamutas

Šitas ,,prašalaitis” primena ir skatina neužmiršt kaip Lietuvos okupantai ir jo bendrapartiečiai komunistai dešimtmetį naikino lietuvių tautą, žudė, trėmė, marino badu Sibiro konslageriuose. O Vanagaitė savo rašliavoje ,,maniškiai” bando atsiprašyt lietuvių tautos už komunistų vykdytą genocidą. Mano kaimynas Josikas kritiškai vertiną tai kas daugiau nukentėjo, ar per holokaustą, ar per komunistinį genocidą. Čia Lietuvoje.

Slapyvardis ,,Balamutas''  rusicizmas (svetimybė)

Šis komentuotojas, savo prieraišumu rusų kalbai ir tuo pačių savaimine nepagarba lietuvių kalbai, rodo savo ,,vertybes” bei neinteligencijos, nepatriotiškumo lygį…
Tą tikslų asmenybės testą papildo sukta ir melaginga jo mintis :,,O Vanagaitė savo rašliavoje ,,maniškiai” bando atsiprašyt lietuvių tautos už komunistų vykdytą genocidą…” Protingi patriotai suvokė,kad Vanagaitė primeta tautai ir patriotams atsakomybę už fašistinės Vokietijos suplanuotą ir vykdytą holokaustą,o ne ,neva, atsiprašinėja už komunistų genocidą..Prorusiškasis ,,Bal.” mulkina kitus komentuotojus gan mikliai (sofistiškai) ir daro daug gramatinių klaidų…Jis gal net ne lietuvis?
Jis teisina sistemos žmogų ,,prašalaitį” (manau, irgi nelietuvį…),o gal net yra tas pats asmuo…
Galima išvada, jog ,,Balamutas” yra prokremlinis, suktas antinacionalinis personažas ( komentuotojas)_…

Balamutas

Pasirašau ,,balamutas” dėl jūsų internacionalistai, nes kitos kalbos jūs, nežinote seni komunistų pirdžiai. Jūs net pajuokaut nesugebat kaip senos viskuo nepatenkintos, amžinai surūgusios, prarūgusios, susmirdę bobos. Savo giminėje kelis šimtmečius neaptikau nei vieno nelietuvio. Matau pyksti, kad paminėjau lietuvių tautos genocidą, vykdytą sovietų okupantų . Matyt tau jie atnešė saulėtą rytojų. Neminiu tautybių, bet manau perskaitę tavo, susinervinusio, suviduriavusio rašliavą, supras kastu per fruktas {uoga}.

ah1

pagal Aristotelį arba atėjūnai sunaikina vietinius arba vietiniai sunaikina atėjūnus, knyga „Politika”.

>L.Jokšai

Dar blogiau,kuomet būdamas gyvenimiškai subrendęs kvailai nusišneki.

Prašalietis

Persivertę ire nusidažę įvairiomis „politinėmis”spalvomis profesionalūs lietuviški komunistiniai ir 75 metams užsislapstinę gorbačiovui ir perestroijkai remti KGB-sąjūdiniai „tautiniai patriotai”, jų palikuonys ir pasekėjai temokantys Lietuvos teritorijoje „patriotiškai” šveisti užsienio valstybių tankus, dedasi dideliais”lietuviais,antikomunistais,Tautos patriotais ir gelbėtojais”. Pseudo lietuviškiems”patriotams” priminsiu pačių šiandieninių”patriotų” skelbiamus skaičius apie sovietinių okupantų ir kitokius genocidus. Sovietinis genocidas-Iš viso nuo 1940 m. iki 1952 m. iš Lietuvos į Sovietų Sąjungą išvežta apie 275 tūkst. žmonių. Tremtyje iš jų išgyveno daugiau kaip du trečdaliai, o iki 1960 m. apie 80 tūkst. sugrįžo į Lietuvą.[3]. Per antrą pasaulinį karą, ne be lietuviškų „patriotų” kaip Noreika-Vėtra aktyvaus dalyvavimo žydų”gelbėjimo darbuose”, organizuoto holokausto metu nužudyta ~95 % Lietuvos žydų (195 000), taip pat 50 000 kitų tautybių žmonių, dar 30 000… Skaityti daugiau »

Jokšui

Jokšai, matau senis esi ir daug supranti, tai parašyk ką tu supranti, parašyk ar tau gėda parašyt?

