Vytautas Sinica. Pirmalaikiai rinkimai Italijoje

Italijoje atsistatydinus briuseliniam technokratui premjerui Draghi, skelbiami pirmalaikiai rinkimai rugsėjo 25 dieną. Apklausose pirmauja Italijos broliai – itin nacionalistinė partija, praėjusį kartą vos patekusi į parlamentą, o dabar renkanti 22-24 procentus. Prognozuojama, kad ji formuos koaliciją su kiek mažiau nacionalistine Lega, renkančia 14 procentų, ir gal Berlusconiu.

Karo fone įdomu tai, kad Salvinio Lega prorusiška, o Italijos broliai proukrainietiški. Tai atspindi bendrą tendenciją Europoje, kad visur yra prokremlinių ir antikremlinių antiimigracinių partijų. Grubiai galima apibendrinti, kad pirmosios susirinkusios Le Pen frakcijoje, o antrosios – Kačinskio. Italijoje iniciatyvą visiškai perėmė pastarieji. Beje, atvirų sienų ir įvairovės propagandistams jie tokie nepatogūs, kad tarsi neegzistuoja ir niekada neminimi. Sėkmės jiems!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Prašalietis

Tik neturintis jokio supratimo kas yra nacionalizmas ir nacionalistas, lansberginio durnių laivo „nacionalistas” Sinica kitiems „patriotiniams” vietiams neišsivaikščiojusiems runkeliams pasakoja apie Italijos „itin nacionalistinę” partiją, kuri yra pro ukrainiška, „mažiau ncionalistinė” Italijos partija yra pro rusiška. Lansberginio durnių laivo „intelektualas” nežino, kad itališkas, kaip ir visokis kitokis nacionalistas, gali būti tik pro itališkas, lietuviškas-tik pro lietuviškas… Tikri, o ne mistiniai nacionalistai daro viską kas yra naudinga, reikalinga… savai suvereniai nacijai. Nacionalistai tegali egzistuoti su savo nacionalizmais tik tikrą suverenumą turinčioje valstybėje. Tikras suverenumas tegali būti pakankamos ekonominės ir karinės galios valstybėse. Pakankama ekonominė ir karinė galia suteikia galimybę nacionalistams savo valstybės ir nacijos suverenumą užtikrinti, apginti, primesti kitiems…

stasys

Lietuvos atveju tai skambėtu kaip margaspalvės politinės jungtuvės Seimo ištekant I. Šimonytei už Paleckio pasodinto už grotu . Ar tokia sąjungą Lietuvoje galėtu veikti net nereikia klausti . Mes kur kas arčiau to fronto kuriame xuilo patrankos ir jo ordos drasko taikia Ukrainos šalį.

Prašalietis

Kad nesijaustum tik arčiau Ukrainos fronto, kur ženinasi Šimonytė su Rusijai lietuviškuose laikraščiuose „šnipinėjusiu” Paleckiu.., o pasijaustum pačiame Ukrainos fronte prie Slaviansko, pasikvieks tavo šokamam karo šokiui „kto neskačet tot maskal” Raskevičių, kuris „patriotiškai ir europietiškai” pačiam prie „patriotinės” runkelio dar „nekaltos” išangės prijungs išangę draskančią savo xuilo patranką… Pajusi tikrą ir nepakartojamą „pergalės” prieš xuilo ordą jausmą…, kuri pasireikš nesibaigiančiu laike pergalingu spiegimu Slava Ukraini…

joo

slava coronėsvirusui

slava

slava pirmalaikiams rinkimams italijoje

Chris Rea

CHRIS REA – LOOKING FOR THE SUMMER – APPO’S REMIX
https://www.youtube.com/watch?v=_sB1fTiO0wg&ab_channel=MichaelAsitzoglou

Oi tu Sinica Sinica

Nėra proukrainietiškų, nes patys ukrainiečiai sako „Za nami Amerika”.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top