žydai moka gyventi

šaunuoliai žydukai.
GP (prokurorčikai) bei TM (teisingumo ministerijos) klerkai – jų šuniukai.

###

V. Sinicai ačiū už straipsnį, sužinojau, kad vėl vanagaitė išleis melo propagandinę rašliavą. Holokausto industrija, neturi nieko bendro su tikru holokaustu ir nukentėjusiais žmonėmis. O šitas vanagaitės eilinis š tikrai garbės nedaro lžb. Turim teisėsaugą, prokuratūrą, tegul jie žiūri.

Babunė

Koks ten ,,paršalietis” taip užsiputojo gindamas Vanagaitę už šekelius, rublius rašančią lietuvius juodinančią kremliaus propagandą? Ar ir ,,paršalaičiui” Lietuvos pilietė, ar tik čia gyvenanti, bet čiabuvių nekenčianti už pinigus
Faina moka eurais ar kitoniška valiuta?

Prašalaitis

Moralas yra toks, kad šita kolaborantinė atmata pažeisdama įstatymą mokesčių mokėtojų pinigais remia valstybės šmeižimą. Štai ištrauka iš LR geros valios kompensacijos įstatymo: „Valstybinio audito išvadoje konstatavus, kad fondas disponuoja jam perduotomis kompensacijos lėšomis arba valdo, naudoja jam perduotą nekilnojamąjį turtą ar disponuoja juo ne pagal šio įstatymo 3 straipsnyje nustatytą paskirtį arba kitaip pažeidžia šio įstatymo reikalavimus, Lietuvos Respublikos Vyriausybė turi teisę laikinai sustabdyti kompensacijų mokėjimą ir disponavimą jomis ir spręsti dėl kito fondo paskyrimo.” O štai minėtasis trečiasis straipsnis: 3 straipsnis. Kompensacijos naudojimo paskirtis 1. Pagal šį įstatymą išmokėta piniginė kompensacija gali būti naudojama tik šiems tikslams: 1) Lietuvos žydų religiniams, kultūros, sveikatos apsaugos, sporto, švietimo, mokslo tikslams Lietuvoje. Disponuodamas šiam tikslui skirtomis lėšomis, fondas finansuoja ir šiame… Skaityti daugiau »

Tai kaip

bus tada traukiami atsakomybėn už antilietuvišką veiklą Kubilius su Šimonaite?

dar tikintiems "holokausto" kliedesiais

Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas:

sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

šiaip pastebėjimas

Nieko nėra paprastesnio, kaip išleisti knygą apie tai, kaip lietuviai šaudė žydus.
Ypač, jei turi lakią fantaziją ir pats esi žydas.
Bet tu pamėgink, būdamas lietuviu, išleisti knygą apie tai, kaip žydai šaudė lietuvius…

Na, su ta zyle (sinica, rusiškai - zylė),

viskas aišku: savo rašliava galimai bando atplauti nearijetišką savo kilmę. Jei jau jam užkliūva vokiečių mokslininko žodžiai apie Bažnyčios abejingumą holokaustui, tai arba jis nusišneka iš nežinojimo, arba sąmoningai meluoja ir galų nepakavoja. Bažnyčia, kiek man žinoma, oficialiai atsisakydavo krikštyti nuo žudynių nuslėptus žydų kūdikius, kad jie būtų išgelbėti, kunigai – karo kapelionai lydėjo kruvinojo Impulevičiaus policijos bataljonų žudikus, išrišdami jų kraupias nuodėmes Gudijoje. Žinomas popiežius Jonas Pijus II viešai atsiprašinėjo už Bažnyčios veiksmus karo laiku, o paukštukas išduoda Jai indulgenciją. Ar dykai?

,,Balamutas'' - Šarikovo klonas?

Tas kląstingas sofistas,,,Prašalaičio” bendras, įsisegęs kepurėn rusišką kokardą, akiplėšiškai niekina (ir pateisina) savo nepagarbą lietuvių kalbai- mūsų tautos pamatui…Šis ,gal lietuviakalbis,o gal rusėnas, bet viduje (ir kokarda)-burliokiškos, primityvios, liumpeniškos dvasios…Savo mažaraščio klaidomis ir elgetišku žodynu šaiposi iš laikintojų lietuvių (,, ,,,seni pirdžiai”, ,.internacionalistai ”, ,,susmirdę bobos”, ,,suviduriavusio”, ,,fruktas”:) Kas laikina tą burliokišką lietuviakalbį, besidrabstantį mažaraštišku ir purvinu ( primityvizmų ir žarnyno turiniu perpildytu…) žodynu, tas negerbia gimtosios kalbos ir neturi nei tautinės nei išsilavinusio asmens savigarbos. Burliokišką kalėjimo žargoną ir Šarikovo kalbėjimą mėgsta tik Uspaskich bendrai ir sielos giminaičiai. Lietuviams derėtų skirti pelus nuo grūdų ir nežeminti savęs tapšnojimais per petį šiam Šarikovui…:):) Laikintojai skeptiški primityviems ,,Prašalaičio” absurdams,patyčioms, bet keistai nepastebi ,kad B.-Šarikovas jiems ATVIRAI MELUOJA sakydamas ,jog;,,Vanagaitė savo rašliavoje… Skaityti daugiau »

Nieko naujo

R. Navicko iliustracija viską pasako, jau toliau ir skaityti nebūtina, o šiaip tai nieko naujo.

Prašalaitis

>> Na, su ta zyle (sinica, rusiškai – zylė), 2020-03-15 19:36

Na, vatine šiukšle, viešai išsivėmei, o dabar slysk iš čia greituoju būdu kiek tavo koloradinės ataugos neša.

Aaron

autorius rašo „Kolektyvinės atsakomybės negali būti, bet pavienių žmonių nusikaltimai ištepa svetima gėda” Sutinku, bet tuomet tai galioja ir autoriaus+Co pasirinktiems herojams, kurių elgesys nacių okupacijos metais jau juos ištepa svetima gėda. Deja

joržai siautėja

Kai joržas pradeda vadovauti litvakų bendruomenei, nieko kito ir nereikėjo tikėtis.

prašaliečiams-prochodimcams ir aaronams:

„„Jo kraujas [tekrinta] ant mūsų ir mūsų vaikų!“
Tuomet jis paleido jiems Barabą,
o Jėzų nuplakdinęs atidavė nukryžiuoti.“ (Mt 27, 25-26)
LŽB turėtų būti didžiai gėda, kad žydų tautos tariamo intereso vardu čia lietuviškai rašinėjantys komentatoriai tai daro taip atpažįstamai, tendencingai, primityviai ir prokremliškai. Ir darys toliau.
Jiems geriausia byla būtų tyla, deja, neišgali, todėl – išsiduoda.

Balamutas

Skaitau mane smerkiančius rašinius ir susigraudinau iki ašarų. Supratau esąs okupantas, okupavęs per amžių amžius šiaurės vakarų rusų žemes. Kad esu žaliavalgis burliokiškas neišsilavinęs beraštis valstiečių mužikas. Kad esu Šarikovas lojantis lietuviškai. Atseit, kalbėk žmonių kalba, o nelok, neamsėk lietuviškai. O Vanagaitė rašo TIKRĄ TIESĄ,, o ne už pinigus ar meilę DIEVO IŠRINKTOSIOS TAUTOS atstovui, geram su geru. Tad krentu ant kelių, mušuosi į krūtinę, prašau atleidimo jei užgavau DIEVO IŠRINKTŲ TAUTŲ ATSTOVUS savo nepagarba. Ateityje pasižadu dalintis honoraru su mane mokančiais žalio supratimo apie visokius klonus ir mutantus, mutuojančius iš elementarių primatų mokančių mane lietuviškų tarmių plonybių. Labai bijau, kad savo pajuokavimais mano kritikus ištiks isterijos priepuolis su nepagydomomis pasekmėmis.

Prašalietis

prašaliečiams-prochodimcams ir aaronams: 2020-03-16 0:46 Iš juoko pilvas plyšta, kai puskvailiai sektantai blevyzgoja „apie paleistą barabą, tekrintantį kraują ant jų ir jų vaikų puskvailių galvų”. Šių primityvių mažai ką suvokiančių”tautinių religinių marketingo specialistų” primityvios „religinės” blevyzgos nieko bendro neturi nei su tikru krikščionišku tikėjimu, nei su Dievu, nei su Jėzumi. Tokie „tautiniai-patriotiniai dvasių tarnai” į pasakytus konkrečius dalykus tegali primityviai išvapėti-„Jo kraujas [tekrinta] ant mūsų ir mūsų vaikų!“
Tuomet jis paleido jiems Barabą,o Jėzų nuplakdinęs atidavė nukryžiuoti.“ (Mt 27, 25-26)”. Tegalima „patriotiškai”konstatuoti, kad lansgrybinis durnių laivas per 30 metų pasiekė tokį „tautinio patriotizmo” ir idiotizmo lygį, kad tokių pseudo Dievo tarnų,visokio plauko „tautinių patriotų, tautos gelbėtojų” primityviai blevyzgojančių bendromis, nieko nepasakančiomis frazėmis, prieš kiekvienus rinkimus reiškiasi būriais ant kiekvieno kampo.

stasys

žiūrėk čia ir stasiaus nebereikia ..:) Kaip man tai mes per daug ir per dažnai kalbame apie tas dvi moteris .Na jei jos mums tiek svarbios ir reikšmingos tada reikia klausti o ko siekiame tokias str. ? Prispausti viešumu ? Nepavyks ..to dar nėra buvę jog sena naginė dar labiau susisuktu iš gėdos jausmo .. ir imtu kraujuoti nusilupusiomis tautiečiu odomis .

Deivis

Žydai kur tik gyvendavo, tai visur nekęsdavo vietinių gyventojų. Pirmiausia tai juos išvijo iš Egipto.Biblija meluoja, kad jie savo noru pasitraukė. Juos iš ten išvijo lauk kaip pasiutusius šunis. Už įvairiausias piktadarystes.

Prašalaitis>Prašaliečiui

Gal, sakau, tamstai psichinę sveikatą derėtų pasitikrinti? Valkiojatės per portalus ir pilate visur tą patį per tą patį purvą. Esate homo sovieticus nevykėlus.

Lietuvos ir lietuvių labiausiai nekenčiantiems

prašaliečiams-prochodimcams, aaronams ar dzeikams,
kuriems skaitant „Jo kraujas [tekrinta] ant mūsų ir mūsų vaikų!“ (Mt 27, 25),
kaip patys prisipažįsta [Prašalietis 2020-03-16 9:02],
„iš juoko pilvas plyšta“,
derėtų susirinkti iš plyšusio pilvo išvirtusį turinį,
susigrūsti atgal ir nešdintis iš Tiesos.lt ir kitų garbingų svetainių.
Už nepaliaujamą tautinės ir religinės neapykantos kurstymą
tokius reiktų traukti baudžiamojon atsakomybėn.
Akivaizdu, kad jų antivakarietiška destrukcija sąmoninga ir atlyginama.

Prašalietis

Prašalaitis>Prašaliečiui 2020-03-16 10:38 „Tautinis” psicho sexo terapaute, prieš skirstydamas kitiems savo tautines psicho diagnozes, kaip šiuolaikinis lansgrybinio durnių laivo tikras runkelis galėtum pabandyti komentaruose bent savo komentatorinį vardą susigalvoti savarankiškai….

Balamūte-Šarikovai,

Gerbk lietuvių kalbą ir ir mokykis kalbėti lietuviškai- nebezdžionaudamas. Mesk biurliokišką slapyvardį- rusišką vatinką, jei esi lietuviakalbis ir turi bent lašą tautinio orumo… Pasigydyk nuo liguisto prieraišumo lietuvių tautai kenkiančios Vanagaitės ir nemeluok, kad ji ,neva, atsiprašinėja liet.tautos už komunistinį genocidą… Arba dink į delfio kosmopolitų-internacionalistų-liberastų savartyną su rusišku slapyvardžiu, mielu savo burliokiškai mažaraštiškai sieliukei…

ah1>Deiviui

>Deiviui pirmiausia išvijo iš Babilono, o pagal Levašovo knygą „Rusija kreivuos veidruodžiuose” dar pirmiau iš Indijos kur ir buvo Biblijinis Edenas Pr.k. 2:10, pagal Levašovo knygą su pavadinimų paaiškinimais hebrajų k.

Kis

po tokiu reveransu tegu Faina nesistebi,kad pasaulyje zydai nera mylimi.Paskaityk ponia faina kokia teritorija buvo skirta zydams ikurus valstybe 1947 metais km2 ir paziurek kokia teritorija siandiena,kaip stebuklingai ji papilnejo,tik neuzmirsk ir metodus .

Prašalietis

Lietuvos ir lietuvių labiausiai nekenčiantiems 2020-03-16 11:14 Šio tipo Lietuvos”mylėtojams” viešai skelbiama informacija-„Sovietinis genocidas-Iš viso nuo 1940 m. iki 1952 m. iš Lietuvos į Sovietų Sąjungą išvežta apie 275 tūkst. žmonių. Tremtyje iš jų išgyveno daugiau kaip du trečdaliai, o iki 1960 m. apie 80 tūkst. sugrįžo į Lietuvą.[3].Per antrą pasaulinį karą organizuoto holokausto metu nužudyta ~95 % Lietuvos žydų (195 000), taip pat 50 000 kitų tautybių žmonių, dar 30 000 išvežta į koncentracijos stovyklas”…, yra „plyšusio pilvo išvirtęs turinys, kurį reikia susigrūsti atgal ir nešdintis iš garbingo Tiesos.lt portalo”. Šiems nuo lansberginio „tautinio patriotizmo” nukvailėjusiems pseudo patriotams pacituota vieša informacija yra „nepaliaujamas tautinės ir religinės neapykantos kurstymas” šių puskvailių idiotų tarpe. Galima sutikti su pseudo patriotinio komentatoriaus „akivaizdu”,… Skaityti daugiau »

Pagautas už rankos Prašalietis - putinoidas,

kuris http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/zofia-kossak-szczucka-protestas komentare [Prašalietis 2020-02-3 11:30] dar pats teigė, kad „Lenkijoje buvo išžudyta 91 proc., o Lietuvoje 85 proc. žydų“, Gi dabar, prieš porą mėn. Putino koktaus melo Izraelyje apie tariamai Lietuvoje išžudytus 95% žydų, jau kartoja būtent šį koktų Putino melą – 95%! Agentūrinio Prašaliečio-Prochodimco atviras melas daugybę kartų demaskuotas, bet kur tau… Rusijos oligarcho Moše Kantoro ir jo vadovaujamo Europos žydų kongreso palaikomas, neosovietine demagogija aprūpinamas Putinas (95%!), kaip regime, turi savo ne vieną klapčiuką ir Lietuvoje, ir Tiesos.lt. ———————————————————————– Kai kuriuos komentarus (ten pat) apie parsidavėlius verta priminti: Dėl Prašaliečio demagogijos: gėda, kaip žmogui (2) 2020-02-3 13:31 ———————————————————————– Lietuvoje nuo Holokausto išgelbėta daugiau nei 70 000 žydų (kaip ir daug didesnėje Lenkijoje). Nacių pasmerktieji žydai išgelbėti lietuvių… Skaityti daugiau »

to Prašalietis

Kaip suskaičiavai ir kas skaičiavo, kokie gyventojų surašymai pagal tautybę buvo?

ah1

Lietuvos valstybė holokoste nedalyvavo – Lietuvos valstybės nebuvo, nes Lietuva buvo okupuota hitlerininkų.

Deivis

Žydauja yra neįtikėtinai kvaili bukapročiai. Jie tyčia pjauna šaką ant kurios sėdi.

Prašalietis

Pagautas už rankos Prašalietis – putinoidas, 2020-03-16 13:36 Mano pacituoti duomenys yra paimti iš kokio nors tautinio „Mošė Košė Bošė” patrioto administruojamos lansbirkinės Lietuvos lietuviškos Vikipėdijos. Iš kurios, labai panorėjus, bus galima jei ne dabar tai vėliau”sužinoti”, kad beveik visus tavo paminėtų 70000 žydų nuo holokausto karo metais”išgelbėjo” pseudo generolas, bet tikras Šiaulių apskrities viršaitis Noreika-Vėtra su savo „organizuotu ir vadovaujamu žydų gelbėjimo pogrindžiu”.Taip kad pabaigai, po putinoidinių rankų ir kojų gaudymo galima pasakyti, kad po tokių karo laikų”tikrų tautinių patriotų didvyriškų žydų gelbėjimo ir kovų žygių” atsirado ir „pokario Lietuvos valstybė”, kurios vadovu su prezidentiniais įgaliojimais šių laikų Seimas paskyrė Ramanauską-Vanagą, nes jis „geriau” nei Žemaitis ar kiti pokario pasipriešinimo vadai ir vadukai”sugebėjo” savame Dzūkijos miškelyje išsikasti bunkerį, kuris… Skaityti daugiau »

Prašalaitis>Prašaliečiui

Mankurte ir įsiūčio putomis apsidrabstęs sovietinis nevykėli, aš Prašalaičio slapyvardžiu šitame tinklalapyje pasirašinėju keletą metų kol nevisprotis Prašalietis, t.y. tamsta, čia neseniai neatrėpliojote iš Alko kuriame į jūsų šizofreniškus sąmonės srautus jau niekas seniai nebekreipė dėmesio. Gal, sakau. slyskit iš čia kur nors į ekspertus, mažu ten atsiras koks vienas kitas tamstos šižofreniškų sapalionių gerbėjas.

Balamutas- Šarikovas meta kaukę...

B.- Šarikovo išpažintis, kol kas , tik dalinė…
Citata: ,,esu Šarikovas lojantis lietuviškai. O Vanagaitė rašo TIKRĄ TIESĄ,, o ne už pinigus ar meilę DIEVO IŠRINKTOSIOS TAUTOS atstovui, geram su geru..”.

Užjauskim mažaraštį lietuviakalbį Šarikovą, kuriam Sinicos geras tekstas apie mūsų tautos dergikę Vanagaitę kelią pasipiktinimą ir nepritarimą…Įdomu, kokia tikroji, prastai lietuviškai rašančio, o rusų kalbą ir Vanagaitę mėgstančio, B.-Š.tautybė? :):) Juk tokių nelogiškų, nerišlių, padrikos,t.y šizofreniškos minties sakinių, bet emociškai giriančių R.V., lietuvis,matomai,neparašytų…

to ah1

Jei Lietuvos valstybės nebuvo, tai kaip ją galėjo okupuoti Vokietija? Ji tebuvo Sovietijos teritorijos dalis, kurią ir okupavo, bet ne Lietuvos valstybę, ar supratai?

ah1

>to ah1, nu tai ką ir sakau – Lietuvos valstybės nebuvo ir Lietuvos valstybė nedalyvavo holokoste.

ah1

įsidėkit sau į galvas kad jie buvo JAHVĖS sukurti rojuje/malonumų sode, pagal Biblijos paaiškinimą, agal Biblijos paaškinimą rojus-malonumų sodas.

60
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top